Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Asia

Dzień dobry czy jest tu jakaś mama która jest na wychowawczym ? Czy jest płatny i ile się nalezy?

Jan

A sylwia nas zostawila i ma nas w (usunięte przez administratora) Taka prawda

Nika
@Jan

Poszka za braciszka, uklady i ukladziki

Jan
@Nika

Niestety tak jest

Mmm

Będę zaczynał prace na weekendy i szukam dojazdów z bielska . Jeździ może ktoś i ma wolne miejsce . Będę pracować na 1 zmiany

Ken

Miejsce gdzie nikt nie chce pracować gdyż kadra kierownicza zrobiła sobie prywatny (usunięte przez administratora) Unikać szerokim łukiem .Pozdrawiam

Hej

A kto to ten tabaluga jest?

Napleciarz
@Hej

A ty co ?? Jakieś prywatne fbi tabalugi czy co ??

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Angielski taki, żeby się skutecznie dogadać. Pisemnie, i ustnie.

Kamila
@Odpowiedź

Dobrze jest to wiedzieć. A wiesz może, czy już po zatrudnienia, firma Hutchinson organizuje swoim pracownikom kursy językowe, które jeszcze dodatkowo podniosłyby poziom ich znajomości języka obcego? Jestem tego ciekawa.

Szukają pracy

Witam jak się pracuje w dziale wykończeń jak atmosfera i ludzi może ktoś coś podpowie czy warto przyjść pracować pozdrawiam

Obyty
@Szukają pracy

Robić trzeba jak wszędzie oby tylko nie trafić do tabalugi bo zwolnisz się bardzo szybko pozdrawiam

Poszukujący zatrudnienia
@Obyty

A na której zmianie jest obecnie ten tabaluga...

@Poszukujący zatrudnienia

Ma teraz pierwsze zmiany

Odpowiedź
@Wariot

Ludzie zajmijcie sie soba i swoja robota zamiast obrazac ludzi. Czy na pewno nie macie sobie nic do zarzucenia?

Tabaluga

Za te wpisy tutaj macie po premii na 3 miesiące. Pokaże wam na co mnie stać

@Tabaluga

Hahaha

@Tabaluga

Strach się bać ????????????

Stulejarz

Słuchajcie,co wy chcecie od tej pracy ??? Wypłata na czas,robota nie jest na zewnątrz,polecam iść na budowę,zadowolenie pewne

Alp 6

Masakra

Gwóźdź do trumny 2

każdy z was pracuje z ludźmi przebywacie ze sobą więcej niż z rodziną napewno jest coś takiego jak przywiązanie się jeden do drugiego człowieka jak mocna zgrana drużyna która potem jest wydajniejsza gdy admosfera jest dobra w pracy ale gdy macie nad sobą takiego truciciela nic wam to nie da wasza paczka się rozlatuje a on potem zrobi listę kto bardziej mu jest potrzebny idze z nim to tacy z których sonczy inni na inną  sekcje a  ostatnia grupa to znika z zakładu w różnych okolicznościach  a pan kierownik zmienia miejsce rzerowania mówiąc że nie da się nic zrobić więcej co za tym idzie rozlatuje się kolejna jednostka administracyjna jaka jest sekcja moim zdaniem cały ten proces może nie jest swiadomy bo pacjent jest przekonany że robi robotę dobrze ale nie świadomie działa na szkodę zakładu myśląc że tak trzeba szablonowe  myślenie nie mające nic wspólnego z logikom podejście do ludzi jak czegoś nie zrobisz to się nie obrażę ale za plecami cię wysmieje i stłamsze jakąś aferką dlatego im wcześniej zostanie wykluczony z grona kierowników tym lepiej a jeśli ma honor niech sam odejdzie nawet bez niego powinien zająć się czymś innym gdyż za każdym razem przez swoją nie dbałość tylko niszczy co widać po sytuacji jaka teraz macie  jak wy możecie sobie pomóż? To przede wszystkim organizować się w grupy  pisać pisma do kadr zgłaszać problem na górze wiem że się boicie konsekwencji bo układ czyli kierownik sekcji i jego kierownicy zm którym jest dobrze jak jest ze coś nie chodzi jak ma chodzić to nic oni tego nie widzą bo mają ciepły dołeczek biorą za to pinadze nie pracuje się fizycznie to po co interweniować w dobro sekcji jak jest gniazdko  w którym się dobrze siedzi i są   mściwi nie namawiam do łamania prawa zakladowego tylko do zgłaszania problemu naświetlania go dobrze wiemy że kierownik nie pracuje według zasad zakładu i takie zachowania nie bujcie się publicznie pientnowac to wasza sekcja wasze miejsce pracy i nie pozwólcie by ktoś je niszczył swoimi prywatnymi gierkami pomiatajac wami przez cały czas a gdy przychodzi weekend zjawił się jak nigdy nic przyjdźcie do pracy bo trzeba ratować wysyłki i kierownika pusta głowę bo nie umie rozkładać roboty w tygodniu pomyślcie też o ludziach których już z wami nie ma to wasi  koledzy którzy przez dany okres czasu coś zrobili w mniejszym lub większym  stopniu dla sekcji czy zasłużyli na takie podziękowania??? To scierwo trzeba gnać bądźcie silni i slolidarni nie poddawajcie się ludzie w grupie a jest was wielu są naprawdę mocna siłą i macie duży głos który może się odbić szerokim echem jeśli nie byliście świadomi całego zjawiska nie stoj za nimi kolego koleżanko nikt nie stoi za swoim samozniszczeniem i schematami chorego człowieka.

