NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl

Opinie o NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl

Klient

Zatrudniają niedouczonych informatyków nie potrafiących poradzić sobie z obsługą sklepu internetowego. Na dodatek wmawiają klientom, że mają rację kiedy jej nie mają, domorosły webmaster wie więcej niż ludzie tam pracujący. Szczerze odradzam współpracę z tą pseudofiremką!!!

Tuptek stamtąd nie da się tak po prostu wyjść. Może spróbujcie podkopem. [usunięte przez moderatora]

prawnik

Artykuł 281 punkt 1 Kodeksu Pracy. Jeśli zachodzą przesłanki do traktowania związku łączącego pracodawcę i pracownika jako stosunku pracy, niedopuszczalne jest zawieranie umów cywilnoprawnych.

zgłaszamDoPiP
@prawnik

Gdzie jest Państwowa Inspekcja Pracy na takie nagminne praktyki zatrudniania studenta na zlecenie dla własnych oszczędności!?

Czyli proceder łączenia umowy o pracę z umową zlecenie jest nielegalny? Mógłbyś przytoczyć odpowiednie artykuły?

Klent

To może ja dodam od siebie z pozycji klienta. Ciągłe, powtórzę -ciągłe problemy z serwerami ( brak dostępu zwłaszcza do poczty ). Jak już się dodzwonię do BOK -u, to tego samego dnia słyszę kilka różnych ( sprzecznych informacji ). Ale nigdy jeszcze za te utrudnienia, nie usłyszałem przepraszam ( o obniżeniu faktury nawet nie wspominam ). Czekam aż pewnego dnia poniesiemy jakąś poważniejszą stratę to skończymy współpracę po zasądzeniu przez stosowną instytucję horrendalnego odszkodowania.

tuptek

Jak bym pracowal w DR i mial takich wspaniałych szefów to bym z netartu nigdy nie odszedl... bo stamtąd się ucieka a nie odchodzi... po prostu rzucilbym klawiature, wybiegl i wypil kilka litrow wodki zeby zapomniec...

Przybylem, zobaczylem, zwolnilem sie

Wszystkie sensowne (niestety negatywne) komentarze dotyczące tej firmy zostały już usunięte. Zostały tylko pytania. Szkoda mi tylko HR'u w tej firmie - maksymalna rotacja pracowników.

Radek

Atmosfera - przyjemna, elastyczne godziny pracy, fajne szefostwo Praca - monotonna Placa - niska

rev

Od bardzo długiego czasu widze nieschodzące oferty "Administrator Linux" tej firmy, czy ktoś coś może powiedzieć o tym stanowisku? A może znacie kogoś z tego działu?

dixi

a ktos moze powiedziec cos o stanowisku webmastera ??? jaka atmosfera jak sie pracuje , mniej wiecej zarobki ??

pracownik 2lata

Przypuszczam, że koledzy (przedmówcy) to programiści php,javy i innych tego typu wynalazków. Pracuję w Netart już 2 lata. ale w zupełnie innym dziale niż wystawiający poprzednie opinie. Osobiście jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie miałem problemu z załatwieniem jakiś spraw typu wolne z dnia na dzień, wcześniejsze wyjście z pracy itp. Przełożonych mam też "żonatych - dzieciatych" w związku z czym problem typu "chore dziecko" jest w pełni rozumiany. Zarobki mam takie jakie chciałem i wcale nie są na poziomie 2k netto. Podwyżka po roku czasu była i to zadowalająca. Ale podkreślam, pracuję w innym dziale niż php.java więc nie znaczy to, że w tamtych działach nie jest tak jak koledzy napisali. Jestem bardzo zadowolony. Na dodatek przełożonych mam kompetentnych. Jak coś nie działa i nikt z moich kolegów nie wie jak naprawić, to przełożony będzie wiedział. Jestem szeregowym pracownikiem. Btw. to programiści php+java jeszcze zarabiają dobrze?

Ile zarabia sie w dziale PR? widze, ze szukaja PR MANAGERA i nie wiem czy warto sie zglaszac. Jaka tam jest srednia placa? nie pytam juz o mega konkrety, ale czy to jest zarobek ok. 2000 czy 5 000zł?

Praca w netąrt - To ściema, szukają kogoś za jak najmniejsze pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl - Kraków

• Jak się pracuje w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

Zobacz opinie na temat firmy NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

Kandydaci do pracy w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl