Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Legion

Cenzura na całego. Wszystko przez paru nierobow z ajp1.

Niestety
@Legion

"Przyjaciele" z ajp1 wykupili gowork'a bo juz nie mogili zniesc prawdy co o nich pisza ludzie żałosne.

Brrrrr
@Niestety

Dokładnie

Tymbark

Mozna zrobic tak zeby gora sprawdzała niezapowiedzianie stan sekcji ajp1 bo zawsze maja informacje kiedy kto przyjdzie i wszystko co jest na codzien (usunięte przez administratora) niedzialajace maszyny zamiataja pod dywan.

Sam

Ja zadnej listy nie podpisze. Weźcie się za robotę na tym ajp1. Sciemnialiscie całe lata a jak teraz trzeba robić normalnie to sracie po nogach bo ktoś was wkoncu rozlicza z waszej roboty. Ile animatorów w zakładzie nie nadaje się na stanowisko? Jakieś 75 % więc dajcie spokój oni sa niepotrzebni robią ludzie a nie oni.

Wariot

Żal mi Was. Pacowałem z M.A. kiedy był kierownikiem zmiany między innymi na AJP 7,kiedy kierownikiem był M.M. Oboje bardzo wartościowi ludzie. Najlepiej wspominam tą sekcję,kierownika sekcji M.M. i również kierownika zmiany. Nie wiem o co Wam chodzi i czego się czepiacie. Żal....

Tarot
@Wariot

I gdzie teraz jest ajp7? Mówi Ci to coś? Jak tam robiłeś to Piotrka pamiętasz który był animatorem bo wcześniej tak się nazywali facet kumaty przyszedł z innej sekcji reno to był dla niego kosmos ale dał radę jak zaczęło mu dobrze iść to go wymienili przyszła ekipa bossów i ajp7 zakończyło istnienie . Jaki z tego morał ?!

Coooooooo
@Wariot

Nikt z ajp7 by takiego czegos nie napisał o kierowniku i jego koledze ktory załatwili ta sekcje. Ten układ jest ten sam na ajp1 i jest tak samo daremny co z reszta widac w kierowniu sekcja nie chodzi o koleżenstwo dobieraniu sobie ludzi z wlasnego podworka ktorzy nic nie umieja chodzi również o kompromisy z ludzmi ktorzy cos potrafia ktorych wasz kierownik nie zawiera wcale nie umiecie sie dogadac z ludzmi ktorzy maja inne dobre poglady na sekcje umiecie ich za to wyrzucac pozbywac sie lub wykanczac psychicznie jak kierownik A. M. I dlatego skonczycie tak samo jak wasze ofiary. Jestescie niczym i zawsze nim bedziecie szkodzicie tej sekcji swoim płytkim podejsciem teraz zostliscie sami osiągneliscie strategiczne cele i co wyszło pod wasze dyktando to samo czym jestestescie czyli kupa... Dlatego im wczesniej sie zawiniecie tym lepiej bedzie dla wszystkich sekcje trzeba przez was reorganizowac od zera was wymieszac zeby banda i taka kupa sie juz nie powtorzyła wiecej wtedy jeden bez drugiego pokażecie jacy jestescie bystrzaki nikt tu nie pisze o tym kto jaki jest prywatnie wszystko jest napisane o pracy jak działacie a wasze działania sa tak samo inteligentne jak i wy czyli widac po efektach jakie sa wysłki jak wyrabiacie plan jaka admosfera dlatego dla mnie kierownik sekcji ajp1 to d#pa nie kierownik i mam nadzieje ze siedzi czerwony jak burak i to czyta ze jest mu wstyd i docera do niego jakim jest dzieciołem bo ma za co sie wstydzic i oczym myślec bo doprowadził do tego całego syfu. I co gdzie ten bystry kierownik z ajp3? skonczyli ajp7 tak samo skonczy ajp1 chyba ze ktos zareaguje....

