Opinie o Capgemini w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Capgemini. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Capgemini o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capgemini w Kraków

Student

Orientuje się ktoś czy zarobki w Bsv A CiS na stanowisku juniorkskim są takie same ?

Witam, czy jest ktoś kto pomógłby mi przygotować się do rozmowy o prace i polecenie mnie ?

Nick1

Podpinam się :) Katarzyna_09@interia.pl

Nie pomoże nikt koledze/koleżance ? Kaska za polecenie komuś by wpadła :D

AlexanderWielkiKindybał

W pandemii cyrki pozamykali, ale dzięki Capgemini nie odczułem tego. Cóż można rzec, XD. Pracę w tej firmie będę wspominał ze wzruszeniem, wdzięczny za to, że więcej już tam nie muszę pracować

Nancy

It's not what I was expected at all. In the end they promise me 1/2 - part time. Give me the paper with full time and promise to change it, then they tell they will change it next month ???????????? . Nie to czego szukacie jesli chodzi o jezyki. Roboty duzo. Prosilam pol etatu, powiedzieli "ok, ale umowa jest przygotowana juz na etat, my to znieminy w systemie jutro". Pozniej dostaje odpowiedz ze za miesiac mi to HR zmieni. Lol ???????????? nie poliecam. Naciąganie.

Kajka
@Nancy

If I may be honest you should practise your English skills. And you should be thankful you got this job with your English. Good luck.

Polka z dobrym angielskim :)
@Kajka

Zgadzam się w 100%, że angielski tej owej osoby jest słaby :) I jeszcze narzeka :D

Kajka
@Polka z dobrym angielskim :)

Dlatego obserwuję i wyciągam wnioski bo interesuje mnie ta firma. Niemniej jak widzę takie komentarze to po prostu ręce opadają. I mam wrażenie, że większość z tych osób ma kiepskie kwalifikacje( nie obrażając nikogo) bo mam znajome, które pracują bądź pracowały w Capie i wypowiadają się generalnie bardzo dobrze.

@Kajka

Kajko krytykujesz poziom angielskiego we wcześniejszym wpisie sama soląc dwa porządne byki w swym krótkim wpisie. Gowork nie służy do krytyki osób piszących a do oceny firmy. Jednak jeśli chciałabyś zauważyć to w Capgemini pracuje dużo obcokrajowców z krajów, w których język angielski nie jest nauczany w szkołach lub dopiero jako język dodatkowy. Znają oni natomiast więcej języków niż angielski, gdyż znają biegle języki krajów sąsiednich co jest większą wartością niż perfekcyjny angielski, który i tak każdy rozumie lepiej lub gorzej. Bardziej niż do tego wpisu to bym się przyczepił do języka angielskiego naszego IT z Indii, bo to jest dopiero dramat a każdy pracownik chociaż raz musiał się z nimi skontaktować, a trzeba mówić językiem typu Kali być Kali mieć by zrozumieli z czym dzwonisz.

Ann
@Kajka

Nie ma to jak krytykować czyjś poziom języka samemu nie umiejąc do końca się nim poprawnie posługiwać. Podstawy gramatyczne na poziomie B1 się kłaniają do powtórki Kajko.

Tak samo jak niżej, rozmowa telefoniczna wstępna ok, potem spotkanie umówione i nikt się nie pojawił, brak info o tym, nie ma z kim się skontaktować zapytać o co chodzi, marnowanie czasu ludzi. nie polecam jeśli komuś faktycznie zależy normalnie na pracy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Nsskaks

Czy da się tu pracować z angielskim B1?

@Nsskaks

Da się, tylko głównym językiem projektu ma być inny język ;)

nsssdffdfd

a co to za projekt? jakie są warunki zatrudnienia? czym to się różni?

kamyszka

Cześć. Mam 4 pytanka. 1 - jaka jest wysokość premii kwartalnej ? Jest to bardziej 50 zł czy 1/4 miesięcznej pensji ? 2 - przerwa jest wliczana w czas pracy ? Podczas rekrutacji zarówno osoba z hr jak i manager mówili ze jest to wliczane, jednak spotkałam się z opiniami ze pracuje się 8,5 h. 3 - ubezpieczenie medyczne obejmuje opiekę dentystyczna ? 4 - czy jest możliwość zmiany biura ? Pochodzę z Lublina i w perspektywie kilku lat chciałabym tam wrócić, nie będzie problemem przeniesienie się do podobnego działu do innego miasta ? pozdrawiam i dziękuje za ewentualne odpowiedzi.

