Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Mp3

Wydaje mi się a nawet jestem przekonany że ekipa z (usunięte przez administratora) the road lepiej by sobie poradziła na zgrzewalni niż te osoby które, nagminnie łamią przepisy. Nie wystarczy jako tako pracować ale trzeba też mieć mózg, który pozwoli zrozumieć że jesteśmy w pracy. Skoro jest zakaz używania telefonów i mp3 to nie używamy ale jeśli ktoś tego nie rozumie to bez wątpienia jest tępym ignorantem.

zdziwiona

ta pani w blond wlosach ktora wczoraj byla na sortowni jest zatrudniona jako gwiazda? nie dosc ze podchodzi do wszystkich lekcewazaco i drze sie co chwile to jeszcze siedzi pod sciana jak inni pracuja i slucha muzyki gdzie mozna zlozyc CV na stanowisko gwiazdy? tez bym chciala miec takie stanowisko

To zatrudnijsię na zgrzwalni i zobaczymy czy nie usiądziesz na 5 min. Gwiazdo

@zdziwiona

Jedyna laska co ogarnia ten bałagan a Ty masz pretensje ze usiadła na chwile...

Produkcja

No właśnie chyba nigdy nie byłaś na zgrzwalni i nic o tej pracy nie wiesz

Szczęśliwy
@zdziwiona

A tam czepiacie się! Jak owija te palety na dole to aż się kurzy. Lubię jak patrzy na moje pośladki, z jednej strony mnie to zawstydza, a z drugiej kręci. Zastanawiam się czy nie porozmawiać z kierowniczka o przeniesieniu na magazyn, chciałbym mieć z nią częstszy kontakt, może coś zaiskrzy.

Obiektywna

zgadzam się w 100 % często pracując na preci mam okazje obserwowac ta pania

@Obiektywna

Ja też często tam pracuję i widzę jak dziewczyny nasuwają i mają prawo odpocząć chwilę

Pleban
@zdziwiona

może czas żeby osoby z produkcji zajęły się swoją pracą zamiast czyjąś? Coprawda każdy wie że A zajmuje się plotkami i lubi udawać że pracuje ale to nie miejsce do ciągłych uwag do wszystkich tylko nie do siebie i swoich przyjaciółek

@Pleban

Z tą produkcją to coś nie tak jest,mają chyba za dużo luzu w pracy,ciągle jakieś aferki z nimi są

@Obiektywna

To leć do dyrka,zapunktujesz a i może czekoladę wyrwiesz...

Pewniak
@Szczęśliwy

Na Twoim miejscu w pierwszej kolejności zapytałbym czy Cię chcą na magazynie:)

Psycholog

Andrzej idź się leczyć człowieku masz coś z głową. Dostałeś kosza i teraz się mścisz. Wymyślasz niestworzone historie. No do mężczyzny to ci daleko i chyba nawet nigdy koło niego nie stałeś. Zachowanie twoje mówi samo za siebie.

@Psycholog

Z chwilą padnięcia słowa GWAŁT z ust Sylwii wszelkie zasady moralne.etyczne,obyczajowe i osobiste przestały obowiązywać.

MM

Mówił piszę się przez ó zamknięte (usunięte przez administratora)

??

??

Wyjaśnienia

Albo Andrzej powinien pisać powieści fantasy albo to Sylwie powinni wyrzucić z pracy. Jedno jest pewne,dyrektor się nie popisał w tej sprawie i ma swój udział w tym całym zamieszaniu.A milczenie Prymatu też daje do myślenia.Nie potraficie wyjaśnić prostej sprawy? Wstyd.

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

Nocny Marek

Co tu tak cicho ? Pewnie nocka pracuje na chleb ☺

Miły Pan

Może najpierw Pan zacznie od badań psychiatrycznych bo coś jest nie tak. Pozdrawiam wszystkich normalnie pracujących ludzi a nie pijawki

@Miły Pan

Od (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) już Mnie wyzywali więc daruj sobie ten komentarz. A do psychiatry wyślijmy tą co z (usunięte przez administratora)i robienia z Siebie ofiary zrobiła sobie kartę przetargową w swojej chorej gierce. Co boicie się prawdy,a może dla niektórych z Was jest tylko jedna prawda-ta która Wam pasuje i innej nie przyjmujecie do wiadomości?. A może boisz się prawdy bo sam/sama na Mnie pozmyślałeś/pozmyślałaś?

