Opinie o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

"Szukamy osób innowacyjnych i dynamicznych, których kompetencje będą miały istotny wkład w realizację strategii naszej firmy. Zwracamy uwagę na skuteczność i mistrzostwo w danym obszarze ale zawsze w odniesieniu do pracy zespołowej i umiejętności poruszania się w środowisku międzynarodowym"

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

Iza

@Nikue, jesteś zainteresowany pracą na stanowisku "telefoniczny doradca klienta" w firmie T-Mobile Polska? Posiadasz jakieś doświadczenie, które może być kluczowe przy wybraniu akurat Twojej kandydatury na to stanowisko? Czy może jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową? Napisz coś więcej o sobie.

Nikue

Cxy ktos moze sie wypowiedzieć jak aktualnie wyglada tam praca na stanowisku Telefoniczny Doradca Klienta ?

Iza

@asasa, dziękuję za odpowiedź, czyli podsumowując, żebym dobrze zrozumiała to osoby, które pozwolą sobie na chociażby jeden dzień wolnego mają trudności z uzyskaniem wskaźników, które są niezbędne do otrzymania premii? Tak to wygląda? @Lodzianin zeligowskiego, Twoja opinia daje nam zupełnie inny obraz pracy w firmie T-Mobile Polska. Jesteś w stanie napisać, jak dokładnie wyglądają konkursy, które opisujesz w swoim komentarzu? Możesz przybliżyć szczegóły tego, jakie są warunki udziału i szansy na otrzymanie wymienionych przez Ciebie nagród? Opisz szczegółowo, jak to wygląda.

OnaOna

Czy ktoś z Was pracował jako Konsultant ds korespondencji na umowę zlecenie ? Możecie coś na ten temat powiedzieć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Iza

@asasa, a w jaki sposób firma T-Mobile Polska rozwiązuje szczególne losowe sytuacje, które mogą zdarzyć się w ciągu roku odnośnie dni wolnych? Załóżmy, że pracownik, który jest zatrudniony w tej firmie z przyczyn losowych nie może stawić się na drugi dzień w pracy, czy honorowane są zgłoszenia urlopu na żądanie? Bywały takie sytuacje, które wymagały wzięcia dnia wolnego? Opisz, co wiesz na ten temat. @kamalaka, zdarzały się sytuacje, że pracownicy po przedstawienia takiego planu naprawczego, który podałeś w swoim komentarzu decydowali się na odejście z pracy w firmie T-Mobile Polska?

asasa
@Iza

wg prawa masz 4 dni na żadanie, ale to jest tak policzone ze kazdy Twój dzien nieobecnosci komplikuje wykonanie celu. Bo tego jednego dnia Ci nikt z celu nie odejmie. a jak nie wykonasz planu to wiesz juz co dalej ;-) Ogolnie kazde nieplanowane nieobecności są niemile widziane. Znam sporo ludzi gdzie do konca stycznia nie mieli dni na żadanie bo po sylwestrze coś wypadło, bo coś i po ptakach ;-) ogólnie mam sporo znajomych w tej firmie i wiem że mao kto dostaje pełna premie. Prawie połowa nie robi celu, a z tej drugiej sporej wie kszosci zabierają połowe premii za nie zrobienie któregos wskaznika. Uwierz mi że to poziom wkur... jest mega jak ostatniego dnia cos nie działa, klienci Cie zle ocenią , i co z tego że masz 100% planu sprzedażowego jak Ci połowe zabiorą za brak tego wskaźnika ;-) Tak do myslenia Ci podam ze przed moim odejsciem do naszego zespołu mały przyjsc 4 nowe osoby. dwie zrezygnowały pod koniec szkolen bo miały dość, trzecia po pierwsym dniu na słuchawce poszła na l4 a czwarta po miesiacu zlozyła wypowiedzenie i zmieniła firme ;-)

Iza

@Była specjalistka, możesz mi wyjaśnić na czym polegają plany naprawcze, które według Ciebie stosuje firma T-Mobile Polska? Są to jakieś szkolenia, które mają podnieść wydajność pracowników, czy może kompletnie inaczej odbywa się to co napisałeś? Sprecyzuj podaną przez Ciebie kwestię w komentarzu.

kamalaka
@Iza

plan naprawczy polega na tym ze podpisujesz sie pod pismem od kierownika zę przez np 2-3 miesiace musisz miec na minimum 100% , w przeciwnym wypadku ... wypowiedzenie. wiec siedzisz w stresie i tyrasz ;-)

Iza

@Była Specjalistka, czy do stawki podanej przez Ciebie w komentarzu firma dodaje jakieś nagrody bądź premie za dobre wyniki? W jaki sposób firma T-Mobile Polska motywuje swoich pracowników? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Była specjalistka
@Iza

Motywuje ich planami naprawczymi oraz wypowiedziem umowy o pracę to główna motywacja.