Tak jest
@Tarot

Tak bo konczyło sie ajp3 i trzeba było załatwic koledze ze starej sekcji fuche bo sie by odpadło prawdopodobnie na ajp8 tez mieli goscia dosc i znowu był ratowany tak ze szybciutko miejsce na ajp1 jesli sa tu osoby z ajp7 moga wam wiele napisac o sytuacji jaka tam sie wywiązała,piotrka szkoda młody dobrze zapowiadajacy sie kierownik tak samo załatwiony przez układy.

:(:(:(
@Wariot

Człowieku o czym Ty mówisz !? Facet który pełni długoletnią funkcję kierownika jest odpowiedzialny za kilkanaście osób a nie potrafiący zorganizować pracy tylko ludzie sami sobie ją rozkładali , był problem to zawsze gdzieś znikał wykonywał to kto inny za niego albo sami sobie radzili na ile potrafili i wiele innych problemów co ludzie się z tym zmagali. Moze na 7 był lepiej zorganizowany u nas niestety było zupełnie inaczej. Może nie jest konfliktowy ale w tym zakładzie to nie wystarczy bo trzeba jeszcze mieć jaja o on ich raczej nie ma

Ciekawe
@Coooooooo

Nie wiem gdzie pracujesz ale bardzo mądrze piszesz i wszystko się zgadza. Pozdrawiam

Uuuu
@Tak jest

Czyli teraz na ajp1 beda sie chcieli pozbyc kierownika z ajp1 co sie ostał i wstawic trzeciego od siebie?

@Uuuu

Jak nikt z tym nie zrobimy porządku to pewnie tak się stanie chyba że nam ktoś pomoże zaprzestać tym koleżeńskim ukladom jakie teraz nastały

Kiedy bedzie ta petycja?u kogo jest? kończmy tą sprawe raz na zawsze. Po przeczytaniu tego forum jestesmy zdecydowani zeby działać.

Dosc tej szopki

Dosc tej szopki.. wszyscy wiedza kto tu uruchomil to forum z nagonka na Kierownika sekcji AJP1. Wkoncu ktos sie poznal na zdegradowanej Pani kierownik i odkryl jwj oszustwa i sciemy. Jego juz sie nie dalo oszukiwac tak jak wymieniana tu J S. Która wierzyla na slowo we wszystki i zostala oszukana tak jak inni " przyjaciele" . Kto trzepie portkani? Chyba Pan A.P. ktory tak samo kręcił na boku i skonczylo sie sciemnianie. Sekcja wlasnie upadla przez takich ludzi bo wyszly na gore fikcyjne zejscia produkcyjne. Wiem jak sie pracowalo u Pani A.M. i domyślam sie kto tu tak szklauje pana kierownika. Moze nie jest ideałem swoje jak kazdy za skora ma. Ale nie ma tu ludzi idealnych. Taka do rany przyloz niby tylko po to byla zeby wwykorzystać i obgadac, posniac sie i wysmiac. Wiec skonczcie jeden z drugim. I wezcie sie do roboty zamiast wypisywac tu durnoty.

Niepewność
@Dosc tej szopki

Ojojoj ktoś trzęsie porteczkami no ale nie dziwota braknie kolejnych sekcji w zakładzie dla tych wspaniałych bohaterów

Ale żal
@Dosc tej szopki

Takie żmije jak ty zjadaja same swój własny ogon bo nie maja moralnych kręgosłupów jestescie grupą ludzi ktora jest do tego stopnia podła ze teraz ma czelnosc po tym czasie jeszcze zwlac wine na innych w rzeczywistosci najgorszy problem jestescie wy sami i to wasza szarancza powinna sie odsunac w cień bo tego jest dosć mam nadzieje ze gosc ktorego wymienilas zrobi ostatni krok i usuna waszego mózga bez ktorego jestescie bezuzyteczni bo nie bedzie mial kto wam dawac taryfy ulgowej robicie z siebie bochaterow a jestescie ciency teraz tylko pokazujesz ze jestes krucha jak banka mydlana ktróra peka i potem znika tyle jestescie warci.