Niki
@kamyszka

ad 1 - roznie - u nas okolo 1000-1200 ad 2 - u nas w projekcie wlicza ad 3 - sa pakiety z opieka dentystyczna - mega sie oplaca opieka medyczna ogolnie ad 4 - jak bedzie stanowisko otwarte to moze sie rekrutowac wew a czy to dziala to nie wiem nie probowalem na sobie ;)

@Niki

Cześć, Czy kwota premii to brutto czy netto?

Katarzyna

Witam, ja wyglada rekrutacja na stanowiska Juniorskie ?

Piottessc

Na jaką pensje mogę liczyć w capie bez doświadczenia w IT z znajomością angielskiego Niemieckiego C1?

Kate

Pytanie do osób, które miały okazję pracować w Capgemini na trzy zmiany. Jak w praktyce wygląda to godzinowo? 7-15, 15-23, 23-7? Tydzień dniówek, tydzień popołudniowek, tydzień nocek, jeden po drugim? Czy może jest jakiś inny system?

normalny

(usunięte przez administratora) W capgemini co prawda za dużo nie zarobisz bo to jest praca dobra na początek przygody z korporacjami ale za to atmosfera jest świetna, ludzie przyjaźni. Menadzerowie i teamleaderzy też są fajnie. Normalne dziewczyny, którymi można się dogadać. Pracuję tu na razie pół roku i jest na prawde lepiej niż myślałem, ze będzie. Sporo się nauczyłem. Jeśli się zastanawiasz nad tą pracą a wystarczy Ci 2700 na rękę albo 3700 jeśli masz poniżej 26 lat i nie płacisz podatków to szczerze polecam to miejsce.

Cześć, Wiecie może po jakim czasie i w jakiej wysokości jest podwyżka z juniora na zwykłego specjalistę ? W poprzedniej firmie było to około 20% pensji i awans otrzymywało się po mniej więcej 6-9 miesiącach po rozmowie z managerem i potwierdzeniu wiedzy z procesu. Tutaj mój menager nie umiał lub nie chciał przedstawić mi tego w sposób zrozumiały.

odchodzący
@pracownik

Za dobre wyniki pracy ani za znajomość procesu nie dostaniesz awansu, o czym sam się przekonałem. Dla Capa jest ważniejsze czy udzielasz się w innych projektach/(usunięte przez administratora) na serwisdesku w ramach pomocy (po co zatrudniać nowe osoby jak można na siłę wciskać swoich gdzie popadnie) - MOŻE wtedy masz szansę na awans, ale to jak będzie "potrzeba biznesowa", nie inaczej. Jak masz doświadczenie radze składać gdzie indziej CV. Bardziej docenią niż Cap.

Anka

Żenujący poziom rekrutacji jest w Capgemini. Na stronie profilu kandydata znikają wprowadzone dane, rekruter nic nie wie o kandydacie przed telefonem do niego ani na jakie stanowisko aplikuje. Rozmowa z potencjalnym leaderem nic nie mówiąca o pracy tylko będąca powtórką pierwszej rozmowy z rekruterem z pytaniami o poziom exela. Jedyne co się dowiedziałam to że mam za duże wymagania finansowe do pracy w języku obcym i 3200 brutto to za dużo. Czy Capgemini myśli, że osoby znające języki obce (angielskiego tu nie wliczam) będą pracować za minimalną krajową. Nie znam żadnej firmy, która za znajomość języka niemieckiego chce płacić tak marnie jak Capgemini. Wy szukacie taniej siły roboczej a nie pracowników z wykształceniem i umiejętnościami. Nie polecam tej korporacji.

mala_lala20
@Anka

U mnie cisza... jestem po dwóch etapach rekrutacji, zaproponowali inne stanowisko, na które się zgodziłam i cisza. Zgłosiłam tez 4 inne aplikacje do nich i wczoraj dostałam maila o odrzuceniu. Nawet nie wiadomo na które stanowisko. Na numer telefonu podany na stronie wiecznie zajęte. A na odpisanie na maila czekam kilka dni.

