Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

zrywik

nie warto pracować w gadkach chyba ze odpowiada ci 1600zl i soboty / niedziele ... pracy

dc

Co Wy za bzdury piszecie !!! Trzeba mieć doświadczenie i uczciwie pracować !!! Może w sklepach taka patologia, w Gądkach w magazynie na pewno nie.

@dc

jak mi powiesz jakie umiejetnosci i DOSWIADCZENIE miala/ma braciszewska to Ci piwo postawie

kkkk

Ile razy mam pisac ze nie trzeba miec doswiadczenia. Patrz przyklad braciszewska. 0 doswiadczenia tylko znajomosci i moze cos wiecej. A to ze nie nadaje to druga strona medalu...

rena

To prawda że adecco bierze za dojazd 150 złotych? To dużo a zarobki nie są znowu takie wysokie co mi wiadomo

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

sss

Kobieto błagam na lidera nie musisz mieć takich wymagań byle kogo daja ...

Do Roboty Idioty !!!!! A Co Zazdroscisz Idioto !!!!!!!

Premizlaus

Prawda. Jeżeli ktoś nie robi sobie tutaj żartów i takie rzeczy dzieją się tam (tj. zajmowanie się romansami, zamiast robotą), to widać, że tam panuje patologia. Zresztą nie dziwię się po takiej żydokorporacji, która forsuje kicz i tandetę.

ekha

zalezy kto co lubi :) ja bym sie nie pakowal w jakiekolwiek relacje z nia. Poza wygladem nie ma nic do zaoferowania. Cycki tez male (usunięte przez administratora) duza i zapuszczona, nogi niezgrabne, cera okropna chowana pod tapeta, pali fajki i jej jedzie z pyska, kiedys widzialem ze miala nieogolone pachy... ;D To juz bylo przegiecie :D. Miejcie chlopaki honor i ambicje to sa tylko pozory!

Gruby23
@ekha

A Jak Wczoraj Szłem Si e wbić przy Kompie to tak walilo od niej z pod pach ze myslałem ze Pawia Zaraz Puszcze !!!

kkkk

Hahaha jak chcesz czlowieku zamoczyc tam gdzie juz bylo pol zmiany to jasne wyrywaj! Jest chetna na przygody. Dobre kreci lody!!! Polecam!

Tomi

Chłopaki fajna jest Weronika z pik paku zmiana B łatwo do niej można zagadać trzea spróbować coś wyrwać :D

Olaa

Dziewczyno jesteś naiwna i głupia to jest moj chlopak zjebana jestes ? podrywaj sobie kogoś innego faceci w grupie sa zejęci z kartonow weś sie do roboty a nie za bieganiem i podrywaniem facetow !

JUSTYNA

Idiotka !!!!! Z Ciebie Widać że Jest Totalna !!!! Ja Równiez Jestem Zdania że takie Jak Ty Trzeba Bardzo Szybciutko Tepic i Ukrucic Bo dziewczyn tego Twojego Typu W Dzisiejszych czasach to na Peczki By Zbierać ! Głupiutka Pierwsza Naiwna Dziewuszka Jest Tu Z Ciebie . I Naprawde Biedna Bedziesz i Współczuje Tobie Bardzo Miec Taki Tupet zeby Pisac tu Takie Bzdury Na Forum I Nie Bac Sie Konsekwencji Silnych Kobiet Ktore Sie Zajma Twoja Głupiutka Buzka Gdy Tylko Tkniesz Zajetego Faceta Zakochanej i Zajętej Kobiety !!!!

Wcale nie braciszewska wskoczyla na miejsc lidera po znajomosci. Doswiadczenia zadnego

dudek
@1111

Po znajomości haha. Niech będzie :-D.......

@dudek

albo komuś wyswiadczyla przysługę ... Bo zdolności nie ma żadnych

do pracy lidera trzeba miec predyspozycje( patrz Braciszewska.....).......

zakochany

Moniko Z. ze zmiany C wysoka blondynko...zakochałem się w Tobie :) tęsknię za Tobą jak Cię nie widzę... codziennie w pracy koło ciebie się kręcę...ale czy to widzisz? mogę do ciebie podejść? nie olejesz mnie? tak się boję że mnie nie przyjmiesz w swoje ramiona twój przyszły mąż P.

Twoja Monia
@zakochany

ja też cie widze ale jestem bardzo nie śmiała lubie jak się krecisz koło mnie :D czuje wtedy sie bezpieczna śmiało możemy sie spotkac na przerwie :D !!! Twoje oczy na mnie tak działaja ze nogi robią mi sie z waty a w brzuchu i poniżej już nie powiem Kochany :D !!

zakochany
@Twoja Monia

oj dziś będzie przed snem z 4 razy :D myśląc o Tobie cos się podnosi :P

OMG

ktoś coś o wyprzy???!!!

oiji
@OMG

przygotowania ruszyły-ok. 6tyg

Ludzie zajmijcie się lepiej swoim życiem,a nie Weroniki. Dajcie dziewczynie żyć. Pozdrawiam :)

aap
@1245

niech zyje ale sie szanuje!

eeep

jak tam braciszewska sie spisuje?

Zmiana b

Serdeczne pozdrowienia dla "bardzo miłej, sympatycznej" K.ingi z booking info zmiana B. Dziewczyno nie wszyscy muszą znosić Twoje nastroje. Każdy aby pyta czy przypadkiem Ty dziś na info nie jesteś bo nam się odechciewa do Ciebie chodzić. Wszystko robisz z łaską i te Twoje miny pozal się Boże. Jeśli Ci się coś nie podoba, Zmień pracę. Ty jestes od tego żeby nam pomóc. Jak mam do Ciebie iść i widzieć Twoja niezadowolona mine to mi sie odechciewa. Buziaki.

zm.b
@Zmiana b

Święta prawda siedzi jak za kare

łukasz

do kogo się można zgłosić, jeśli nie należny się do związków, o tym że GL stosuje mobbing? faworyzuje donosicieli itd?

pracownicy

Czy ktoś może mi powiedzieć czym zajmuje się ta banda w grupie planistycznej?Kiedy tylko się koło nich nie przechodzi to ciągle impreza. Jak rozkładamy akcesoria to często słyszymy jak mówią o pracownikach, Np.że mamy zapierdalac nie ważne na jakim dziale. To oni są bandą nierobów i leni. Na liderów się nie nadają to ktoś im ciepłą posadkę załatwił. Może ktoś się nimi zajmie i zagoni do roboty w alejkach

oszukana

Mam pytanie odnośnie składek dla Solidarności - byłam na paru nadgodzinach i mam od tych nadgodzin potrącone składki. Mam pusta deklaracje i jest tam napisane ze od nagród , nadgodzin , kasy z zfśs nie powinny być naliczane a ja zapłaciłam 38 zł. Coś jest nie tak, pani Ewy nigdy nie ma a telefonu nie odbiera. Co mam zrobić ?

.......
@oszukana

Ja też mam dziwnie naliczane składki, byłam u Ewki i powiedziała że mam wyjść bo ona ma ważniejsze sprawy. Czas jej minoł , powinna zrezygnować.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 482.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 418, z czego 66 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 256 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.