Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Maflok

Witam. Jestem ciekawy ile zarabia się w Panstwa firmie. Dodam, że jestem ustawiaczem z konkurencyjnej firmy Maflow...

Różnie
@Maflok

Bywa różnie z pensjami, pracownicy oprócz stawki bodajże 9,10 mogą liczyć na premie, 400 zł za brak reklamacji na sekcji, 100 zł za wydajności na sekcji oraz 100 zł za ograniczenie odpadu. Tak było przynajmniej jeszcze 3 miesiące temu gdy tam pracowałem, średnio zarabiałem jakieś 1800 zł

pk
@Różnie

Premii na oczy chyba z pół roku nie widziałam!! Jakie premie?? Jak nie ma reklamacji to zawsze wymyślą, że odpad za duży albo za mała wydajność! 1800 zł??? A to ciekawe, bo ja po prawie 2,5 roku zarabiam 1400 zł..

PufDady
@Różnie

Chacza 2 pomyliłeś z Chaczem 1 na Leśniance. U nas 200zł max premii o ile wszystko gra. Legenda głosi że ktoś kiedyś dostał tą premie.

Drogi Misiu jeśli odszedłeś z tej Firmy to nie jesteś na bieżąco jak wygląda praca na hali. Jeśli chodzi o liderki czy majstrowe są wyjątki ,bywają które dbają o pracownika i pomagają w pracy ...może zrobimy ankietę i zobaczymy wypowiedzi pracowników którzy umieją obserwować kto wykonuje dobrze swoje obowiazki.

Misiek

Jak komuś nie pasuje to może odejść z Firmy. Ja pracowałem dziewięć lat i z własnej głupoty musiałem odejść z Firmy, teraz już inaczej patrzę na ten zakład. W innych Firmach zatrudniają tylko na umowę zlecenie i pracownik to tylko śmieć. Wszyscy możecie sprawdzić jak jest gdzie indziej, bo wszędzie przecież jest dobrze gdzie nas nie ma. Dlaczego patrzycie na pracę innych jak pracują przecież nie znacie się na pracy lidera czy na innych stanowiskach. Zawsze trzeba patrzeć tylko swoich obowiązków i je dobrze wykonywać.

Może rozpoczniemy rozmowy na temat podwyżek ...Znowu będą oceny pracownika ustalone odgórnie i najwyższe stawki dostają majstrowe i liderki oraz osoby które mają układy np. osoby wymienione w wpisach wcześniejszych .. Proszę o wypowiedzi ................

Leszno
hmmm...

czyli gówno nie zakład

ON

A mi Kasi tylek sie podoba :)

która to?

bor

Pani ķaska z kontroli Chya z ajp8 nie miesi sie w swoich za ciasnych gatkach przez co nie może siąść nawet na ławce i ostatnio zauwazyłem ze sepleni jak myslicie jaki jest powód buahhha...................

xxx
@bor

Swoim zachowaniem reprezentujesz niski poziom inteligencji ...co Ci do tego jak ktoś wygląda,popatrz w lustro narcyzie!!! co jak co ale to już jest przegięcie, mam nadzieje że, K. dowie sie kim jestes i narobi ci koło twojej zapewne małej zajebistej dupy!!!!

mike

Na poczatek 1300 zl

maja

Bambaramba ja nadal nie moge powstrzymac śmiechu he he he he he he he he he he he he he he he he he he he powinieneś mieć NICK " żenada":)

maja

he he he he he ale smieszne naprawde sie usmialam MASAKRA tak to brzmiało... he he he he he he i tak bez konca :)

Adeco

Bambambam: Racja, zwłaszcza majstrowa zmiany B i jej koleżanka kontrolerka to non-stop godzina 22:30 na stołówkę i na kawce nieraz do północy a wydział rządzi się sam. Bo myślą że są nie do ruszenia w tym zakładzie... Myśli taka jedna z drugą że jak dobrze liże "dupsko" przełożonemu to sobie może robić co chce. Pracownicy powinni reagować na coś takiego, w końcu kontrolerka to taki sam pracownik jak każdy operator i ma przerwę 20 min raz na zmianę a nie że sobie przesiaduje po parę godzin z majstrową na kawkach bo koleżanka. MASAKRA!

gagagagagaga
@Adeco

Zywiec 2 - s......

operator

Co powstanie jak połączysz pedała z pelikanem? Majstrowa HAHAHAHAHAHAA

!

Masz rację! Cały syf i (usunięte przez administratora) na wydziałach to tylko i wyłącznie wina zarządzania i braku organizacji.

Bambambam

Dzień bez reklamacji na B3? Dniem straconym - proponuję wymienić liderki i majstrowe i problem rozwiąże się sam. Bo jak ma być dobrze na wydziale jak pani majstrowa z B3 pół nocki ze swoją koleżanką przesiaduje na stołówce? Dziwię się że kamer nikt nie sprawdza. Każe harować biednym nowym a Adecco na ostrych referencjach bo lepiej niech napieprza z adecco niż koleżaneczka od jaranka. Dramat. Szkoda tylko biednego kierownika bo przez to że rządzą nim majstrowe ma teraz same problemy...

operator

To jest forum dla Hutchinson I Więc proszę o konkretne komentarze .............Mamy swoje problemy i spróbujmy je sami rozwiązać ....

Animatoł

Dlaczego animatorzy w Hutchinson mają takie długie nosy? Odp,bo powietrze w tym zakładzie jest darmowe :) A dlaczego animatorzy mają po trzy zęby? To proste.Jeden do otwierania puszek z konserwą,drugi żeby ich bolał i trzeci na wypadek jak by wypadł ten drugi :)

Animatoł

Trochę człowiek,więcej matoł i wychodzi animatoł.Jaki według was jest największy Animatoł w tym zakładzie? Głosujemy !!!

wald

Jedyne co tu mozesz sie nauczyc to konfidencja lenistwo i alkoholizm!!!

Nocośty

Nie radze Ci tam iść nawet jeśli tylko na krótki okres, to jest życiowa rada, omijaj ten zakład szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 740.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 677, z czego 160 to opinie pozytywne, 144 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.