Opinie o Absolvent.pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Absolvent.pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Absolvent.pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Absolvent.pl Sp. z o.o. w Warszawa

aa

boja - junior, bo chca placic mniej za odwolona robote :p masakra - a mozesz cos wiecej powiedziec o etyce i zwolnieniach tam? moze warto to naswietlic szerzej? bo kreuja sie na najwiekszych/najlepszych/najbardziej seksowynych

boja

@ada trzeba przyznać że się rozwija, a na pewno rekrutacje trafiają się na coraz ciekawsze stanowiska jak np-. Junior Frontend Developer i Junior Backend Developer

sa

To teraz biegły angielski jest wysokim wymaganiem? Jaka firma takie wymagania

Ktos

Pawel- serio pracujesz w tej firmie i klamiesz (czy nie wiesz?) ze odeszlo WIĘCEJ niz 3 osoby? Czemu podpisujesz sie imieniem pod klamstwem? Oczywiscie ze bedziesz chwalil firme, w ktorej masz przywileje i jestes ustawiony, ale przedstawiaj rzeczywistosc taka jaka jest. Faktem pierwszym jest to ze odeszlo wiecej niz 3 osoby. Czekam na wiecej klamstw zeby sprostowac:) A zarzuty pod brakiem kompetencji sa od rekrutujacych managerow np na stanowisko asystenta sprzedazy, a nie kierownictwo- Pawel czytaj ze zrozumieniem.

@Ktos

Hej, stwierdziłaś, że "jestem ustawiony", a jednocześnie wspominasz, że we wcześniejszych postach o tym, że rotacja, słabo i w ogóle. Będąc szczerym to osoby, które kojarzę, że odeszły to: chłopak tzw. PM, dziewczyna z sales, dziewczyna z customer service i długo, długo nikt... no może poza stażystką, która poleciała do Brukseli na wymianę. Poza tymi osobami? No nie wiem - faktycznie z rok czy nawet dalej odeszło dwóch grafików oraz Ty + dziewczyna, która pierwszego dnia w pracy powiedziała, że zaszła w ciąże... Czy to dużo? No chyba nie... taka naturalna selekcja... Ja, owszem mam odwagę żeby się podpisać - Tobie jej brakuje, a szkoda bo wydaje mi się, że większość wpisów pochodzi od Ciebie droga koleżanko. Czy fakt, że mi "udało się ustawić" jest zły? Tobie się nie udało tj. "wyleciałaś" i masz za złe tym, którym się udało? Personalnie nic do Ciebie nie mam i miło mi się z Tobą pracowało, a Ty również wyglądałaś na zadowoloną. W jeszcze poprzednim komentarzu coś widziałem, że firma nastawiona na kasę... no sorry ale chyba po to są firmy, hmm? Ja z tym problemu nie mam bo uważam, że po pierwsze dowozimy wyniki klientom, a po drugie pomimo sporo wyższych cen niż konkurencja wchodzimy na rynek coraz mocniej... Naturalnie rozumiem, że oceniasz przez pryzmat swojej osoby bo temu służy takie forum. Jakkolwiek uważam, że w Absolvent jest możliwość rozwoju, dobrej kasy, szkoleń etc... Wspomniałem, że za dwa tygodnie lecę na konferencje do Pragi na kilka dni? Nie płacę za to. Ostatnio dostałem też iPhone od firmy (nie służbowy) oraz butelkę dobrej whiskey z okazji minionych trzech lat... Czy kłamie? Nie - znasz ludzi z firmy, więc zapytaj zamiast hejtować... Do miłego! P.

H
@Paweł

Hej, wywolana do tablicy stazystka, ktora poleciala do Brukseli :) Mi sie pracowalo bardzo dobrze, wiec troche nie rozumiem morza hejtu, ktore wylewa sie na Abso. Czasem zostaje sie po godzinach, pracuje sie ciezko, zwlaszcza w trakcie targow, ale sa i profity. Szefostwo jest ludzkie i zyczliwe, w mojej korespondencji nikt nie gmeral, a atmosfera w firmie tez wydawala mi sie swietna. Oczywiscie, zawsze pojawiaja sie zgrzyty, a jako ze w firmie jest duzo mlodych osob, to i zdarza sie, ze odchodza, przenosza sie, itp.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Hej, mam na imię Paweł i nie jestem anonimem:) W firmie pracuje od ponad trzech lat i nadal sprawia mi wiele radości. Odpowiadając na pytania, które się tutaj pojawiały: - tzw. roszad nie ma - w ciągu roku odeszły może ze 3 osoby, a w tym czasie pojawiło się ok 15-20 nowych, - atmosfera - spoko i można się pobawić z ludźmi (teraz ustalamy team na piłkę, CS'a), - zarząd / kierownictwo - pojawił się zarzut, że brak kompetencji etc. Bzdura! Po pierwsze zobaczcie na wyniki finansowe firmy. Po drugie na to jak zespół szybko rośnie, a po trzecie na skład rady nadzorczej. Jeżeli ktoś chciałby się podpytać na PW to można do mnie pisać na LinkedIn. Z pozdrowieniami Paweł

zainteresowany

Jak wygląda aktualnie atmosfera w firmie ? pytam osób, które pracowały lub pracują bo też jestem zainteresowany a oferta wygląda na atrakcyjną nie wszyscy dają macbooka :)

lmn

Drogiemu absolventowi.pl radzimy wszyscy, aby opini najwiekszych ani najlepszych nie wystawiali sobie sami a poczekali az ktos [chociaz ktokolwiek...] ich tak określi;) bo narazie to zgraja studentów i członków call center- jak wynika z opinii wyżej

