Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

xxx

Będzie jutro wypłata. Wiadomo coś?

ral
@xxx

ponoc w poniedziałki przelewów nie robią...pewnie 7 nas uraczą.

mloda

Wyjatkowo dobrze. U kogo jestes na ajp1??

nowy

powtórze pytanie a jak tam na ajp1

Woda Sodowa

Wierszyk o Animatorze Hutchinson. Są ludzie i "ludzie". Różnica niemała. Gdy mówi się: człowiek, to w tym jest pochwała. Co zdobi człowieka? Nie suknia, lecz praca, I głowa. Lecz w głowie się często przewraca. Co głowa, to rozum, co rozum, to głowa, I woda sodowa, i woda sodowa. Jest zakład Hutchinson. W zakładzie tym członek. Nie głowa jej, gdzie tam, najwyżej ogonek. A jednak - jak gromi i jak mocno zgrywa, Potępia, piętnuje, bo jest nadgorliwa. Co głowa, to rozum, co rozum, to głowa, I woda sodowa, i woda sodowa. Kto nie ma talentu, ten łaknie godności, Tak właśnie zdobywa się rozgłos najprościej, Więc pcha się, gdzie może, i pnie się, i pnie się, Więc tu - "Dyrektorze", tam - "Panie Prezesie". Co głowa, to rozum, co rozum, to głowa, I woda sodowa, i woda sodowa.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
ede

Skarpetki wzial wierzba i obro :)

kkkk

a kiedy będą wypłacane te tzw skarpetki

nowy

a jak się pracuje na stolarskiej na AJP 1 czy fajna załoga przydzielono mnie tam jako nowego pracownika na autoklaw tak chyba się to nazywa kto tam jest animatorem na kogo mam uwazac

ssd
@nowy

Na lesniance nima animatoruf. Są liderki i majstrowe - czyli osoby od niczego i po nic

kkk

szanowna pani weronika animator na lesniance niech sobie uważa bo może stracic ta(usunięte przez administratora) prace a to co robi z młodszymi pracownikami nazywa się mobingiem

ola2

i jeszcze jedno całe biuro majstrowe i liderki z bozej łaski WIĘCEJ SZACUNKU DO OPERATORÓW I FORMUJĄCYCH BO TO ONI ZAPIER.NA WAS.A NIEKTORYM KONTROLERKA JAKOSCI TEZ NIECH Z GŁOWY KORONA NIE SPADNIE JAK TRZEBA KOMUS POMOC IZOLUJECIE SIE OD OPERATOROW ;BO JAKZE TO JA MAM POMOC JA JESTEM WIELKA PANIA KONTLORER.POZDRAWIAM LESNIANKE

oja2

sorry wam za błedy ort.ale pisałem w pospiechu oto efet wieloletniego cofania sie bo w tym zakładzie wypełnia sie tylko bzdurne karty jakosci itp.

oja2

popieram komentarz oja tam naprawde człowiek najpierw stanie w miejscu w rozwoju a potem sie COFA codzien przewod złaczkqa przewod złaczka wspułczuje ludziom ktorzy musza tam charowac fizycznie wiem bo sam tam pracowałem pare lat.rzygac sie chce na sam widok hali i maszyn.pozdrawiam ciezko pracujacych operatorow i formujacych natomiast nie pozdrawiam liderow wiekszosc to pasozyty na ktorych trzeba zap....bo musza miec czas na kawe z majstrowa na ploty i rozmowie o ciuszkach nalbo ktora co piecze na swieta.a z człowieka pot sie leje zeby norme zrobic albo spaceruja bez celu po hali zeby sprawiac pozory pracy albo zaprezentowac spod fartucha czesto rozpietego bo to niby za ciasny albo za ciepło nowy ciuszek.

oja

w tej firmie na pewno się nie rozwiniesz a raczej cofniesz w rozwoju

ala

ile u was mozna zarobic sa jakies dodatki

mira

W sprawie podwyżek - nareszcie ZWIĄZKI maja konkretne propozycje ...oby wytrwały do końca negocjacji ...

hutchinson I a II to różnica ..niech każdy pisze na odpowiedniej stronie -

lara

Na lesniance kolo 3000 na stolarskiej 1200

gta

700 zl za siedzenie z animatorem na palarni hehhe

Ptnx

Ile tam wychodzi nowy pracownik na rękę na lesniance?

o

widać że się znasz he he ja dostałem 700 zł

ere

30 zł

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 740.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 677, z czego 160 to opinie pozytywne, 144 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.