Opinie o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

"Szukamy osób innowacyjnych i dynamicznych, których kompetencje będą miały istotny wkład w realizację strategii naszej firmy. Zwracamy uwagę na skuteczność i mistrzostwo w danym obszarze ale zawsze w odniesieniu do pracy zespołowej i umiejętności poruszania się w środowisku międzynarodowym"

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

Lilia

Mam takie pytanie, czy T-Mobile wypłaca jakąś kasę za urodzenie dziecka? Pracuje w T-Mobile na HL jestem teraz w ciąży i słyszałam takie plotki ale jeszcze nie zdażyłam zapytać kierownika o tą sprawę. Może ktoś z was ma coś do powiedzenia w tej sprawie :)

Madlen

A co wy na to jak zaszły teraz zmiany w zarobkach i planach? Rewelka , co nie? :)

Sebastian

Mieszkam w Rumuńia, tutaj wynagrodzenie są bardzo niskie na T-Mobile (również w innach firmach jak Orange, Vodafone, RDS-RCS, Romtelecom itp). Wynagrodzenie jest między od 650 RON netto do 750 RON netto / miesiąć. W Rumuńia minimalna pensja (wynagrodzenie) jest 900 RON brutto. 1 RON = 1 zł. Również, w Rumuńia wynagrodzenie w sięci handłowe jak Carrefour, Lidl, Kaufland, Auchan itp są ok. 650 RON netto... Jest obojetnie jeśli posiadiasz wyższe studję, nie ma znaczenia, prawie 1 milion pracowników ma minimalna pensja (w Rumuńia są około 4.5.milion pracowników ). Jest lepiej w Polsce niż w Rumuńia. Byćie szczęśliwy że żyjecie w ten piękny kraj, Polska ! PS. Pszepraszam jeśli zrobiłem gramatykalnych błedy. :)

ewelina

Pracuje tam 2 miesiąc i chyba bedzie to tylko praca do konca lipca, to jest cos strasznego , pelno informacji do zapamietania , sprawy techniczne platnosciowe obsluga kilku programów , do tego sprzedaz nie do wyrobienia a co za tym idzie zarobi sie max 2500 tysiaca. Wpada rozmowa za rozmowa zero spokoj i oddechu ludzie marnuja swoje przerwy zeby cos dla klienta zalatwic wlasniew na owej przerwie lub swojej potrzebie , nawet nie mozna normalnie w pracy kanapki zjesc. Oczywiscie nadgodziny to fakt i dosc czesta rzecz spowodowana tym ze ludzie sie zwalniaja lub sa na jakies L4 depresyjnych i teraz czlowiek odbiera 9h rozmowa za rozmowa , to glowa peka.A np. w takiej 70 rozmowie na koniec dnia klient mowi co pani taka nie mila pani nazwisko a co ma byc mila jak jestem glodna boli glowa w brzuchu burczy oczy napierdzielaja Najlepsze jest strasznie , mowia o tym osoby ktore juz tam troche pracuja straszenie o zwolnieniu itp. smiech na sali . Zdecydowanie odradzam , tak jak ktos pisal wyzej lepiej miec mniej o te 400-600 złoty ale spac sobie spokojnie bez snow z tabelkami wynikow

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
jan

Powiem tak, przestrzegam wszystkich którzy licz na wynagrodzenie wypłacone w jakim kol wiek terminie, zacznę od początku jeśli jesteś tak zwanym ludkiem co przychodzi na 17-21 możesz przychodzić na rano jak są miejsca pierwszeństwo ma oczywiście etatowiec, wracam do wynagrodzenia(usunięte przez administratora)