Mona
@mala_lala20

I zapewne ta cisza już pozostanie. Miałam podobnie. Aplikowałam na trzy stanowiska odpowiadające moim kwalifikacjom i znajomościom języków obcych. Na jedną z aplikacji się odezwali i miałam nawet rozmowę nie tylko z liderem ale też z managerem zespołu. Po tej rozmowie zapadła cisza, więc napisałam na słynną komunikację. Dostałam odpowiedź, że na to stanowisko już nikogo nie szukają, ale proponują mi inne. Chcąc pracować dla Capgemini zgodziłam się na ich propozycję stanowiska. Od mojej zgody minęły już dwa miesiące i jest zero kontaktu z Capgemini. Telefonów podanych na stronie nikt nie odbiera, mail do komunikacji pozostał bez odpowiedzi,(usunięte przez administratora)i. Sprawdzałam codziennie maila łącznie ze spamem, ale żadnego maila z Capgemini się nie doczekałam nawet z informacją o odrzuceniu. Na stronie kandydata pod zakładką moje aplikacje przy stanowisku na które aplikowałam i które ponoć jest już zapełnione jest informacja, że rekrutacja jest w toku. Przy zaproponowanym przez Capgemini stanowisku widnieje unsuccessful, czyli, że odrzucają moją aplikację, a nie miałam żadnego kontaktu w sprawie tego stanowiska. Na szczęście aplikowałam też do innych korporacji i od wczoraj zaczęłam pracę dla porządnej firmy, a nie czegoś tak niepoważnego jak Capgemini. Zajmują czas testami, rozmowami, by potem w ogóle nie dać informacji zwrotnej po rekrutacji. Na dodatek trzeba się prosić przez komunikację o odpowiedź, którą każdy szanujący się pracodawca daje kandydatom niezależnie od decyzji do góra dwóch tygodni. Nie polecam nikomu tracić czasu i nerwów na tą firmę.

Hey
@mala_lala20

Jeśli jesteś po dwóch etapach rekrutacji to musiałaś za dużo sobie zażyczyć pensji podczas rozmów rekrutacyjnych z potencjalnym przełożonym. Oczywiście za dużą kwotę wg Capa a nie rynku korporacyjnego w Krakowie. Dosyć znaną praktyką Capgemini jest, że nie daje się odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej jeśli kandydat za dużo sobie zażyczy. Czasem dopuszczają takie osoby do drugiego i trzeciego etapu rekrutacji licząc, że zejdziesz z kwoty. Jeśli to nie następuje to po prostu mówią, że stanowisko jest już obsadzone lub w ogóle nie dają znaku życia i szukają kolejnych osób chętnych do pracy za małą pensję. Takim sposobem np. Ty czekasz na łaskawą odpowiedź z Capa, a pracownicy pracują za dwie osoby bez dodatkowego wynagrodzenia wykonując pracę za brakującą obsadę teamu. Z takiego też powodu zmieniam pracodawcę.

Bee
@Anka

Proponuję aplikować do Teleperformance. Tam z kolei są projekty, na których znajomość jęz. niemieckiego jest wyżej ceniona i opłacana niż innych języków. Taka rzeczywistość korporacji.

Aśka
@Bee

Nie życz źle ludziom. Teleperformance jest takie samo jak Capgemini albo nawet gorsze.

Bee
@Aśka

Nie życzę nikomu źle. Po prostu stwierdziłam fakt. I to już od danej osoby zależy, co zrobi z tą wiedzą.

Dziwne
@Anka

3300 zł brutto to ja miałem pracując w tej firmie 8 lat temu i to z językiem egzotycznym - rzadko trafionym. Po tylu latach dalej proponują tę samą kwotę? To jakiś żart.

Małgorzata
@Dziwne

Wszystko chyba zależy od języka. Aplikując na takie samo stanowisko z językiem niemieckim na którym cztery lata temu pracował mój brat otrzymałam propozycję pensji taką jaką on otrzymywał przed odejściem z Capgemini czyli 3500 brutto. Też uznałam to za żart i wykreśliłam Capgemini z listy pracodawców u których warto starać się o pracę.

LaChien

Nie wiem skąd tyle krzyku, że rekrutacja żałosna. Może macie źle przygotowane CV? Ja z językiem francuskim dostałem się po 1msc od rekrutacji. 3900zł na start (na rękę), nie narzekam, bo to pierwsza praca. Malkotentom radzę się zastanowić czy Cv mają dobrze skrojone pod stanowisko, a nie wysyłają jedno Cv do wszystkich xD haha

Smack that
@LaChien

3900zl na miesiac? woah jestes zarobiony, ja w Londynie dostaje 16760 miesiecznie na rękę (na start) i niepotrzebny mi francuski

Kamila
@Smack that

3900 zł jako cała pensja, czy 3900 zł plus comiesięczna premia? Jeśli samo 3900 zł netto to bardzo mało jak za pracę w zagranicznym korpo i w języku mniej lub nawet mało znanym w Polsce. Zastanawiałam się nad pracą dla CAPa, ale strasznie słabo płaci jak za pracę w języku obcym. Za język duński jeszcze mniej znany od francuskiego dają 3800 brutto, więc szału nie ma. W obecnej pracy w języku polskim i czasem angielskim mam 4700 na rękę podstawy plus premia 1800 - 2500 zł i nie jest to żadna korporacja. Chciałam wykorzystać znajomość języka duńskiego w pracy ale za stawkę proponowaną w CAPie podziękuję. Już wolę dalej szukać pracy w tym języku w innych korporacjach niż zmienić pracę na gorzej płatną.