Iza

@Była Specjalistka, a jak ocenisz atmosferę panującą w firmie T-Mobile Polska, na poszczególnych działach, które wspominasz w swojej opinii? Pracownicy byli dla siebie pomocni, życzliwi i koleżeńscy? Przedstaw, proszę, jak oceniasz ten aspekt pracy. @Lucek, w każdy weekend pracownik jest zobowiązany do pracy w firmie T-Mobile Polska? Czy jest to ustalane według jakiegoś grafiku?

Była Specjalistka
@Iza

W t-mobile życzliwość oraz pomoc została wykreślona że słownika. Liczy się tylko narzucony cel. Dodatkowo leady są rozdzielane po tym jaką sympatią darzy danego pracownika. Niby ludzie mają umowy zlecenia np. w sklepie internetowym a są traktowani jak pracownicy etatowi przy czym zarabiają śmiesznie niskie pieniądze 14 brutto/h .

@Iza

Z tego co wiem według jakiegoś grafiku. Nie interesuje mnie to, bo zrezygnowałem z tej pracy. Zero konkretów na rozmowie. Wszystko przedstawione jaka to wspaniała praca . A już drugi miesiąc kogoś szukają i nie ma chętnych. Jakby było tak wspaniale to by było mnóstwo chętnych.

Była Specjalistka

Masakra nie praca. Jeśli wywiazujesz się ze swoich zobowiązań, narzuconych celów ( a są one coraz to wyższe a wynagrodzenie lub premia nie wzrasta) to nie gwarantuje Tobie pracy bo jak kierownikowi nie podpasujesz możesz wylecieć. A ja akurat trochę popracowała i dużo wiem w tym temacie o różnych działach jak to wygląda. Strata czasu lepiej rozejrzeć się za innym pracodawcą który o wiele lepiej płaci i szanuje pracowników.

Iza

@Lucek, w jaki sposób firma T-Mobile Polska skontaktowała się z Tobą w sprawie oferty pracy? Czy aplikowałeś na któreś z ogłoszeń o pracę tego operatora? Rozumiem, że odbyłeś już rozmowę z potencjalnym pracodawcą. Możesz napisać szczegółowo jak przebiegała ta rozmowa? Sprecyzuj, proszę, swój komentarz w tej kwestii.

@Iza

Miałam rozmowę. Tylko powiedzieli mi że praca na cały etat za najniższa krajową. Plus premia. Nic nie wspomnieli o jakiś planach do zrealizowaniu. Mówili jeszcze że czeka mnie szkolenie ale to pestka. I, że nie muszę mieć żadnej wiedzy na temat telefonów nigdy. Dla mnie to wszystko dziwne. I raczej nie podejmę tej pracy. Mam czas do soboty czy się podejmę tej pracy.

@Iza

Zrezygnowałem. Mówił ogólnie premie czyli jej nie ma albo jest czasem. Do tej pory nikogo nie znaleźli czyli coś musi być na rzeczy. Słyszałem tylko, że jak nie zrobię planu to po 3 miesiącach zwalniają. Odpuszczam sobie taką pracę. Niech sami pracują za takie pieniądze.

Iza

@Lucek, i jaką decyzję podjąłeś odnośnie pracy w firmie T-Mobile Polska? Przyjąłeś propozycję pracodawcy? Wspomniałeś o tym, że pracodawca oferował Ci wynagrodzenie na poziomie stawki najniższej krajowej plus premie. Czy pracodawca precyzował, jakiego rzędu są to premie i czy są one comiesięczne? Odpowiedz, proszę, na powyższe pytania.

