Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Miła

Nawet nie wiesz po kim spienisz.

Kos tam

Pojawiła się (usunięte przez administratora) informacja że pracodawca dysponuje połową urlopu pracownika lub może to zmusić do urlopu. To jest nieprawdą powtarzają przez (usunięte przez administratora) bezmyślnych ludzi. "Pracodawca nie ma prawa samodzielnie udzielić pracownikowi bez jego zgody urlopu wypoczynkowego poza sytuacją, w której dokonuje tego w okresie wypowiedzenia lub dotyczy to urlopu zaległego." I tyle w temacie, jeszcze raz usłyszę to strzelec taka glupia małpa w łap. Najgorsze jest to zevrozpowiadaja to takie u ciotki, ktore nawet na zaległy urlop nie idą, a potem sie śmieją z tych co wzięli. Urlop można wycofać, więc jak wam nie pasuje to do roboty, nikt nie ma prawa was wyrzucić.

Hmm
@Kos tam

To w takim razie o co chodzi do cholery? Bo u nas na sekcji jest przygotowana lista osób,które pracują od poniedziałku oraz tych,które mają iść na urlopy. To kto do cholery przygotował sobie tą listę i w porozumieniu z kim? Bo z nami tego nikt nie uzgadniał,ani też nie pytał czy zgadzamy się na pójście na nowe urlopy. Tyle tylko wiemy,że od poniedziałku pracuje tylko pierwsza zmiana.Dlatego chciałbym wiedzieć czym sugerowała się osoba, która sobie tą listę przygotowała wybierajac z wszystkich trzech zmian osoby,które mogą przyjść do pracy,a które mają iść na NOWY urlop.Bo z pewnością nie sugerowała się liczbą dni urlopu!!!!!!

Ktos tam
@Hmm

Jak sobie na takie coś pozwalacie

Czarnulka

Czy narzędziownia pracuje w tym tygodniu normalnie? Chodzi mi o hutchinson na leśniance. Dziękuję za odpowiedź.

Straż

Pomiary temperatury hutchinson 2 Żywiec Parodja ludzie w grupie brak dyscypliny kto to wymyślił wystarczy jeden zarażony i nieszczęście gotowe ile jest warte zdrowie pracowników i ich rodzin

@Straż

Pomiar temperarur to pic na wodę!!! Doskanale wszyscy wiemy,że każdy jeden z nas może być nosicielem,nie mając o tyn pojęcia.Wiemy,że wirus nawet przez dwa pierwsze tygodnie u osoby zarażonej,może nie dawać żadnych objawów typu gorączka czy kaszel. Zwróćcie uwagę na wyniki pomiaru temperatury,jak te ich termometry zaniżają. Ja dzisiaj np miałem 35 stopni,a kiedy spytałem dlaczego taka niska,to w odpowiedzi usłyszałem,że człowiek wchodząc na halę z zewnątrz jest wyziębiony. Hello,ale nie ma mrozów,a napewno dzisiaj nie było.Oni myślą,że my mamy trzy lata i kręcone zęby??? Dlatego sami widzicie,że nadal pracując jesteśmy w czarnej du..

xdt
@Straż

ludzie sami sie dyscyplinujmy to nie przedszkole zeby nam mowili kiedy myc rączki a kiedy stanąć dalej od siebie, sami też musimy myśleć...

@..

Nie każdy jeden jest nosicielem, to jest pic na wode. Miałeś kontakt z osoba zakażenia? Nie. to skąd sie ten wirus wziął na tobie?

@..

Miarzylas kiedyś temperaturę o 5 lub 6 rano? Bo ja tak, czesto mam 35 i parę stopni o 4 rano nawet 34. To normalne

Wirus
@Straż

A pani z BHP była w szatni? Niech przyjdzie z megafonem i ogłosi proszę zachować metr odstepu!!! Taka mądra, chyba w gębie. Na produkcji to samo nie da się zachować odstepu nie ma takiej możliwości .

Oczywiście,że nie każdy. A na jakiej podstawie stwierdzasz,że nie miałeś kontaktu z osobą zarażoną? Równie dobrzeTy,czy ja mogę być już zarażony nie wiedząc jeszcze o tym. Zanim coś głupiego powiesz,to może najpierw poszerz swoją wiedzę,bo jak na ten moment,to słabo Ci idzie!!!

