Opinie o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

"Szukamy osób innowacyjnych i dynamicznych, których kompetencje będą miały istotny wkład w realizację strategii naszej firmy. Zwracamy uwagę na skuteczność i mistrzostwo w danym obszarze ale zawsze w odniesieniu do pracy zespołowej i umiejętności poruszania się w środowisku międzynarodowym"

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

Port Kołobrzeg

W T-Mobile jest (usunięte przez administratora) ale tylko na bilbordach, reklamach i ustach marketingowców. Codzienna praca pokazuje jakie to łajno. Idźcie i przerzucajcie tę kupę. Wypalone korpoludki na każdym kroku, dumne z tego, że zarabiają trochę więcej niż w normalnej pracy. I tak tkwią w tym korpo s..... nakręcając się wzajemnie jak jest (usunięte przez administratora) Brawa, oklaski, damy radę itd. Wielka kupa na wąskim trawniku. Robota w której jak masz szczęście, to będziesz szczęśliwa(y) raz w miesiącu, biorąc wypłatę,ale z czasem stwierdzisz, że nie warto i szkoda było marnować czas swojego życia dla tej firmy.

Iza

@Lucek, czyli rozumiem, kwestia premii nie była w żaden sposób odpowiednio uargumentowana oraz przedstawiona na jakiej podstawie będzie przyznawana w firmie T-Mobile Polska? Mamy obecnie okres wakacyjny, czy ktoś z Was mógłby podzielić się informacją na temat możliwości otrzymania urlopu w firmie T-Mobile Polska w tym najcieplejszym okresie wakacyjnym? Przedstawcie, proszę, jak wygląda ta kwestia pracy.

Lucek
@Iza

Ogólnie tylko była mowa o premii. Pic na wodę. Wiadomo, że na premię nie ma co liczyć. To tylko ściema. Z tego co dowiedziałem się od innych góra nakłada jakieś normy do wyrobienia. Nadal kogoś szukają . Nie ma chętnych. Nic dziwnego za najniższa krajową 7 dni w tygodniu niech sami pracują. To jest wyzysk!!!!

asasa
@Iza

urlopy sa przyznawane ok połowy czerwca, czy dostaniesz zalezy cznie nie chorowałas, czy robiłas plany i od widzimisie analityków. Generalnie urlopy to w tej firmy porażka bo przykładowo 15 tycznia planujesz wziac urlop w lutym a tu d..a bo okres składania urlopów to do ok 8 kazdego miesiaca na kolejny mieiac, jak Ci wypadnie cokolwiek to kiepsko. Ja głównie z tego powodu odeszłam z pracy

Lodzianin zeligowskiego
@Iza

Hej, pracuje w T juz 3 rok. Realizuje plan w wiekszsci miesiecy. Nie ma problemu z parametrami, ludzie raczej sami nie odchodzą, kto chcialby stracic pracę w krorej zarabiasz 3x wiecej niz w innych firmach? Socjal jest na wysokim poziomie, pelna pomoc medyczna w lux.medzie, premie na bardzo wysokim poziomie, motywacje w postaci konkursow (telewizory 60', telefony, bony przedpłacone gotówką etc), brak.problemu z urlopem jesli ktos wczesniej nie bral l4 (w pierwszej kolejnosci są osoby ktore bardziej sie staraja). Polecam firme, natomiast nie jest to praca dla leniwych ludzi. Jest spora szansa awansu i dluga sciezka.kariery, dla.ambitnych ludzi.

asasa
@Lodzianin zeligowskiego

a gdzie Ty tam widzisz kariere ?? na kierownika sa wybrane osoby zanim pokaże sie konkurs. Ewentualnie mozna isc na szkoleniowca, ale kasa lipna i mozna zarobic lepiej wszedzie indziej. A ludzie uwierz mi że sami odchodzą, znam mase ludzi która sama odeszła bo miała dość. Wiec nie wprowadzaj w bląd

Żyjbezkorpo
@Lodzianin zeligowskiego

I pewnie chodzisz szczęśliwy i uśmiechnięty, że pracujesz w tak zacnej firmie. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów, oraz wewnętrznego spokoju. A tak na serio, to ludzi uśmiechniętych można tam dostrzec po różnego rodzaju specyfikach, większa większość chodzi zblazowana. Smutna prawda, ale prawda. Chcesz się poczuć przez chwilę jak wilk z Wall Street, nie ma problemu idź i nakręcaj ten korporacyjny kołowrotek. Długa ścieżka kariery? Możesz podać przykłady jaką karierę może zrobić konsultant w Łodzi.

