Opinie o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Studio Moderna Polska sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Moderna Polska sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Uxc

PROPONUJĘ ZACZĄĆ SZANOWAĆ PRACOWNIKÓW. OBCIĄĆ PREMIĘ KAZDY POTRAFI I PODWYŻSZYĆ PROGI ZA TE SAME PIENIĄDZE. WYMAGAJĄ WIĘCEJ TO NIECH DADZĄ WIECEJ.NIEDŁUGO KIEROWNICY BĘDĄ DZWONIĆ SAMI BO NIKT TAM NIE PRZYJDZIE

poczatkujacy

Pracuje tu trzeci miesiac i poki co jestem zadowolony. To moja pierwsza praca wiec nie mam porwónania z innymi firmami ale atmosfera super, wynagrodzenie dla mnie wystrczajace to co mi sie najbardziej podoba - ze mam duzo odlsuchow i na biezaco dostaje informacje o swojej pracy . nie ma dystansu miedzy starszymi osobami a tymi co dopiero zaczynaja i dla mnie to fajne

$$$

W mojej ocenie firma wyróznia się pozytywnie na tle innych firm tego typu. Przede wszystkim jak sie sprzedaje to mozna zarobić - a na samym poczatku juz w trakcie rekrutacji mialam powiedziane ze szukuja ludzi do sprzedazy a nie takich którzy chca sobie pogdac z kllientem. DLa mnie jest wazne ile kasy dosatje na koniec miesiaca a premie mam zazwyczaj 2 razy podsawa wiec calkiem niezle Klienci - rozni jak wszedzie supervizorzy w sumie sa ok, mozna sie dogadac chociaz zawsze mozna sie przyczepic, ale nie mozna im odmowic wiedzy czy checi pomocy zalezy kto czego szuka jak ktos chce nauczyc sie sprzedazy i z tego miec zysk to to dobre miejsce

Obiektywny

Na początku wszystko fajnie super, gdy masz okres próbny. Sama sprzedaż byłaby przyjemna gdyby nie atmosfera. Na każdym kroku ucinanie premii za błędy po (usunięte przez administratora), nieadekwatne do swojej wagi. Tak naprawdę praktycznie nikt nie dostanie tego na co sobie zapracował. Od kwietnia podniesione progi, a wynagrodzenie w tym samym miejscu, czyli wycisnąć z ciebie jak najwiecej przy tym ze pracujesz cały rok, święta nieświęta. Praca sama w sobie do strasznych nie należy(usunięte przez administratora) Można spróbować samemu, ale lepiej się dwa razy zastanowić.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Pracownik miesiąca w modernie

Praca w Studio Moder a to szczerze jakis słaby żart, obiecują kokosy, wypisują na stronach ile to tam nie zarobisz a nieważne jak się będziesz starać i tak (usunięte przez administratora).. Dostaniesz. Obiecują że po 3 miesiącach masz możliwość przejścia na umowę o pracę, a tymczasem przedłużacz na kolejny 3 Msc umowę zlecenie. Serdecznie nie polecam. Lepsze pieniądze zrobicie w Biedronce. Nie pozdrawiam osób, które to czytają a pracuje w tym wielkim (usunięte przez administratora) P. S. Ponoć w sklepie stacjonarnym jest lepiej ????

Pracowałem
@Pracownik miesiąca w modernie

Kokosy będą jak będziesz wyrabiał premie, wystarczy się troche postarać. Samo nie spadnie z nieba. Jeśli chodzi o premie, umowe i atmosferę naprawdę nie można narzekać. Polecam po prostu wziac się do roboty żeby cos osiągnąć. Pozdrawiam

Zniesmaczona
@Pracownik miesiąca w modernie

Nie jest lepiej...

