EVIO Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o EVIO Polska Sp. z o.o.

Maja

Co aktualnie dzieje się w firmie? Interesuję się pracę w firmie i miałam nadzieję , że na forum dowiem się coś więcej bezpośrednio od pracowników!!

Karolina

Czy opisana sprawa @scherif została rozwiązana? Jako klient masz prawo do reklamacji i to jak zachowa się w tym wypadu firma jest tutaj znaczące, więc jeśli możesz napisz innym jak to wyglądało.

Scherif

Dlaczego do Waszych dekoderów nie ma instrukcji obsługi dla klienta. Jest w pudełku tyl;ko skrócona instrukcja dla montera dekodera. Interweniowałem we firmie z którą mam umowę, ale do tej chwili takowej instrukcji nie otrzymałem. Dlatego najpierw napiszę oficjalne żądanie o takową instrukcję, a potem zwrócę się do Federacji Ochrony Konsumentów z prośbą o interwencję. A to chyba nie będzie dla Was najlepsza reklama. Czekam więc na kontakt i przesłanie mi przedmiotowej instrukcji. Pozdrawiam Roman Orzeł.

dzem

podejrzewam,ze podstawe na Regionalnego Doradzcy masz wysoko tym bardziej, ze to stanwoisko jest juz decyzyjne i bardziej samodzielne, wiec nawet jak wyjdzie tak,ze nie uda ci sie wyrobic premii to zbytnio nie stracisz

Wiesz czym zajmuje się firma EVIO Polska Sp. z o.o. i jak działa? Napisz co sądzisz o tej firmie.

Zostaw opinię o EVIO Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EVIO Polska Sp. z o.o.