Opinie o Absolvent.pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Absolvent.pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Absolvent.pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Absolvent.pl Sp. z o.o. w Warszawa

Cezary

Jaka macie atmosferę w firmie?

@Cezary

Ktos

Dodałem opinie na portalu absolwent, jednak nie została ona wyświetlona. Moja opinia była negatywna, ale prawdziwa - poparta dokumentami. Śmiem wątpić w obiektywnosc tego portalu.

Kuba
@Ktos

opisz proszę sytuację :) jestem bardzo ciekaw

Kuba

Zdania mogą być różne, ja natomiast uważam, że to dobra firma!!

Jak napisali poprzednicy firma ma swoje plusy i minusy. Ja jako osoba, która spędziła w firmie trochę czasu mogę ją polecić tylko osobom, które zaczynają swoją karierę zawodową i chcą zyskać trochę doświadczenia. Do plusów mogę zaliczyć to, że nikt nikogo nie traktował tu z góry, relacje pomiędzy przełożonymi a pracownikami są na stopniu koleżeńskim, każdy kto potrzebował wsparcia zawsze je otrzymywał, spóźnienia, również nigdy nie były problemem. W minusach mogę na pewno wymienić słabe zarobki (w sprzedaży jak i w innych działach nie są za wysokie w stosunku do rynku pracy - w IT wszystko było spoko). Po czasie zaczyna się zauważać to jak firma walczy o każdy grosz, plus do tego dochodzą wyjazdy służbowe, które owszem przebiegają w dobrych warunkach ale odbywają się w formie "wolontariatu". Kolejnym minusem jest ogromna liczba nadgodzin, niestety zostawanie po godzinach jest tutaj normą. Jest też tutaj naturalna reguła zwolnień: w sprzedaży jest ona prosta - kto nie sprzedaje ten niestety musi szukać nowej pracy. (usunięte przez administratora) Trzeba dosyć szybko się wpasować. Firmę oceniam na 2/6. Niestety piękny sen może się szybko skończyć. W każdym razie ja firmę będę wspominał miło bo pracowali tam ludzie fajni ale jako organizacja (jak i przełożeni) nie oceniam jej zbyt wysoko

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

@Waldi udało Ci się uzyskać informacje na temat firmy Absolvent.pl? Daj znać co wiesz, z pewnością wiele osób na tym forum szuka najświeższych opinii na temat powyższego pracodawcy. Pamiętajmy, by komentować zgodnie z regulaminem.

Angela

Cześć! :) prowadzę badanie do magisterki na temat uwarunkowań psychologicznych wejścia absolwentów na rynek pracy. Bardzo potrzebuję absolwentów z lat 2017 i 2018. Proszę o wypełnienie badania, które zajmie ok. 8 min. Nie przerywajcie w połowie, bo niedokończone ankiety łamią mi serce (Ostatni kwestionariusz nazywa się PEZP - wtedy jesteście już w kilku ostatnich pytaniach) Osób mam 50 a potrzebuję 300... więc wsparcie bardzo potrzebne. http://badania.aps.edu.pl/index.php/915277?lang=pl Pomóżcie mi się stać absolwentem ! :) Pozdrawiam

Waldi

Miałem nadzieję, że dowiem się na forum coś więcej od pracowników!!

Wszyscy wiemy, że ideałów nie ma. Generalnie dobrze się pracuje.

Obiektywny Obiektyw

Spędziłem w Abso kilka msc w dziale sprzedaży jak Account Manager. Firma jak każda ma swoje plusy i minusy. Z plusów: - kompetentni przełożeni - każdy Ci pomoże, jeżeli kogos z Team Leaderów nie ma, zastępują się nawzajem, - lokalizacja - Praga, okolice SWPS, jest przyjemnie, - możliwość spóźnień - 20, 30, 40 min. no problem! - sprzedaż ciekawego produktu (targi, ogłoszenia), - biuro - bardzo fajny loftowy klimat, - owocowe piątki, smaczna kawk, popkorn (maszyna do popkornu) - konsola do gier - opieka medyczna PZU + dofinansowanie do karty sportowej - dobry klimat w biurze. Można napić się piwka po pracy w biurze - Zarząd - bardzo fajni ludzie - ludzie osoby młode Minusy: - niskie zarobki. Firma nie daje realnych szans na dobre pieniądze. Prowizję są niskie a w dodatku mało osiągalne. Cele sprzedażowe są totalnie wyśrubowane - nie do osiągnięcia dla nowego pracownika. - bezpłatne nadgodziny - w okresie targów, trzeba bardzo, bardzo, bardzo duzo pracować. Bardzo często jest to ponad siły. Nie ma działu, który nie robi nadgodzin. W wspomne nawet o grafikach i IT - dramat.. - stres - jest duże ciśnienie na wynik, który tak jak już wcześniej wspomniałem jest oderwany od rzeczywistości, - rotacja - ludzie w abso się smieją, że jak przepracowałeś 6 msc to znaczy, że jesteś starym pracownikiem. I coś w tym jest. Co miesiąc bardzo dużo osob przychodzi i odchodzi i tak w kółko. Definitywnie firma ma z tym bardzo duży problem. - open space - trudno jest pracować osobom nowym podczas gdy wszystkie stare osoby siedzą i nie dzwnonią ... nie stwarza to komfortowych mozliwości pracy. - nadmiar obowiązków - wymaga się od pracownika bardzo dużo. Często ponad jego możliwości. Co chwile jest dopytywanie co z daną firmą itd. - powierzchnia biurowa - definitywnie za duzo osobo pracuje. tzw. Silent Roomy są non stop oblegane, natomiast na open space trudno sie skupić. Obiektywnie patrząc uważam, że firma Absolvent to bardzo ciekawa firma dla osoby młodej chcącej się nauczyć czegoś nowego. Jako pierwsza praca - jestem na tak! Natomiast dla osoby, która ma już doświadczenie - stanowczo nie. Firma ta skusi fajną atmosferą, klimatem, ludźmi, ale finalnie jesteś skrupulatnie rozliczany z każdego błędu czy też pieniędzy jakie przynosisz ... finalnie chodzi o pieniązki i nie ma zmiłuj. Presja, wymagania bardzo wysokie - w każdym dziale, podczas gdy pieniądze jakie oferuje firma są po prostu bardzo słabe. Nie adekwatne do włożonej pracy.