Specjalistka ds. Sprzedaży

Pracodawca niepoważnie traktuje swoich pracowników!!! Siedziałam w tej firmie o wiele za długo. Podstawa to najniższa krajowa, przy czym na dziale połączeń przychodzących pracuje się 365 dni w roku - zmiany od 5:30 do 23:00 dzień w dzień. (usunięte przez administratora)Firma stawia na maksymalny zysk, więc pracownicy mają podniesione cele premiowe, oczywiście bez zwiększania wynagrodzenia. Co oznacza, że pracownikom o wiele trudniej wyrobić należyte progi a ich zarobki drastycznie zmaleją.(usunięte przez administratora)Stanowczo odradzam!!!

Me

Stanowczo odradzam !!

Ela

(usunięte przez administratora) Ponad rok temu kupiłam garnek Delimano (stone legend) w promocji była patelnia.Po upływie roku (gwarancja 5 lat) na patelni pojawiły się odpryski w związku z czym reklamowałam patelnie w sklepie w Galerii bydgoskiej (tam zakupiona). Reklamacja uznana i pani kierowniczka usiłowała oddać mi złotówkę - przed zakupem mówiono mi o 5 letniej gwarancji na PATELNIĘ a nie złotówkę. Moje sugestie dla Studio Moderna Polska sp. z o.o: Odrobinę rzetelności i szacunku dla klienta

grammarnazi

Zniesmaczona- weź trochę- ",,,....."- pewnie się przyda.

Angolka

(usunięte przez administratora) Praca na przychodzących nie jest od 7:00 tylko od 5:30 w świątki i piątki. Jak masz wolną wigilię to pracujesz w sylwestra lub na odwrót. Obowiązkowe dwa pracujące weekendy (zazwyczaj od 5:30 lub 7:00). Duża rotacja bo prowizja jest trudna do wyrobienia. Podstawa to 15zł/h czyli jakieś(usunięte przez administratora) na rękę. W przypadku błędów (nawet niezawinionych karty nawet do 300 zł)

Motherlode
@Angolka

"Duża rotacja bo prowizja jest trudna do wyrobienia. Podstawa to 15zł/h czyli jakieś (usunięte przez administratora)zł na rękę. W przypadku błędów (nawet niezawinionych karty nawet do (usunięte przez administratora) zł)" te słowa zdecydowanie mogę potwierdzić

Noah

Praca zdecydowanie nie dla leniuchów - musi być pełna mobilizacja, trzeba na początek łyknąć sporo wiedzy na temat produktów i procedur. Później już z górki. Fajne, łatwe do wyrobienia premie (oczywiście dla pracowitych). Liczne konkursy, dodatkowe benefity. Świetna atmosfera i kontakt z szefostwem. Nawet zdanie najzwyklejszego pracownika salonu jest brane pod uwagę :) Lubię atmosferę w Studio Moderna Polska sp. z o.o za: Szacunek na każdym poziomie hierarchi w firmie.

@Noah

To, że dany pracodawca wymaga pełnej mobilizacji od swoich pracowników, należy uznać oczywiście za plus. Fajnie, iż praca w firmie Studio Moderna Polska, jak na razie, spełnia wszystkie stawiane przez Ciebie oczekiwania. Jaki długi masz już tam staż pracy? Nadmieniłeś w swoim wpisie o dodatkowych benefitach, które Wam tam oferują. A wymienisz nam, o jakie konkretnie dodatki tu chodzi?

zainteresowanaa

Hej mam kilka pytań odnośnie pracy w call center. Jak jest z tą sprzedażą - bardzo ciężko, czy ludzie chętnie kupują produkty? Jak z godzinami - trzeba pracować 7 dni w tygodniu nawet do godziny 21? Praca polega na dzwonieniu do ludzi i namawianiu na zakup, czy odbieraniu telefonów i przyjmowaniu zamówień? Jak wygląda to na początku pracy, a jak później?