Smute
@Gwóźdź do trumny 2

To co mamy zrobić? Chyba widać co się dzieję na ajp1 że sami najlepsi odchodzą którzy byli na tej sekcji od samego początku z P.J.S na czele i budowali tą sekcję woleli odejść

Nr alarmowy
@Gwóźdź do trumny 2

W naszym zakładzie obowiązuje numer alarmowy na który można zgłaszać zaistniałe problemy jeśli sytuacja na AJP1 jest poważna.

@Nr alarmowy

Jest krytyczna a nie poważna dlatego najpierw prosimy o pomoc i wsparcie P. Jole która jest matką tej sekcji która ją zbudowała od podstaw i wiemy że ma sporo innych i ważniejszych spraw bo pelni funkcje szefa hali ale mamy nadzieję że nam pomoże

My
@Gwóźdź do trumny 2

Facet jak ma chociaż trochę honoru to powinien sam odejść z tej sekcji i podziękować tym co jeszcze zostali i pracują

Światełko w tunelu

Jest jeszcze szansa dla ajp1 sama szefowa się nami zainteresowała dała nam konkretne rozporządzenie pracy i każdy wie co ma robić. Jesteśmy bez kierownika Pana M.A i nie ma żadnej różnicy czy facet jest w pracy czy go nie ma bo i tak nic nie robi. Dziękujemy P.J.S za pomoc i mamy nadzieję że naprawi tą sekcję i przywróci do dawnego ajp1 jakie jeszcze kilka miesięcy temu było fajnym działem i sprowadzi tych wszystkich co odeszli

Iguana
@Światełko w tunelu

Tu chyba się odzywają same nieroby. Co wy się tak uczepiliscie M.A kierownikiem jest spoko. Nie dajecie nawet gościowi szans w ogóle to nie znacie a jedziecie po nim równo. Jedno jest pewne poprostu nie chce się wam robić a wyniki macie takie jakie macie. Nic wam nie pasuje,to się zwolnijcie A nie wylewajcie pomyji na człowieka. Pracy jest dość nikt was na siłę nie trzyma.

Ósemka
@Światełko w tunelu

U nas było identycznie hahaha

Dobranoc
@Iguana

Wyraznie jest napisane ze chodzi o kierownika sekcji nie zmiany nie intersuje tu nikogo wasz kulturalny marny substytut kierownika który jest do niczego marna płotka marionetka bez rozumku czekamy az kierownik sekcji zrezygnuje badz zostana podjete jakieś kroki naprwy sekcji bez udzialu tego beznadziejnego człowieka który doprowadził do tego bałaganu dziękuję dowidzenia

@Dobranoc

Święte słowa aczkolwiek kierownik zmiany lepiej niech też zrezygnuje bo jest całkiem do 4 liter i może najwyższy czas skończyć ten sztuczny teatr

Byle ajp7
@Światełko w tunelu

Siemano ludziska z ajp1 z tego co widze że zmagacie się z tym samym problemem co był na ajp7 macie za kierownika ciamajde który nigdy nic nie wie co jest normalne u niego ale ciekaw jestem co tam słychać u królowej tabalugi ma cały czas telefon w użyciu . Ps. Pozdrowienia szczególne dla tej osoby hehe i żal mi Was

Zły
@Iguana

Nieroby to określenie pasujące do waszej wspaniałej przyjacielskiej trojki tyle na ten temat!