Magazyn
@Andrzej

Andrzej nie daj się! Oni chcą zrobić z Ciebie wariata ale im to się nie uda. Jesteśmy z Tobą.

Cojestprawdą

I co z tym wiarografem? Andrzej się podda badaniom,a Sylwia?maszyna Cię pogrąży? Prymat powinien to opłacić,w końcu chodzi też o dobre imię firmy. Kto jest za prawdą klika w uśmiechniętą ikonke

@Cojestprawdą

Sylwia się nie podda badaniom bo wie o co Mnie oskarżała. Koszt takiego badania to ok.1000zł. Ja się zgadzam na te badanie.Niech Prymat to opłaci,jeśli wyjdzie że to Ja mijam się z prawdą wycofam z sądu wszystkie sprawy a wy będziecie Mogli Mnie oskarżyć o pomówienia. Więc jak dalej będziecie Mnie ignorować?

NSZZ
@Andrzej

Tak trzymaj Andrzej! Cały magazyn jest z Tobą! Niech prawda wyjdzie na jaw.

@NSZZ

Pewnie ten cały magazyn to tylko Ty i może jeszcze z jedna osoba ale dzięki

???

Jak to jest że jak przychodzi kontrola z sanepidu albo jak jest audyt to wszystko jest sprzątane na błysk,chyba kontrola powinna się odbywać bez zapowiedzi żeby było wiadomo jak jest naprawdę...

Obrzezany

Do zainteresowany : Czesc! Praca na magazynie dla nowego pracownika to odkładanie kartonów na palety. Praca monotonna i ciężka. Niektóre kartony ważą nawet 15 kg. Kartony jadą taśmami bardzo szybko. Przynajmniej przez 3 miesiące napewno tam będziesz się "szkolił" Zastanawiasz się pewnie co to ma wspólnego z magazynem i po co Ci były uprawnienia na wózki widłowe, zwyżki, prawo jazdy kat C. Hmm no my też... Produkcja od lat miała problemy ze zgrzewalnia, żaden poprzedni kierownik nie dał sobie tego wcisnąć aż wkoncu stało się... przyjechał książę Mariusz na białym koniu i wzial sortownie, a chlopakom powiedział, że to ich robota a nie produkcji, przecież to trzoda i wszystko da się im wcisnąć. Poza zgrzewalnia praca jest ogólnie ok. Od kilku miesięcy borykamy się z brakami kadrowymi, tzn na każdej zmianie brakuje po 3 -4 ludzi . Dlatego musimy zrobić robotę za nieobecnych. Niestety premii zadnej za to nie widzimy, chociaz chlopakom, ktorzy sa na l4 zabierane sa duze pieniadze. Największym plusem dla Ciebie będzie to że na start dostaniesz tyle co chłopaki, którzy mają 10 letni staż. Ale nie martw się przez długo oj długo nie zobaczysz żadnej podwyzki. Zadasz pewnie pytanie po co tam robimy skoro jest tak źle... Ciągle wierzymy, że dyrekcja pójdzie po rozum do głowy i rozwiąże problem. Że przestanie faworyzowac produkcję i doceni magazyn. Co jakis czas spotykaja sie przedstawiciele kazdej ze zmian i debatują na temat kiepskiej sytuacji na magazynie. Podobno maja pare pomyslow ale nie chce zdradzac szczegolow. Mimo wszystko zapraszamy, najlepiej przekonaj się na własnej skórze ;) Pozdrowienia.

