Celon Pharma

Opinie o Celon Pharma

kermit128

Popieram, ludzie nie mają pokory...no cóż to chyba naprawdę nasza cecha narodowa-narzekanie.

handlowiec

Może z łaski swojej drodzy reprezentanci handlowi firmy Celon Pharma przestańcie narzekać, do dyspozycji auto, nie byle jakie bo Ford Focus, jeździcie po pracy gdzie chcecie, w weekendy macie wolne, towaru ciężkiego nie nosicie,...zarobki dobre...co byście jeszcze chcieli?....worek złota co miesiąc, do tego Mercedesa S Classe, i 3 dni pracy w tygodniu? Szanujcie firmę w której pracujecie, a jak kubusiowi puchatkowi się nie podoba to droga wolna, nikt na siłę nie trzyma.

rep

Tak kubuś....ja wiem, Ty to byś chciał służbowo po grodzie Kopernika swoim motorem jeździć. :)

masmix
@rep

każda praca w charakterze przedstawiciela wiąże się z jazdą autem :>

kubuś puchatek

Witam, ja jestem reprezentantem handlowym w pewnym mieście w woj. Kujawsko-pomorskim, powiem tak, jedynie co fajne to służbowe auto - nowy Ford Focus, mogę sobie nim śmigać po pracy gdzie chcę i nic poza tym. Zarobki słabe, pracy dużo, dużo jeżdzenia i narażania się na mandaty i wypadki. Nie polecam, ja szukam innej pracy a praca w tej firmie da mi potrzebne doświadczenie. Ja nie polecam. Tak na marginesie, idzie lato, uważajmy na na motocyklistów oni nie są chronieni przez blachę tak jak kierowcy samochodów. Pozdrawiam.

kermit128

Obserwuję z boku te wpisy i dochodzę do wniosku, że wszyscy, którzy się tak marnie uzewnętrzniają i pękają z niezadowolenia to prawdopodobnie mają ogromne kompleksy i aspiracje na bycie kierownikiem, ale chyba w sklepie mięsnym... na początek radzę się zastanowić nad swoja "absolutną doskonałością" a dopiero potem dzielić się opiniami na forach, jak to dobrze jest tam gdzie nas nie ma, a jak źle tam gdzie nam przyszło pracować...

raszid

nie ma co się dziwić. Nie wszystkie firmy przyjmują tylu pracowników, aby bezustannie prowadzić rekrutacje

...

...na rozmowie nic się nie dowiesz, umowa na 3 miesiące potem przedłużana na kolejne...w zależności jakie masz układy z koordynatorką...; podobnie jest z premią i z ustalaniem planów na dany preparat. Jak masz nóż na gardle aplikuj jak nie to daj sobie spokój bo szkoda czasu i nerwów na taka firmę i "mgr koordynatorów":)))

henry

na rozmowie na dolnym śląsku jest dwóch koordynatorów,rozmowa spoko,pytania konkretne tak jak w innych firmach, pytają też o znajomość firmy więc lepiej się przygotować,dają znać tylko jak przechodzisz dalej

anonymity

Z tego co wiem Product już się nie marnuje...

