Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

werko

Chcesz przeżyć przygodę życia to polecam prace w tym zakładzie , zaawansowana PATOLOGIA!! heh kto pracuje to wie kto nie to zapraszamy

rocky

nie polecam pracy na 3 hali kolo buira adecco. Jestem nowy ale robilem za magazynem 3 tyg na 2 hali tu to jakas porazka (usunięte przez administratora) i syf animatorzy zwierzeta nie polecam!!!

byla

zycie bez HUTCHINSONA jest piekne.pracowalam tam pare lat.uwazam je za stracone.pracownik nie jest traktowany jak czlowiek tylko jak maszyna ktora ma pracowac na pelnych obrotach.najlepiej jeszcze tak zeby nie chodzil na przerwy.

a na AJP 10 jacy animatorzy? teraz na nocce kto jest najlepszy?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
nn

Najgorszy animator to (usunięte przez administratora) bo nic chłopaczyna nie umie :D , a sorki lizać tyłek temu ciepłemu kierownikowi , Pani (usunięte przez administratora)(kontrola) ma gdzies jego zakazy nakazy co chwile chodzi na papieroska razem z zardzewiałą białą koleżanką , nie polecam pracy w tym zakładzie jest coraz gorzej !!

kto tam jest najgorszym animatorem na 3 hali? a który jest najlepszy?

Mojżesz

Nie polecam pracy na 3 hali. Bed animators.

@Mojżesz

chyba "bad" :))

kw

dziękuję wam bardzo za odpowiedź

TakJest

Praca nie jest warta zarobków, urobisz się jak jakiś murzyn w czasach niewolnictwa po to by za cały miesiąc dostać 1300 zł wypłaty. Niestety taka jest prawda.

lulka

Jak 1600 ?? przecietny pracownik po 4 latach pracy niema jeszcze 1600 na dzień dobry najniższa krajowa. to sobie sprawdź ile tego jest

ona

Czy wiadomo coś o przyjęciach ? Czy w hutchinsonie jest jedno stanowisko pracy ? proszę o info

on
@ona

Sa ale nie polecam pracy w tym zakladzie.

kw

czy moglibyście mi napisać ile zarabia przeciętny pracownik produkcji w Waszym zakladzie?

alfa
@kw

1 600 zł

kkkk

wczasyczy ktoś o nich słyszał miałybyc wypłacone do 10.08 a tu nic jest wrzesień

xxxyyy
@kkkk

Były wypłacone z wypłata w sierpniu:-)

jo

Na tym forum nie ma co pisać bo i tak wszystko jest później kasowane....

Stary

Nie polecam pracy w tym zakladzie dopuki dyrekcja nie zajmie sie kilkoma osobami ktore sa kierownikami lub animatorami . Bez nich praca bedzie przyjemna.

Ktosiek

Nie polecam pracy w hutchinsonie! Dziwi mnie to że gowork usuwa prawdziwe komentarze na temat tego zakładu chyba sam hutchinson do nich pisze i płaci im pewnie by to robili, hahaha

Hehe

No i znowu ocenzurowali forum buhahha ludzie zal...

kermit

Ale żeście się rozpisali na tym forum!!! No, ale jak firma świetnie prosperuje, ludzie zarabiają przyzwoicie, problemów zero, to o czym tu pisać? Ech, zazdroszczę Wam tej sielanki...

krauzer

To jest forum zakładu Hutchinson na ulicy Leśnianka chciałbym się dowiedzieć kiedy będą przyjęcia pod firme Hutchinsona a nie pod ADECO składałem tam podania od stycznia i nic nie przychodzi proszę odpisać?

były

I o to chodzi! jak już wiesz ze niec wiecej sie nie nauczysz to trzeba sie brać! i ktoś inny na tym skorzysta nowy pracodawca dostanie dobrego pracownika a jakis młody bedzie zadowolony z pierwszej pracy. A hutch - daje mu 2-3 lata i koniec. Pozbierają zabawki i przeniosą sie do nowej piaskownicy (serbia tunezja). A tak nawiasem mówiąc - na wartość dobrze prosperującej firmy skałda sie 1/3 - maszyny budynki i cały bajzel w magazynach a 2/3 to DOŚWIADCZENIE zgromadzone w kapitale ludzkim i WIEDZA w zgromadzona przez lata. A teraz sie zastanówcie czego jest najwiecej w hutch!!!???

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 740.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 677, z czego 160 to opinie pozytywne, 144 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.