Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

bodzio lipowa

ile zarabia sie na tych słynnych auto-klawach ?

Beduin

Nie ma żadnych NORM! Pracuje się na stawce godzinowej, normy to sobie wpoiły murzyni którzy tam pracują i ciągle te "normy" sami sobie podnoszą. Mentalność pracowników w tym zakładzie - kładzie wszystkie możliwe absurdy na łeb!

tak tak
@Beduin

są normy tylko pod nazwą cele i chodź by nie wiadomo co się działo trzeba je zrobić tak że nic sie tu nie ma do tej niby stawki godzinowej ,

kk
@tak tak

bzdury!!! ludzie sami robia ile fabryka dała zapierdalaja bo licza na jakies uznanie co jest żałosne co najmniej. Baby nawzajem udowadniają sobie że sa lepsze jedna od drugiej a biurowcy się smieja i maja dzięki temu coraz większe normy które ludzie sami sobie wypracowali na własnej głupocie. I jeszcze nie słyszałam żeby komuś cokolwiek zrobili za nie wykonanie 'celu' wiec wescie się nie wypowiadajcie w tak durny sposób bo jak każdy wie pracownicy tego zakładu to debile i idioci

nowy B-B

Gdzie zapisane są normy? Szukając nic nie znalazłem na stanowisku pracy.Kobieta od bhp gorsza od hi..era.

xoxox

Moja opinia o pracy w firmie hutchinson . Było mi dane pracować wcześniej w paru innch zakładach ale większego burdelu i chamstwa nie było mi dane wcześniej doświadczyć. Osoby które rozważają pracę radzę. omijać to miejsce szerokim lukiem. Atmosfera pracy jest fatalna. Ja szukam już innej pracy. Zdaje sobie sprawę ze nigdzie nie ma różowo ale to co się tu robi to jest przesada.

Wyzwolona

hutchinson koszmar zycia nigdy wiecej. zmarnowany kawałek zycia

camiro

Jaka jest średnia pensja ( do ręki ) na weekendowej zmianie? Jaki czas pracy- 8, 10 godzin? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

bezstronna

Pracownicy Hutchinsona obecni i byli ..........jeśli macie problemy lub sugestie to piszcie . To jest forum ogólnodostępne i dlatego im więcej wpisów tym więcej wiadomości wśród pracowników ...

mobbing

Jest jeszcze coś takiego jak meritum Prawo pracy 2012 ABC a wolters kluwer business.Krystyna Pieńko -rozdział V.5;

evan

witam, mam nieprzyjemnosc pracowac w tym zoo...ludzie to same kapusie falszywe i nic wiecej...Majstrowa robi co sie jej zywnie podoba .. podnosi normy norma biurowa na danej referncji np 800 przwodow a my mamy robic 900 i wielkie problemy jak ktos zrobi 800 albo sie nie wyrobi...nawet jak ktos ciagle sie wyrabia jest nie uprzejma i wredna poprostu chodzi i szuka tylko do czego mozna by sie przyczepic i wstawia za byle co nagany .. bardzo lubi sie klucic i tylko szuka i prowokuje...i czasem nawet klamie w oczy... zal ze w zakladzie cos takiego ma miejsce nicc innego jak tylko mobing stosowany na pracownkiach z addeco a kierownik?? kierownik nie robi nic zamiata wszystko pod dywan zeby tylko nie poszlo dalej i zeby on nie mial klopotow a majstrowa robi co sie jej zywnie podoba ludzie skladaja na nia skarki a jej z tego nic nie robia bo jest wydajnosc. gdzie szacunek dla pracownika robisz za najnizsza krajowa umowa na miesiac i traktuja cie do tego jak scierwo...czlowiek sie stara mimo wszystko a tu patrza tylko jak cie podjebac....niemoge sie doczekac dnia kiedy odejde z zakladu... nie polecam nikomu tej pracy jesli chcesz sie tu zatrudnic to nie wiesz w co sie pakujesz uciekaj jak najdalej....

kk

Witam czy ktoś wie czym zajmuje się firma MAN PoWER W HUTCHINSONIE w Żywcu

lulka

Drogi lan czy ty nie wiesz ze firma ma wlasny kodeks pracy ? I za spoznienie nikt nie poniesie odpowiedzialnosci???!!!! Kpina !!! Brak kompetencji !!! Po raz kolejny !!!!

lan

CHCIAŁBYM PRZYPOMNIEC SZANOWNYM PANIOM Z BIURA IŻ PIT 11 NALEŻY WYSŁAC DO PRACOWNIKÓW ZWOLNIONYCH LUB PRZEBYWAJĄCYCH NA L4 NAJPÓŹNIEJ DO DNIA 28 LUTEGO!!! PEWNIE TO WINA POCZTY, ŻE JEGO JESZCE NIE MAM???? NIE SĄDZĘ!

Chwała Związkom że nie odpuścili i dalej walczą o podwyżki ale trzeba chyba być bardziej stanowczym ...dlaczego mamy odpuścić podwyżke za dwa miesiące . Dlaczego pracownicy pracują 7 dni w tygodniu i nie mogą dostać urlopu ani wybrać dni nadrobionych . Czyżby w Hutchinsonie nie obowiązywał Kodeks Pracy .........

ajp8

animatorzy na ajp8 sa gorsi od Putina !!!

Lola
@ajp8

AMATORZY

zainteresowana

Witam czy przyjmują pracowników na wekeendy?

pol

mialem okazje pracowac 2 soboty i najbardziej razi mnie stosunek liderek z weekendu do pracownikow ci ludzie naprawde zasuwaja a te pseudu kierowniczki mysle ze to mozna zaliczyc do mobingu zadnych kompetencji powinien sie im przyjrzec kierownik

jako

jak tam na weekendowce w hutchinsonie 2 ?? po ile godzin sie pracuje i jaka stawka i atmosfera?

ee

a kto kierownikiem i animatorami weekendówek?

StareDobreCzasy

Witajcie! Serdeczne pozdrowienia dla byłych współpracowników zm. A -A3 Mam nadzieję, że się jeszcze trzymacie!

Oferty Pracy

Technik Metod Nr ref: 14/TM/2015 Hutchinson 2015-01-27 Żródło: Gowork.pl Łódź (łódzkie) Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.                        Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyzna

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 160 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 372 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.