Droga kolezanko ze zmiany C Regino H przypominam Ci ze jesteś zwykłym pracownikiem I to że koordynuujesz na paku nie znaczy że pozjadalas wszystkie rozumy zachowujesz się co najmniej jak kierownik zmiany a to co odstawiasz na paku przechodzi ludzkie granice wózka serwisowego nawet nie można dotknąć bo zaraz biegniesz po nie żeby podstawic je osobom wybranym które nawet nie skończyły wózka a inne osoby czekają i nie mają co robić. Weź się opamietaj kobieto bo to co wyprawiasz widzi nie jedna osoba.
pokemon
29.08.2016 16:33
Inne
kasa już jest !!
Przychody i zysk H & M Hennes & Mauritz Logistics
Przychód netto [PLN]
Zysk / strata brutto [PLN]
385,5 mln
19,9 mln
354,1 mln
19,4 mln
446,8 mln
23,8 mln
2022
2023
2024
Dane wygenerowane na podstawie sprawozdań finansowych firmy z KRS.
Przechodząc do konkretów połowa Liderów Powinna zostac zwolniona nic nie robi pogania tylko pracownikow i pierdoły mają w głowie ... Porażka odradzam prace innym osoba !
NOSD
31.08.2016 13:42
Inne
pierdołu forum anonimowe moge tobie też napluć w twarz jak bede chciał idioto ! Broń dalej liderow widocznie jestes lizusem ...
marta
31.08.2016 17:25
Inne
Tak się składa, że anonimowy/ anonimowa jesteś bo nie masz odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem oraz nie masz odwagi ujawnić się w pracy. W necie nie ma żadnego problemu, żeby Cię namierzyć. Istnieje coś takiego jak IP.
czarek
29.08.2016 12:49
Inne
Widać że jakaś Osoba Specjalnie Zmienia Temat jakiejś Wypłaty By tylko ominąć Temat Tej Pustej Pani Weroniki B. !!!!!!
Ktoś kto pisze "usówać" twierdzi, że Firma i Administratorzy tego portalu są głupi...istna hipokryzja i ignorancja.
numer
29.08.2016 10:56
Inne
Potrzebuje pilnie nr do Ziemowita z worka!
Ciemnoczolowski
29.08.2016 10:07
Inne
Da mi ktoś znać czy była kasa, bo jestem w szpitalu.
Info
29.08.2016 11:30
Inne
Jeszcze nie było wypłaty. Jutro pewnie wpłynie.
FACET 27
29.08.2016 09:20
Inne
(usunięte przez administratora) !!! Pewnie specjalnie taka tu zatrudnili żeby faceci nie odchodzili do lepszych i lepiej płatnych firm ! Tu W tej firmie naprawdę wszystko jest Możliwe ! Wypad z HM Weroniko !!!!!!!!
Prosze nie usówać moich komentarzy !
28.08.2016 18:46
Inne
Administracja tego Forum jest tak samo głupia jak ta Firma. Wkoncu to wolne forum to z jakiej racji usówaja moje komentarze dotyczące Liderki ze zmiany A ( Blondyna z Worka )
Totalna idiotka nic nie robi poza podpisywaniem kart obecności i sprawdzaniu procentów w komputerze ...
A drugie jej zajecie to podrywanie pracowników sam miałem z nią styczność sprawdzała mi wózek i mowila ale goraco huhuh głupie gadanie usmiechanie się i pierdoły naprawde pusta dziewucha ktora dawno powinna zostac zwolniona albo wywalona do pracy na allocation do tirow ... tylko w głupim łbie ma podryw opierdalanie sie jebanie innych za nic ...
Chcesz być na bieżąco z opiniami o tej firmie? Otrzymuj powiadomienia mailowe, gdy pojawi się coś nowego!
Miska
28.08.2016 14:11
Inne
Mam pytanie,
Czy ta firma przyjmuje zaocznych studentow weekendowych na magazyn? Słyszałam że trzeba trzy weekendy pracować więc nie dalabym rady
Adam
28.08.2016 14:28
Inne
W takim burdelu chcesz pracowac? Obsmaruja Cie gownem na kazdym kroku. Niewarto
dobra rada
28.08.2016 10:46
Inne
Miej honor. Wynoś sie stąd Weroniko!
