Opinie o Realfinance Polska w Warszawa

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Realfinance Polska w Warszawa

Den

Szkoda czasu, rekrutacja to jakaś porażka, piszą na stronie i w ogłoszeniach (usunięte przez administratora) Pierwszy miesiac umawiaj spokania ze znajomymi lub wlasnymi klientami (jesli masz takowych) wiec zostaje rodzina :) Sam dzwonisz po ludziach i umawiasz spotkania.

e

no właśnie to jakie są te warunki dostania prowizji dokładnie?

exRF

Zanim zaczniesz pisać co dają i pisać o wycieczkach najpierw się na nią zalap:)...powodzenia, ja byłem spędziłem fajnie wakacje...5 tyś :) podstawy...chętnie poczekam na Twoje wrażenia po pół roku pracy jak zobaczysz ta podstawę...mimo że wspominam RF całkiem pozytywnie, bardziej w ocenie poznania tam świetnych fachowców z branży finansowej to zmieniłem pracę na coś bardziej...pewnego;) Ps. RF nie ma parkingu dla pracowników ;)

molikoli

Dobra i rzetelna rozmowa kwalifikacyjna, polecam firmę ;)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Realfinance Polska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
mordenga

5 tysięcy złotych dla nowego pracownika i wycieczki zagraniczne dla najlepszych osób w firmie. Dla mnie mają bardzo atrakcyjne warunki i nie ma na co narzekać. Negatywne wpisy generują ludzie, którzy nie wytrzymali stresu (nie oszukujmy się, praca w finansach wiąże się z koniecznością radzenia sobie w trudnych sytuacjach)

etam

nie wiem po co człowiek sie produkuje i tutaj cos wpisuje. jakiś czas temu napisałem dwie opinie na temat tej firmy. obszerne i ze szczegółami. po to ostrzec potencjalne ofiary. i co? i dziś widzę że usunięto wpisy..... ostatni raz się produkowałem.

mirus

Bardzo dobrze mi się tam pracowało. Zapewniali komfortowe warunki pracy (oprócz parkingu), jest tam dobry dojazd. Sporo szkoleń teoretycznych i praktycznych dających możliwość nauczenia się skutecznie sprzedawać i fajny plan startowy. Miesięcznie można u nich zarobić od kilku do kilkunastu tysięcy, wszystko zależy od wykonanej pracy.

Jenka

Ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Realfinance. Rozmowa kwalifikacyjna była konkretna – kilka pytań i przeszliśmy na luźną rozmowę odnośnie moich oczekiwań, ich wizji współpracy oraz warunków jakie oferują. Ostatecznie byłem zatrudniony tam niecały rok, trochę żałuję że odszedłem, bo tu gdzie jestem teraz nie jest tak wesoło

Praciwnik na wylocie

Nie do końca to jest prawda. Za szkolenie otrzymasz wynagrodzenie jak zrobisz jakakolwiek sprzedaż, natomiast aby wyrobić tzw. Podstaw która jest oferowana przez pierwsze sześć miesięcy trzeba się naprawdę o zapierdzielać. Można w tej pracy naprawdę zarobić sporo pieniędzy, ale trzeba mieć bazę i to konkretnych klientów a nie biedaków zarabiających średnia krajowa, ponadto dużo szczęścia oraz zaplecze finansowe bo jak wiadomo jak nic nie zrobisz to nie masz wynagrodzenia Moim zdaniem powinna być jakaś minimalna podstawa na dłuższy czas bez wysrubowanych kryteriów . Ogólnie firma robi świetne szkolenia, można poznać naprawdę świetnych i obronnych ludzi, spędzić fajne wakacje za darmo :) wystarczy trochę pracy i załapać się na konkurs. Ogólnie finanse to trudna branża, sprzedajesz klientom marzenia i sciemnia szczęśliwego jak możesz dla mnie trochę mało etyczny biznes, dlatego dziękuję i znikam gdzie indziej. Można by pisać tu jeszcze sporo o tej firmie, negatywów i pozytywów...to nie jest praca dla każdego.