Sprawiedliwy
@Ale żal

Dokładnie mają teraz taką okazję pokazać co są warci skoro są tacy superowi hahahahaha będzie ciekawie nawet rzekłbym że bardzo ciekawie

bonjour

Teraz mamy swietną okazje zrobić cos dla sekcji ajp1 i dla siebie zorganizujmy liste z podpisami w ktorej prosimy o odwołanie obocnego kierownika sekcji gdyz działa na jej szkode.Lista powinna obejsc wszystkie 3 zm nie powinna znajsc sie w rekach ludzi bezposrednio zwiozanych z wyżej wymieniona osoba czyli kierownikow zm. Gdyż odrazu bedzie krytykowana i moze zostac potargana zrobmy to zanim bedzie za poźno. Wiemy ze 95 procent sekcji podpisze

Mily
@bonjour

Chyba ty i nie mieszaj w te gierki ludzi uczciwie pracujacych

Mlody

Serio? Ich chcesz?

He
@bonjour

Jestem za jak tylko taka petycja powstanie podpisuje odrazu nadejdzie wkoncu koniec tego cyrku który nam zafundowali.

Chyba cie popier.... wszyscy tylko nie oni.

Nie siejcie propagandy
@Marcin

Napewno nie dostaniecie ich... Bo sa zajeci ajp6 tak ze tylko przed ajp1 lepsze czasy. Czekam na liste z podpisami

Z koralikiem to by sie Wam powiekszyl ale.przyrost naturalny a nie przyrost wynikow????

Taaa
@Nie siejcie propagandy

W tym zakładzie wszystko jest możliwe... Już Ci podpiszą żebyś się nie zdziwił.

Hmm
@Taaa

Ja powiem tak koralik to koralik jako czlowiek tam co mnie obchodzi kogo tam ma czy se pyka czy nie czy ma czarne koraliki czy czerwone niczym wino jedyne co denerwuje to ze pajacuje czasem :) powiem wam tak moze ktos tu bedzie sie pieklił o to straszenie ale jak dla mnie znienawidzony przez wszystkich koralik był by lepszym kierownikiem sekcji niz wasz obceny kierownik wiem to napewno i z tego co tak kalkuluje to człowiekiem tez jak bliżej poznać. Jak dla mnie organizacja takiej listy to dobra wiadomość tylko to zróbcie dobrze i wmiare po kryjomu przed tymi co maja z tego korzysc ze sytuacja jest jaka jest bo moga sie narzreć licze na wasza determinacje solidarnosc organizacje i przedewszystkim rozwage wtedy powinno przynieść oczekiwany efekt końcowy.

@Hmm

Do koralika jako czlowieka mnie nie przekonasz bo moj system wartości zyciowych jest inny. Ale fakt kierownikiem jest dobrym tym bardziej ze zna reno od podszefki

Rico

No nie wiem

Tadam

Co to za publikowanie treści z pornografią fuj ble gdzie admin?

@Marcin

Kto ma być odpowiedzialny za przygotowanie petycji do podpisania? Może warto by było zrobić zebranie wszystkich pracowników, którzy obecnie pracują w tym dziale firmy Hutchinson Poland i omówić całą kwestię? Napiszcie, proszę, na jakim etapie jest cała sprawa.

I co?
@Adam

Jest tylko jeden czlowiek ktory moze cos poradzic jest kierwnikiem zmiany na ajp1 chyba jako jedyny w porzatku i nie jest od nich wiecie napewno o kim mowie jedyny jaki zostal z naszego starego ajp1 prosimy zajmi sie ta petycją i uzdrow nasza sekcje.

Jak bym miał taki ciepły k__widołek jak wy to bym tez nie podpisała. Nie wypowiadaj sie za wszystkich zainteresowanych bo wydaje mi sie ze ktos tu juz trzepie portkami bo sie robi realne ze wasza kraina mlekiem i miodem płynaca sie konczy i nadchodzi kres tego partactewa doprowadzilscie sekcje do ruiny a była najlepsza w zakładzie macie sie z czego cieszyc

Lessi
@:)

Posłuchaj nie mam żadnego ciepłego k.. Dołka. Pracuję normalnie uczciwie na swojej zmianie. Przerobię 8 godz sumiennie i idę do domu. Nie zajmuje się plotkami i intrygami tak jak wy. Plujecie jadem i prawda jest ze macie robotę w (usunięte przez administratora) Najbardziej tu robią gownoburze Ci co nic nie robią. Czemu za plecami odstawiacie szopki. Banda falszywcow wszyscy się będziecie "smażyć w piekle" za to co czyńciel swojemu bliźniemu...