Johana
@LaChien

Czy według Ciebie źle przygotowane CV jest powodem tego, że z profilu kandydata znikają codziennie dane związane z preferencją miejsca pracy, znajomością języków, czy dotychczasowym doświadczeniem. Może CV kandydatów wpływa na to, że rekruter dzwoniąc do kandydata nie wie na jakie stanowisko on aplikował, CAP nie udziela odpowiedzi zwrotnej po rekrutacji, obiecuje pracę i sprowadza w tym celu ludzi z zagranicy znających języki bardzo mało popularne w Polsce by potem się w ogóle nie odezwać lub powiedzieć, że stanowisko jest już obsadzone kimś innym. A może CV wpływa na to, że nie idzie ani po rozmowie z rekruterem ani managerem dowiedzieć się na czym praca ma polegać ani w jakich godzinach się odbywać. Pierwszym pytaniem jakie usłyszałam od rekrutera było to czy praca zmianowa mi odpowiada cyt. " bo dużo różnych mamy tu projektów". I tu nasuwa się pytanie jakich projektów skoro złożyłam aplikację na konkretne stanowisko i o nim chcę rozmawiać. Wspomnę jeszcze o jednym aspekcie, którego nikt nie poruszył, czyli źle pisane ogłoszenia o pracę. W ogłoszeniach CAPa jest czego on wymaga, pobieżnie opisane obowiązki, pitolenie o ścieżce rozwoju i legendarnej atmosferze. Nie ma nic o przybliżonej wartości wynagrodzenia, wymiarze, czy godzinach pracy, czy nawet kwalifikacjach kandydata (np. wpisanie samego słowa exel nic nie mówi o poziomie na jakim kandydat powinien go znać). W każdym ogłoszeniu jest znajomości angielskiego na przynajmniej B2, apotem CAP narzeka, że pracownicy znają angielski, ale ten co trzeba, czyli business english jest na słabym poziomie i ludzie maili nie umieją pisać o procesach wewnętrznych firmy. Ogłoszenia są pisane banałami a potem jest zdziwienie dwóch stron CAPa i kandydatów, że rekrutacja źle idzie i firma/kandydat nie spełnia oczekiwań.

Karolina, dział Komunikacji
@Johana

Cześć, jeśli masz dodatkowe pytania o dane stanowisko zawsze możesz skontaktować się z nami przez FB Messenger lub na skrzynkę komunikacja.pl@capgemini.com – odpowiemy na pytania dotyczące rekrutacji i roli. Dodatkowo, w przypadku problemów technicznych na platformie lub Twoim koncie, takie zgłoszenia też możesz nam przekazywać.