Wreszcie szczęśliwy

Ja pracowałem w tej firmie przez prawie trzy lata i w pełni świadomie chcę przestrzec ludzi przed tą pracą.Moje średnie zarobki wynosiły ok.2000 i z tego faktu byłem zadowolony.Jednak to jak ta praca niszczy ludzi to jest nie do opsania.Ciągły stres,zwiększanie celów z miesiąca na miesiąc do kretyńskch rozmiarów,przymusowe nadgodziny,beznadziejni kierownicy-z kilkoma wyjątkami,ciągłe zmiany których ilości nie da się ogarnąć itd. sprawiły że tam nie wytrzymałem,a nie należę do osób słabych psychicznie.Fakt że kiedy ja sie zatrudniałem było ze mną na szkoleniu prawie 30 osób a teraz już tam nie ma nikogo,też o czymś świadczy.Ktoś piszę że zarabia znacznie więcej niż ja tam zarabiałem.A ja śmiem wątpić w to że jest faktycznie tak dobrym sprzedawcą a raczej wiem że umie podpierdzielać aneksy i dodatkowo wciska niechciane umowy.Osoby uczciwe mają tam ciężkie życie bo zawsze zrobią mniej od tych drugich których w tej firmie jest multum a z nimi i tak są porównywani.Inną sprawą jest ogrom informacji jaki trzeba mieć aby klienci Cię podczas rozmowy nie zjedli żywcem.A to jest krótko mówiąc nie do ogarnięcia.Tym bardziej że firma kładzie tylko nacisk na sprzedaż i ma w (usunięte przez administratora) eby zrobić jakieś szkolenia tematyczne,bo po co-dać ich na żywioł i mają sobie radzić.Szkolenia jeśli już są to jak bajerować ludzi żeby brali co proponuje.Za nadgodziny to ta firma powinna dostać order uśmiechu.Naprawde ciężko jest wyrobić w takim tempie 8h,a 10??Jakby któś z "góry" zszedł odbierać rozmowy przez miesiąc tak jak zwykły konsultatnt to by chyba osiwiał i powiedział że ma to w (usunięte przez administratora) Faktem też jest że z miesiąca na miesiąc jest tam coraz gorzej.Jeśli komuś zależy żeby wraz z doświadczeniem i stażem pracy robić z miesiąca na miesiąc coraz więcej,mieć coraz więcej obowązków i coraz większe cele a zarabiać coraz mniej to zapraszam.Wiem że ludzie tam pracują bo jest bryndza na rynku jak się patrzy.Ale ja wiem że wolę zarabiać nawet te 400 zł mniej a mieć spokojniejsze życie.Odradzam pracę w tej firmie i to zdecydowanie.

miła
@Wreszcie szczęśliwy

Po części masz racje ta praca niszczy psychicznie,ale jak ktoś jest mega dobrym sprzedawcą to naprawdę cięzko przeskoczyć z 4 tys na 1500 zl z dnia na dzień, człowiek się przyzwyczaja do dobrego i brnie dalej, nie staram się narzekać bo to demotywuje

miła
@Wreszcie szczęśliwy

Wujek roamnse są jak wszędzie ja też pracuję na Żeligo hah ciekawe co z Ciebie za ananas na jaką spec, idziesz?

marek

nie ma co porownywac pracy w salonie do pracy na sluchawie

Kluka
@marek

Marek pracowałeś w Orange , ale chyba nie w Łodzi , w tamtejszym OCS-ie pracowało się 6,5h a zarobki wynosiły 1200 podstawa i 100zł premii....

mieszaneuczucia

Dało się b. dobrze zarobić jednak z miesiąca na miesiąc wymagania są coraz większe a podbitki przez to coraz mniejsze. Z miesiąca na miesiąc więcej sfrustrowanych ludzi u nas pracuje jednak jak zrobisz cele sprzedażowe lub coś po prostu wpadnie to kasa jest dobra. Szukałem czegoś co po tylu latach w tej firmie mógłbym na wolnym rynku robić innego jednak znalezienie pracy spokojniejszej a przynajmniej płatnej w 70% tego co tu się zarabia jest po prostu niemożliwe. Jak ktoś lubi sprzedawać i umie to robić oraz chce się jeszcze paru rzeczy nauczyć to zapraszam, jeśli szuka spokojnej pracy oraz stałych godzin pracy to odradzam.

mirek

Zadowolony , dopiero roczek praujesz to może i jesteś mega zadowolony zobaczymy po następnym roku jak to twoje zadowolonie będzie wygladalo

Zadowolony

Pracownik nie wiem gdzie Ty pracujesz ale na 100% nie w tej firmie. Karolek jest zleceniobiorcą więc sam sobie układa grafik i pracuje jak chce. Poza tym drogi pracowniku po co siedzisz w t-mobile skoro praca Ci nie odpowiada? idź na budowę skoro nie umiesz sprzedawać. jest cała masa ludzi, którzy szukają pracy i się do tego nadają a nie mają szansy na wykazanie się. Ja pracuję tam od ponad roku i jeszcze się nie zdarzyło, żebym nie zrobił celu sprzedażowego. Poza tym firma dla ludzi, którzy chcą pracować i się starają płaci duże pieniądze jak na warunki na rynku pracy. Polecam pracę dla osób które chcą pracować.