Mały Absolvencie- jestes studentem i nie chcesz zeby cie wywalili z pracy wiec tak mowisz? Sniadanie na wyjezdzie sluzbowym to NORMALNA RZECZ. Przykro mi ze masz tylko tyle dobrego do powiedzenia:) Wystarczy spojrzec na LinkedIN, żeby zobaczyc, ze ludzie przychodza i odchodza, ida do lepszej pracy- do lepszej atmosfery i warunkow. A pozytywne opinie? Na ich wlasnej stronie jest jedna od graphic designera ktory podobno pracowal/pracuje w Absolvencie, a w czasie dodawania opinii akurat AbSOLVENT nie mial grafika, bo WSZYSCY odeszli :) to jest FAKT. takze sami sobie wystawiaja oceny, szkoda ze maja taka potrzebe. a co do opinii wyzej- managerowie tam to ludzie z call center- czego sie spodziewac:) Jestes niedoswiadczony wiec wiadomo ze nie masz oczekiwan, ale pobadz ciut dluzej a zobaczysz ze to zgraja ludzi, ktorych obchodzi tylko czubek wlasnego nosa i falszywy PR

Mały Absolvent

Ja pracuję tu ponad 2 miesiące i prawie każdy pracuję min. rok albo od początku firmy. Totalnie nie rozumiem tych komentarzy bo czuję się tu świetnie i naprawdę wszyscy są tu jak rodzina. BRAK POSZANOWANIA??? Pracowałam w różnych firmach ale tutaj jest tak ogromny szacunek w pracy od szefostwa, że codziennie chce się tu wracać:) Idziesz na Targi to rano masz kanapeczki z piekarni, obiady i kolację na koszt szefa - czy to waszym zdaniem jest brak szacunku? Wszystkim polecam tutaj pracować:)

mna

Absolvent sam sobie lubi posty na portalu LINKEDIN.COM... Dołączając do tego ich marny i tani PR, gdzie sami siebie chwala i zawyzanie statystyk nie dziwi mnie że ludzie stamtąd odchodzą i że są same złe oceny. Założycielu- weź się za siebie ;)

Ktos

Tragedia i niesmak.sami siebie oglaszaja najwiekszymi i zmieniaja brand co kazda edycje targow. jedyni co uwazaja ze absolvent sie liczy to oni sami

KK

albo szkolą ludzie którzy używają sformułowań w stylu "produkt jest seksowny " HE HE HE

xke

Zacznijmy też od tego, że rynek się zmienia, o czym najlepiej świadczą właśnie młodzi ludzie i ich podejście. Dużo dobrego firmie przynosi zatrudnianie nowych osób, więc to robią. Ważne, że firma zapewnia im szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Ktos

Wystarczy zobaczyc na ich FACEBOOKA- wpisy sa przesycone tym, jaki to ich zespol jest wspanialy (jakby sobie chcieli to udowodnic), a prawda krazy w opiniach- wewnetrznie miedzy firmami i tu w internecie:) kłamstwo nie popłaca, grom osob ktore odeszly z firmy sa na to najlepszym dowodem.

Ktoś

Chcesz probowac i chcesz od razu byc project managerem? HA HA. To co napisane jest w ofercie pracy niekoniecznie ma odzwierciedlenie w rzeczywistosci- czy naprawde temu wierzysz? IDZ, przekonaj sie, a potem napisz. Pakiety socjalne i sprzet to aktualnie minimum w co drugiej firmie, malo gdzie nie dostaniesz wlasnego sprzetu

foka

no ale mlodym tez trzeba dawac szanse, bo gdzie maja dostac doswiadczenie... nie badzcie tacy. a ja akurat chce sprobowac, wlasnie poszukuja osoby na stanowisko project manager a widze ze oferuja konkurencyjne wynagrodzenie, ciekawy pakiet socjalny, dobrej jakosci sprzet no i mozliwosc rozwou. mnie to przekonuje.

Ktoś

Przeglądałem pracowników na Linked-In, plusem jest mała ilość pracowników (chyba, że inni nie mają konta) i zauważyłem, że asystentka stała się w bardzo (!) krótkim czasie.. Team Leader'em... Bez doświadczenia, bez wiedzy o zarządzaniu? Nie interesuje mnie już ta firma bo wygląda na to, że pracują tam ludzie bez doświadczenia, za to " z tytułem "

Ktoś

W grudniu była osoba, której nie było w marcu, w marcu była osoba, której nie było w czerwcu ITP.... Ciężko nazwać firmę, w której nie ma ludzi, ponieważ odchodzą i przychodzą, przychodzą i odchodzą... Nie warto się zaczepiać w tak niskiej klasie.

Ktoś

co ty mowisz "manana", Absolvent istnieje od ponad 4 lat. zwolnil sie caly dzial graficzny, to jest FAKT (pozatym to byly dwie osoby wiec trudno nazwac to dzialem). jak firma sobie radzi kazdy wie, niestety wlasnie dlatego kuleje i znalazla juniora na gwalt zeby wszystko sie nie zawalilo. pozostaje tylko myslec ze moze zatudnia w koncu osobe z doswiadczeniem a nie studentow, ktorych mianuja z biegu key acount'ami bo to smiech na sali

HM

Klimat w pracy nieprzyjemny, taka podrzędna firemka handlowa, pare słoików z jakimiś licencjatami i studenci, stażyści, studenci, stazystki, studentki... i tak w kólko. Uciekłem tak szybko jak moglem

Zostaw merytoryczną opinię o Absolvent.pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Absolvent.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Absolvent.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Absolvent.pl Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Absolvent.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Absolvent.pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Absolvent.pl Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 83 ocen.

Absolvent.pl Sp. z o.o.