@.

Na żywiecczyźnie nie ma osoby zarażonej koronawirusem, a z osoba z zagranicy sie nie kontaktowalam, zachowuje 1,5 m odleglosci od innych, czyli na tej podstawie twierdzę że nie miałam bezpośredniego kontaktu z osoba zarażona bo bym już siedziała na przymusowej kwarantanna lub byla objęta nadzorem epidemiologicznym. Codziennie poszerzam swoją wiedzę na ten temat ale ze sprawdzonych źródeł. Dziękuję wszystkim plotkarzom, panikarzom, za straszenie ludzi i wprowadzanie ich w błąd. Buntujecie tylko innych, że chodząc do pracy możecie się zarazić i umrzeć. Tak jest taka możliwość ale dlaczego wy jeszcze chodzicie do tej pracy? Panikarzy, plotkara i spiskowcow wirus nie łapie?

Tak sądzisz,że na Żywieczczyżnie nie ma żadnej osoby zarażonej? To masz błędne info. Widocznie masz ubogie informacje z TV i neta. Powiedz jeszcze jak Ty to robisz, że podczas pracy zachowujesz bezpieczną odległość 1,5 metra? Czyżby utworzyli jakieś bezpiecznie miejsca pracy? Haha. A jeśli ja może miałem kontakt z osobą,która wróciła zza granicy? I co Ty na to? Bo ja np nadal chodzę do pracy, bo np lubię. Nadal sądzisz, że jesteś bezpieczna? Wiesz co? Życzę Ci powodzenia,ale serio ŻAL MI CIĘ!!

@.

Nigdy czlowiek nie jest bezpieczny, ani w domu, ani na ulicy ani w pracy, wiedziałam to zawsze. Tylko osobom bez pokory wydawało się że nic nigdy złego nie może się stać, że nigdy nie umra, więc teraz kiedy jest pandemia boją się że zachoruja, spotka ich cos zlego. Dlaczego? Przeciez ich nie ma prawa spotkac nic zlego. Nie boję się śmierci, choroby, liczą się z tym że wcześniej czy później mnie to spotka. Nie jedna chorobę trzeba było przeżyć i nie jedna osobę pożegnać na zawsze i na mnie to też przyjdzie. Żal mi tych panikarzy którzy drugiego człowieka sie boją że ich zarazi, żal mi tych plotkarzy, którzy natychmiast przekazują niezprawdzone informacje i wszystko wiedza najlepiej, żal mi tych co tworzą teorię spiskowe, że jak siedzi w domu to ma koronawirusa tylko sie nie przyznaje, żal mi tych ludzi, którzy w kółko powtarzają że zdrowie jest najważniejsze a na okrągło siedzą na palarni i wypalaja papieros za papierosem. W tych trudnych czasach widac jaki czlowiek naprawde jest, fałszywi ludzie już sie nie ukrywają, to pozytywna strona tej pandemii. Koncze dyskusje.

Matka

Na jakiej podstawie piszesz że w Żywcu nie ma zadnej osoby zakazonej.Bo nie robią testów. ?

maga
@..

przynajmniej mierza i ludzie sie teraz bardziej pilnuja i do roboty nie przychodza kiedy widza ze maja temperature.

Operator autoklawa

Czy wogóle wrócą do nas Ukrainki? Czy będą zatrudniać osób z Polski? Pilne, chcę wiedzieć odpowiedź!

Operator autoklawa

Z młodymi można pożartować i wyrwać ich gdzieś na weekend albo na spacer po pracy :D Ukrainki są wspaniałe i śliczne dziewczyny :-)

@Operator autoklawa

Żeś wymyślił ciekawe z której strony?żadnej ładnej...polki są przepiękne ty się nie znasz:p

jonny
@Operator autoklawa

na pewno wrócą

Nikiii

Fajnie.. Tyle osób teraz z weekendów będzie bez gorsza..

Xxxx
@Nikiii

Czemu?

Nikiii
@Xxxx

Bo napisali nam że umowy weekendowe są narazie zakończone..

