Opinie o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

"Szukamy osób innowacyjnych i dynamicznych, których kompetencje będą miały istotny wkład w realizację strategii naszej firmy. Zwracamy uwagę na skuteczność i mistrzostwo w danym obszarze ale zawsze w odniesieniu do pracy zespołowej i umiejętności poruszania się w środowisku międzynarodowym"

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

PH

Spróbuję wyjaśnić jak to jest w przypadku pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego Rynku Biznesowego w T-Mobile. Praca na stanowisku PH jest możliwa tylko na podstawie prowadzenia działalności gospodarczej. Przez pierwsze 3 miesiące możesz otrzymać wsparcie ok 2000 zł brutto pod warunkiem wyrobienia celu min 30-40 spotkań(nie znam dokładnej liczby) oraz zdania testów ze znajomości systemów i oferty + system prowizyjny, premiowy jeżeli w tym czasie uda ci się coś sprzedać. Po 3 miesiącach zostaje system prowizyjny i premiowy, uzależniony od specjalizacji. Dostępne są specjalizacje: Hunter - pozyskiwanie klientów, brak bazy, wysokie stawki prowizyjne, stosunkowo niski plan ale i tak 1/3 wyrabia a 1/10 utrzymuje tę tendencje miesiąc w miesiąc, przez co rotacja jest wśród Hunterów jest duża. Farmer - praca na bazie klientów (głównie utrzymanie i dosprzedaż). Dużo niższe stawki prowizyjne, plan uzależniony od bazy klientów zwykle 2-3 razy wyższy niż u Huntera. Dodatkowa premia za utrzymanie bazy klientów, uzależniona od bazy i pomniejszana o każdą rozwiązaną umowę przez klienta z bazy (pod warunkiem wyrobienia planu minimum który wynosi mniej więcej tyle co plan podstawowy u Huntera). Ta specjalizacja obsadzona jest przez ludzi z doświadczeniem więc masz marne szanse żebyś na start dostał się na Farmera. W obu przypadkach bardzo stresująca praca tylko dla ludzi z mocnymi nerwami. Wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętności i poświęconego czasu, jeżeli jesteś dobry i robisz plany zgarniasz dodatkowe premie itd. i zarabiasz na poziomie 2-3 krotność średniej krajowej brutto (Nie ma limitu wynagrodzenia jednak z doświadczenia wiem że takie kwoty są realne). Jeżeli jesteś słaby możesz nie zarobić nawet na ZUS. Czy warto? Osobiście posiadając wiedzę na temat sytuacji panującej w firmie nie podjąłbym się pracy na tym stanowisku jako Świeżak. Sam jednak pracuję nadal, pomimo stresu i wszystkich tych niedogodności jakie opisują ludzie w tym wątku (z którymi niestety w większości przypadków muszę się zgodzić). Dlaczego? Może dlatego że Świeżakiem nie jestem i póki co wyrabiam plany i premie ;) Chcesz spróbować? Masz wspomniane 3 miesiące wsparcia, w tym czasie sam ocenisz czy warto dalej pracować.

Zorka

Niebawem szykują się WIELKIE ZMIANY, czyli zwolnienia grupowe, i to wcale nie na najwyższym szczeblu... Więc jeśli ktoś chce tam podjąć pracę, to stanowczo odradzam..

Pracownik T

Czesc - ja pracuje okolo 10 lat - powiem tak - kiedys sie wiele wybaczalo za to co dzieje sie w firmie - jak cie traktuja itp. poniewaz dostawalo sie dobra pensje -w tym momencie jak ucieli pensje - niestety ale sie nie da tego wytrzymac - ja przez ta prace wpadlem tylko w alkoholizm - nie dala mi nic - nie ma mozliwosci rozwoju w tej firmie - masz swoje zdanie to jestes gnebiony, nie masz zycia - bo pracujesz w takich godzinach ze nie ma szans na rozwoj osobissty - GRAFIKI UKŁADANE NA 3 MIESIĄCE - nie zaplanujecie sobie nic !!! kompletnie NIC - ciągłe problemy z wolnym ! przymusowe zebrania za które nie chcą oddawać wolnego - PLANY - to wiele sprzecznych celów - wyrobisz jeden to przez to nie wyrobisz innego, wiele ankiet pracowniczych odnosnie zadowolenia z pracy - niby ANONIMOWE a wszyscy jakoś dziwnie WYPELNIAJA ZE CUD MIOD I MALINY poniewaz na zestawieniach pokazuja ze jest wszystko git !!! Stanowczo - stanowczo odradzam - chyba ze chcesz przyjsc na chwilę i isc na L4.

a jak wygląda praca w punktach stacjonarnych ?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
jeszcze pracownik

Dokładnie tak teraz jest straszny wyzysk , wszystkiego coraz więcej, a stawki coraz mniejsze i cały czas zastraszanie ze będą zwolnienia podobno kilkadziesiąt osób ma stracić pracę na początku maja.

ex-worker: 10lat na galerze

Święta prawda. Kiedyś matka ERA to była firma w której było można powiedzieć, że się pracuje z dumą, było się kimś i otrzymywało się pieniądze za konkretna robotę. Dziś ta różowa zaraza co albo czeski film lub obecnie grecka komedia, nie ma nic wspólnego z dawną matka erą. Teraz jest wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk.