On
@Lodzianin zeligowskiego

Jaka to ta spora szansa awansu - może dla przydupasów tak.

Jan

Aktualnie firma T-Mobile Polska poszukuje do pracy w miejscowości Łódź pracownika na stanowisku sprzedawcy w sklepie firmowym. Wśród obowiązków zatrudnionej osoby możemy znaleźć takie obowiązki jak: realizacja indywidualnych planów sprzedażowych, sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora, czy profesjonalna obsługa klientów. Ciekawi mnie, jak wynagradzane jest takie stanowisko? Składa się ono z samej podstawy wynagrodzenia, czy również z ewentualnych premii sprzedażowych? @Łódź wersalska, wiesz może, jak wyglądają warunki płacowe na tym stanowisku? Możesz wiesz coś więcej na ten temat?

Wiem
@Jan

W salonach często by wyrobić plan muszą przekręcić coś u klienta np zamiast przedłużyć umowę dają nowy numer.

Wersalska
@Jan

2800 brutto podstawy+ plany nie tylko sprzedażowe, ale i jakościowe. Ciężko już tutaj zarobić dobre pieniądze.

Jan
@Wersalska

Mogłabyś przybliżyć, czym charakteryzują się plany jakościowe? Chodzi o jakość obsługi klientów oraz podsumowanie anonimowych ankiet, które zostawiają klienci, czy może o zupełnie coś innego? Będziesz tak uprzejma i odpowiesz na moje pytanie? Chciałbym wiedzieć, jak to wygląda, aby dobrze zrozumieć Twój wpis.

Łódź wersalska

Niestety, ale pracę w T-Mobile oceniam jako najgorsza w jakiej miałem do tej pory pracować ( a było ich już kilka). W tej pracy dowiesz się jak to jest w prawdziwym korpo, w którym nie liczy się człowiek, tylko wyniki i pieniądze. Jeśli nie jesteś osobą sprzedażową, która sprzeda duszę diabłu by zrobić plan nie zagrzejesz tutaj miejsca na dłużej. Jeśli chodzi o socjal to jest fajnie, zarobki były fajne, ale te czasy już nie wrócą. Szczerze nie polecam nikomu tej pracy. Ja odchodzę z niesmakiem i świadomością zmarnowanego czasu.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Zażenowana

Aktualnie szukam pracy i przeglądam opinie o różnych firmach - wszędzie patologia... Ale stwierdziłam, że przeczytam opinię o firmie, w której pracuje mój narzeczony - więc wiem jak to wygląda od wewnątrz. I co? T-Mobile to też patologia ???? teraz wiem, żeby z pewnością nie sugerować się opiniami sfrustrowanych pracowników. Narzeczony pracuje w T-Mobile od roku, najwyższą wypłatę jaką dostał to potrójna najniższa krajowa, Ale! Nie czeka na klientów, nie narzeka, że musi pracować (o zgrozo, jakie to okropne dla Polaka!), tylko systematycznie doszkala się, dzwoni, nawet po sprzedaży, żeby zapytać, czy są zadowoleni, czy wszystko działa, itp., a klienci wracają do niego ze swoimi znajomymi. Ludzie, może pora dorosnąć? Z takim nastawieniem za dużo nie zyskacie i będzie dalej krążył mit jak to w Polsce nie ma pracy (a co dopiero dobrej pracy). A kierownicy? Są różni, w to nie wątpię, ale może warto się komunikować, zamiast strzelać fochy i pisać, że wszystkie firmy w Polsce to ZŁO.

Iza

@Singularity, widzę, że masz trochę inne zdanie na tematy, które poruszył użytkownik @Były pracownik, więc może podzielisz się swoją opinią na ten temat? Jak ocenisz pracę w firmie T-Mobile Polska? @Tomeczek, efektywność spada również w momencie, kiedy jest awaria systemu i pracownik nie ma możliwości pracować? Czy jest to później jakoś odliczane na koniec miesiąca?