Buba

Dlaczego nie płacą nam postojowego tylko musimy wypisywać swoje urlopy? Gdzie są związki? Potrafią tylko zabierać nam pieniążki? Do pracy pójdą tylko "wybrani" kierowników? Co z resztą?

Lalabo
@Buba

A masz rozum ? Bo chyba go nie umiesz używać. Związki mają za ciebie podejmować decyzję czy wypisujesz urlop czy nie ? Za rok 2019 mają prawo Cię wysłać i nie masz nic do gadania, a za rok 2020 nie musisz się zgadzać. Jak się zgodzisz to tylko i wyłącznie twoja wina

Ktoś
@Buba

Pracodawca może zadysponować połową Twojego urlopu. Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie.

Xyz

Od kiedy macie postój?

Buba
@Lalabo

To Ty nie masz rozumu a może rozeznania, jeśli 99%załogi wypisuje urlopy bo się boi sprzeciwić, to co zdziała 1%?Człowieku jesli pracujesz w hutchinsonie to powinieneś mieć świadomość tego jak to działa. A twoja odpowiedź świadczy o "Solidarności" czyli każdy sobie.......... Co do związków zawodowych użyje tylko popularnego stwierdzenia Żenada

Lukas
@Buba

Lalabo ma rację. Nikt Was nie zmuszał do tych urlopów. Skoro je wypisaliście to musicie być świadomi że dobrowolnie, a jeśli nie to gratuluję (usunięte przez administratora) Jeśli Ci urlop nie pasuje to trzeba było pokazać jaja i go nie wypisywać a nie wylewać żale na forum. To jest właśnie żenada. Więcej odwagi w realnym świecie życzę a mniej kozakowania w necie bez pokazywania twarzy.

Kor
@Buba

Najpierw wybierasz stary urlop z godnie z wyrokiem SN jak się z tym nie zgadzasz to pędź na Kościuszki 20 minut potrwa obnażenie twojej hipokryzji

Kor
@Buba

Wyrok SN w tej sprawie jest poczytaj i będziesz miał wiedzę i przestaniesz wypisywać brednie

Neo
@Ktoś

Pracodawca może wysłać cię na urlop ale zaległy czyli z 2019 roku. Natomiast nie ma prawa rozporządzać uropem aktualnym czyli za 2020. Uropem za bieżący rok dysponujesz sam i to twoja decyzja czy go wezmiesz czy nie.

Ruda

Niech się to już skończy bo jakąś masakra

Nikt

Kiedy Polski Rząd w trosce o społeczeństwo Polskie bez którego nie może istnieć wyda rozporzadzenie o zamknieciu fabryk, które nie musza produkować wyrobów na potrzeby epidemi. Te miejsca sa teraz strefą największego zagrożenia, skala jest gigantyczna, popatrzny na Włochy i Hiszpanie, wnioski same sie nasuwają

Martini

Wczorajsza zmiana pomiędzy drugą a trzecia. Mieliśmy się nie spotykać, 21.20 schodzimy z hali a tam na szatni nocna zmiana się przebiera. Przy czytniku do wyjścia aby się odbić trzeba było się przepychać pomiędzy ludźmi wchodzącymi i stojącymi w kolejce do Pani kierownik hali która mierzyła im temperaturę. A bramka zamknięta i trzeba było przez bramki przejść normalnie. No brawo. A po hali na pierwszej zmianie pan dyrektor chodził i rozstawiał ludzi żeby tak blisko siebie nie stało. I po co to? Na pokaz?

Bakteria

Tak i oby jak najdłużej

Jo

Pracuje normalnie. Ile razy będziecie siepytac

rubaszny arbuz
@Bakteria

Na pocieszenie dodam, że ceny ropy lecą na łeb na szyję, to i wazelina będzie tania. Przyda się wam zapas, kiedy będą wybierać kogo zwolnić, bo zamówień nie będzie.

Bakteria
@rubaszny arbuz

Dobrze że ty pracujesz w branży w której nie będą zwalniać po epidemii. Wściekły jesteś bo dałeś sie wkręcić w urlop? Tych co pobrali niepotrzebnie urlopy nie będę zwalniać?