Angela

To jak tak naprawdę jest , warto się starać o prace ? bo z tego co widzę to przeważają negatywne opinie Jakieś plusy i minusy pracy w tej firmie ?

Ktoś ko jeszcze tam pracuje
@Angela

witam pensje lecą na łeb na szyję niestety, podstaw nie zmieniają bo żeby zabrać pieniadze nie musza tego robić podwyższają cele które powoli nie są do zrealizowania. A tak naprawdę tu było można zarobić bo od realizacji planu zależał szereg premii dodatkowych których teraz praktycznie nie ma.

Ktoś ko jeszcze tam pracuje
@Ktoś ko jeszcze tam pracuje

Zapraszamy serdecznie tylu ludzi się samych zwalnia że bez problemu Cię zatrudnia Ponadto firma motywuje pracowników do tego żeby się sami zwalniali bo nie mają pieniędzy na odprawy ( w ten sosób chcą uniknąć zwolnień grupowych na najniższych szczeblach)a z nowo zatrudnionymi podpisują umowy śmieciowe więć nie licz na cuda wianki. Ps to ciężka praca kiedyś za dobre pieniądze teraz już nie, ponadto jak dostaniesz grafik i okaże się ze np w swieta bożego narodzenia masz przyjść do pracy na 15 do 23 to Ci zachwyt przjedzie

Anka

Jak zmniejsza się pensje ? Jak ponowna rekrutacja ? Jak zastraszanie i mobbing ? Z tego co gdzieś tam czytałam to rok w rok wygrywają jakieś nagrody firma przyjazna pracownikowi jakieś złote bażanty jelenie i inne wynalazki

ozon

Firma odkad zmienil sie wlasciciel przestala szanowac kogokolwiek, klientow, a glownie pracownikow ! Praca tam to zwykly (usunięte przez administratora) ludzie sa od kilku ladnych lat straszeni, mobbingowani, zmniejsza im sie pensje, kaze przechodzic ponowna rekrutacje na swoje wlasne stanowiska a jak komus sie nie podoba to wyp.. przepracowalem w niej troche lat i powiem ze nigdy w zyciu nie chce wiecej o niej slyszec...jest to zwykly niemiecki (usunięte przez administratora) i to 70 lat po II Wojnie Sw....po prostu nie warto

sylwester

Hugon daj sobie spokoj , chyba ze chcesz pracować za 1600-1800 brutto to wejdź na strone t-mobile.p zakladka kariera i tam możesz wyslac cv Powodzenia w tyraniu i zarabianiu ciut więcej od najniższej krajowej

marzena

nie polecam jesli chodzi o prace na umowe zlecenie w godzinach 17-20 obiecywali co innego wyszlo co innego

aga

Mi się podoba jest to moja pierwsza praca jest ok

raaaaaaaaa

jeszcze ok po rok temu można było z prowizji wyciagnac nawet ok 5-7 tys. przykladajac się do pracy , w tej chwili pracując również w ten sam sposób a nawet jeszcze bardziej z prowizji jest ok 1500 , z tego możesz mieć zabrane nawet do 25% odsłuchiwanych jest 5 przypadkowych rozmów za nawet mały błąd masz jechane 5% za rozmowe przykład pojechanych rozmów bra zaangażowania w rozmowie , brak empatii , brak chęci , info że dzial techniczny rozwiąże jakiś problem w 5 dni a nie 60 h ogólnie masakra jest teraz i lepiej sobie ta firma nie zawracać głowy Grecko-Niemiecka Masakra

Kazik

Nie polecam pracy w T - grecka tragedia...