"karolek" nie wiem co Ty za bzdury piszesz ale chyba nie jesteś pracownikiem T-Mobile tylko firmy zewnętrznej świadczącej usługi dla T-Mobile. Wniosek ten wysnuwam ponieważ nie ma czegoś takiego jak zamiany godzin pracy z innymi pracownikami (no chyba że twój kierownik jest twoją rodziną lub bardzo Cię lubi) nie ma też możliwości wyjścia pracy wcześniej (no chyba że zasłabniesz i zabierze Cię pogotowie co nie rzadko się zdarza wśród zestresowanych i znerwicowanych konsultantów). Jeśli nie pojawisz się w pracy i nie zgłosisz Urlopu Na Żądanie to oczywiście że nikt Cię nie zwolni bo kodeks pracy na to nie zezwala, no chyba że przez 3 dni się nie pokażesz i w żaden sposób nie poinformujesz pracodawcy to wówczas jest to Porzucenie Stanowiska Pracy i tu może nastąpić zwolnienie z pracy w trybie natychmiastowym. Piszesz o utracie dyspozycyjności i owszem ale wiąże się to również z utratą premii która jest lwią częścią wynagrodzenia konsultanta T-Mobile. Jak czytam że nie masz stresu i nikt nie wymaga od Ciebie realizacji celów to już na 100% jestem pewien że nie jesteś konsultantem hot-line w T-mobile ponieważ na tym stanowisku tylko realizacja celów jest w stanie zatrzymać miejsce pracy a co do stresu to nie bez powodu firma funduje Ci kilka wizyt u Psychologa. No i L4 oczywiście możesz na nie iść bo to gwarantuje Ci kodeks pracy tyle że w tym wypadku nie dość że tracisz 20% wynagrodzenia podstawowego to jeszcze co jest totalną bzdurą znaną tylko w T-Mobile zabierają Ci premie, jednym słowem obrywasz dwukrotnie.

danio

Wlasnie jestem w "drugiej" fazie rekrutacji w t mobile jutro ma do mnie ktoś dzwonic z warszawy nie wiem czego się spodziewać, jakie pytania? No i te wasze negatywne komentarze? Nie wiem co o tym myśleć? Czy warto? Prosiłbym o jakąś pomoc z waszej strony. Z góry dziękuję.

karolek

pracuję już prawie rok, praca mi się podoba.... fajny zespół , fajni opiekunowie, pieniądze też nie są najgorsze :) moja umowa to "zlecenie" ale na chwilę obecna mi to pasuje, uczę się zaocznie i mam male dziecko a na umowie zlecenie jest mozliwosc zamianek godzin miedzy pracownikami, jest mozliwosc wczesniejszego wyjscia z pracy, nikt Cie nie zwolni jesli "akurat nie pojawisz się w pracy" - mozesz jedynie stracic dyspozycyjnosc.... Praca moze nie daje mi etatu ale na chwile obecna bardzo mi to odpowiada. Nie mam stresow ze musze miec wypracowany cel, ze jak pojde na L4 to polecą mi po premii. A miesiecznie wychodze na czysto całkiem przyzwoicie jak na liczbe godzin ,ktore wypracowuje. Moge realizowac anexy i nowe aktywki ale nie jest to warunek takze bardzo przyjemnie mi sie pracuje.... szkoda ze nie umowa o prace no ale wszystkiego miec nie mozna :) pozdrawiam wszystkich "specjalistow wsparcia procesow CC :) Pozdrawiam wszystkich

agata

elfi, kiedy podpisywałaś umowę? 500zł kary za odejście przed 30 dniami? ile trwało Twoje szkolenie? na jaki dział szłaś?

Waldek
@agata

Gruba kasa 3500 hehe, da się zarobić 2 x tyle oczywiście na łapę, ale zapier.... trzeba od 1 do 31 na maxa, robota trudna ale kasa spoko, zapraszam zdeterminowanych.

A moja kumpela pracuje w t mobile i zarabia gruba kase, co miesiac zarabia po 3500zl

JEDREK

ta nie zle owoce , pracować gdzies trzeba a ze z praca ciężko to każdy się gdzies lapie , o tym aka to ciezka praca najlepiej siaczy fakt migracji ludzie przychodzą odchodzą i tak caly zcas każdego miesiąca , kolejna rzecz mnóstwo osob na L4 a wymagania od ciebie straszne rob rob tamto za nikogo ciebie tam maja

ona

Witam Czytajac te wasze wpisy mam wrażenie ze praca dla Was to kara. Jeśli chcesz dobrze zarabiać i masz silna motywację praca w t-Mobile jest ok. Po za tym fakt nie jest łatwo ,ale daje nie złe owoce

marcin

lepiej zarobić gdzies w spokojnej pracy nawet to 1400 niż tutaj (usunięte przez administratora) caly czas , gdzie cele bardzo ciężkie do zrobienia i tak tyrajac ciężko zarabia się max 2000 , a glowa to już codziennie boli

adam_avallach
@marcin

gdzie wysłać cv żeby dostać się na telemarketing do t-mobile

arek

a czy pracuje ktoś w dziale utrzymania klienta? co z zarobkami/celami itd?

pavlo

mega kicha tak dwa lata wstecz ciężko ale dało się przeżyć obecnie trzeba spadać plany NIEWYKONALNE

Zostaw merytoryczną opinię o T-Mobile Polska S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w T-Mobile Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Mobile Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Mobile Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 1 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-Mobile Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w T-Mobile Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-Mobile Polska S.A.