Pani

Ludzie majanas gdzieś na jadalni odstepy oklejanie krzesła a na produkcji jeden na drugim zenada

Hanka Mostowiak

Nie wiem jak z pracownikami zatrudnionymi przez Hutchinson ale pracownicy z agencji nie pracują, dotyczy zmiany weekendowej. Nie wiadomo jak długo tak bedzie może byc tak, ze za tydzień pójdziemy.. na ten moment jeśli dysponujesz urlopami zostaną one wypłacone. Tak poza tematem zakład ma bardzo niska opinie z tego co tutaj zauważyłam pomimo ze praca nie należy do najgorszych co daje wiele do myślenia..

Ta
@Hanka Mostowiak

Sam/sama sobie zaprzeczasz skoro pracujesz przez agencję w Polsce , dostajesz co miesiąc umowę i nagle nie masz pracy ,wypłacają Ci urlop . Jak można w Polsce przez agencję robić japitole trzymajcie mnie i chwalić pracę w tym zakładzie . Przez takich jak Ty agencje się mają dobrze!!! Pracuj teraz w wakacje ja lecę na Hawaje pozdro

Dd

Czy zakład nr 2 pracuje na 3 zmiany

Ukrainka

Ja bym chętnie poznała Cię może nawet jakiś ślub wzięła żeby nie jechać do Ukrainy, bo znowy czekać trzeba długo na wizę, i całe życie na Hatchinsonie bym robiliśmy. Byłam dla ciebie idealną. Co ty na to? Pasuje?

potrzebujacy

witam jak któras dziewczyna z ukrainy chetna do opieki 6latka to zapraszam

Klim

2 dalej robi tylko na 2 zmiany

Denyk
@Klim

Jakie zmiany są na zakładzie 2 jak wszystkie 3 zmiany idą normalnie jak nie wiesz to nie wypowiadaj się.

Czesio

W 2 praca idzie na dwie zmiany, jedynie wulkanizacja na trzy zmiany, kilka osób na halę.

Jo
@Czesio

Na 3 zmiany bo ja idę do pracy na 3 jutro i nic mi nie wiadomo o jakis zmianach. Pobraliscie swoje urlopy to teraz sieccie w domu i się nie interesujcie.

Pytajaca

A co z pracownikami z Ukrainy którzy zostali masowo zwolnieni? Podobno mają ciężko wrócić do domu. zachowanie zakładu daje wiele do myślenia o ludziach którzy robią z nami co chcą

Piot
@Pytajaca

Z jedną dziewczyną mam kontakt, oni czekali na granicy prawie 1,5 dni, normalnie wrócili do Ukrainy, mówiła dziewczyna jak wszystko się skończy to napewno wrócą do nas z powrotem. Ale pisała że droga była bardzo ciężka.

Rudy pies

Podwyżek nie bedzie,bo związki nie potrafią nic wywalczyć, masakra.

Widzący

Niech miasto Zywiec zamknie w koncu ta wylęgarnie wirusow bo wystarczy jeden zarażony a już kilku pewnie takich jest a o naszym powiecie będzie głośno!!!ile mozna czekać...!!!

Hml

Tak to moze na tygodniu wyglada przyjc na wekend

Wirus

Na stolarskiej wodą destylowaną odkazali szatanie, jakieś jaja sobie robili bo prima a prilis dopiero 1 kwietnia!!!

Olek

A kiedy te osoby które miały styczność z osobami z zagranicy zostały odwolane... Jak juz trochę z wami popracowaly jesli tak madrujesz to w temacie jesteś tempy

@Olek

Dokładnie. I w końcu ktoś coś mądrego napisał. Sam wiem o osobach, które miały i mają kontakt z osobami,które wróciły zza granicy. Te osoby niestety nadal pracują,a wszyscy wiemy,że przez okres dwóch tygodni nie muszą mieć żadnych objawów zarażenia. Więc sorry,ale po co te śmieszne i zbędne komentarze? Prawda jest taka,że dopóki wszyscy nie będziemy siedzieć w domu,to już nie długo w PL może być taka sama sytuacja jak we Włoszech. Zastanówcie się czy tego chcecie. A jeśli tak,to nadal pracujcie,narażając na śmierć siebie i swoje rodziny. Życzę powodzenia i owocnych wyników w pracy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 735.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 672, z czego 160 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.