Celon Pharma

Opinie o Celon Pharma

Prima

na jaki region? Ja dzisiaj byłem na rozmowie i ogólnie luz. Było bardzo sympatycznie pytania standardowe

NOWY

witam przede mna 1 rozmowa z tego co czytam to wiele sie w tej firmie zmienia i to chyba na dobre wiec mam prosbe czy ktos z pracujacych na stanowisku repa moze dac jakies iformacje co do zarobkow i ogólnie pojetej atmosfery w firmie z goru Wam dziekuje

wyga

Jest szansa, że się odezwą, bo np w moim przypadku zadzwonili po równo miesiącu- (urlopy, okres wakacyjny- brak osób decyzyjnych) Co do komfortu pracy, to zależy od bezpośredniego przełożonego. Generalnie regionali są ok. Standardowy dzień pracy: 10 lekarski + 2 apteki. Różnica jest w szpitalu, bo na oddziale możesz zaraportować za jednym zamachem 4 lekarzy. Jest nacisk na aktywną sprzedaż w aptekach, ale też bez przesady. W firmie ważne jest utrzymanie wyniku lub jego wzrost. Pogorszenie= zwolnienie. Oczywiście będzie pomoc tzn. szukanie przyczyny słabszego wyniku i jej wyeliminowanie np: merytoryka (mała wiedza o leku) nieumiejętność wykorzystania wiedzy na rozmowach z lekarzem, czy brak asertywności związany z nieumiejętnością wyciagania zobowiązań. Jak to w sprzedaży liczy się wynik końcowy. Nikt nie będzie się do Ciebie przyp. jak cyfry będą się zgadzały. Co do spraw ogólnych, to jest budżet przeznaczony na cele marketinogwe, czyli zakup upominków dla lekarzy, farmaceutów itp. Auto do dyspozycji prywatnej. Brak ogólno pojętej kontroli w przypadku osób wykazujących chęci i zapał do pracy (tak mi się wydaje) Ludzie w Celonie też bardzo fajni ;)

mcia

@ medyk a gdzie startujesz?

medyk

Wyga dziękuję za Ta odpowiedź. A ile już pracujesz w tej firmie i jak Ci się podoba? Ja na rozmowie na pierwszym etapie miałem wczoraj to wszystko co Ty na drugim. Takie właśnie pytania itd :) były dwie Panie. Mam czekać na odpowiedz do końca tego tygodnia, jeśli nie zadzwonił tzn ze wybrało kogoś innego. Dzisiaj jeszcze zero odzewu. Myślisz ze jest jeszcze szansa ze zadzwonia? Bardzo bym chciał pracować jako Rep. Jak będziesz miał chwile czasu to napisz jak wygląda praca ogólnie itd, będę bardzo wdzięczny :) pozdrawiam i czekam :)

medyk

Jeszcze nie wiem do jakiej linii. Ale bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Mam nadzieje, ze dobrze wypadnę. Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o przedstawiciela, ale pracuje a szpitalu w środowisku lekarzy, myślicie że to coś mi pomoże? Jakiś dodatkowy plus? Bardzo zależy mi na pracy jako przedstawiciel. Jakie zagadnienia z branży powinienem znać? Jeśli chodzi o produkty to chyba najlepiej przygotować się z informacji które są na stronie firmy prawda?

wyga
@medyk

Medyk wcale nie musisz mieć doświadczenia w branży. Mnie na pierwszej rozmowe nikt o leki nie pytał. Na drugiej rozmowie miałem wymienić trzy produkty i to wszystko. Generalnie, to co pisały sooby powyżej prócz tego doświadczenia, to prawda. Nie trzeba mieć doświadczenia jako REP- firma woli zrekrutować osoby nowe, nie z branży i je wychować po swojemu. Najważniejsze, to trzeba się dobrze sprzedać na każdej z rozmów, być bardzo otwarty, kreatywnym i EENERGICZNYM. Pierwszy etap, to Regionalny- jak się spodobasz i dziesz dalej. Na drugim Bogdan- Prezes lub dwie przesympatyczne Products Manager's. Ja miałem przyjemność brac udził w drugim wariańcie. Tutaj miałem więcej pytań w stylu- jak sobie wyobrażasz pracę, dzień pracy itp. + pytania o przedsnią pracę wyniki w niej. Mnie przyyjeli więc wiem, co piszę :)