Luna

Witam :) miałam okazje pracować w Realfinance nie mając żadnej wczesniej styczności ze światem finansów.W branży jest na tyle z powodu czego doradcy przychodzą i odchodzą z prędkością światła ze tak naprawdę biorą praktycznie każdego byle wyglądał schludnie,miał obycie i wyrażał sie na poziomie.Zanim człowiek coś zarobi mija naprawdę sporo czasu a nikt nie moze sobie pozwolić na brak dochodów przez ok 4-5 mcy ... Owszem naprawdę duże pieniądze zarabiają doradcy ze stażem 10 lat oraz ich opiekunowie którzy spijają śmietankę z wyrobników drobnych doradców.Szczerze nie polecam bo szkoda czasu i energii ...

nick

wy tak poważnie czy sobie żarty robicie???? pytacie o rozmowę kwalifikacyjną. żaden surowy headhunter z milionem testów jej przeprowadzać nie będzie! jeśli będziecie wyglądali jak obwiesie i mieli sieczkę w głowie to nawet własny wujek was do roboty nie przyjmie. nie piszę o tej konkretnej firmie (chociaż znam jej standardy). pisze o każdej rozmowie kwalifikacyjnej w branzy finansowej. musicie mieć dużą wiedzę ekonomiczną, ale również ogólną. będziecie obcować z różnymi klientami i musicie być otwarci i ułożeni. o ubiorze nie ma chyba co mówić, prawda? więc ogarnijcie się dzieci i zacznijcie myśleć, a nie kombinować jak zbajerować osobę rekrutującą ;) pzdr

kolo

Nikogo nie poniosło, ludzie w tej firmie zarabiają rocznie grubo ponad 100,000 zł. Jest to praca dla ludzi, pracowitych, wytrwałych, ambitnych, stawiających sobie cele i wytrwale dążący do nich. Nie jest to praca dla Jasia przyzwyczajonego do siedzenia 8h na etacie, czekający na zrobienie tylko tego co poda mu przełożony. Tutaj trzeba się trochę wysilić i pokazać swoje umiejętności.

ari

a jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko doradcy? jakie wymagania brane są pod uwagę? czy szkolenie wstępne jest płatne?

olgierd

pewnie że tak, nikt nie idzie do finansów raczej jak tylko skończy studia, wykształcenie powinno iść w parze z doświadczeniem też, prawda? mam nadzieje, że pracują w tej firmie doświadczone osoby, ale też dobrze by było gdyby firma organizowała możliwość odbycia stażu czy praktyk, wiecie coś na ten temat?

jacek

Zwróć uwagę że chodzi o wynagrodzenie roczne czyli miesięcznie od około 6 do 12 tys - a to już są normalne wynagrodzenia jak na tę branżę

kamil

chyba was ponioslo z tymi 80 000 czy 150 000 zl !!!

Maciej

luki, to może napiszesz nam jakie według Ciebie realne kwoty sa do wyrobienia w Realfinance, bo w sumie też mi trudno uwierzyć w ten post kubika.

doradca
@Maciej

to co napisał kubik to jest prawda, ale tylko dla osób, które naprawdę pracują,angażują i chcą się uczyć. To nie dla tych, którzy się przyglądają i zadroszczą. Normalnie zarabia się rocznie od 80000 - 150000 niektórzy więcej. Tak to trzeba mierzyć

sylwia czy ty pracowałaś w firmie Realfinance Polska? jeśli tak to jak długo i czy tobie ta firma jest winna wynagrodzenie?

kubik

jak pracujesz ciężko czyli po 12 godzin dziennie to możesz zarobić 20-30k miesięcznie średnio, bo są miesiące kiedy nic nie zarobisz a są takie że dostaniesz 40k. pamiętaj o tym że to jest zwykła sprzedaż i sprzedaży od ciebie będzie wymagać firma, pod płaszczykiem doradztwa, na doradztwo nie będziesz miał czasu żeby zarobić dużo kasy

Sylwia

Zgadzam się (usunięte przez administratora) Są na pewno lepsze firmy,które dają swoje narzędzia pracy a za regulary z wpłatą miesięczną płacą z góry.

Zostaw merytoryczną opinię o Realfinance Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Realfinance Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Realfinance Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Realfinance Polska?

Realfinance Polska