Luiza

Po 1. Co Was obchodzi zycie tego goscia. To jego sprawa jego sumienie (jesli go ma) i trójka jrgo dzieci. Nikomu nic do tego. Nie sadze zeby wogile przejmowal sie tym co o nim gadacie. Fakt jest irytujace jego zachowanie ale nikt mu tego w oczy nie powie bo sie boi albo po prostuprostu uwaza ze z idiota sie nie dyskutuje i wylewa swoje żale tutaj. Po drugie co macie do kierownika z ajp1 wreszcie po byles szefowej ktos z glowa na karku. Co obroncy kz ktora zdegradowali sie odezwali nareszcie ktos sie poznal na tej Pani i ja zdegradowal. Ciekawe czy tez sie tak smieje jak smiala sie z innych. Ajp1 to juz nie to co kiedys bo ci ludzie juz odeszli ktorzy tworzyli ta sekcje. Ten kierownik to jeden z lepszych z.jakomi.kiedys.na ajp3 mialam okazje pracowac. Dajcie juz spokój i przestańcie sie tu uzalac. Jak macie pisac takie pierdoly to lepiej nie piszcie.

Kwiatuszek
@Luiza

Pierdoly to piszesz ty sama pewnie też się z nim misialas skoro go tak bronisz jak lwica swoje małe kociaki

Ajp9
@Kwiatuszek

Ktoś taki nie ma sumienia bo ludzie z sumieniem tak nie postępują zresztą ona nie lepsza. Tylko po to ja wziął na ajp9 żeby byli blisko siebie. Czy ktoś ma namiary na jego żonę chętnie dam jej znać

Hahaha
@Luiza

A może Ty jesteś jedną z tych co już mu się znudziłas i jednym słowem wymienił Cię na lepszy model i zdecydowanie młodszy hahaha .

@Hahaha

Musze Cie rozczarowac nie miałam z tym Panem watpliwej przyjemnosci blizej sie poznac. A coz za różnica w jakim wieku jest osoba z ktora jest czy z ktora byl. Jesli wyglad i wiek ma znaczenie w zwiazku to rozumie ze kazda stara "żonę" nalezy wymienic?

Alvin
@Ajp9

Tu jest mowa o ajp 6 a nie 9 więc proszę się nie wtrącać do dyskusji!!!

@Hahaha

A na miejscu tych jego bylych to bym mu uciela to w spodniach????

Pracować
@Alvin

Panie kolego Luiza pisze o ajp9

Alvin
@Pracować

Ktoś tu chyba czytać nie umie

Pracowac

Sorry szukam C1 bo to do tego

Ciekawe
@Luiza

Ej Luizka nie siej propagandy bo nikt jej nie zdegradowal sam byłem swiadkien jak może 3 miechy temu mówiła o rezygnacji bo ma juz tego serdecznie dość i się jej wcale nie dziwię bo z jednym masz tylko rację że to nie jest to ajp1 co kiedyś bo właśnie ci ludzie co tworzyli tą sekcję od samego początku na czele z P. kierownik J.S to właśnie odeszli na inną sekcję albo się zwolnili. Została tylko garstka tych ludzi teraz obecnie jest mix na tej sekcji i jedynym ratunkiem dla tej sekcji bedzie jak weźmie to z powrotem w swoje ręce P. J .S . Odpowiedź sobie na proste pytanie dlaczego teraz tak sie dzieje przy niby na jednym z lepszych kierowników. Interesujące jest również to skąd tyle wiesz o danej sekcji i ludziach na niej pracujących bo z tego co widze to wypowiadasz się praktycznie o wszystkich na forum. Pracujesz non toper na wszystkich trzech zmianach i zbierasz info kto gdzie z kim albo kto co zrobił pora może to skończyć i zająć się czymś konkretnym