banan307

aha dodam jeszcze ze aplikuje na ph w warszawie

banan307

Witam forumowiczów, Aplikowałem do tej firmy na PM i zaproszono mnie na drugą rozmowę do Łomianek. Chciałbym się coś więcej dowiedzieć na temat atmosfery w pracy, kto tam pracuje jako przedstawiciele, czy są to osoby z doświadczeniem w handlu, czy pracowały już wcześniej na podobnym stanowisku czy są to nowicjusze. Jaka jest podstawa netto i czy jest ona zwiększana stopniowo wraz ze stażem. Jak wygląda system premiowania za progresy sprzedażowe? na spotkaniu dowiedziałem się że premia jest w postaci "dodatku" tylko dla mnie taki "dodatek: kojarzy się ze śmiesznymi dwustoma złotymi. Poza tym pani która rekrutowała powiedziała że nie ma planów sprzedażowych co dla mnie jest rzeczą podstawową w pracy handlowca bo na tej podstawie zarabiam pieniądze a nie bazuje na samej podstawie. W obecnej firmie mam podstawę wiem że jeśli mocno się postaram dostaje bonusy do wynagrodzenia oraz premie od obrotu. Śmiem twierdzić że w Celon Pharmie tzw "dodatki" dostaje się za ładną buzię lub lizo- pupstwo połączone z dobrymi wynikami bo już za same wyniki nic mi się nie należy? Z czystej ciekawości zapytam jaki samochód się dostaje? Wszystkie wpisy są już sprzed paru lat i nie są zbyt pozytywne mówiące o tym że pracownika zwalnia się z dnia na dzień bez podania przyczyny? jest to aktualna polityka firmy czy coś się zmieniło? Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz w związku z tym co napisałem powyżej ponieważ na rozmowie przede mną i po mnie były osoby młode które według mnie mogły zaczynać przygodę z pracą przedstawiciela więc może firma zatrudnia tylko osoby bez doświadczenia płacąc im 2,5 tys lub mniej bez bonusów i albo się nadajesz i pracujesz albo nara..... Jeśli chodzi o samą rozmowę to przebiegała w miłej atmosferze.

REP

..standardowa rozmowa szczególnie jak aplikujesz na dolnośląskie bo kierowniczka ma zerowe pojęcie o rekrutacji, więc trudnych pytań zadawać nie będzie...:)))), jak przejdziesz ten etap potem rozmowa z (usunięte przez administratora)w Wawie również standard....

jaaaa

A może ktos napisać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w tej firmie. jakich pytań mozna sie spodziewac???

PM

owszem dostaniesz auto zajechanego forda, którym strach jechać:))) oraz telefon, brak laptopów......

wawa
@PM

Firma jest mała ? buhahaha firma się rozwija produkcja 24h oddział w Łodzi produkcja Łomianki Kazuń zarobki 1900 do ręki. Samochody dają i tel też a co szkoda Wam zadzwonić ze swojego telefony ? kur, byście chcieli wszystko za darmo a robić nie ma komu !!!

REPka

Co do wypowiedzi "ha, ha" to ja się zastanawiam kto pisze takie posty, chyba sfrustrowani przedstawiciele, którym się pracować nie chce i z domu wyjeżdżać, i myślą ze wynki to im z nieba spadną. I chyba nie znają realiów pracy w dużych korporacjach farmaceutycznych. Co do Producta to się zgodzę, ale są jeszcze inne osoby które mają głowę na karku - patrz Prezes, Szefowa Działu Badań i Rozwoju. A co do odpowiedzi Anonima, to oczywiście ze nie ma nadgodzin, masz 8h dzień pracy formalnie, ale to od Ciebie zależy kiedy, gdzie i ile czasu spędzisz w terenie, weeekendy wolne, premie co 3 miesiace uznaniowe od koordynatorów w zalezności od wyników, co do szkoleń to mogłobybyć więcej. Mozna awansować na regionalnego, ale albo muszą utworzyć nową linię, albo stary regionalny z jakiegoś powodu odchodzi - ja jednak nie znam nikogo kto by awansował, firma jest mała, więc te mozliwości są na razie ograniczone. Chociaż i tak jest to bardziej prawdopodobne niz w korporacji, gdzie najpierw jestes młodszym Repem, potem zwykłym, potem Starszym itd.

ha, ha

Zastanawia mnie kto pisze te głupoty mam na myśli meil powyżej, chyba lizuski koordynatorki..... Jedyną osobą która jest na poziomie w Celonie to product menager, która ma ogromną wiedzę i się marnuje w tej firmie....

