Opinie o Meble forte (Fabryki Mebli FORTE S.A.) w Ostrów Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

daro

praca jak w każdej fabryce, fizyczna, tylko, że mają więcej maszyn, rozwojowa firma

Jak
@daro

Rozwojowa biurokracja przybywa ludzi chodzących z papierkami ubywa ludzi wytwarzających konkretną pracę .Ale juź nie długo to pęknie i ciepłe posadki się posypią Brakk kasy NA wynagrodzenia ludziom na resztę zawsze głupot kasa Zawsze jest A ROZWOJOwA NA PAPIEŻE W KOMPUTErZe A w środku brud smrud

apjppppp
@Jak

w Białymstoku jest podobnie kupa mistrzów po kierowniku na zmianie technologów aż 2-uch ale związkowa pracuje całą rodziną synem patałachem który jest tylko po podstawówce ,a majstrowie to rolnicy, ogrodnicy, mechanicy,i tylko trzech technologów drewna, za elementami chodzą tabunami brak szacunku dla długoletnich pracowników najlepiej być wiernym chociaż mierny a najlepiej biernym.

kora

myślę ze te nowe kolekcje są dużo porządniejsze niż te sprzed 25 lat

tak

dobrze płacą to jest plus

Kowal losu
@tak

Dobrze to znaczy ile? Bo jednemu 2000 to raj a drugiemu na otarcie łez

Nko
@Kowal losu

Firma forte oddział w hajnówce lepiej płaci ukraìńcom pracującym jak dla pracowników z polskim o bywatelstwem mieszkającym tu na stałe płacącym podatki ZUS itd Wynagrdzenie minimalne regulowane prze zabranie lub dodanie premii nie związaną z pracą Sezon na REKLAMACJE i atmosfere podbuźania ludzi jednego przeciwko drugiemu otwarty dzięki osobom kierującym zakładem . Z niewolnika nie ma dobrego pracownika za minimalną

TROĆ
@Nko

U nas w białym był taki majster co se dorabiał zapisywał na GN ale brał działkę wpadł na obrabianiu szafek pracowniczych to prawidłowy nadzór nad dozorem gratulujemy panie W.

TROĆ
@Nko

Bo pracują po 12 godzin i 6- ść dni w tygodniu to jest jest polska

Seweryn

Tam naprawdę tak słabo płacą u was? Przecież to niemożliwe. Padma 4500pln/brutto m-ac bez żadnych nadgodzin.

Top
@Seweryn

Możliwe i prawdziwe to jest tak źe forte daje marchewkę a potem kijem za minimalną lub mniej jak minimalną pracują ludzie latami

Przedstawiciel Handlowy

Troszkę niepoważne podejście działu HR do tematu oraz do kandydata. Odpowiedź zwrotna dwa tygodnie po terminie... Jeśli tak samo firma szanuje pracownikow jak kandydatow, to ja już wiem wszystko...

Standardowe pytania, żadnych niespodzianek

hawa nagila

Chwalmy Pana, bo jest dobry! Nie potrzebuje nas, ale łaskawie pozwala nam chodzić do swoich fabryk.

Krsk

firma oferuje płace minimalną lub poniźej minimalnej dopłacając premią Nic więcej reszta to BAJKI DLA DOROSŁYCH a podwyźki dla donosicieli czyli tych którzy sprzedadzą kaźdego za parę srebrników w pracy

Pablo

A co się stało z Pania Dagmarą? Czy to prawda, że już nie jest szefową HR?

Kriss
@Pablo

Na szczęście to prawda:)

Pablo
@Kriss

Dlaczego na szczęście?

Lkgf
@Pablo

Zdejmijcie ze stanowiska obecnego dyrektora i jego zastępcę w oddziale forte hajnówka póki jeszcze jest co ratować i z kim pracować .Albo ten zakład ma być powoli wygaszany tak jak były oddział w PRZEMYŚLU i zamknięty .Dlaczego obecny dyrektor i jego zastępca naciąga zakład na ogromne straty finansowe przez swoje decyzje i nie ponosi żadnej odpowiedzialności .Taka firma bogata

suwalski...
@Lkgf

Jak to dlaczego, gdy ruszy fabryka w Suwałkach to komu będzie potrzebny przestarzała Hajnówka. Brud, bieda, wydatki i dziury w dachu. Oczywiście to nie szef FORTE zamknie Hajnówkę tylko złe wyniki finansowe. Co zrobić, co zrobić, Ja bym chciał ale nie mogę, same straty... Jak zakład upada a nie jest likwidowany to i na odprawach można zaoszczędzić, i związki się nie burzą. Ekonomia panie, ekonomia. hihihi...

