Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Alonso

(usunięte przez administratora) dzieci dorośnij andrzej

Napalony ułan

Czesc wszystkim! Pewnie wszyscy już macie dość czytania tutaj kłótni Andrzeja z Sylwia, Remikiem itp.. Może dziewczyny z produkcji powinny porozmawiać z Sylwia, ktoś że znajomych z Andrzejem i jakoś zakończyć ten konflikt, te sprawy, oskarżenia itp. Dla niektórych to niezły ubaw, ale wg mnie obie strony to przeżywają.

@Napalony ułan

Nie wiem czy zauważyłeś ale od paru miesięcy wzywam,prosze i niemal żebrze o to by ktoś mi to wszystko wyjaśnił.dyrektor mnie ignorował od. samego początku i robi to dalej.Sylwia mogła ze mną porozmawiać nim to wszystko się zaczeło na dobre ale tez nie chciała.łatwo było oczerniać ale źle trafiliście.teraz nie jest łatwo wycofać sie z tego co sie zrobiło i powiedziało.po co do pana przyszlem dyrektorze razem z Sylwią? Żeby rozwiązać problem a pan swoim działaniem przyczynił sie do tego co sie dzieje teraz.Ja jestem otwarty na szczerą rozmowe ale jest jeszcze druga strona w tym wszystkim.

@Andrzej

Czasu sie nie cofnie ale dużo można jeszcze naprawić,a tak wygranymi są tylko hejterzy

@Napalony ułan

A moze po prostu dyrektor da jasną i konkretną odpowiedz dlaczego go zwolnił.jakas tajemnica czy jakas zbiorowa zmowa. jest proste pytanie i odpowiedz niech będzie taka sama.co kto naopowiadał panu? Masz pan jaja jak chłop czy tylko do sikania?

chyba
@.

a ona został zwolniony? czy mu umowy nie przedłużyli?

chyba
@chyba

zwolniony to mało powiedziane.cały spisek jak w filmie klasy B

tajemnica

myśle że wszystko się kręci wokół tego kłepnięcia w tyłek.bardzo niewygodny temat,tylko kto go zaczął...

@tajemnica

Sylwia to wymyśliła lub sprytnie wykorzystała plotki i teraz brak prostej odpowiedzi i cisza w temacie,a wszystkie posty o tym są szybko usuwane.jakby Andrzej ukradł przyprawy to by mu zaraz uświadomili co i jak a tak Prymat mamy problem

postman

czy post? czy o co chodzi?

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

Leszno

normalka

na tym goworku u pisze może 1% pracowników, chyba ten najbardziej nieszczęsliwy. Kilka osób robi zamieszanie. A tak - dzien jak codzień, praca jak praca. Normalnie.

Zla

Czy to jest portal o pracy w firmie prymat?czy prywatny folwark pana (usunięte przez administratora)?może admin zainterweniuje bo jest żenujące

Zła

Mam pytanie ?czy to jest forum firmy czy jakaś parodia......jeden człowiek obraża a admin jeszcze go nie zablokował?

Siłaczka

Szapiesz reputację dwóch firm a Ja nie będę stała obojętnie i nie będzie Pan mnie straszył

Siłaczka

Słuchaj Pan jak ktoś sprawdzi to co Pan tu wyprawia na tym portalu i jak wyjdzie że posługuje się Pan tymi wszystkimi nikami to się zastanowi czy z Pana psychika wszystko w porządku bo to jest normalny portal a Pan z niego robi Cyrk na kółkach i radzę ewentualnie pozew do sądu wysłać jeszcze do Papieża ewentualnie do Uwagi

Siłaczka

Pan to pomylił branże show biznes to nie te zakłady trzeba próbować gdzie indziej jak ma się aż takie wielkie parcie na szklo

Siłaczka

I nie życzę sobie żeby były więzień obrażał mnie i wyzywał nie martw się wszystko się wyjaśni w sądzie to co robi Pan w necie dużo ludzi ogląda Pana osiągnięcia i wyczyny dowodzenia

Siłaczka

Do normalnego człowieka dotarło by jak dziewczyna nie jest zainteresowana a poza tym w pracy się pracuje a nie lata na inne działy patrzeć na dziewczyny i dziwi mnie to że najpierw jedną pozywa i druga i dwie obce firmy i to samo.wielce poszkodowany ma to co chciał i tyle a teraz będzie robił z dziewczyn jakieś rozwiązłe kobiety poniesie konsekwencje i tyle