REPka

Ja pracuje w Celonie od 4 lat i jestem zadowolona. W porównaniu z wielkimi korporacjami farmaceutycznymi atmosfera jest naprawdę dobra, niekt nikogo nie mobinguje, człowiek jest spokojny o kolejny dzień i nie boi się odbierać telefonu w obawie ze dzwoni szef. Najważniejsze zeby się starać, byc odpowiedzialnym i osiągać dobre wyniki sprzedaży. Fakt , ze poprzednia regionalna na mazowieckim była nieciekawa, ale obecnie z tego co słyszę dziewczyny są zadowolone z nowej szefowej. firma jest mała, nie ma korporacyjnych bzdur, zbędnej papierkowej roboty, siedzenia po pracy kilka godzin i uzupełniania nikomu niepotrzebnych tabelek. Jako przedstawiciel mam duzą swobodę działania, nie czuje sie jedynie anonimowym numerkiem w statystyce szefa. Oczywiście są kwestie irytujące, sporne sytuacje, ale da sie z tym żyć. Ja osobiscie polecam.

H8ter

(usunięte przez administratora) dają ogłoszenia i nawet nie raczą przeczytać dokumentów rekrutacyjnych.

przedstawiciel

w jakim terenie pracujesz?z jakimi lekami jeździsz?

rep....

LUDZIE NIE OCENIAJCIE STOJĄC OBOK , JA PRACUJĘ W TEJ FIRMIE KILKA LAT I TAK JAK KAŻDY CZŁOWIEK UCZY SIĘ NA BŁĘDACH TAK SAMO I BŁĘDY FIRMY SĄ GDZIEŚ TAM ANALIZOWANE I WYCIĄANE POTEM WNIOSKI. PATRZĄC NA FIRMĘ WRAZ Z UPŁYWEM CZASU MOGĘ POWIEDZIĘ ŻE JEST MI TU DOBRZE.NIE PRZYPOMINAM SOBIE ŻEBYM UCZYŁ SIĘ Z ULOTKI CHYBA ŻE NA BIEŻĄCO POWTARZAJĄC NA DZIEŃ PRZED WIZYTAMI.SZKOLENIA SĄ ZWYKLE JEDNODNIOWE Z MANAGEREM PRODUKTU (BARDZO MĄDRA WYKSZTAŁCONA DZIEWCZYNA), KTÓRY KROK PO KROKU OMAWIA Z NAMI ZAGADNIENIA MEDYCZNE, MECHANIZMY DZIAŁANIA SUBSTANCJI PROMOWANYCH. PENSJA TEŻ WCALE NIE JEST NAJNIŻSZA A OFERTY PREMII MYŚLĘ ŻE W OBECNEJ SYTUACJI O WIELE LEPSZE NIŻ W NIEJEDNEJ FIRMIE. CO DO ZWALNIANIA TO BEZ KONRETNYCH ZARZUTÓW NIKT TU NIKOGO NIE WYRZUCI JAKOŚ TERAZ PRZED NOWYM ROKIEM BARDZO DOBRE FIRMY ORGINALNE NIE MIAŁY SKRUPÓŁW ŻEBY POZBAWIĆ PONAD 100 OSÓB PRACY A U NAS NIE BYŁO ŻADNYCH CIĘĆ A PO SPOTKANIU Z SZEFOSTWEM CZUJEMY SIĘ BEZPIECZNIE. PONADTO MIŁE TOWARZYSTWO POMOCNI ŻYCZLIWI LUDZIE , FAJNY ZESPÓŁ ,SZEFOWA WYMAGAJĄCA I SPRAWIEDLIWA,NAPRAWDĘ JEST DOBRZE.NIE OCENIAJCIE NIKOGO NIE ZACZYNAJĄC Z NIM PRACY, JA CZEKAM NA DALSZE SUKCESY FIRMY PRACUJĘ NIE MYŚLĄC O ZMIANIE .

Zostaw merytoryczną opinię o Celon Pharma - Łomianki

• Jak się pracuje w Celon Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Celon Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celon Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 0 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Celon Pharma?

Kandydaci do pracy w Celon Pharma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Celon Pharma