Kinga7869cv
28.08.2016 09:35
Inne
Każdy Przecież To Widzi ze ona tylko Do Facetów Miła Zawsze Jest I Banana ma Na Swojej Gębie ze hej A Jak tylko Z kobietą Jakąś Rozmawia To ma Smutną Tą Gębę Jak Jakas Z poważną depresją ! Widać że Na Kazdego Dziada Głupia leci i tyle .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powinni Ją Zwolnić Bez żadnych Słów Widząc że Tylko Na Kórestwwo Tu Przyszła !!!
Twoja byla Kolezanka
28.08.2016 08:52
Inne
Weroniko jeśli to czytasz to radzę Ci zmienić pracę. Narzekali na Ciebie ludzie na poprzedniej zmianie i to samo robia teraz. Jesteś spalona przez swoje podejście do ludzi, jakość pracy. Przecież Ty nic nie robisz. Jesteś miła i uczynna tylko dla facetów. Inne kobiety to dla Ciebie zło konieczne. Podobno tak Cie denerwują związki w pracy okazywanie uczuć itd. Sama doskonale wiesz co teraz wyprawiasz i jest to według mnie obrzydliwe i uwłacza kobiecie. Musisz zmienić pracę bo ludzie nie pozwolą Ci żyć. Niestety ale zaslużyłaś... Twoja byla koleżanka
olek78678
28.08.2016 09:13
Inne
Wkącu ktoś odważył Się napisać Prawdę i czystą Prawdę Dziękuję Pani Za To . Bo teraz Ludzi Z Własnym Zdaniem Wcale Nie Ma !
grzegorz
28.08.2016 00:44
Inne
o co chodzi z ta liderka weronika bo nie jestem w temacie. za co ludzie ja hejtuja?
Facet67yu8
28.08.2016 09:21
Inne
Odrazu Goły okiem Widać ze ty Jesteś Zwykłym Facetem i Pewnie liderem Tym Grzegorzem Z hulajnoga co sie do kazdego uśmiecha i bardzo dziecinnie zachowuje że wszyscy Maja z ciebie Ogromną Bekę ! Bo Facet W Takim Dojrzałym Wieku Jak Dzieciak się zachowuję i tyle . Kazdy Ma Beke z ciebie ! A Wszystko tu Co Ludzie Pisza o Tej Weronice B. To Święta Prawda Jest ! Nie zaden hejt czy zart !!!
bunia :)
28.08.2016 00:02
Inne
Czy Sipowa z bookingu na L-4 ?
bO PO MARKETACH KURSUJE JAK SZALONA , a podobno ją z pracy pogotowie zabrało.
Ma dobrego trenera Ewe z S........
zm.c
30.08.2016 19:37
Inne
SIPowa nie jest zupełnie normalna. Sceny odstawia jak chora psychicznie. Mam nadzieję, że zaczęła się leczyć i już jej nie zobaczymy
Żeby cię lepiej widzieć ..wnusiu
24.03.2017 01:53
Inne
Na taki sprzed roku niesprawiedliwy post żem trafił, przeglądając strony forum, jak narkoman który już "jest poza problemem", 'nie wrócę do tego zła' - "dosyć stresu, pułapek i czyhań jest na co dzień w zakładzie" ..grałbym do własnej bramki gdybym jeszcze czytał "desery" i "dokładki" co tam życzliwi dla mnie mają, ale w oczy nie powiedzą jeno robią te ślipia jakby chcieli powiedzieć, że zawsze mogę na nich liczyć gdybym pragnął pożyczyć 2 złote, a nawet 2,50 - jak dla mnie; bo oni są spoko w ', tak zajefiście normalnie spoko że aż tak bez wyrazu uderzająco są te wszystkie ich spoko miny, i to z nich jak sądzę biorą się owi nieuchwytni forumowi skrytobójcy
Dzisiaj jest ten dzień w roku że niby Robin Hood kuszony od dawna ruinami zamczyska, skąd łatwo wrócić innym niż się przybyło - dzisiaj czytam i piszę na naszym forum, z czym nagle skończyłem jakiś rok temu po dramatycznym obniżeniu poziomu do przepoconej przepychanki w mięsnym, kiedy parę osób zapomniało, że robiąc na kogoś (nie na mnie) nagonkę bez zachowania żadnych zasad czy elementarnego choćby zarysowania zarzutu aby adwersarz mógł mieć w głowie jakiś choćby konspekt obrony - postępując tak bezstylowo wysyłamy wszem i wobec dowód, że to nasz nie pierwszy i nie ostatni raz "z niesmakiem" - co automatycznie wobec atakowanej osoby rodzi nieśmiałe podejrzenia przeciwnie naładowane moralnie.