TakJest:(

Witajcie, wrzucam raz jeszcze ponieważ prawda boli... Poprzedni mój wpis został zgrabnie WYKASOWANY... Ciekawe kto ma w tym interes??? A więc raz jeszcze: Witajcie, Jak zapewne zauważyliście - serwisy z ogłoszeniami poszukującymi pracowników z dnia na dzień przedstawiają coraz to więcej ofert pracy w T-Mobile. Przypadek?? Nie sądzę... Przez wiele lat pracowałam w tej firmie jako sprzedawca/kierownik AUTORYZOWANEGO PUNKTU SPRZEDAŻY (kiedyś FRANCZYZA) u jednego z większych AGENTÓW. Nie będę pisać o tym jak było kiedyś, bo skoro pracowałam wiele lat, świadczy to o tym, iż praca pomimo tego że ciężka, przynosiła pensję na takim poziomie, że jakoś dało się związać koniec z końcem. W poszczególnych latach bywało różnie. Jak to w życiu - raz lepiej, innym razem gorzej. W 2015 roku nastąpiło APOGEUM!!!! T-Mobile wraz z sieciami agencyjnymi przechodzą sami siebie. Nadal bawią się w bajkopisarstwo... ile to niby można zarobić, jakie premie, jak łatwo je wypracować... poniżej 3 tyś netto wg rekruta-torów ciężko jest zejść. Idźcie na rozmowę kwalifikacyjną - zobaczycie jak mydlą oczy... w związku z nagłym odejściem wielu dobrych konsultantów pracodawcy w panice przyjmują prawie każdego... No i jak wygląda praca?? Ciągłe kłamstwa ze strony przełożonych... (niespełnione obietnice w szczególności przełożonych) Kombinowanie przełożonych... a później Ty człowieku się martwisz... Niby po 3 miesiącach (okres próbny) mają być mega premie... czekasz, oczekujesz... i na tym koniec. Jedno wielkie ROZCZAROWANIE! Brak SOCIALU (w 95 % APS zapomnij o czymś podobnym do MultiSport nie wspominając nawet o pakietach medycznych). Zasadniczo SOCIAL NIE ISTNIEJE!!! Klienci mają ciągłe pretensje DOSŁOWNIE O WSZYSTKO!!! Mijają 3 miesiące, nastawiasz się na obiecane 3 tysie... a dostajesz 1300 zł :D i zastanawiasz się co zrobić?? jak przeżyć?? Praca kiedyś dla PROFESJONALISTÓW, teraz co najwyżej dla chcących dorobić STUDENTÓW. Niestety w dzisiejszym świecie człowiek uczciwie chcący przeżyć miesiąc, będąc na własnym utrzymaniu, za te 1300 zł nie jest w stanie związać końca z końcem, no chyba, że na poziomie wpół-bezdomnego ;) Kiedyś był świetny program TWÓJ BONUS - pracownik w zależności od miesiąca miał PEWNĄ PREMIĘ na poziomie 1000 - 2000 zł i więcej. (Najmniej miałam coś około 700, najwięcej ponad 2000 zł). Agenci wypłacali premie. Zazwyczaj mniejsze niż powyższe, ale jak wszystko się ZSUMOWAŁO, to faktycznie 3 tysiaki lub więcej wychodziło "do ręki". W słabych miesiącach i tak ponad 2 tyś się uzbierało :) Dziś jest to praca dla chcących robić COKOLWIEK... Jeśli piszę nieprawdę, proszę pracowników - zwłaszcza z tych pracujących w APS o sprostowanie. Po prostu szkoda mi biednych, często doświadczonych w sprzedaży/doradztwie ludzi, aby pracowali jak w obozie, i nie byli w stanie godnie przeżyć. To tyle z mojej strony. Napisałabym więcej, ale kto to przeczyta... ;) Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w znajdowaniu wymarzonej pracy!! :)

Forum na telixie dokładnie oddaje realia pracy. Pozdrawiam

Kamila

W styczniu 2015 byłam na rozmowie rekrutacyjnej w centrali t-mobile w Warszawie. Byłam zaskoczona, że międzynarodowa korporacja oferuje tak słabe warunki współpracy. Podstawa typowa dla call center, czyli umowa zlecenie i 12 zł brutto/h. Ale prowizja... za podpisany aneks płacą 5 lub 8 zl BRUTTO..

Wykończona psychicznie

Odradzam ! Kiedyś było ok. Teraz tragedia. Dorabiali takie limity , ze sie po..rac można.Na 100 osob w specjalizacji sprzedażowej około 18-20 wyrabia cele na 100% A jak nie robisz to oczywiście siadają Ci na psychikę lub przenoszą do specjalizacji bez sprzedaży a tam już pensja ok tysiąca a i tak trzeba sie z niezadowolonymi Klientami użerać . Praca mega ciężka . Nie dość , ze ludzie , którzy dzwonią maja o wszystko pretensje to jeszcze godziny pracy w przedziale 7-23 soboty, niedziele , święta . Mam nadzieje , ze pomoglam opinia i ocalilam jakaś duszyczke od załamania . Pozdrawiam

Korektor

Rozumiem, że pisałeś z T9, ale popraw błędy, bo niektórzy nie zrozumieją.

St konsultant

Kiedyś można było zarobić,od stycZnia jest zmieniony system prowizyjny i wypłat to postawa 2000 brutto + ok 500 zł brutto prowizji. A za te pieniądze wysluchujesz codziennego marudzenia klientów jaki to Tmobile jest drogi, ludzie wyzywaja cię od zlodzieji, kierownicy straszą ze cię zwolnią jak nie sprzedasz tego czy tamtego i ze na twoje miejsce czekają inni, plany układania tak ze sanie realne do wykonania, jeden plan wyklucza drugi bo jest 6 składników i w dodatku pracujesz od ranado wieczora jeśli sklep ulicZny i nie masz życia lub pracujesz w galerii i nie masz wolnych weekendow. Kiedyś można było zarobić adekwatne pieniądze do poświęconego czasu i obciążeń psychicznych od stycznia 2015 Tmobile traktuje pracownikow sprzedaży jak kiedyś biedronka swoich. Szczerze nie polecam. Jestem pracownikiem który zawsze tobol plany.

Zostaw merytoryczną opinię o T-Mobile Polska S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w T-Mobile Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Mobile Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Mobile Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 1 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-Mobile Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w T-Mobile Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-Mobile Polska S.A.