Niestety
@Iguana

Słuchajcie mineło trochę czasu od kąd były wielkie zmiany na ajp1 to jest dosc duzy przedział czasowy ktory nie wnosi nic, zmienila sie tylko banda ktora sobie liże du.. Py az im uszy klaskaja to ja sie pytam po co te zmiany? Po co zmieniac tych kierownikow jak przychodzi jakis leniwy pajacito wprowadza koleszkow co nie maja pojecia po co tam sa zadnych umiejtnosci technicznych po co zaklad płaci tym kółeczkom wzajemnego wsparcia jak to nic nie dziala rzigac sie chce ludzie czemu wam sie zle pracuje?bo kieruja wami tę-paki co nie maja umiejtnosci podjescia do czlowieka banda przegranych impotentow umysłowych mysli ze jak wyjda w czarnych koszulkach bez pomysłu na siebie a co dopiero na swoja zm to ludzie pojda za nimi w ogień a na czele stanie kierownik co jak sie go wypusci z domu bez kontroli to albo sie zgubi albo sam sobie krzywde zrobi lub narobi takiego kupska na sekcji i musi uciekać. Wiec nazywanie ludzi nierobami co sa zle kierowani i tłumaczenie tym wynikow to cecha takiego niżu spolecznego o ktorym tu jest napisane

Rampam
@Zły

Bez tej wspaniałej"trójki" to byście zginęli i rowy kopali bo się do tego nadajecie. Poziom niektórych osób tam pracujących to dno. Nie wiem co macie do kierownika M M. Gość zrobił wam regały i porządek bo mieliście nasrane wszędzie. A wasz poprzedni kierownik Pan Bar*****co zrobił nie nadawał się to się zwolnił. Takiego mieliście kierownika. Gość nie czepia wszystko można z nim załatwić. Powodzenia jak dostaniecie gorszego co was będzie o wszystko j....i stał nad wami hahaha

Sylwia
@Rampam

Istotą forum GoWork.pl jest oczywiście aktywne uczestnictwo w dyskusji o danym pracodawcy, w tym przypadku o Hutchinson Poland. Jednak zauważyłam, że Wasza rozmowa nie skupia się już wokół najważniejszych tu zagadnień. Wypadałoby zatem to zmienić. Może ktoś z Was powie mi na początek, czy w firmie planowana jest w najbliższym czasie rekrutacja? Liczę na Wasze merytoryczne odpowiedzi.

Co?
@Sylwia

(usunięte przez administratora)nie wcinaj sie bo ta dyskusja jest tu bardzo merytoryczna i ważna gdyż daje wydzwiek miejscu gdzie pracujemy i jacy ludzie nami zarzadzaja wiec jak jestes ta moderatorka to sie nie wicinaj i nie zmienaj tematu tylko wejdz w temat. Po drugie troche pomyślnunku skad zwykli nic nieznaczacy pracownicy maja wiedziec czy jakas rekrutacja bedzie??? Tu pytania powinny pasc takie: JAK TO SIE STAŁO ZE KIEROWNIK SEKCJI AJP1 DOPROWADZIŁ DO TAKIEGO STANU RZECZY JAKI JEST?

Jojo
@Gwóźdź do trumny 2

Odkryliście amerekę,gdzie przyszli to znajdywali osoby ktore cos umiały wiedziały a potem ich wykorzystwali przywłaszczajac sobie ich pomysły, sposoby pracy, sami nie maja pojencia o niczym cała trojka orłów potem wielcy bohaterzy. Napewno na kazdej sekcji bylo to samo.

Gogo
@Gwóźdź do trumny 2

Lepiej bez niego, mogło by juz tak zostac.

Denis
@Rampam

I na regałach się zkonczyło!!! Na ajp3 też tylko po nim regały zostały, a tego jego kolesia M. A lizydupe dawno powinni wyjeb..ć do niczego się nienadaje to nim ludzie muszą kierować a nie on nimi, bo zielonego pojecia nie ma o zarzadzaniu sekcją !!!

