Celon Pharma

Opinie o Celon Pharma

Iwona

@wojtek to dobrze, że firma Celon Pharma daje szansę młodym ludziom, wkraczającym na rynek pracy.

wojtek

To widać że firma zatrudnia młodych bardzo zdolnych ale bez doświadczenia

Iwona

@Annaczyli warto potraktować pracę w Celon Pharma jako możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Na jakie szkolenia można liczyć pracując w firmie?

Iwona

@Pracownik to bardzo dobra informacja, że firma jest otwarta na osoby bez doświadczenia! Czy po przyjęciu do pracy przygotowano dla Ciebie szkolenia pozwalające na podniesienie kwalifikacji?

Pracę dostałam nie mając doświadczenia w FMCG ani tym bardziej jako medyczny. Bardzo przyjazna firma, która daje dużo możliwości nawet osobom bez doświadczenia. Trzeba dobrze się sprzedać na rozmowie kwalifikacyjnej. To co dobrze działa to na pewno zaprezentowanie siebie jako osoby sympatycznej, otwartej, łatwo nawiązującej kontakty. Dobrze jest poprzeć to argumentami związanymi z naszym poprzednim doświadczeniem nawet jeśli była to praca w sklepie. Wszystko można ładnie opakować.

Relax

Majka - nie prawda. Sam pracuję prawie rok w Celonie i dostałem się mając doświadczenie tylko w FMCG. Tak samo mój kolega z innego regionu który pracował jako handlowiec w Calvinie Kleinie.... Nie nazwiesz chyba tego doświadczeniem w medycznym ?? Teraz z tego co wiem do Area Krakowskiego również dostała się dziewczyna tylko z doświadczeniem w FMCG Co do rozmów wszystko zależy od koordynatora bo z nim jest pierwszy etap a nie z HRami

Majka

rekrutacje to ściema; pierwszy etap to 15 minut na głowę; prawie żadnych pytań; tylko to co jest w CV; z góry mają wybraną osobę (oczywiście z branży); nowych z poza zapraszają jako statystów; szkoda czasu

ononaono

kiedyś zauważyłam, że maja bardzo dobrze rozwinięty dział HR. Myślałam, że to dobrze, tak profesjonalnie. Tak...wyrobili się 90 % rotacji w 3 miesiące. Całe mnóstwo nowych, naiwnych pracowników. Pochwa...

Alaj

Ja bym chciał do celonu prawdę mówiąc, mam jakieś doświadczenie farmaceutyczne, byłem już kiedyś przedstawicielem medycznym i byłem w tym naprawdę dobry, mam nadzieję, że teraz też jest taka możliwość, aby się tym zająć na poważnie tutaj, to bym spróbował

stasiek

ludzie istny czarnobyl na produkcji brak szacunku dla pacowników tylko normy brygadzistom wyrabiac

Relax

Mage20 - dziwne bo z tego co wiem to każdy dostaje umowę o prace op 3 mc.... Może po prostu jesteś średnio kompetentnym pracownikiem?

mage20

ja pracuje w tej firmie ponad 1 rok na zleceniu!!! skandal prezes Maciej W. nie wie że ma dobrych pracowników tyle czasu na zleceniu a rodzinka dostaje po 3 miesiącach i po 6 miesiącach umowy szokkkkkkkkkkk

mage20
@mage20

już tam nie pracuje( chcąc napisać pracowałam napisałam pracuje )

Andy
@mage20

To czemu się nie upomnisz o swoje? Może wcale nie jesteś taki dobry?

Raf

Witam serdecznie bardzo proszę o aktualną informację w sprawie warunków pracy na stanowisku medycznego, samochód z GPS ? sztywne godziny pracy, premie miesięczne czy kwartalne, realne, będę wdzięczny za informacje

opi

a jakie zaorbki na stqnowisku reprezentanta medycznego w celonce?

opi

wybrac celonke czy ranbaxy sun pharme ?prosze o opinie

Żyra

Bunt, a masz jakieś doświadczenie z ta firma? Bo do dnia dzisiejszego zostaje bez odpowiedzi

Żyra

Taro byłeś na rozmowie? Ja byłem w ubiegły czwartek i do dnia dzisiejszego brak odpowiedzi :(. Samej rozmowy byłem zadowolony, ale chyba nie wystarczyło. Nie wiem czy jest jeszcze szansa że zadzwonią. Ma ktoś doświadczenie? Po jakim czasie zapraszają na 2 etap.

Żyra

Masz racje wiedza jest podstawa!!! ale z tego co wcześniej inni pisali oni wola przeszkolić pracownika pod siebie. Ponoć sa osoby w firmie, które sie dostały bez doświadczenia - bo liczy sie osobowość. Oczywiście wiedzę w późniejszym etapu tez musieli sobie przyswoić.

Żyra

Czy ktoś dostał sie do 2 etapu region Leszno i okolice?

Prima

pytania tego typu: dlaczego akurat oni, jak przekonać do sprzedaży ich produktów, ogólny przegląd doświadczenie zawodowego itp. Na każdego kandydata maja przeznaczone około 15 min.

Zostaw merytoryczną opinię o Celon Pharma - Łomianki

• Jak się pracuje w Celon Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Celon Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celon Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 0 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Celon Pharma?

Kandydaci do pracy w Celon Pharma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Celon Pharma