@Siłaczka

nastepna wszystkowiedzaca.u was sie sprowadza wszystko do chodzenia? wygodna linia obrony

hiena
@Siłaczka

on do niej robił podchody? Tylko tyle z tego wszystkiego do Ciebie dotarło?Bo co,Sylwia to twoja koleźanka z pracy i dajesz jej slepo wiare?wybiórczo do tego podchodzisz,strasznie ograniczone myslenie masz

hiena następna
@hiena

pewnie żal ją ściska że do niej nie chodził, zresztą co ma chodzenie do robienia z siebie ofiary,to co z wszystkimi które miał nękać chciał chodzić? prostaczka z ciebie siłaczka

Silaczka
@Siłaczka

Jak się robi z ludzi w necie i w świecie realnym (usunięte przez administratora) i ułomnych i się chce wyłudzić pieniądze to trzeba się spodziewać konsekwencji swoich czynów Panie agresywny potrzebujący pomocy

siłacz

do normalnego człowieka dotarło by jak chłopak nie jest zainteresowany a poza tym w pracy sie pracuje a nie lata patrzeć na innych skazanych jak sie ma swego kochanka piętro wyżej i nie opowiada się o winie i kwiatach,i dziwi mnie że najpierw jednego skazanego oskarza o przykrości a potem drugiego a teraz bedzie robić z niego jakiegoś prześladowce,poniesie panna konsekwencje i tyle. i jak ta wersja brzmi równierz dobrze jak twoja no nie?

aaa

Pracuje w tej firmie wiele lat, trochę na magazynie, trochę na produkcji z rożnymi szefami, kierownikami. Z jednej strony to po prostu praca na produkcji, raz lepiej raz gorzej, ale wielu z nas pracuje tu kupę lat, a nikt siłą nie trzyma. Podobno teraz jest rynek pracownika? Ale jedno jest straszne, że kilka osób wypisuje takie brednie, prezentuje tak niski poziom, ze aż przykro. Tak sobie myślę, ze jak ktoś obcy to zobaczy, albo ludzie z kadr czy księgowości to pomyślą, że jesteśmy bandą (usunięte przez administratora) Ja nie jestem! Ja się pod tym całym hejtem, głupotą i chamstwem nie podpisuję.

...

Najpierw niech się znajdzie jakiś mądry co znajdzie jakieś wyjście z tej sytuacji żeby to wszystko zakończyć i żeby znów mówili sobie dzień dobry. Hejt doprowadza tylko do nienawiści

Produkcja

Chyba tylko Ty to widzisz

Mózgu to ty sam zacznij używać.wylewasz tu swoje żale i flustracje,nie wiem kim jest dla ciebie Sylwia i kim dla niej jesteś: matką,siostrą,koleżanką,kolegą czy wogule ją znasz.może sama Sylwia to pisze. Jątrzysz i podsycasz to wszystko,ty też napewno masz braki w klasie i kulturze.mnie przynaj.niej może tłumaczyć tyle lat zamknięcia a ciebie co tłumaczy,prawowity obywatelu?a dziećmi zajmij się swoimi. Nie pisz Paulina więcej takich potów bo to tylko młyn na wodę dla wyzwisk pod moim adresem. Mi i Sylwii pozostaje tylko POGARDA I NIENAWIŚĆ

??

??

wieloryb

a może tak andrzejek dał by sobie spokój z pisaniem na tej stronie to pewnie ludzie z prymatu też dadzą spokój bo nudzisz mnie już i mam nieodpartą chęć wytłumaczyć ci to osobiście w więzieniu byłeś łaziłeś z głową spuszczoną i chyba nie potrafisz nic więcej jak pisać pierdoły teraz jak na wolności jesteś wiec ciach bajera i już no nie

@wieloryb

Więc wytłumacz Mi to osobiście jak masz taką nieodpartą chęć,co ci do tego trzeba? Kolejne puste słowa

do aaa

pierwszą litere alfabetu już znasz i co bedzie B

Miły Pan

Hejt to tu jest na bieżąco skoro są wpisywane takie pierdoly człowiek z klasą i kultura osobista zajmuje się praca a nie wpisywaniem takich bredni a na małe dziecko trzeba być odpowiedzialnym człowiekiem a nie debilem

Rafal

Bardzo dobra firma. Można zarobić, jeśli chodzi o atmosferę to pozytywna jeśli nie wykarzez zainteresowania plotkami i głupotami. Więcej plusów niż minusów bo nie ma idealnej pracy. Pozdrawiam chłopaków i koleżanki z kostki???? oraz pozostałych.

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.