$

Może ktoś się tym w końcu zainteresuje że zakład traci B. dobrych ludzi którzy mają produkcję w jednym palcu

@Luiza

Niestety dużo jest w tym racji co ludzie tu piszą bo znam ajp1 od poszewki bo pracowałam/em długie lata na tej sekcji ,było różnie bo i też były różnorodne problemy z którymi człowiek musiał sobie radzić . Teraz patrząc na to z boku co tam się wyprawia to cieszę się że już tam nie pracuje kiedyś nie było tam takiego czegoś że pracownik samowolnie chciał zmienić sekcję a teraz co trzecia osoba narzeka i chcę się przenieść i chyba każdy wie z jakiego powodu tak się dzieję że od momentu zmian jakie zostały wprowadzone w ubiegłym roku to sekcja z dnia na dzień się pogarsza.

Pero

Jeszcze nie tak dawno bo końcem ubiegłego roku gnoilicie Ole a teraz wylewacie pomyje na kierownika .Może zastanówcie się czego tak naprawdę chcecie Wszyscy winni stanu rzeczy tylko nie Wy .Odejdzie jeden kierownik potem drugi i zaczniecie jeździć po P. Joli. Tacy właśnie jestescie.

Bo cały czas miał pomoc od swojego kolegi kierownika to jak by się miał nie utrzymać a chłop nie potrafi nic samodzielnie zrobić jedynie przy teście powietrznym gumy testować to potrafi albo chodzić tam i z powrotem

Hut

Same debile na tej stolarskiej robią masakra ,ludzie kupcie sobie metr gumy i jebnijcie się w czoło

Buuuuuuuuuu

Nie żadna matka chrzestna tylko odpowiednia osoba która wyciągnie tą sekcję do rzeczywistości i jest osoba sprawiedliwa wobec każdej zmiany, potrafiąca doradzić i pomóc i rozwiązać dany problem czego niestety brakuje obecnemu kierownikowi, ona nie ma ulubieńców czy tzw. pupilow tylko traktuje wszystkich tak samo . I nie padają takie słowa jak: U . P. X. Robią tyle ......

Nikita

Bardzo dobrze to ujołeś/aś

?
@Nikita

Podobno nasz kierownik na l4?

Troll
@?

Masz nr tel do niego to sobie napisz. Czy jest na L4. Jak Cię to tak interesuje.

Lekarz weteryniarz
@Troll

Tak to prawda robiono mu tkg głowy badania potwierdzily wasze przypuszczenia jedyne co wykazały to taka cienka błone ktora podtrzymuje uszy jesli ja przeciac to nieszczesnik bedzie bez uszów bo odpadna

Maja

Dzień dobry dostałam propozycje pracy u was czy warto przyjść pracować od niedawna tu mieszkam i nie znam nikogo kto by tu pracował proszę o poradę

Rom

Dostaliście już dodatek do wczasów?

Asia
@Rom

Nie dostalam

Robson

Ja tam uważam że (usunięte przez administratora) i tak jest kierownikiem który najbardziej wszystko ogarnia..zawsze go brali tam gdzie trzeba było coś naprawiać . Jak już sobie gdzieś poukładal to znowu go przerzucili na inną sekcje

???
@Robson

Ajp7 też poukładal???? Dziwne......