Na razie idzie dobrze ale nie ulega wątpliwości że w końcu przeczytam coś, co dotknie mnie lub pośrednio - nie wierzę, nie wierzę że ci co na mnie kablują i łopatkę próbują dobrać ..że zbiór ich jest rozłączny z "Forumowymi Bohaterami" - zawsze w masce, zawsze zjadliwie ..i zawsze skwaszona mina mijana w alejce, bo to są chyba osoby których nikt nawet tu nie obgaduje i po nich nie jeździ, aż takiej ich świetna praca i koleżeński wkład furory nie czynią, by ktokolwiek te kilkadziesiąt liter skapnął z klawiatury, jakąś pogłoską plotą czy zwykłym pomówieniem, a może nawet prawdą jeśli nic innego nie mieli
O kurde, znowu się rozpisuję - ach, ileż to w człowieku nagromadziło się tych żalów, naszych małych codziennych żalów i żalików w HM-ie ..gdzie przy pozwalającej się spocić pracy, doznając najpierw upokorzeń w pierwszej osobie, następnie znacząc zbyt mało aby reagować gdy spotykało to innych.. [nawet dziś rzuciłem się tłumaczyć coś po ukraińsku, myśląc: na pewno goście narzekają, że są poniżani - bo na pewno są, już na tyle się znamy ..ale to żart był tylko, rodzimego polotu] - wśród całej tej nienawiści i zwykłej ludzkiej, bezinteresownej nieuprzejmości ..spędziłem pracując tu na najniższym szczeblu najszczęśliwszy rok mojego życia; chociaż wcześniej miałem jeden taki odrzutowy, iż myślałem że już lepszego nie będzie. Nie jest tak źle, kochani .. - jeszcze ino tera nie trzeba zmieniać szyldu z HM na WS ..chociaż już kryzys był, kryzys był ..jakiś rok temu - ale my to przezwyciężyli, zażegnali ..na nowo mikro-tasiemce nienawiści zrodzić się muszą w sercach, zapłodnić między oczami i rozprzestrzenić przez gardłach ..tak to działa, emocje żyją, przenoszą się z oczu do oczu byty żywe, nie wszystkie emocje to pojęcia a myśli że konstrukty - Nie;
Wysypisko Sumień - no tu już nie poradzę, ja tego specjalnie nie wymyśliłem, po prostu tak mi się jakoś nasuwało jakby to określić .. tu co trzeba zrobić i kim się stać, żeby co osiągnąć, itd. Ma ta choroba różne odmiany, powody i usprawiedliwienia, historie - pojawiają się nowe szczepy, np. jakim cudem jednostki wyjątkowo, ale to wyjątkowo dużo kablujące na innych vel niby od niechcenia wspominające zasłyszane plotki, z życzliwym złagodzeniem i zwątpiewaniem własnym - dlaczego takie osoby stanowią 40% nowych szkolących się na liderów, przynajmniej w tych kątach co znam - podczas gdy z ogółu pracowników tych "kabli wręcz transatlantyckich" będzie z jakieś 6-7%.. nie mówię że teraz, ja nie wiem co się dzieje bo tęsknię nawet za smrodem w szatni i osobniczkami nie podejrzewającymi, że wrzątek na ręce a nie w kubku parzy tak samo czy ktoś jest drobną kobietą, czy silnym mężczyzną - i każdy ma prawo zmieniać współrzędną geograficzną, a nie czekać pół przerwy aż ludzie przypomną sobie, kim byli we swoich życiach zanim tu w szatni się przebrali, np. jak się zachowywali idąc z koszykiem do święconki, zanim dostali w Gądkach role członków pierwotnej społeczności przyczajo-hardej w remake'u "Walki o ogień" pt. "Walka o schody" - mnie to śmieszy, ale kolega Mariusz już nie pracuje, a jego największym i poważnym lękiem dorosłego mężczyzny było ..że się potknie i go zadepczą, że ten tłum przejdzie po nim,
[to była część pierwsza, moje małe smerfy ]
załamanyi9u8t6r5
27.08.2016 23:32
Inne
W dzisiejszych czasach Naprawdę Każdy Robi Co Tylko Chce Bez żadnych Konsekwencji Normalnie Boga Tu Nie ma i tyle !!!