Gośc
@suwalski...

Zakładem forte hajnówka kierujà dwa ślepe konie jeden rozwiesza nakazy zakazy regulaminy na wszystkich drzwiach zagląda w tyłek. drugi widzi paczki słupki czyli komputer nie zyje w realnym świecie jak w tej grze komputerowej hi hi hi

Henryk

Może i będą podwyżki , spółki państwowe podnoszą!.

nie

no jak cchesz wszystko przepić po drodze to do domu nie doniesiesz

tak

tez slyszalem ze od stycznia mają byc podwyżki

Kolo
@tak

Podwyżki może i będą co wcale nie znaczy że zaczniemy do domów przynosić więcej pieniędzy...

Lidia

@Suwalski ... po prostu upominam. Jeżeli ma się negatywną opinię o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A. nie trzeba pisać jej w ten sposób, żeby złamała regulamin. Można pisać bez obrażania i wulgaryzmów. Tylko o to mi chodziło, a nie o to czy napisałeś prawdę czy też nie.

Kamil

Kobiety pracuja od poczatku firmy 25 lat i maja 11 pln, niektore po 11,50 i nieraz nie wychodzi najnizsza to dorzucaja premie, bo ustawowo nie moga zaplacic mniej. A obowiazkow masa. Medal powinny doatac za wytrwalosc tyle lat... "temat ogólnie rzeka"... inne suwalskie zaklady nowoczesne nie maja problemow z pracownikami i nie chcą zatrudniac ukraincow. Tam gdzie sa godziwe zarobki nie maja problemu z pracownikami. W forte jest inna mentalnosc zarzadzajacych. Dopoki nie zrozumieja,ze "dobry pracownik to doceniony pracownik"... to beda mieli problem z kadra pracownicza...

Roberto

Jak to 11 zł brutto ? A takie historie opowiadają w Suwałkach, że tak dobrze płaca i ściągają ludzi z innych zakładaów?

Franek
@Roberto

Tak jak w całym forte bajki na temat zarobków ogólnie idzie ku ruinie pozlacany papierek z góry a w środku dno i wodorosty

A czy ktoś może potwierdzić, że w Suwałkach zaczną płacić godziwe pieniądze juz w styczniu ? Czy to prawda, że mają dać duże podwyżki ? A ile dostaje teraz nowy pracownik na początek? Z góry dzięki za info

ciekawsky

Słyszałem wiele negatywnych opinii o byłej już (?) szefowej HR. Powiem Wam, że nawet ją polubiłem, chociaż rozmawiałem z nią zaledwie kilka razy i nie miałem możliwości bliżej jej poznać. Wydaje mi się, że jej przygoda z eFką była jej porażką zawodową. Może myślała, że to poważna firma. Niestety do pozłacana dykta. Dobrze wygląda na kredowym. Po głębokim retuszu może zachwycać. Może chwilowo omamić, zahipnotyzować, ogłupić. EFka przeraża i śmieszy jednocześnie. Tak naprawdę niczym się nie różni od firmy pana Janusza, który gdzieś tam w szopie z zapijaczonym pomocnikiem wydłubuje kit z okien. EFka to pan Janusz, jego zamroczony koleżka i… sztab piarowców. PS Pozdrowienia dla pani D. S. Oby jej się…! Pozdrowienia dla syna. Oby mu się…!

Lidia

@suwalski byk przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie obrażanie. Takie opinie mogą zostać skasowane lub zmoderowane przez admina forum.

M
@Lidia

To nie obraźanie to zasada działania firmy Forte jakby ktoś nie wiedział pracownicy jak muźyni są traktowani jeszcze trochę i paragraf pewnie znajdą

B
@M

To duża firma. Muszą być jakieś zasady któte pozwalają utrzymać tysiące ludzi w jakimś porządku. Ci którzy czują się "uciskani" to ci którzy opornie te zasady przysfajają dobrowolnie. Trzeba im wtedy pomóc zrozumieć że albo się dopasują albo ich nie będzie. Stąd ta frustracja. Byłem tam i to znam. Co 2 lata, przy okazji audytów na siłę wbijanie do pustych głów podstawowych zasad choćby samokontroli, które to zasady wszyscy znają i stosują kazdego dnia, tylko efektów brak... Macie przykłady paragrafów? To podajcie konkrety. Czego się boicie? Myślicie że Prezes siedzi i się martwi jak to wam ciężko bo musicie pracować? Bardziej go martwi procent reklamacji i ilość zmarnowanego materiału za który musi zapłacić. Nic na siłę. Źle wam, za ciężko? To czas na zmiany. Odwagi!