PP
@Iza

Nie, nie jest odliczane, awarie są na porządku dziennym. Kilkunastoletnie komputery, niedopracowane aplikacje, a na tym wszystkim traci zwykły konsultant. Dajcie sobie spokój z tą pracą, nic po tej robocie nie zyskacie. Przez chwilę trochę więcej zarobicie, jeśli się sprawdzicie, ale w CV ta praca to najgorszy sort. Następny pracodawca nie będzie pod wrażeniem, że pracowaliście w T-Mobile na słuchawce, a nie jest to praca na długie lata, szkoda zdrowia.

Były
@PP

Nikt target nie zdejmie jak jest awaria. Powiedzą że dobry jesteś to nadgonisz. Ale np. Nie wyrobisz mnożnika za przekroczenie planu więc oberwiesz i tak. Można też dodać częste wizyty inspekcji pracy ostatnio i umowy przedłużające dawanie do ręki nawet z tygodniowym opóźnieniem.

Iza

@Marcinek, czy pracownik, który pracuje w weekendy oraz święta otrzymuje jakieś dodatkowe wynagrodzenie od firmy T-Mobile Polska S.A.? Jak tak duża rotacja wśród pracowników wpływa na jakość pracy poszczególnych pracowników? @Konsultant, czy oceny klientów po rozmowie z konsultantem są w jakiś sposób weryfikowane pod względem zgodności z rzeczywistością? Zakładając, że kulturalnie i rzeczowo obsłużysz klienta a ten mimo swojej złości na firmę T-Mobile Polska S.A. wystawi Ci niską ocenę to pracodawca stara się weryfikować to w jakiś sposób, czy od razu bezwzględnie na podstawie oceny twierdzi, że rzeczywiście tak było?

Konsultant
@Iza

Jest wielu konsultantow i przez to duzo ocen, ze nikt tego nie sprawdza, jak Cie zle ocenia, mimo,ze zrobilo sie wszystko poprawnie, to masz po prostu pecha. Sa sytuacje, ktorych pracownik nie przeskoczy, np, jak bledy systemowe, jednak po pupie dostaje za to konsultant.

Marcinek
@Iza

Nie dostajesz żadnego wynagrodzenia za to że Ci wypadnie grafik w święto lub niedzielę, twój pech :) też odp Ci na kolejne pytanie, jak Klient źle Cię oceni, bo porostu ma zły dzień Tobie leci kasa po premii :/Jk chcesz wiedzieć więcej pytaj śmiało :)

Moje sugestie dla T-Mobile Polska S.A.: Wiecej pomocy dla osob po szkoleniu, szkolenie trwa miesiac, a ilosc programow do ogaeniecia i informacji ogromna. Po szkoleniu pracownik jest zdany na siebie, a powinien byc ktos, kto na biezaco pomaga i mowie tu o osobie, ktora jest z zespolem, a nie o konsultacji telefonicznej z jakims kierownikiem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wieksza pomoc dla poczatkujacych

Konsultant

Praca na infolini nie jest latwa, zgadzam sie z tym, ze licza sie tam tylko cele, caly czas jest sie sprawdzanym, na korzystanie z toalety ma sie 10 min tzw Potrzeby, jesli musisz isc mimo wszystko, mimo, ze juz nawet przerwe i potrzebe cala sie wykorzystalo, a do lazieki trzeba to masz problem, trzeba to zrobic na nielegalnym auxie. Klientom trzeba proponowac umowy/aneksy przy kazdej rozmowie, chyba,ze klient probleowy, bo inaczej po Twojej premi, jesli ma sie za dlugie rozmowy to tez mniejsza premia lub jej brak, jesli klienci zle Cie ocenia po rozmowie to tez obcinka z premi. Jest tam duza rotacja i mnie to nie dziwi. Nie wiele jest osob, ktore te wszystkie warunki spelniaja, chociaz trzeba przynac, ze Ci nie liczni, ktorzy smykalke sprzedazy maja, potrafia zarobic ladne tysiace, ale takich to jest pare sztuk.