@Obrzezany

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Szczerze trochę mnie zaskoczyłeś, myślałem że taka marka jak Prymat dba o swoich pracowników.. Co chwilę w telewizji widzę ich reklamę i ogólnie u m.gess.ler itp A tu takie rzeczy. Dziękuję za zaproszenie, ale nie po***ało mnie, żebym w wieku 40 lat układał kartony na paletach. No nic szukam dalej. Mimo wszystko życzę Wam powodzenia i trzymam kciuki nie dajcie się

@Zainteresowany

Dziki za odpowiedź. To ja pytałem o warunki zatrudnienia o odpisuje w moim imieniu kto inny...dziwne to i zastanawiajace Rozumiem ze ostatnia podwyżka w firmie miala miejsce 10 lat temu ? Moglby ktos napisac jaki poziom zarobkow jest dla tych co sa doswiadczeni , chcialbym moc podjac szybko decyzje

Ok

Tak, tak, tak popieram założenie związku zawodowego w naszej firmie. Jeżeli pracodawca nie chce z nami rozmawiać to porozmawiamy w innej tonacji. Drogie panie pakowaczki, maszyniści, magazynierzy, liderzy i brygadziści stwórzmy swój silny związek zawodowy a nasze sprawy przestaną być ignorowane. Drogie koleżanki i koledzy bądźmy dla siebie wsparciem, pracujmy dobrze i ciężko w ten sposób będzie nam łatwiej stworzyć silny związek pracowniczy.

@Ok

Popieram!

spostrzegawczy
@Ok

w koncu coraz wiecej sie o tym mowi

Szczęśliwy

Kilka dni temu pierwszy raz Cię zobaczyłem... Owijałaś wtedy palety, tak właśnie wtedy się zauroczyłem. Mam nadzieję, że jutro znowu do mnie się uśmiechniesz, takim zachowaniem trafiasz prosto w moje serce. Pozdrawiam pewną blondynkę..... ♡

@Szczęśliwy

O kim to ?

Magazyn

Zainteresowany pytasz o zarobki po okresie probnym bo masz doswiadczenie na magazynie zapraszamy dostaniesz tyle ile magazynier pracujacy tu okolo 10 lat skladaj podanie

Artur

Cześć widziałem oferty pracy z prymata Moglibyście mi napisać jak wygląda praca na magazynie czy zarobki ok jaka atmosfera? Dzięki

Pracuś
@Artur

Praca ok. Kasa nawet spoko. Kierownik może być. Atmosfera zależy na jakiej zmianie. Celuj w zmianę Marcina tam jest ok i ludzie normalni.

Zaintresowany
@Pracuś

Czy mozesz napisac cos wiecej o zarobkach ?Jaki zarobki na start a jakie po okresie prbnym dla doswiadczonego magazyniera.

@Artur

Jak masz chociaż trochę ambicji to omijaj ta śmieszna firmę zdaleka, dobra rada Artur

Mocno zła

Witam, krótkie pytanko. Dlaczego pracownicy produkcji muszą chodzić na sortownie i pracować na konto magazynu? I nie było by nic w tym pytaniu dziwnego gdyby koledzy magazynierzy zamiast siedzieć na smartfonie zajęli by się pracą. Przykład piątkowa nocka pan magazynier zamiast sumiennie pracować nadużywa telefonu. Jeżeli tak to ma wyglądać to my pracownice produkcji nie chcemy tam pracować.

Mwg
@Mocno zła

Nie wszyscy magazynierzy korzystają ze smartfonów podczas pracy.Mamy system kamer,który powinien zweryfikować zaistniałą sytuację.

radosna

Nie, nie gapimy się, bo nie wolno wnosić telefonu na halę. Zajmujemy się pracą, by dobrze wykonywać swój zakres obowiązków.

Zacięty zgrzewalniok
@Mocno zła

Nie mogłaś koleżanko zwrócić mu uwagi wtedy na zgrzewalni? Smutne, jest to, że w niedzielę o 12 zamiast wracać z kościoła lub siedzieć z rodziną przy stole i cieszyć się weekendem, Ty wchodzisz na goworka i pod***rdalasz kolegę z pracy... Czasem mam wrażenie, że Wy tam na produkcji za tabliczkę czekolady zrobiłybyscie masaż prostaty dyrektorowi . Dziewczyny skończcie miałczyć i zacznijcie robić.