@zainteresowanaa

Dzień dobry na projekcie wychodzącym praca jest od poniedziałku do piątku 9-17 na projekcie przychodzącym pracuje się wg grafiku - w następującym przedziale godzinowym: pon-pt 7:00-21:00, sob. 8:00-21:00, nd 8:00-17:00 pozdrawiamy

@zainteresowanaa

Dzień dobry, na projekcie wychodzącym godziny pracy pon-pt 9-17 na projekcie przychodzącym praca wg. grafiku w przedziale: pon-pt 7:00-21:00, sob. 8:00-21:00, nd 8:00-17:00 Nasze produkty ze względu na ich wysoką jakość cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Jednak aktywna sprzedaż wymaga od specjalistów ds. sprzedaży zaangażowania, umiejętności dialogu oraz radzenia sobie z ewentualnymi obiekcjami klienta. z pozdrowieniami

Jojo
@Studio Moderna Polska sp. z o.o

Witam,czy godziny pracy mozna ustalac samemu czy sa z gory ustalone i jaka jest forma zatrudnienia

@Jojo

Dzień dobry Na początek umowa zlecenie, po trzech miesiącach możliwość umowy o pracę. Grafik na projekcie przychodzącym jest ustalany przez przełożonego ale brane są pod uwagę preferencje specjalistów. pozdrawiam

@Studio Moderna Polska sp. z o.o

To nie jest miejsce dla pracocodawcy, nieporozumienia trzeba wyjasniac na biezaco z pracownikiem a nie wybielac sie na forum....

Ola
@Studio Moderna Polska sp. z o.o

Przychodzące 5:30 - 23:00 . Pracujące święta i weekendy. Jak masz wolną wigilię to pracujesz w sylwestra, itd

@Studio Moderna Polska sp. z o.o

Praca od 5:30 do 23:00. Pracujące obowiązkowo 2-3 pełne weekendy(usunięte przez administratora)

Kot

A to ciekawe, bo managerowie to byli sprzedawcy tej firmy z dobrymi wynikami w sprzedaży :)

Nowa

Potwierdzam jest super pracuję od niedawna na rozmowach wychodzących pomoc jest i zaangażowanie supervisorki z doświadczeniem w tej konkretnie sprzedaży. Jeżeli komuś to się nie podoba to znaczy że się tu nie nadaje i może woli pracować za podstawę w miejscach gdzie trzeba być na dwie zmiany i w weekendy też. Mnie się tu podoba bo atmosfera w mojej grupie jest wspaniała i warto jest tu być chociaż że względu na to.

@Nowa

To niezwykle ważne, by na początkowych etapach otrzymywać od swojego pracodawcy jakieś konkretne wsparcie. Dobrze, że w Studio Moderna Polska można na nie liczyć. A mogłabyś jeszcze coś dodać o samych warunkach zatrudnienia? Wasza pensja składa się jedynie z podstawy, czy także i z prowizji? Nie opisałaś dokładnie tej kwestii, dlatego Cię o nią dopytuję.

Flisu

Nie miałem do tej pory styczności ze sprzedażą bezpośrednią i okazuje się, że to nic strasznego. Wszystko jest do nauczenia. Przełożeni zawsze pod ręką, ludzie dookoła sympatyczni i chętni do pomocy. Każdy się kiedyś uczył, nikt nie urodził się doskonały. Pytasz - masz odpowiedź. Nie wiesz? Potrzebujesz pomocy? Zgłaszasz i wszystko staje się jasne. Wystarczy być otwartym na ludzi i możesz góry przenosić. Zarobki? Jeśli wiesz po co tu przychodzisz, to wypłata Ci pokazuje Twój nakład zaangażowania. Wszyscy są gotowi do pomocy. Każdy dba o osobę obok. O cały zespół. Gorąco polecam. Moje sugestie dla Studio Moderna Polska sp. z o.o: Zwiększyć ilość widelców w kuchni i częstotliwość dostaw mleka :) Lubię atmosferę w Studio Moderna Polska sp. z o.o za: Atmosferę kształtują ludzie. Nawet jeśli ktoś przyjdzie w wisielczym nastroju... po chwili zostaje "zarażony" pozytywnym myśleniem przez innych:)

studentka

a ja uważam że firma jest bardzo fajna :) bez problemu godzę pracę ze studiami zaocznymi . udało mi się uniezależnić finansowo - jak dobrze sprzedaję to mam dobrą premie a to dla mnie najważniejsze. Płacą mi za multisporta i mam normalne godziny pracy Trzeba sprzedawać ale nie ma ciśnienia jak w innych cc i super atmosfera.