Lucek

Otrzymałem propozycję pracy w T-mobile w salonie sprzedaży. Może mi ktoś powiedzieć czy warto, bo na rozmowie tylko ogólnikowo mi powiedziano, że nie stawiają żadnych wymagań i nie trzeba za wiele wiedzieć. Coś mi się zdaje że to ściema. Czekam A info

Iza

@Konsultant, możesz sprecyzować swoją myśl wyrażoną w komentarzu opinii o pracy w firmie T-Mobile Polska S.A. w kwestii sprzedaży? Czy firma wymaga od swoich pracowników osiągania realnych planów sprzedażowych? Można liczyć na jakieś premie z tego tytułu? Opisz, proszę, tą sytuację.

Zainteresowana

Jak się tu pracuje? Warto starać się?

Hej, mam pytanie do pracowników sieci T-Mobile. Zna ktoś z Was byłego dyrektora Marcina P.? Może ktoś by był w stanie opowiedzieć co się stało,ze juz nie pracuje?

Dramat co Wy tu wypisujecie na temat T-mobile. Ja pracuję od prawie 2 lat w Łodzi na słuchawce, to prawda że cele są wysokie, ale jeśli przyłożymy się do pracy to spokojnie na min 100÷ da sie je zrobić. Pani od rekrutacji to prawda że chwali się ze skończyła chemię... i co z tego? Te rozmowy są po to żeby oddzielić przyszłych pracowników od osób które sobie nie poradzą bo idą na sprzedaż a nawet nie próbują sprzedawać. Przy zrobionym celu wychodzę na rękę od 6 do 10 tysięcy, bez nadgodzin, a są liczni konsultanci wyrabiajacy około 15 tys albo i wiecej! Nigdy nie spotkałem się z tym zeby przełożony odezwał się nie tak, albo nie pomógł. Ogólnie praca wymagająca, klienci są różni ale zdecydowanie polecam

jan
@Adam

Głupoty piszesz,moze ktoś kto tam nie pracował uwierzy w te brednie

@Adam

Dawno takich bredni nie czytałem... Który kierownik kazał Ci to napisać ??? W jakiej lokalizacji pracujesz ? Adamie, nie znam Cię...

Koniecswiata
@Adam

To jest jakiś korpo-bełkot. Praca w APS szczególnie w mniejszych miejscowościach jest nie warta nawet tego żeby wysłać CV. Taka działalność jest mało opłacalna, każdy z kierowników tego szitu o tym doskonale wie a nadal to ciągnie.

Bert
@Koniecswiata

To prawda tyle się tu zarabia, miękko 6 na rękę się wyciąga. Bełkocze ten co się nie zna bo tu nigdy nie pracował

Konsultant
@Bert

Takie sa wlasnie zarobki w tej firmie Wiadomo mozna wyjsc z lysa podstawa ale gdy wyrobicie plan to conajmniej 2x tyle bedziecie miec Wszystko zalezy od szczescia i umiejetnosci Jeden miesiac lepszy. Drugi gorszy Jedyny minus...w danym miesiacu jestes super sprzedawca...zaczyna sie kolejny i wszystko od zera

Miki
@Adam

Adaś, jak się kręci to się wykręci co ? hi hi

Stella

Podpowiedzcie czy firma aktualnie rekrutuje może ?

Nanncy

Jak długo czeka się na wyniki rekrutacji? Czy negatywną odpowiedź też przekazują czy po prostu nie dzwonią?

Iza

@Zniesmaczona czy mogłabyś w takim wypadku dodać do swojej wypowiedzi jeszcze jedną informację? Chciałabym się dowiedzieć trochę więcej na temat tych benefitów, o których wspomniałaś? I czy jest może jakiś pakiet socjalny w firmie T-Mobile Polska S.A.? Napisz proszę te informacje, będą one cenne.

Michal
@Iza

Benefity sa dwa czyli opieka medyczna I rekreacja czyli karty filit profit lub bilety do kina

magda oleksy

widze dwa ogloszenia 1.Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta i Sprzedaży 2.Sprzedawca w Sklepie Firmowym T-Mobile moze ktos napisze jak wygladaja rozmowy na te stanowiska , i moze ktos wie o ktory dokladnie chodzi salon w Łodzi? pozdrawiam Magda

Zostaw merytoryczną opinię o T-Mobile Polska S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w T-Mobile Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Mobile Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Mobile Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 1 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-Mobile Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w T-Mobile Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-Mobile Polska S.A.