robik

Medyk a do jakiej lini kardiologicznej czy nerologicznej? 1 etap z twoim bezposrednim przelozonym. 2 we Warszawie. Na 1 etapie pytania z pracy z klientem, sprzedazy, warto powiedzoec cos o firmie. Trzeba byc bystrym i dobrze sie przugotowac. Byc soba przede wszystkim. We firmie dobrze sie pracuje. Wyniki musza byc to wtedy cie docenia jak w kazdej normalnej firmie. Auta wymieniaja teraz na nowe golfy a na poczatek focus.

ktos

Do medyka. 1 etap rozmowa bardzo konkretna zero lania wody. Musisz dobrze sie przygotowac z firmyproduktow oraz ogolnych zagadnien typowo branzowych. Pytania ze sprzedazy tez ga byc. Najwazniejsze to w tej firmie to osobowosc. Musisz byc z werwa i pozytywny. Firma szuka pracownikow bo wciaz sie rozrasta. Nie ma rotacji duzej wsrod Repow. Daja dobre warunki i dobrze szkola swoich ludzi. Auta sluzbowe do dyspozycji.

medyk

Hej, przyblizysz mi jakieś szczegóły dotyczące pracy w tej firmie jako reprezentant medyczny? Będę bardzo wdzięczny :)

medyk

Witam, Jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjna pierwszy etap. Czy jest ktoś w stanie mi udzielić informacji czego mogę spodziewać się na rozmowie? I jakie są warunki pracy? Czy trudno się utrzymać na stanowisku? Jakie pieniądze dają na początek i jaki samochód? Czy są jakieś ograniczenia w związku z posiadanym autem służbowym? Poproszę o wszystkie możliwe szczegóły. Z góry dziękuję .

zaineresowany

Na poczatek daja focusy albo mondeo potem dostajesz nowego golfa. Atmosfera ok. Produkty tez ok. O wynagrodzeniu sie nie rozmawia w tej firmie ale,zarobki sa przyzwoite. Premie to juz bardzo indywidualnie.

celina

Nie dotyczy reprezentantów medycznych i produkcji - ale działów kontroli jakości, administracji i R&D. Dobre miejsce dla studenta po studiach. Nie płacą dużo, ale pensja jest punktualnie. Można się czegoś nauczyć, zacisnąć ząbki, wziąć kredyt, urodzić dziecko i ... zdobyć doświadczenie pozwalające znaleźć inną pracę. Wg mnie jeśli jest się uczciwym pracownikiem, dodatkowo odpornym na złe zarządzanie, niekompetentnych przełożonych, i szczyptę chaosu to można tam chyba pracować do emerytury. Jeśli ma się wiedze, ambicje to jw zacisnąć ząbki, popracować i zmiana pracodawcy.

zaineresowany

Prosze o info jak wyglada 2 etap rekrutacji na repa. Czego moge sie spodziewac ?

Proszę o informację ile zarabia Rep w Celon Pharma? Jakie ogólne warunki? Jaka podstawa ile można premii wyciągnąc? Jakie auta? ile wizyt dziennie? proszę też o info na temat rekrutacji - ile czeka się na zaproszenie na drugi etap rozmowy. Z góry dziękuję.