Wkar
@studentka

nie ma ciśnienia, to chyba jesteś po układzie

MałaMi

Pracuję tutaj od 5 miesięcy i mi się podoba. Poczatki nie byly łatwe bo byłam przyzwyczajona do innego sposobu sprzedaży, ale jak już się wgryzłam, to jakoś idzie. Niektórzy premie wyrabiają od początku, inni ich nie wyrabiają, ale to wszystko zalezy od cżłowieka. Liderzy pomagają jak moga ale jak ktoś oczekuje, ze będą siedzieli przy nim non stop, to sorry ale troche to trudne jak mają tyle osób w zespole. Mi się podoba i mam zamiar tutaj zostać.

Student

Firma i praca jak najbardziej w porządku. Można naprawdę sporo zarobić, wystarczy chcieć i w razie trudności słuchać rad które można dostać od każdego, czy kierownika czy innego konsultanta, a mam porównanie z innymi CC gdzie o to było trudno. Atmosfera jest naprawdę super. Konkursy, imprezy firmowe i zniżki pracownicze też działają na plus. Praca łącze ze studiami dziennymi bez najmniejszego problemu i poleciłem ją już innym znajomym. Godziny pracy na infolinii są niestandardowe, ale idzie się przyzwyczaić, mi pozwalają połączyć pracę ze studiami. Także polecam

Mloda

Spoko firma , dzieje się dużo fajnych rzeczy a co najważniejsze można zarobić i nie ma zamordyzmu jak w innych tego typu firmach ( pracowałam wcześniej w dwóch innych call center i nie ma porównania ) Są rzeczy które można by było zmienić - ciągły brak łyżeczek w kuchni ale rzeczy naprawdę ważne czyli kasa, atmosfera i to ze każdy pracownik czuje sie szanowany bezcenne ;)

Patrycja

@Olala, jesteś zadowolona z atmosfery w pracy. To bardzo ważne dla pracownika pracować w przyjaznym otoczeniu. Czy możesz liczyć na premię lub pakiet socjalny? Pracownicy mają dostęp do szkoleń branżowych podnoszących kwalifikacje zawodowe? Jakiego rodzaju masz umowę o pracę? Firma daje stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe? Pracodawca szuka konsultanta do spraw sprzedaży telefonicznej w Warszawie. Co sądzicie o tej ofercie pracy?

Olala
@Patrycja

z pakietow medicover i multisport. Studiuję wiec wolałam umowe zlecenie - ale mogłam wybrać umowa o pracę czy zlecenie. Fajnie bo podpisana az na dwa lata. Z premii jestem zadowolona. także jak ktoś szuka mozliwosci zarobienia a nie (usunięte przez administratora) to mysle ze to odpowiednie miejsce ;)

Patrycja
@Olala

Dzięki za Twoją opinię. Czy premie dostaje się obligatoryjnie, czy jest ona uznaniowa? Piszesz, że studiujesz. Grafik masz elastyczny i możesz go ułożyć według własnych potrzeb? Aktualnie pojawiło się kilka ogłoszeń rekrutacyjnych na stanowiska: konsultant sprzedaży, brand manager, social media specialist. Pracodawca oferuje unikalną możliwość rozwoju i międzynarodowej wymiany doświadczeń, umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie oraz zniżki na produkty firmy sięgające pięćdziesięciu procent. Co o tym sądzicie?

Olala

potwierdzam - ludzie super atmosfera tez. pracuje kilka miesięcy i generalnie więcej pozytywów niż negatywów. Zarobki rzeczywiście są wyższe niż w innych firmach. szkoda ze nie ma parkingu

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Moderna Polska sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 38 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Moderna Polska sp. z o.o
2.8/5 Na podstawie 282 ocen.