Ksiadz
@Zacięty zgrzewalniok

Nie Tobie oceniać co robimy w niedzielę w domu A fakt jest faktem że ostatnio jest przekonanie na różnych działach Prymatu produkcja i magazyn mają swoje zle strony A pewnie i w biurowcu by się znalazło parę mrocznych sytuacji telefony u magazynierow na nockach to norma czy na zgrzewalni czy gdzieś między regalami na produkcji nocki catering Moniki/a tel tez poza tym dlaczego tylko to stanowisko A inne pracownice wszędzie na maszynach i zgrzewalni A tu jakaś ochrona może bądźmy rzetelni i jak komuś coś dolega to do lekarza A nie kpiny panowie Liderzy uderzcie się w piersi czy umiecie zrobić podział czy jesteście marionetkami niektórych pracowników zwróćcie uwagę kiedy wchodzą na podział M na nockach moze czegos unikają

Obiektywna
@Ksiadz

Z tego co słyszałam to jedna z nich ma romans z liderem dlatego na nockach robią co chcą Chodzą po hali jak święte krowy W prymacie zawsze były układy nic nie poradzimy

Kucharka wikarego
@Ksiadz

Księżulku, nie zgodzę się z Tobą odnośnie Pani z cateringów o której pisałeś, że ma "ochronke". Chyba nie ma żadnej ochronki, skoro w poniedziałek 24.02 na nocce pracowała na linii a Twój wpis jest z 25.02. Także raczej nikt się nie posugerował Twoim wpisem. Dzisiaj też widziałam, że pracuje na linii. Także rzetelność jest, ale chyba nie na wszystkich nockach.

Franciszek
@Kucharka wikarego

Widzę że wiesz co się dzieje w firmie. Możesz mi powiedzieć na jakie wynagrodzenie może tu liczyć początkujący pracownik i czy od początku dostaje się tu umowę o pracę? Czekam na Twoją odpowiedź!

Morales

Panie i Panowie podejdzmy do sprawy poważnie. To jest anonimowe forum , kto jest za założeniem związków zawodowych niech kliknie uśmiechniętą ikonkę, kto jest przeciw smutną. Zobaczymy ilu nas jest, jeżeli jest nas sporo, spotkam się w tym tygodniu z prawnikiem i zobaczymy co da się zrobić.

W euforii
@Morales

Trzeba ulotki przynieść niech wszyscy się dowiedzą. Myślę że będzie nas sporo.

Wyluzowany
@Morales

Widzę że komuś się związkowy etacik zamarzył. Ciekawe ilu naiwniaków nazbierasz zeby ci załatwili nicnierobienie. Pozazdrościło się nierobom z sąsiednich dużych zakładów, wszyscy wiemy jakich. Jak ci tak źle i jesteś taki bohater to czemu nie zmienisz pracy? Ponoć jej pełno i wszędzie lepiej?

Wole to co mam.
@Morales

Najlepszym rozwiązaniem będzie jak założysz własną firmę i wszyscy się do niej przeniesiemy. Dasz wszystkim najlepsze warunki pracy i każdemu średnią krajową. Do tego super socjal, karty multi-sport, multi-zakupy i multi-kino. Każdy do tego premie na imieniny a 13-tą wypłatę na urodziny. Tak ja w kopalniach dopłatę do chorobowego by było za co zdrowieć. Tymczasem wole pracować tu gdzie pracuje bo nie muszę się martwić, że za chwilę firma padnie przez rozdawnictwo i utrzymywanie związkowych nierobów, na których wypłaty złożymy się my wszyscy w cenie energii elektrycznej i śmieciach.

zdziwiony
@Morales

Jak czytam te posty to się zastanawiam czy Ci piszący o związkach są gotowi płacić składki na tych którzy za ich składki chcą sobie poprawić sytuację materialną. Zasady związków w prywatnychzakładach są takie że to człąkowie związku płacą składki z kórych trzeba wynająćbiuro, prawnika, utrzymać szefów związkowych i jeszcze pokryć pozostałe koszty. Zastanówcie się czy chcecie na to płacić ze swoich zarobków. Ja osobiście nigdy nie będę płacił składek za które ktośsobie poprawi własną sytuację. Lepiej nauczyć cieszyć się z tego co mamy.

Ono
@Morales

Muszę Was zmartwić, przy przyjęciu do pracy, podpisywaliście papierek zobowiązujący Was do tego, że nie będziecie zakładać związków zawodowych.