Kaśka
@Johana

Sama zastanawiałam się z koleżankami pracującymi dla CAPa co jest nie tak z tą firmą, że dużo osób do niej się rekrutuje, a ciągle są wolne wakaty i robi się czasem za 3 osoby. Też doszłyśmy do tego wniosku co Ty, że rekrutacja i ogłoszenia zamieszczane przez CAP są problemem. Skoro firma jest niby taka świetna i ma cudowną atmosferę to czemu nawet do roku szuka się osoby na stanowisko. Są trzy rozwiązania: 1 mało kandydatów lub są oni nieodpowiedni. Dużo osób się rekrutuje do CAPa w różnym wieku i z różnym doświadczeniem, więc nie uwierzę, że z nich nikogo nie da się wybrać. Odrzucam ten wariant. 2. Nieodpowiednie osoby pracują w HRach, które ustalają dziwne kryteria doboru pracowników. Takim sposobem odrzucają kandydatury osób, które mogłyby być idealnym pracownikiem nie kontaktując się nawet z nimi. Do niektórych dzwonią, ale potem nawet nie dają odpowiedzi zwrotnej po rekrutacji i kandydat nawet nie wie, czy ma za małe czy za duże kwalifikacje, że jest ta nieskończona cisza i czy w ogóle dalej jest brana pod uwagę jego kandydatura. 3. Ogłoszenia są źle skonstruowane, więc osoby poważnie szukające pracy nie znajdując w nich interesujących a zarazem ważnych informacji dotyczących pracy nie odpowiadają na nie. Na ogłoszenie napisane ogólnikami odpowiadać mogą wszyscy dobrze wykształceni, znający języki obce, z doświadczeniem zawodowym, po osoby po szkołach zawodowych ze znajomością szkolną angielskiego i exelem znanym tylko z nazwy. Dla mnie samej ogłoszenia CAPa są do ominięcia, ponieważ jest ogólnikowo w nich przedstawiony profil kandydata, brak informacji o widełkach zarobkowych lub chociaż minimalnej kwocie pensji możliwej potem do negocjacji w trakcie rozmów rekrutacyjnych. Brak podanych możliwych godzin pracy przy konkretnym stanowisku wiedząc, że firma ma je rozrzucone po całym dniu dla osoby po studiach mających jeszcze inne zobowiązania oprócz pracy jest niedoinformowaniem kandydata. Podanie godzin pracy do wiadomości kandydata dopiero po poświęceniu kilku godzin na testy, rozmowy jest nieprofesjonalne. To nie może być tak, że przechodzi się cały etap rekrutacji by dowiedzieć się nagle, że proponowane przez firmę godziny pracy nie mogą zostać przez nas przyjęte.

Mx

Hejka, orientuje się ktoś jakie widełki zarobków są zazwyczaj oferowane dla grade a4 i b1? Dział finansów lub automatyzacja.

Alicja

Mam pytanie dotyczące bonusów czy też nagród rocznych. Czy to prawda, że nagrody są do grade B1, a później dopiero od C1?

Programista

Wie może ktoś jak wygląda praca jako programista w dziale IT tej firmy w Krakowie?

malgorzata

przed wzięciem udziału w procesie rekrutacji czytałam wiele negatywnych opinii. I faktycznie potwierdzam - rekrutacja w Capie jest żałosna!!! Aplikowałam na konkretne stanowisko z językiem niemieckim, zadzwoniła do mnie rekruterka mówiąc że ono nie istnieje - że może zaproponują mi coś innego...ale nie chciała nic więcej powiedzieć, więc do rozmowy z managerem nie wiedziałam na jakie stanowisko aplikuje. Rozmowę z managerem, obcokrajowcem, w całości miałam w języku angielskim choć aplikowałam na niemiecki!!! Zaproponował mi stanowisko z działu który wogóle mnie nie interesował....jednym słowem strata czasu i czeski film!!! brak szacunku do kandydata

Cześć

Hi, Mam pytanie na jakie zarobki może liczyć absolwent z językiem angielskim? Proszę podać jakieś widełki? I jakie stanowiska są dla osób bez doświadczenia?

Hey
@Cześć

Dla osób bez doświadczenia są praktycznie wszystkie stanowiska gdzie nie ma wzmianki o wymaganym doświadczeniu, a zwłaszcza te juniorskie. Na stanowiska seniorskie też czasem przyjmują osoby bez doświadczenia. Capgemini głównie zatrudnia osoby bez doświadczenia i je "przyucza", więc nie martw się o to że go nie posiadasz. Zarobki nie są powalające, gdyż jest to mniej więcej 2200 - 2500 zł na rękę za pracę w języku angielskim. Pracując w innym języku możesz liczyć tak do 300 zł netto więcej. Wszystko jednak zależy od tego ile utargujesz podczas rozmów rekrutacyjnych. Kwotę pensji poznaje się tak naprawdę dopiero podczas rozmowy z leaderem, managerem i wtedy na podstawie Twoich oczekiwań finansowych dowiesz się czy pasujesz do pracy czy nie. Tak naprawdę w Capgemini pensja zależy od Twojego utargu z rozmów rekrutacyjnych, płci i narodowości. Osoby pracujące na tym samym stanowisku często mają spore różnice w wysokości otrzymywanych zarobków.

Karolina, dział Komunikacji
@Hey

Cześć, zarobki w żadnym wypadku nie są zależne od płci czy narodowości kandydata. Pod uwagę bierzemy zawsze zakres obowiązków na stanowisku, doświadczenie kandydata, kompetencje merytorycznych i językowe.