Co?
@Denis

Napisz cos wiecej... bo to interesujace niech sie wypowiedza osoby z ajp3

@Denis

Niech sie przyjaciele "kierownicy" tez przygotuja ze wasz kochany kierownik tez od was jak sie mu tyłek palił bedzie sie odwroci juz niedługo sie przejedziecie na tym człowieku. Ile mozna powielac te same błędy? Czyli ze co facet jest tym kierownikiem czy w tym zakladzie mozna notrycznie robic de bila ze swoich pracownikow, z siebie i z przełożonych i nie ponosic z tego tytułu żadnych konsekwecji? Kiedy sie ktos zajmie ta sprawa przecież to jest jakis drmat.

Miły

Zgadzam sie w 100 proc

@Miły

W wątku padło ciekawe pytanie, na które również chciałbym poznać odpowiedź. Chodzi mi o to, czy możliwa jest praca w firmie Hutchinson Poland w same weekendy? Myślę, że znalazłyby się osoby, które chętnie pracowałyby w takim zakresie.

Hehe
@Gwóźdź do trumny 2

AJP1 a na co komu to potrzebne?

UFO

Ja znam ludzi którzy tam robią,są liderami i nie narzekają na pracę ani zarobki. Pozdro

@UFO

Dokladnie firma przykladna duzo sie zmienia na plus od co widac. jak chcesz i potrafisz to mozesz zostac liderem jak nie chcesz robisz swoje i tez jest git

nowy

Jakie zarobki dla nowych pracowników?

Olgaaa
@nowy

Ja też jestem ciekawa zarobków... Ale wątek kierownika jest najważniejszy.. Lepiej im się nie wtracac bo (usunięte przez administratora)..

French montana

Ja tam jestem zadowolony ze pracuje w tej firmie. Nie narzekam

nowy
@French montana

A jakie zarobki ?

Czy w Hutchinsonie (Bielsko raczej) można dorobić sobie tylko w weekedny? Chodzi mi o prace dodatkową, w swoim zakładzie nie mam pracujących weekendów. Pozdrawiam pracowników

Mandaryna

Ajp1 gna coraz bardziej w przepaść wszystko przez wspaniała trójkę. Pokazaliscie brawo!

@Mandaryna

A czego sie spodziewałaś? Sa do niczego dno, (usunięte przez administratora) paranoja ból rozczarownie i setki pytan bez odopwiedzi.

Banan
@Mandaryna

Osoba ktora kieruje sekcja jest wyciagnieta z rynsztoka i powinna tam pozostac a nie dostac szansy kierownania materiałem luckim nie pomoga tu szkoły...

Tiger
@Mandaryna

Szkoda gadać jeden z tej trojki to się ożenił chyba ożenił z czarną koszulka bo za Chiny ludowe nie chcę się z nią rozstać chociaż fakty mówią same za siebie że chłop totalnie se nie radzi

Ciekawy
@Mandaryna

Ajp1 sięga dna ludzie co tworzyli tą sekcję odeszli albo zniknęli.....dlaczego teraz ten kto was objął na nieobecność kierownika nic z tym nie robi??? Dlaczego to toleruje i pozwala dalej ciągnąć ten (usunięte przez administratora) i akceptuję te zmiany co wprowadził ołówek

Banan
@Ciekawy

Bo to zastepstwo pewno ołówek kieruje wszystkim z domu albo tabaluga tam sie tez wmieszała przeciez to swietna kierowniczka sekcji była na ajp3 wiadomo jak ajp3 skonczyło.

Hahaha
@Banan

Tam tez pokazała, ile jest warta bez koleżenskiego kierownika.

Żegnaj tabalugo
@Banan

Ja tam byłem i wiem co znaczy u tej baby pracować do wc był problem wyjść gorzej niż w Oświęcimiu teraz mam święty spokój (usunięte przez administratora)y jedynie brakuje mi tych ludzi bo byli naprawdę ok

Dziki miki
@Banan

Wystarczyło pare lat wczesniej znac goscia i wszy murowane mogliscie do domu przyniesc plus jazda maluchem badz polonezem posmiewisko wszystko sie smialo teraz widze ze tez, nie kompromituj sie juz kolego posklejaj sobie karton spakuj biureczko jak wrocisz i zmykaj z kolegami i nie rób nic fizycznie bo ci to nie wychodzi tylko za nieroba sie nadajesz wiatr wieje to wypatrujcie czy latawiec nie leci...