Ttt
@zdziwiony

Dla tego nic nie masz I nigdy nie będziesz miał. Zadawalasz się byle czym i nie stać cię nawet zawalczyć o swoje. Przez takie podejście Polska zawsze będzie zaściankiem Europy. Weź przykład z górników chłopaki walczą o swoje i mają!!! Z tobą czy bez ciebie będziemy próbować tylko proszę nie troluj.

Dumny
@Wyluzowany

Nie musimy zmieniać pracy! Pracując ciężko i sumiennie mamy prawo upominać się o swoje potrzeby.

Wyluzowany
@Dumny

Jasne że nie. Żeby się upominać nie trzeba jednak też od razu przygotowywać ciepłej posadki misiowi, który stwierdził, że już w życiu tyle dokonał, że czas odpocząć w fotelu guru związkowego. Górnicy dostali to fakt. Ale weźcie się ogarnijcie - w tym wypadku dał rząd. A skąd ma rząd? Zarobił? Nooo? Łapiecie już?... W naszym przypadku skutek będzie taki, że płacić będziemy na posadkę misia, który się przeniesie z hali do biura i będzie z tej pozycji opowiadał jak to (usunięte przez administratora) może choć dużo chce. On przynajmniej coś zyska. No chyba, że rząd i w tym wypadku da :DDD

Wole to co mam. 22.02.2020 16
@Ttt

Zaściankiem to będziemy przez takich jak Ty, którzy cieszą się z tego, że sponsorują ich podwyżki i szybsze emerytury oraz utrzymują niespotykaną na skalę światową ilość związków zawodowych. Ja nie wsiadam do takiego pociągu, więc związki i górników sponsoruj z tylko z własnej wypłaty.

Związkowiec
@Morales

- My związkowcy oficjalnie ogłaszamy, że jeśli szef do końca miesiąca nie zmieni zdania to wypier...my! - Taaa? A co szef powiedział??? - Żebyśmy wypier...alali...

normalny
@Związkowiec

To właśnie dzięki takim pasorzytom jak ty padły duże zakłady takie jak stocznia Gdańska i wiele innych. Zero inteligencji kupa krzyku.

Bez euforii
@W euforii

Tak, na pewno sporo bedzie. Pewnie wszyscy się zapiszą:-). A drukarnie nie nadazy drukować ulotek:) Już pewnie listy są zamknięte:-). Naprawdę, nie mam pytań. :-).

Dobry pomysł :)

Tak to remik

Faktycznie tylko remik używa tego słowa. Już wiadomo kto tutaj spamuje u hejtuje

GKS
@Morales

Morales jest nas całkiem sporo, jesteśmy w przewadze. Jeszcze porozmawiamy z ludźmi, którzy nie śledzą portalu. Z dobrych źrudeł wiem że chłopaki z magazynu się przyłączą bo są mocno niezadowoleni. Jak zbierzemy 80 osób to na początek będzie super.

Kolega Remika
@Tak to remik

Remik czy to naprawdę Ty ?! Aż się nie chce wierzyć!!!

@Morales

Fajna sprawa napiszcie więcej informacji o tym znam pare osob ktore dolacza

Mwg

Sory , że o takich rzeczach pisze na goworku, ale inaczej nie mogę bo jestem taki (usunięte przez administratora) Wlasnie byłem skorzystać z wc i znowu ktoś nie spuscil za sobą wody. Już drugi raz w tym miesiącu napotykam się na takie coś. Apel do osoby, która tak robi : Jeżeli kiedyś Cię złapie draniu to owine Ci tego węża którego zostawiłeś na szyi Fuj

Zacięty zgrzewalniok

Lider ???

Patrycja na lidera !!!!! Ta patologia u Was musi się skończyć!!!!!!

Taka tam

Jesteś w błędzie,sortownia to część magazynu.Jeżeli potrzebujecie pomocy ze strony produkcji to pracujcie i zostawcie te smartfony w szafce.Nikt za was nie będzie zbierał kartoników.Problem z piątku został zgłoszony liderowi.

Echo

Uwaga UWaga, Teksty przychylne związkowcom mogą być pisane przez związkowców żeby nakręcać wodę na młyn

Niepewny
@Echo

Pewnie liczą na to że ktoś się złapie i do wypłat im dołoży.

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.