anonim
27.08.2016 23:19
Inne
(usunięte przez administratora)
Nickita
27.08.2016 23:34
Inne
To nagraj ją i załatw to jak człowiek zamiast pisać jakieś chore komentarze. Boże.
qoulids0
27.08.2016 21:18
Inne
Na Bank Jakiemuś Z Góry Się Spodobała i Będziemy Niestety Musieli Ją Dłużej Tu Znosić . A Pracownik tu jeszcze żaden nie miał żadnego Wpływu i Nic do powiedzenia na wiele spraw w tej Firmie . Wiem bo Już Pracuję tu parę dobrych lat .
ozi
27.08.2016 21:04
Inne
Góra Się tu Obraza o czystą Prawdę ! I o To jak ludzie Wyrażają Własna Prawdziwą Opinię O tym kogo Tu Zatrudniają i To Jest Prawdziwa Patologia . Koszmar że Już Nikt Nie może Posiadać Nawet Własnego zdania ?!!....
Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w H & M Hennes & Mauritz Logistics?
Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej
Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
patologia
27.08.2016 19:21
Inne
To wszystko pisze jedna osoba...
patologia1
27.08.2016 20:28
Inne
Myślę,że niestety pare osób wyraża swoją opinię
Gpiu80
27.08.2016 15:22
Inne
Ha Ha Napewno !!! janek
Robert 5651
27.08.2016 15:13
Inne
Dobrze że O Tym tu Pisza Ja Odrazu Mówiłem że Z Nia tu jakies jaja Będą !
Facet
27.08.2016 11:44
Inne
Nie zauważyłem żadnych sygnałów od tej dziewczyny, przesadzacie trochę tutaj
Dziewczyna
27.08.2016 12:12
Inne
Może nie jesteś w jej typie? A może właśnie jesteś i jej bronisz... Cała zmiana huczy od plotek. Każdy sobie już wyrobił opinie. Tak to jest jak się wiąże pracę z życiem zawodowym.
Facet
27.08.2016 10:40
Inne
Jestem facetem i liderka o której mowa, jest okej. Chyba jakieś zazdrosne koleżanki się tutaj pojawiły :)
anonim
26.08.2016 18:12
Inne
(usunięte przez administratora)
Abosolutna
28.08.2016 18:52
Inne
zazdroszcze ? nie mam czego bo ja sie szanuje i nie macham (usunięte przez administratora) na prawo i lewo i nie usmiecham sie glupio jak do sera ... nie jestem kurewka ktora lata po calym magazynie a za nia ogladaja sie pusci faceci ... i podrywa jeszcze zajetych jebnij sie w te kwadratowe czoło !
hahahah
28.08.2016 19:08
Inne
Jest dzisiaj goraco. Pewnie znowu bedzie machac gola (usunięte przez administratora) na lewo i prawo jakto ma w zwyczaju. Ciekawe z kim z roboty sie juz puscila?
Michal zmiana a
26.08.2016 16:54
Inne
A skad wiecie ze kasa bedzie w poniedzialek ?
zxcvb
26.08.2016 16:45
Inne
Czy zdarzają się agresywni pracownicy, bójki itd?
anonim
26.08.2016 08:54
Inne
(usunięte przez administratora)
Michal zmiana a
26.08.2016 11:46
Inne
Byla kasa na koncie?
ona
26.08.2016 12:43
Inne
będzie w poniedziałek
Doradca klienta
25.08.2016 19:17
Whiskas
Przebieg rekrutacji
Rozmowa trwała około 50 minut. Kierownik sklepu wraz z kierownikiem administracyjnym wszystko ładnie kulturalnie. Po czym okazało sie że to nie konpetentni ludzie brak szacunku ponizanie wykorzystywanie...