Sonia

Witam, Zamierzam aplikować na stanowisko "HR Process Junior Specialist with French". Chciałbym się dowiedzieć czy zarobki 5500- 6000zł NETTO są realne? Mam 6letnie doświadczenie w międzynarodowej korporacji IT + znam dobrze angielski i francuski. Z góry dziękuję za informację.

Malami
@Sonia

Mysle, ze na juniorskim stanowisku te zarobki nie SA realne. Skoro masz AZ 6 letnie doswiadczenie nie radziła bym aplikowac na takie początkowe pozycje.

Malami
@Sonia

W Krakowie shell ma wiele wakatow, porozgladaj się

Nicki
@Malami

hehe Shell z tego co slyszalem sie redukuje - a na pewno jakas czesc... wiec jesli chcesz stabilnej pracy (a nie ze za chwile Ci rozwiaza projekt) to raczej Capgemini a nie shell ;)

Patolka
@Malami

Bo to jest tego typu czlowiek, co przyjdzie na junoirskie stanowisko, pouczy sie, pozniej ma fory bo newjoiner, a jak j8z nalezaloby popracowac, to zmienia korpo. I tak od juniora do juniora :)

Xyz

Nie????

Xyz

Nie

Dobra wiadomość
@Nicki

Shell już w większości zredukował co miał zredukować, a raczej poprzesuwał ludzi między zespołami. Redukcje objęły głównie stanowiska leaderskie więc zwykli pracownicy nie potracili pracy, no chyba że ktoś był kompletnym leniem. Lepiej aplikować do Shella czy innych korpo niż do Capgemini gdzie pensja jest marna i niekompetentni pracownicy z Indii szarogęszą się jak w żadnej innej firmie typu korpo w Krakowie. Nie wierzcie też, że po Capie każde korpo Was weźmie, gdyż Capgemini ma słabą opinię i niejedna już osoba była zdziwiona, że osoby po Capie nie są mile widziane. Jak macie aplikować do pracy korporacyjnej to aplikujcie już nawet po studiach lub w trakcie ich do poważniejszych firm - nawet na staże. Czas spędzony w Capie mało co Wam da, a może tylko zniechęcić do pracy w korpo.

eve

Firma na początek - tylko i wyłącznie. Zarobki słabe, wszystko tak naprawdę zależy od zespołu i od lidera. Jeśli lider jest ok, jesteś ogarnięty i ambitny to ścieżka kariery jest otwarta. Na plus atmosfera - ale tylko ze współpracownikami na podobnych grejdach. Managerowie są z tych, którym się wydaje,że są bogami i z plebsem się nie zadają, spojrzeniem nie zostaniesz zaszczycony ;) jak na poziom firmy to ich postawa to troche śmiech na sali. Niby praca w finansach, ale takie trochę przedszkole. Benefity raczej klasyczne jak na krakowskie korpo. Powiedzenia, że Cap to szósty rok studiów i że jedyna stała to to,że ludzie się zmieniają - prawda.

Absolwent 6 roku ;)
@eve

Ja niedawno ukończyłem ten 6 rok i zgadzam się z opinią. Parę miesięcy wystarczy by przyuczyć sie excela i obeznać z korpo światem. Później inne centra biorą z otwartymi rękami i teraz jestem zadowolony po zmianie. Na maks rok zaraz po studiach może być, ale na dłużej to lepiej iść do lepszych firm i się rozwijać.

DzoanaOana
@Absolwent 6 roku ;)

Do jakich polecasz iść?

Absolwent 6 roku ;)
@DzoanaOana

ABB :)

NoName
@Absolwent 6 roku ;)

Rozważałem zmianę ABB na Capa... ale szybko mi przeszło... Troszkę inna liga :)

Komunikacja Capgemini

Cześć, jeśli taka sytuacja miała miejsce, bardzo prosimy o zgłaszanie wszystkich wątpliwości na naszą skrzynkę (komunikacja.pl@capgemini.com), przez platformę Speak Up lub wypełniając ankiety Peakon. Możemy wtedy szybciej zadziałać wewnętrznie przekazując takie informacje do odpowiednich osób starając się rozwiązać sytuację.

Buahahaha
@NoName

ABB to faktycznie inna liga. Dramatyczne transition, ludzie śpoącyvw biurze etc. Faktycznie inna liga????

atletka
@Buahahaha

No dokładnie... Raczej bym była ostrożna z tą "inną ligą".

Zostaw merytoryczną opinię o Capgemini - Kraków

• Jak się pracuje w Capgemini?

Zobacz opinie na temat firmy Capgemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capgemini?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 85 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capgemini?

Kandydaci do pracy w Capgemini napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capgemini