Marcinek

Ta praca to (usunięte przez administratora), liczą się tylko cele sprzedażowe, które są nie do wyrobienia... Na 16 osób w Teamie robi Max 2, 3 osoby, bez premii macie podstawę, gdzie pracujecie w zmianach 7-23,niedziela i święta jak wypadnie grafik, szczerze nie Polecam tej pracy, chyba że ktoś chce ją na kilka miesięcy a potem zniknąć to tak, zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy, szczerze odradzam, ciągle poszukują pracowników, Nowi nie dają rady a starzy pracoenicy sami rezygnują :) p. s. To co napisał Adam to Bzdura Totalna...

Konkurencja!!!!

Witam,moje pytanie jest skierowane do PH pracujących na rynku tradycyjnym... *Czy firma Tmobile posiada jakiekolwiek planogramy??? Ja posiadam oraz pH z innych sieci z którymi się kumplujemy i wszyscy mamy identyczne np na pocztę/żabkę/ruch itd może T mobile ma jakiś inny? A moze kolorami układanie w zależności od pogody? *Czy pracownicy w ogóle wiedzą co to planogram?? Ktoś wam powiedział a może na wikipedii coś pisze??? *Ktokolwiek sprawdza wasza pracę oraz jej jakość na sklepach/pocztach/stacjach *Standardem waszej pracy jest zaklejanie/zrywanie plakatow? Macie z tego szkolenia? *Jest jakiś audytor który sprawdza zdjęcia z wizyt? *Dlaczego nie macie szacunku do pracy innych ph Pytam bo pracuje w konkurencji i śmiech mnie ogarnia jak wchodzę na sklep i widzę ściągnięte moje startery z mojego krawatu gdzie na górze jest logo mojej firmy a na ekspozycji startery T-Mobile,tak ciężko że nie macie swoich ???a może wasze zdolności rozmowy handlowej są tak nędzne że nie potraficie przekonać klienta do ekspozycji ??? Fakt klient nie ma żadnych korzyści ze sprzedaży waszych prepaid bo... w ogóle się nie sprzedaja,sprawdzam zdjęcia z mojej poprzedniej wizyty a tu plakat zerwany i jest moj krawat z waszym towarem ,wygląda to jak ostatnie próby ratunku przed zatonięciem,gdybym to ja np na poczcie wystawił moje startery na haku konkurencji to jeszcze tego samego dnia wracał bym z piskiem opon a następnego dnia cała delegacja sprawdzała by moja prace!!! Proszę aby odpisał jakiś pracownik czy taki jest standard waszej pracy?macie jakieś polecenie odgórne aby źle żyć z pozostałymi handlowcami ? Macie planogram? Ktoś sprawdza jakość waszej pracy ? Proszę nie traktujcie tego jako złośliwość a tylko chęć zrozumienia waszej polityki. Mimo wszystko pozdrawiam.

TomekSz

Hej, czy może mi ktoś powiedzieć jakie telefony służbowe są "rozdawane" przez T mobile swoim pracownikom? Z gory dzieki !

Anetka
@TomekSz

z ekranem dotykowym.

Iza

@NoNiezle, widzę, że masz nieco inne zdanie na temat premiowania pracownika, który jest zatrudniony w firmie T-Mobile Polska. Czy możesz przedstawić, jak to wygląda dokładnie z Twoich doświadczeń? @Żyjbezkorpo, kierownikiem może zostać osoba na podstawie otrzymanego awansu przez szefostwo firmy T-Mobile Polska? Osoba zaczynająca pracę od najniższych stanowisk ma z czasem szansę na osiągnięcie wyższego stanowiska?

Iza

@jasiu, czy pisząc o "braku możliwości spania w nocy" masz na myśli pracę w nadgodzinach, czy raczej to, że praca ta obfituje w aż takie obciążenie psychiczne? Uściślij proszę co miałeś na myśli. Dlaczego uważasz, że konkursy na kierownicze stanowiska są ustawione?

Żyjbezkorpo
@Iza

jeżeli w konkursie na stanowisko kierownika jest mile widziane wykształcenie wyższe, a kierownikiem zostaje osoba bez matury. (usunięte przez administratora)oceń to sama.

Iza

@Zainteresowana, skąd znasz warunki, które opisałaś w swoim komentarzu? Słyszałaś o tym, że firma T-Mobile Polska oferuje taką stawkę i system zmianowy w takiej formie? Zamierzasz brać udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w tej firmie?