Pytania
Tylko stwarzaja pozory później w codziennej pracy odbiega ten wysoki poziom kultury oraz pozytywne nastawienie od rozmowy rekrutacyjnej. Nie polecam pół roku tam harowałam patologia!!
Współczuje ludziom którzy muszą tyrać w H&M pracowałam pół roku i nie polecam!! Płaca 1100zł na 3/4 etatu a roboty ogrom. Sprzątanie składanie kasowanie klipsowanie układanie i tak to klienci rozwalają po minucie i tak na okrągło.Wyzysk i nadgodziny zero szacunku dla pracownika. Szefostwo tragedia jak nie musisz to nie idź tam
Mila55
25.08.2016 16:06
Inne
Nie tylkot tak roznie daja;) tak co miesiac na 27 zadko sie zdaza ze pozniej.
ZUZA
25.08.2016 09:20
Inne
Hej wiecie kiedy będzie wypłata ?
anonim
24.08.2016 12:54
Inne
(usunięte przez administratora)
Dominika
24.08.2016 22:26
Inne
Co tak się stresujesz kobieto? Mam prawo pisać co myślę...nikogo nie obrażam. A ty to niby taka cnotka? Zazdrościsz po prostu i tyle. Jesteś pewnie z tych co pięknieją w ciemności i po litrze wódki i dlatego się złościsz.
Karola
24.08.2016 12:19
Inne
Witam.
Poszukuję dojazdu do hm z Poznania od września przez około 10 dni.
Czy jest ktoś, z kim mogłabym się zabierać, oczywiście dokladajac się do paliwa?
Paweł
24.08.2016 12:50
Inne
A na jakiej zmianie pracujesz I na jakim dziale?
Jest dużo osób , które tak dojeżdżają. Daj tylko znać co I jak.
dojazd
24.08.2016 12:50
Inne
na jaką zmianę?
kawa
24.08.2016 11:35
Inne
czemu nie ma śmietanek na kantynie?
Ogólnie jedzenie maja dobre nie ma na co narzekaxc, mi tam nic nie jest, nie czuje sie źle.
Janek
24.08.2016 10:54
Inne
Kiedy wypłata?
MACIUS PAN
24.08.2016 17:49
Inne
Nie Dostaniesz bo w chuja lecisz POZDRO !!!
Zmiana A
24.08.2016 10:39
Inne
Nie wiem jak wy, ale ostatnio po posiłku u nas na kantynie dostałem strasznego rozwolnienia...dokładnie jadłem w ten poniedziałek. Czy ktoś też z was miał takie przygody?
Bo nie wiem czy to jedzenie w firmie czy może coś innego. Nie wiem czy to zgłosić na recepcji.
Tomasz
24.08.2016 09:07
Inne
jak wygląda rekrutacja na kierownika-brygadziste?
Pytania
24.08.2016 09:01
Inne
Witam.
Mam kilka pytań:
1. Czy orientuje się ktoś czy zakładowy autobus dojeżdża z okolic Puszczykowa?
Jeśli tak to o której godzinie na jaką zmianę?
Jeśli nie to czy jest ktoś z okolic z kim mogłabym się zabierać?
2. Jak wygląda sprawa z obiadami? Słyszałam, że dopłacają coś tam, ale wierzyć mi się nie chce, że obiad za 2 zł???
3. Ciężko jest wyrobić normę? Jakie są konsekwencje za niezrobienie?
4. Czy można NIE pracować na nocnej zmianie?
5. Ile weekendów w miesiącu jest pracujących?
Przepraszam, że tyle pytam ale koleżanki, koleżanki mama proponuje nam umowę zlecenie podobno będzie za to jakaś premia, w atrakcyjnej stawce, ta koleżanka ma jeszcze dokładnie o wszystko dopytać, ale pomyślałam, że poznam szerszą opinię.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Zostaw merytoryczną opinię o H & M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.