fiona

Z premią jest różnie, to zależy tylko i wyłącznie od przełożonego. Przekaż odgórny jest taki, że premia jest uznaniowa i rośnie wraz ze stażem. od 300/500 zł za kwartał na początek. Nie wiem jaka jest góra granica, bo pieniądze lubią ciszę i raczej w regionie nikt o kasie nie rozmawia. Myślę, że do 3, 4 tys spokojnie po 2 latach w terenie można wyciągnąć. Co do autek: nowe fiesty, stare i nowe focusy, golfy VI.

hhhaaaallllloooooooooooo

wita, firma, a raczzej firemka, w której nie ma jasnego przekazu co do systemu premiowego, przede wszystkim góra sa zdecydowanie osoby, które SŁODZA koordynatorom. po drugie zazwyczaj kierownikiem ( z małymi wyjatkami) sa osoby bardzo nie do informowane,nie sypiace wiedzą, a osoby, które nie znają nawet substancji czynnej głównej konkurencji, w dodatku ich rola i zakres obowiązków pozostawia wiele do zyczenia, tym bardziej że głównie przyjeżdżają i mówia " da się" i polansować sie w nowej sukience i z nową torebką. Firma, ktora nie pomaga osobom wracającym po urlopie macierzyńskim, wrecz przeciwnie, koordynator rzuca tylko kłody pod nogi, poza tym szkolenia prowadzone w firmie są jak opowiadanie dziecku historyjek o kubusiu puchatku, czyli sa a nic z nich nie wynika i nikt tak naprawde nie jest w stanie z nich wyniesć. Po takim szkoleniu wraca sie ....i wielkie nic;);;)

irys

Z tego co sie wczytałem, to firma inwestuje w ludzi, bo jakies konkursy nawet robili. Dofinansowują jakieś projekty badawcze w zakresie chorób zapalnych w chorobach płuc.Tylko nie wiem, czy czegoś nie pokręciłem i czy to Celon pharma dofinansowuje, czy to oni dostali dofinansowanie i czy to dofinansowane to dla pracowików firmy.

muminek
@irys

dawaj do celonu nadajesz się!!!

zainteresowana

witam mam pytanko czy moze orientuje sie ktos czy sa w tej firmie przyjecia na produkcje i ile mozna tam zarobic glownie chodzi o firme w kazuniu nowym

to ja

Nie mogę zbyt wiele powiedzieć na temat pracy w firmie,jednak opinie mówiące o dużej rotacji wydają się być prawdziwe i uzasadnione. Jakiś czas temu (lipiec/sierpień) zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na reprezentanta medycznego (region podkarpacie), która miała się odbyć w Lublinie. Rozmowa przebiegła w milej atmosferze (dwie panie rekrutujące, z których tak naprawdę jedna zadawała pytania, pytania jak na większości rozmów - ogólne. Niestety (a może i stety)do kolejnego etapu rekrutacji nie przeszłam, jednak nie zostałam poinformowana ani o pozytywnej, ani o negatywnej decyzji. Na rozmowie moja przygoda z Celon pharma się skończyła. Jest listopad - na jednym z portali pojawia się ogłoszenie z tejże samej firmy na reprezentanta medycznego na ten sam region. Czyżby osobie po 3 miesiącach okresu próbnego nie zaproponowano umowy o pracę? Zaznaczę, że firma w ogłoszeniu pisze o "stabilnym środowisku pracy"?? Być może rep się nie sprawdził - zastanawiające..

fiona

Na start w firmie ze wcześniejszym doświadczeniem w handlu (niedużym) dostałam 2500 po 3 miesiącach 100 podwyżki.

fiona

2500/3000 zł to stawka za którą się pracuje bez wielkiego doświadczenia i bez negocjowania stawki na rozmowach. Szkoda że ludzie nie godzą się pracować za 900zł W biedronce dają 2000zł na rękę plus benefity.

Andy
@fiona

Bonusy, chciałeś powiedzieć :)

Zostaw merytoryczną opinię o Celon Pharma - Łomianki

• Jak się pracuje w Celon Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Celon Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celon Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 0 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Celon Pharma?

Kandydaci do pracy w Celon Pharma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Celon Pharma