Lol

Z taką ortografia to chyba sam będziesz zebrać pod Tesco... on tam sobie zawsze poradzi nie z takich opresji wyprowadzal sekcje

C1

Sytuacja w firmie jet wiadomo jaka -cały czas brak ludzi.ZAKŁAD powinien robić wszystko żeby trzymać tych którzy jeszcze zostali,a co robi dyrekcja-ano chroni kierowników oskarżanych (usunięte przez administratora)i ma i ma w (usunięte przez administratora) to żę ludzie zaczynają mieć tego dosyć.Nie chce ukarać winnych i ukrywa wszystkie brudy-nieładnie.Ciekawe gdzie ukryje tym razem panią (usunięte przez administratora) -NIEŁADNIE

Dobra rada

Niech Pan kiereowik J. B się zastanowi o co chodzi ludzi brak do pracy i jeszcze Pan kierownik zmiany P. M zwalnia za Panią M. Z bo ktoś sie nie umie się z nią dogadac. Takie układy w zakładzie. P. M otwórz na oczy bo to ci dobrze nie wróży zachwile twoja ulubienica cie wygryzie. Zniszczy ciebie i twoja rodzinę bo o to jej chodzi żeby cię pograzyc, nie znam cie z tej strony od kiedy ona robi u nas na sekcji.

Gosc
@Dobra rada

Powiem tak.. biedni jestescie wylewacie tutaj swoje nędzne zale tak jak by to kogoś interesowało co kto z kim robi lub z kim ma romans.. w tym zakładzie zawsze był (usunięte przez administratora) i zawsze będzie(usunięte przez administratora)

Kama
@Dobra rada

A to masz pecha xD polecam zmiane pracy hahahah

Dobra rada

Ja też ale nie obrażam ludzi których nie znam tak jak ty gość

Gość 1
@Gosc

Śmiać się śmiali ale gołym okiem widać że te ostatnie to jego chyba ktoś nie widział jego dziecka. I skonczcie już ten temat bo nudny jest napiszcie lepiej czy wiadomo kiedy będą wczasy pod grusza.

@Gosc

Ktoś tu chce zniszczyć życie co niektórym. Nie oceniając nikogo ale jeśli chodzi o P. M to jest bardzo nie wporzadku tu lata za M. Z A a na oscypku przyklejony do żony chłopie ogarnij się czego chcesz w życiu a co do niej to jak by jej się to nie podobało to by już dawno dała znać jego żonie co mąż wyprawia w pracy i by miała spokój . Oby dwoje są sobie winni i nie wporzadku. A ci do żony to fajna blondi

Romek

Rozpędz się i to porządnie gościu choć bardziej mysle ze jesteś kobietą przypominam że forum dotyczy pracy a nie życia prywatnego!!!! Wypad stad na facebooku się polansuj

Wychodzi na to że jesteś kobietą o imieniu Romek buhaha. A może to ty jesteś pani M i tak siebie bronisz i swojej (usunięte przez administratora)

Julka

Nie odpuscicie nie? Bedziecie brudy, hejty wyciągać. Co Was obchodzi co facet robi prywatnie. Obrazacie tu tak na prawdę te kobiety i dzieci a nie jego. Jak sie macie wypowiadac to na temat pracy a nie forum. Przypominam, ze zgodnie z regulaminem forum wypowiedzi na forum mają dotyczyć spraw zwiazanych z zakładem pracy a nie zyciem pracowników.

Western
@Julka

Popieram najwyższy czas skpnczyc te dyskusje, ktore nie prowadza do niczego.

Kola
@Western

Racja dajcie spokój

Nicki

Ktoś ładnie napisał żeby się zabrać za 3 hale, pozbyć się kierowników sekcji .....w pierwszej kolejności kierownik sekcji ajp1 dlatego że nie wiadomo po co tam jest albo od czego.

Lewis
@Nicki

Dokładnie tak!

Tom
@Lewis

A co było na ajp7 ???? Sekcji już nie ma

Skoro beduin by uciekl to dlaczego niektorzy pracuja 15 lat lub wiecej i daja rade ??A Ukraina to Ukraina..mają mniej płacone więc i mniej robią. Jak przepracuja dłużej to wymaga się od nich tego samego co od wszystkich

Nico

(usunięte przez administratora) To forum jest dla normalnych ludzi którzy chca się czegoś mądrego dowiedzieć a nie dla hien zywiacych się sensacja i plotka.tu chyba jest jedyne miejsce gdzie się możecie wybeczec i pozalic na swoich wrogów bo w twarz nie macie odwagi. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 739.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 676, z czego 160 to opinie pozytywne, 143 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.