Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

?

Ale pod Firmę Hutchinson?

xx
@?

tak i ile razy w tyg się robi

@xx

A co niby ma wspólnego temat ile razy robi się w tygodniu? wiesz może w jakiej rozmowie się kręcimy bo chyba nie rozumiesz co ja pisze słuchaj uważnie są nie równe przyjęcia do pracy i dyskryminacja ludzi teraz to dotarło KPW?

xx

Przyjęcia panowie nadal aktualne ?

magazyner

najlepsza ta blondi nowa z krzyzowej beata co nic nie robi

misti
@magazyner

jutro msza:(

rekrut

Dziekuje za odpowiedzi zastanowie sie eszcze nad tą pracą :)

prac tygodniowy

Cześć rekrut, z tego co widziałem to na weekendzie mało jest pracowników kompetentnych, przeważnie to ludzie z ulicy szkoleni w tygodniu przez dwa tygodnie, a później już pracują sami na weekendzie. Wiadomo, że znajdzie się tam kilku ogarniętych operatorów, ale nie jest ich wielu. Z tego co wiem to za sobote jest 8.50 brutto na godzine a za niedziele złotówke więcej + premie ;) za nocki dodatek nocny 20% więcej, pozdro.

rekrut

a co sądzą pracownicy tygodniowi o zmianie weekendowej ? bo nie spotykane jest takie rozwiązanie mianowicie zmiany weekendowej w innych zakładach (przynajmnie tych w ktorych pracowałem) oraz prosiłbym o odpowiedzi na inne moje zadane pytania

k

Chodzi ci o ADECO oni tylko zerują na ludziach takich jak ty dostaniesz tylko śmieciówke na miesiąc i najgorszy zarobek czyli średnią krajową 1100zł na ręke i koniec a kierowniczki z ADECO będą się śmiały że znalazły frajera takiego jak ty one mają to gdzieś porobisz tam miesiąc i dowidzenia.Właśnie takich ludzi szukają żeby nabijały kase dla na iwnych ludziach takich jak ty one leją na to że robisz przy maszynie 8godz i pod się leje strumieniami.A z ADECO przesiedzą sobie zmianę w biurze popijając kawke i będą miały na to wjebane na wszystko.

rekrut

Mam pytanie tylko prosze o konkretne odpowiedzi ponieważ rozważam prace na weekendy w hutchinsonie 1 (tygodniowka odpada bo pracuje od pon-pt) chciałbym sie odwiedizec co myslicie o pracy weekendowej w hutchinsonie? Czy pracownicy są tam kompetetni (domyslam sie że nie, ale moze są jakies wyjątki) ? czy rowniez pracują tam pracownicy biurowi ? jaka jest atmosfera? oraz co najwazniejsze jaka jest tam stawka za same weekendy ?

U2

Przecież to jest firma Francuska powinni dobrze stać a nie przyjmować pod Agencje jak tak dalej będzie to nikt tam już nie przyjdzie do pracy.Jak jest dobra firma to powinna przyjmować pod zakład czyli pod Hutchinson a nie babrać się w umowy śmieciowe typu ADECO. Zal przyjąć parę pracowników pod Firmę Hutchinson do tego czasu powinny być jakieś miejsca w pracy przecież kryzys rozpoczął od 2009r do 2013r i mówicie że kryzys się zakończył to dlaczego pieprzycie że się ludziom nie chce robić bo przecież każdy rozumny Polak nie pójdzie pracować pod ADECO jako niewolnik przy najgorszej maszynie za marne pieniądze jak murzyn z Afryki nawet czarnuch by tego nie wziął Miesiąc i do widzenia i kup sobie trąbkę do pierdzenia:).Nie za długo nasz kraj pójdzie na dno obudzimy się z ręką w nocniku:)

?

Niech przyjmują pod Hutchinson za 1600zł co zal przyjąć jednego pracownika pod zakład jaka to niby sprawiedliwość mieć średnie wykształcenie i tak przyjmować to jest przecież wstyd!!!!!!! co wy robicie i myślicie że ktoś wam tam pójdzie nie zobaczycie żadnego nowego pracownika bo nikt nie będzie pracował za marną stawkę i jeszcze na miesiąc ludzie z ADECO nie dajcie się robić w chuja?

?

Za marne 1100zł + 200zł weekendy = 1300zł porażka na całej linii?

?

AHA dzięki tak przeczuwałem i jeszcze pod ADECO niech się bujają?

?

Mam pytanie gdzie się znajduje stanowisko Operator maszyn wytłaczaniu na Leśniance czy Stolarskiej?

laa
@?

na stolarskiej

ciekawe

najdziwniejsze jest to w jaki sposób ostatnio dokonano pomiarów czynników szkodliwych,po przerwie św. gdzie nikt nie pracował cały zakład był przewietrzony i na dodatek tego był zakaz zamykania drzwi i jak sie ma to do tych pomiarów przecież to jest chore jak tak można robić oczywiście wszystko bedzie w normie.

max
@ciekawe

zawsze , jak sa te pomiary, to sa otwarte wszystkie dachowe okna, no bo my przeciez nie pracujemy w szkodliwym, w tym zakładzie wszystko jest zgodne z wszechobecnymi normami BHP i w ogóle

aa

w tej firmie to kazdy miesiąc jest krótki

ale urwał

i to miała być wypłata?! toż to śmiech na sali

marf
@ale urwał

...bo miesiąc byl krótki-jak zwykle zresztą , musiałby miec chyba z 50dni, żeby godziwie zarobic...

optymista

jaka wypłata .......zasiłki są w środy ..

xxx

Będzie jutro wypłata. Wiadomo coś?

ral
@xxx

ponoc w poniedziałki przelewów nie robią...pewnie 7 nas uraczą.

mloda

Wyjatkowo dobrze. U kogo jestes na ajp1??

nowy

powtórze pytanie a jak tam na ajp1

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 160 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 372 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.