Celon Pharma

Opinie o Celon Pharma

rep....

LUDZIE NIE OCENIAJCIE STOJĄC OBOK , JA PRACUJĘ W TEJ FIRMIE KILKA LAT I TAK JAK KAŻDY CZŁOWIEK UCZY SIĘ NA BŁĘDACH TAK SAMO I BŁĘDY FIRMY SĄ GDZIEŚ TAM ANALIZOWANE I WYCIĄANE POTEM WNIOSKI. PATRZĄC NA FIRMĘ WRAZ Z UPŁYWEM CZASU MOGĘ POWIEDZIĘ ŻE JEST MI TU DOBRZE.NIE PRZYPOMINAM SOBIE ŻEBYM UCZYŁ SIĘ Z ULOTKI CHYBA ŻE NA BIEŻĄCO POWTARZAJĄC NA DZIEŃ PRZED WIZYTAMI.SZKOLENIA SĄ ZWYKLE JEDNODNIOWE Z MANAGEREM PRODUKTU (BARDZO MĄDRA WYKSZTAŁCONA DZIEWCZYNA), KTÓRY KROK PO KROKU OMAWIA Z NAMI ZAGADNIENIA MEDYCZNE, MECHANIZMY DZIAŁANIA SUBSTANCJI PROMOWANYCH. PENSJA TEŻ WCALE NIE JEST NAJNIŻSZA A OFERTY PREMII MYŚLĘ ŻE W OBECNEJ SYTUACJI O WIELE LEPSZE NIŻ W NIEJEDNEJ FIRMIE. CO DO ZWALNIANIA TO BEZ KONRETNYCH ZARZUTÓW NIKT TU NIKOGO NIE WYRZUCI JAKOŚ TERAZ PRZED NOWYM ROKIEM BARDZO DOBRE FIRMY ORGINALNE NIE MIAŁY SKRUPÓŁW ŻEBY POZBAWIĆ PONAD 100 OSÓB PRACY A U NAS NIE BYŁO ŻADNYCH CIĘĆ A PO SPOTKANIU Z SZEFOSTWEM CZUJEMY SIĘ BEZPIECZNIE. PONADTO MIŁE TOWARZYSTWO POMOCNI ŻYCZLIWI LUDZIE , FAJNY ZESPÓŁ ,SZEFOWA WYMAGAJĄCA I SPRAWIEDLIWA,NAPRAWDĘ JEST DOBRZE.NIE OCENIAJCIE NIKOGO NIE ZACZYNAJĄC Z NIM PRACY, JA CZEKAM NA DALSZE SUKCESY FIRMY PRACUJĘ NIE MYŚLĄC O ZMIANIE .

p

firma o żenująco niskim poziomie kultury i jakości pracy, zakompleksione "koordynatorki" i bzdurne analizy analiz, firma wydmuszka nie polecam nawet na poczatek za 1900 i zdechłą fieste dać się poniżać

carbonarra

zgadzam sie z Tobą, dobre to na poczatek jak ktos chce dalej w tej branzy siedziec zeby doswiadczenia zlapac; ale ogolnie to dno i 3 metry mulu! :X

Olusia

podwyżki są dla pupilków koordynatorek, reszcie mówi się "(usunięte przez administratora)się nie zgodził" brak narzędzi, konkretnych strategii , zatrudniają ludzi bez doswiadczenia zeby łatwiej było ich zajechać złotymi pytaniami o cel wizyt. Dobra na początek, ale żeby nabrać hartu a potem hyc.

Ja - 2010-09-22 21:10:13 Firma o podejściu jak płaca w tej firmie czy są podwyżki i jak często czy dla wszystkich czy dla zasłużonych

Firma o podejściu "uduś" :( zero wsparcia

bartek

Zgadzam się ! Kiepska, nerwowa atmosfera, oszczędzają na wszystkim, kompletny brak profesjonalizmu widać na każdym kroku. Koordynatorka na mazowieckie tragiczna... Jak ktoś chce się spełniać w tego typu pracy, niech wybierze dużą zagraniczną firmę. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!

Victoria

Ogólnie pracuje się dobrze, ale jest duża rotacja pracowników. Człowiek zostaje zwolniony z dnia na dzień bez podania jakiegokolwiek powodu. Nawet jeśli będziesz dobrym pracownikiem robiącym wyniki nie możesz być pewien, że jutro nie zostaniesz zwolniony. Samowolka koordynatorów. Traktują ludzi jak śmieci

Zostaw merytoryczną opinię o Celon Pharma - Łomianki

• Jak się pracuje w Celon Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Celon Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celon Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 0 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Celon Pharma?

Kandydaci do pracy w Celon Pharma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Celon Pharma