G
@B

Firma którą stać na cieźkie opłaty za koszty stałe prąd itp. marnowanie materiału przez przełożonych przez kierowanie nieudolnie procesem technologicznym produkcji Małego zakładu nie stać na takie marnotrastwo czasu ludzi marnowanie materiału zaś Forte stać Dopóki płacą tak jak płacą dopóki reklamacje i takie podejście ludzi do pracy a puste głowy raczej nie. ludzie prości teź umieją liczyć

Suwalski ...
@Lidia

Pani Lidio, proszę mi tu nie wyciągać paragrafów przed nos. Piszę o faktach i tym co się dzieje w tej spółce. Nikogo nie obrażam i celowo nie podaję nazwisk. Każdy kto miał do czynienia z tą firma wie jak ona działa. Kółko wzajemnej adoracji. Tak długo, jak długo będą na to pieniądze, karawana idzie dalej. Jednak gdy firma stanie przed poważnymi wyzwaniami, pójdzie na dno. Kierownictwo nie ma pojęcia o kierowaniu tak dużą spółką, firma przerosła właściciela. Po uruchomieniu fabryki w Suwałkach, szydło wyjdzie z worka. Właściciel ma wizję, to co mówi ma sens, tylko ciało wykonawcze nie daje rady. Tak długo, jak długo starcza kasy, szef myśli, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Najlepszym przykładem podejścia do pracownika jest ostatnie rozstanie z szefową HR, ale może ktoś inny opowie jak to było, na najwyższym poziomie ...

ciekawsky
@Suwalski ...

Właśnie, właśnie! Co się stało z szefową HR? Zauważyłem, że ktoś (B.K) ją chyba zastąpił.

Prawda
@G

11pln brutto pozniej 0,50 do zlotowki podwyzka.

Ffffff
@B

Duźą firmę zwaną forte zresztą NIEMIECKĄ nie POLSKĄ moźna rozwalić od środka w bardzo prosty sposób. Wykonywać polecenia ludzi na kierowniczych stanowiskach posłusznie bezwiednie Nie zwracać na źadne szczegóły w produkcji .Nie informować o źadnych błędach kogoś tam. Towar idzie na cały świat .Kadra kierownicza nie myśli więc pracownicy teź nie powinni myśleć .Wyłączcie myślenie bo z was zrobili i tak mięso armatnie. Mała kropla drąźy studnie. W przypadku upadku tego molocha powstaną inne firmy To tak jak w przyrodzie nic nie ginie

suwalski byk

Wielka firma i wielkie 'G'. Gora skacze sobie do gardeł, Kloss wszechmogący, który swój brak wiedzy nadrabia darciem ryja na wszystkich dookoła. Córcia, która ma zero wizji jak ta firma powinna wyglądać. Banda podpier...laczy i kapusiów, którzy za swoje brązowe języki mają zawsze dobrze. Nigdy więcej forte, trzymać się z daleka, omijać szerokim łukiem. Gó..no w złotym papierku. Jeszcze chwila a projekt Suwałki rozpieprzy ten interes od środka. Ściema i walka o stołki. Zero profesjonalizmu, każdy kto ma pojęcie o normalnej pracy ucieka z tej firmy w podskokach albo zostaje zwolniony, ponieważ nie wpisuje się w lizusowaty układ zależności. Proszę tylko sprawdzić jaka jest rotacja w tej firmie na różnych stanowiskach. Banda amatorów i pajaców.

jaro

beda musieli, wszedzie jest duza rotacja pracowników wiec tutaj tez to wcale nie dziwi. Firma ogolnie jest spoko a ofert pracy przybywa bo sie tworzą nowe stanowiska

Forte
@jaro

To twój prywatny serwis pracy?jaro Franek Feluks gość itp przydomki źe sam z sobą piszesz Musisz to robić za kasę z pełnym zaangaźowaniem

Franek

Wydaje mi się, że powodem tak długiej listy ofert pracy jest ogólny brak ludzi. Słyszałem, że niektóre spółki państwowe już podnoszą wynagrodzenie. To tylko kwestia czasu jak pozostałe firmy zaczną robić to samo.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Kandydaci do pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryki Mebli FORTE S.A.