Zainteresowana

Witam Proszę o informacje czy polaczenia przychodzace sa tylko na Wersalskiej czy takze na Zeligowskiego? Czy na tym stanowisku praca jest 7-15 15-23?czy ndz jest wolna? Czy bywaja obowiazkowe nadgodziny? I czy szkolenie jest w Łodzi czy w Warszawie? Podstawa 1800 plus premia?(jaka najniższa i najwyzsza).

Zainteresowana
@Zainteresowana

Sprzedaz pol wych czy hot line przych. lepiej i dlaczego?

jasiu

jak praca w najlepszej firmie ? nie polecam nikomu , ludzie w nocy spac nie bedziecie mogli bo wiecznie wyniki tego malo tamtego malo wiecznie cos a kariery tez tam nie zrobicie juz np. przed konkursem na kierownika wiaodmo kto zostanie tym kieorwnikiem

plum
@jasiu

dokładnie, i to nawet bez matury hehe można można

Tomeczek

Praca inna niż wszystkie, stres, tabelki, stres fochy kierowników, stres znikające premie itd. Jeśli jesteś dobrym sprzedawcą zarobisz, ale (usunięte przez administratora) w tej firmie na każdym ze wskaźników to norma. Początkującym trudno to opanować i szybko się poddają rzucając tę robotę. Rotacja w tej firmie jest bardzo duża, ciągła rekrutacja mówi sama za siebie. Złożenie urlopu na jeden dzień, trzeba planować z ponad półtoramiesięcznym wyprzedzeniem, np. wniosek o urlop na październik składasz do 10 września (1 dzień) Są ustawowe 4 urlopy na żądanie i każdy z tego korzysta, ale to 4 dni na cały rok. Jak weźmiesz taki urlop na żądanie, to jest szansa, że nie wyrobisz któregoś ze wskaźników i ciach po premii. Ciągłe zmiany systemu premiowego, notoryczne podnoszenie planów sprzedażowych, bieganie do toalety z włączonym stoperem, 10 minut na 8 godzin pracy, uzupełnianie tabelek na swojej przerwie. Można się do tego przyzwyczaić, i pracować jak robocik, z głową jak bokser po walce. Kasa jest ok jak wszystko ogarniasz, ale nie jest łatwo. Godziny pracy bardzo różne, zazwyczaj cały dzień rozwalony w zależności od sekcji, często zaczynasz 11, 12 jak lubisz pospać to ok, jak masz rodzinę i inne obowiązki to już gorzej. Ciągle zawieszające się aplikacje, a Ty na linii z klientem i musisz go przepraszać, że coś za długo trwa, lecą Ci wskaźniki efektywności a przy tym premia. Podsumowując, praca dla ludzi o mocnych nerwach, na rok, dwa, trzy później coraz bardziej masz dość. Dużo zależy do jakiego kierownika się trafi, są osoby naprawdę kompetentne i pomocne, a są też karierowicze, którzy mają swoje standardy w zarządzaniu zespołem. Pracy nie odradzam można zarobić, tylko trzeba mieć to coś, i mieć wywalone na sporo rzeczy, bo i tak nie będziesz miał(a) na to wpływu. W tej firmie inne zdanie, niż filozofia korporacji nie jest mile widziane, i szybko to odczujesz na swojej skórze.

Iza

@Były pracownik, czy często zdarza się, że firma T-Mobile Polska obniża o 50 procent premię zatrudnionemu pracownikowi w trakcie danego miesiąca? Możesz przedstawić, jak kształtują się te czynniki, które decydują o wysokości dodatkowego wynagrodzenia? @Zniesmaczony, wiesz może, co jest głównym powodem tego, iż kierowniczka decyduje się na zwolnienie tych osób? Możesz przestawić, jak to wygląda?

Zniesmaczony

Jeśli chcesz mieć wroga w swojej szefowej, klientach i innych współpracownikach zapraszam na korespondencję na Żeligowskiego. Kierowniczka jeździ sobie na wakacje i bierze nowych pracowników, po powrocie ich zwalnia. Serdecznie nie polecam osobom ceniącym swoje nerwy.

Zostaw merytoryczną opinię o T-Mobile Polska S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w T-Mobile Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Mobile Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Mobile Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 1 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-Mobile Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w T-Mobile Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-Mobile Polska S.A.