Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

były

I o to chodzi! jak już wiesz ze niec wiecej sie nie nauczysz to trzeba sie brać! i ktoś inny na tym skorzysta nowy pracodawca dostanie dobrego pracownika a jakis młody bedzie zadowolony z pierwszej pracy. A hutch - daje mu 2-3 lata i koniec. Pozbierają zabawki i przeniosą sie do nowej piaskownicy (serbia tunezja). A tak nawiasem mówiąc - na wartość dobrze prosperującej firmy skałda sie 1/3 - maszyny budynki i cały bajzel w magazynach a 2/3 to DOŚWIADCZENIE zgromadzone w kapitale ludzkim i WIEDZA w zgromadzona przez lata. A teraz sie zastanówcie czego jest najwiecej w hutch!!!???

były

To nie może być tylko myślenie! To ma być stan umysłu który ukierunkowuje Cie na CEL!!! Nikogo nie bede przekonywał na siłe. Ja w hutchu jako inż zarabiałem tyle ze nie dało sie utrzymać rodziny, domu! Zabrałem sie za szukanie i trwało to naprawde długo. I sie udało!

Hitomi

Dziwnie piszesz, sam sobie przeczysz. Co to za inżynier co pracuje na produkcji? Bo jak dla mnie wykwalifikowany inżynier z wiedza i umiejętnościami jej wykorzystania nigdy nie poszedł by pracować na produkcję xD tylko tempe łajzy po ATH (akademii tańca i humoru) i w dodatku zaoczne - pracują na produkcji. Bo nic innego nie potrafią, tak ze nie myl pojęć :D

Masakra

Znowu się jakiemuś(usunięte przez administratora)-prowokatorowi nudzi...

Leszno
były

Hutch to dobra firma dla początkującego inżyniera. Kontakt ze środowiskiem międzynarodowym - jest na rozsądnym poziomie. Pozostało tam jeszcze kilku dobrych inżynierów ( doliczyłem sie 6) którzy faktycznie posiadaja dużą wiedze i doświadczenie i sa w stanie takiego młodego dobrze poprowadzic. Ale niestety wiekszość to plankton który tam wpłynął całkiem przypadkowo. Co do wynagrodzenia to nie bedze pisał bo jest żenujące. Jesli chodzi o kadrę managerską to niestety katastrofa (moze z 3 wyjatkami). Jest bezpiecznie na zakładzie (no bo tak musi być bo jak nie to TOTAL pozbedzie sie świerzba). Jak ktoś tam sie wybiera to: rób swoje i NIE WIECEJ!!! Ucz sie pilnie i szybko tak aby po 2-3 latach iść dalej - na kariere w hutch nie ma szans a poza tym nie warto!!!

XXX
@były

A jako HSE Speclist zarabiam 6000 na rękę Ha Ha HA

@XXX

No nieźle ale szalu nie ma. Ja dzisiaj zarabiam ponad 11000 do łapy.

tugrysica
@XXX

He..Tylko ,że inżynierowie po studiach robią na produkcji a jakiś tam gościu który czytać do końca nie potrafi po socjologii czy stosunkach międzynarodowych jest na stanowisku inżynierskim..i jak ma niy być w tym zakładzie dobrze?

@tugrysica

Nie rozumiem w czym problem! Albo jest się inżynierem albo planktonem! Jak sie chce coś osiągnąć to sie porostu szuka nowej pracy, nowych możliwości. Trwa to miesiąc dwa a nawet rok! Składam wypowiedzienie i ide dalej! Ucze sie i rozwijam! Na kogo mam patrzeć - na tempaków po prawie aministracyjnym którzy nie widza ile jest 7x8 a są jakościowcami!!! - no bez jaj!!! dzisiaj on ma (ona) ma stanowisko a juto beda miał JA!

fredro

Szału nie ma, głowy nie urywa: ok. 2700 na rękę...

b3

Ludzie na wydziale b3 od dluzszego czasu nie dostaja wypłaty a jałmużne . Oj szykuje sie fala l4 zbulwersowanych ludzi. I dobrze.

@b3

tzn ile tej jałmużny? bo ja słyszłaem ze akurat w hutchinsonie zarabia sie nieźle jak na obszar zywiecczyzny...

?

To nie zakład pracy tylko (usunięte przez administratora) Pracuję tam pare lat , i wiem co mówię jest coraz gorzej Jeżeli masz inne możliwości to trzymaj się z dala od tego OBOZU. Pozdrawiam Białych Murzynów :-)

sadasd

są jakies przyjęcia ciągle kogos nowego widać a pozniej go nie widac:P

ha

Naprawdę potrzebuje pracy jest mi to jedno czy jest nieciekawie.

ha

Przyjmują teraz do hutchinson? Potrzebuje na już pracy

noname
@ha

aktualnie zatrudniają osoby na stanowisko operator maszyn/ albo zatrudniali

Nocośty
@noname

Nie no super odpowiedzieć na post z 2013 roku na temat tego czy przyjmują do pracy.

adsad

a czy mi sie wydaje czy w hutchinsonei 1 w zywcu weekendowka ma takie same normy jak pracownicy w tyg? a jesl isie myle to jak tam jest? jak sie pracuje na weekend?

rekrut

co myslicie o hutchinsonie na lesniace? jak płace i jaka atmosfera? jak sie pracuje?

obserwatorzestarzem

ąę - 2013-03-12 18:35:22 Cicho wszędzie,Ciemno wszędzie-co to będzie , WYZYSK BĘDZIE !!!Po niekąd się nie zgodzę .... przed uruchomieniem zmiany powinno być przynajmniej 2 mechaników a nie jeden..każdy chce chce zrobić norme, nie czekając aż łąskawie przyjdzie ustawić maszynę..mniejsza z tym masz zrobić swoje ..ale ludzie w BIURZE zajmijcie sie w końcu organizacją pracy a nie NORMĄ , przychodzą reklamacje? dlaczego? norma norma norma , zepsuta maszyna czekaj na mechanika.... Proszę NORMA MA BYC

xxxxxxxx

Kiedy będą przejęcia pracownikow addeco ,z większym stażem oczywiscie ...???

Yanosik

Haczinson to kolonialalna firma , aż dziwi że wogóle płacą [usuniętę przez administratora]

Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga

Świat jest pełen niezwykłych zjawisk, które dzieją się wokół nas każdego dnia, a których nie jesteśmy w stanie zobaczyć. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest dość prosta. Ludzkie oko, mimo że uważamy je za jeden z najwspanialszych i precyzyjnych narządów, nie jest wcale doskonałe. Bardzo wiele procesów dzieje się dla niego za szybko lub zbyt wolno. Do tego nie jest ono w stanie dostrzec wielu rodzajów światła. Innym problemem są zbyt małe rozmiary obiektów lub ich oddalenie w przestrzeni. Wszystko to sprawia, że to, co widzimy, jest tylko cząstką o wiele większej rzeczywistości. Oto kilka przykładowych, bardzo różnorodnych i zarazem fascynujących rzeczy i zjawisk, które umykają ludzkiemu zmysłowi wzroku.

xxx

Otóż wśród załogi panuje totalne wazeliniarstwo,zawiść i jakby to nazwał lider pewnej partii "powszechne (usunięte przez administratora) co niezmiernie odpowiada dyrekcji w panowaniu nad robolami .

myśliwy

sory pytanko czy moge dostać prace w tym zakładzie????(pytam poważnie)

ąę

Co jest - czy w tej firmie ma ktoS inne zdanie niZ wazeliniarze ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 740.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 677, z czego 160 to opinie pozytywne, 144 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.