Aktualnie firma Absolvent.pl Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Technology Leader - Software Development. W ofercie napisali, że zapewniają pracę nad innowacyjnym produktem Grupy Absolvent.pl o ogromnym potencjale i możliwość realnego wpływu na jego rozwój, objęcie strategicznej pozycji w zespole Kiwi Jobs, konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji. Ktoś jest zainteresowany taką ofertą?

@:) na jakim stanowisku pracujesz?Jest możliwość awansu? Obecnie są nowe Oferty pracy, poszukują : Junior SEM Specialist, Junior Data Analyst, Customer Care Specialist, Account Manager, Performance Marketing Specialist, Key Account Manager, Web Analyst, Grafik Kreatywny. Ktoś pracuje na którymś z tych stanowisk?

Radosław

Jak wygląda sytuacja na obecny moment ? Coś się zmieniło czy nadal jest tak jak w komentarzach powyżej ?

@Radosław

Pracuję w Abso już od jakiegoś czasu. Pracują tu młodzi ludzie, którym się chce i to właśnie sprawia, że jest fajnie. Aha no i pracuję na umowę o pracę a nie zlecenie.

Były pracowanik

'idz dzwonic', 'nie masz targetu', ' jesli kolega/kolezanka nie sprzedaje to Ty tez nie musisz.' - i tyle w temacie jak sie tam pracuje, ha ha ha! Przecież zawód handlowca na tym polega... Nie bawmy się w gimnazjum bo to żenada... Trzeba raczej być świadomym swojego zawodu. Sprzątaczka - sprząta Nauczycielka - uczy Lekarz - leczy Sprzedawca - sprzedaje. O co tyle szumu? Masz okres 3-miesięcy przejdziesz to zostajesz i po tym okresie nikt Cię nie wyrzuci.. Ludzie tam pracują po kilka lat - to nie jest zły wynik dla pracodawcy.

MS

Iza

Hej, czy atmosfera w Absolvencie poprawiła się w ostatnim czasie? Pytam osoby, które jeszcze pracują :)

igor

@wiem ale to na żadnym stanowisku docelowo nie ma szansy na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę?

Wiesz co, z firmą to nie ma w ogóle problemów, więc nie wiem skąd i po czym to wnosisz

ss

Firma niedlugo padnie, bo jak tu przekonac do odpowiedzialnosci za firme ? Mowy motywacyjne Pani Prezes nie wystarcza ;) trzeba miec jeszcze kadre managerska blisko ludzi, a nie takich motłochów. Niech sobie gdzies wsadza odpowiedzialnosc za firme

Online:D
@ss

Co za brednie? pamiętam to spotkanie i na nim był Sales. Jeśli jesteś z mojego działu to czemu się ukrywasz na Go Work? Ja podejrzewam, że: - nie masz targetu (pewnie nawet 50% nie masz) - nie przykładasz się w pracy tylko udajesz i zasłaniasz się jakimiś wpisami tutaj. Ja może Ci wytłumaczę: jeśli chodzi o odpowiedzialność to chodziło o to, żeby każdy przyłożył się do sprzedaży i nie patrzył, ze jesli kolega/kolezanka nie sprzedaje to Ty tez nie musisz. "Firma niedlugo padnie" - tutaj az łokcie mi sie wykrzywily:) Wiele można powiedzieć o firmie ale z pewnościa nie to, że "padnie" - na 100% nie w przeciągu 10 lat... Idz lepiej dzwonic

O.L.

sprzedaz sie boi, ze wyleci jak nie zrobi targetu, dlatego wszyscy pracuja grzecznie jak mroweczki. Jesli masz nierealny target to ciezko go zrealizowac.

go

w sumie mają wiele zalet, ja bym tam nie narzekała jakby mi się jednak udało dostać do was do pracy. kusząco wygląda ogłoszenie na stanowisko Junior Backend Developer, czy jednak istnieje na nim możliwość awansu?

Zostaw merytoryczną opinię o Absolvent.pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Absolvent.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Absolvent.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Absolvent.pl Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Absolvent.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Absolvent.pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Absolvent.pl Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 83 ocen.

Absolvent.pl Sp. z o.o.