!!!
@Banan

Ale macie szefa hali dlaczego z tym nic nie zrobi to jest jedyna osoba która teraz może coś zrobić w tym kierunku i przywrócić to ajp1 do normalności. W pierwszej kolejności to powinna oczyścić sekcję z dziadostwa które się przywleklo do nas i budować wszystko od początku niech tabaluga pokaże co potrafi na robić na produkcji (obawiam się że nic była by wielka kompromitacja)

Człowiek
@!!!

Szefa hali mamy dobrego napewno pomoże a wy Widzieliscie zeby kto kolwiek napisał o przyjacielach cos pozytywnego? przeciez to banda taka własnie jaka piszecie jeden wielce mądruje a potem z grawitacja przegrywa.

Ajp1
@Dziki miki

Kiedy uwolnią nas od tego kierownika i tak go nie ma, może to najlepszy moment żeby go zdegradować bo sie do niczego nie nadaje tak samo jego bezużyteczna grupa kierownikow zmian ajp1.

rampampam

ludzie skad w was tyle jadu? wezcie sie lepiej do jakies konkretnej roboty

Okok

Jak maja juz taki sentyment do tych stołków i ciepłych posadek to niech przynajmniej robią a nie tylko (usunięte przez administratora) Naprawde ni ma z kim pracowac idzie to zobaczyć

Gosc

Jak tam pracują obcokrajowcy?

Ryś

Takiego dna jak utrzymanie ruchu niewidziałem????????????

Zapraszamy
@Ryś

Zapraszamy na ajp1 tu co zobaczyłes to nic w porównaniu z tym co zobaczysz.

Gwóźdź do trumny

Witam moje opinie zostały juz zweryfikowane i nie zostana ukryte napisze wam pare spraw o ktorych powinniscie wiedziec po 50 minkach portal weryfikuje opinie i ona potem wraca przestrzegajcie sie jednak takich przypadkow jak pisanie imion nazwisk opisujecie fukcje nie osobe nie piszcie inicjałow rzeczy ktore nie miały miejsca piszemy tylko prawde nie dodawajcie niczich nr. Tel czy miejsc zamieszkania to z prawnych rzeczy nikt wam nie ma prawa nic zrobic fukcja kierownika to fukcja publiczna wiec mozena wyrazic swoje nie zadowlenie a z etycznych nie piszemy o kims kto jaki jest prywatnie bo to nic nie wnosi do sprawy ci ktorych okreslalacie mianem"przyjaciele z ajp1"musieli sporo sie natrudzic zeby wasze opinie znikły zeby prawda o nich nie wyszła najaw ale pamiętajcie prawda zawsze wychodzi na góre nie mozna jej okłamac oni wiedza ze nie da sie zmazac wstydu z siebie nie naprawią tym swoich czarnych jak piekło dusz ze zgłasza opinie nie zrobi z nich dobrych ludzi mam nadzieję jest ze nasz trud poswiecenie nie długo sie opłaci dlatego nie poddawajcie sie jak widze i słysze na codzień jak sie mobilizujecie to az serce rośnie wiem ze chcecie pracowac w spokoju bez trwogi i nerwów nie martwiac sie oprace o przyszłosc ale jaka macie z nimi przyszłosć?jakie kiedys było ajp1 a jakie jest teraz? Czy jesli sekcja była tyle kierowna przez te osoby i zmieniło sie na gorsze to moze sie cos poprawić nagle??? NIE! Gdzie to wszystko prowadzi? Moim zdaniem do nikąd pokażecie ile was jest i ze możecie a wiem ze stac was na to.

Smieszny
@Gwóźdź do trumny

Macie racje komedia na ajp1, mnie jego zachowanie przypomina al-adeena z filmu dyktator

@Gwóźdź do trumny

Widzę, że dysponujesz dosyć rzeczową wiedzą na temat pracy w tej firmie. Z tego też względu chciałbym zadać pytanie związane z zatrudnieniem u tego pracodawcy. Wiesz może, czy nie mając udokumentowanego doświadczenia zawodowego, można z powodzeniem aplikować?

Gwóźdź do trumny
@Adam

A ja widze ze jestes bardzo dobrym moderatorem tego portalu mysle ze mozna by było odpowiedzieć na twoje pytania, tylko popros kolegow z portalu zeby jak najszybciej zweryfikowali opinie ktore wodzisz pod nami zeby były one widoczne co ty na to?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 739.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 676, z czego 160 to opinie pozytywne, 143 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.