Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Meksyk!

proponowałabym się przyjrzeć z bliska hutchinson Zywiec 2 sekcja AJP6 -weekend.Tam to dopiero się dzieję!

nickel

Chcą by się ludzie nie zwalniali to niech zdegradują te wszystkie "MAJSTROWE" uważające się za co najmniej bogów życia i śmierci na produkcji. Zatrudnią wykwalifikowanych kierowników zmian, którzy będą mieć podejście do każdego pracownika a nie do swoich przydupasów - kierując się zasadą: wchodzisz w tyłek, masz super...

hehehe

w końcu stało się!! brak chętnych do pracy hehehe

nieważnekto

Co to ma być za tekst "nie podoba się to się zwolnij", każdy chce pracować, ale nie każdy wytrzymuje te złośliwośći, skarżenie, wyśmiewanie, wulgaryzmy, czuje się jak bym pracowała w przedszkolu a wygląda na to że wszyscy są tam dorośli. Tak, nie podoba mi się praca w Hutchinsonie na Leśniance, ale popracuje jeszcze trochę, zbiorę dowody na to, że stosowany jest mobbing wobec pracowników agencyjnych przez pracowników Hutchinsona, ciekawe kto w tedy będzie się śmiał.

leryk
@nieważnekto

eczywiscie przedszkole

ZENADA

co do Ciebie .. to pewnie zbijasz bonki na kanapie robiac w jeszcze gorszym zakladzie .. i pewnie za te same grosze Witam wszystkich, piszę pracę badawczą na temat ludzi pracujących w nisko wyspecjalizowanych zawodach (w skrócie robole). Bardzo interesuje mnie jak takie osoby radzą sobie z monotonią, poczuciem niskiej wartości wykonywanej przez siebie pracy, niskimi zarobkami, przysłowiowym "pomiataniem" i brakiem perspektyw na wyrwanie się z tego błędnego koła. Będę wdzięczny jeżeli ktoś zechce podzielić się swoją opinią/doświadczeniami. Pozdrawiam A TUTAJ JEDZIESZ PROSTACKIM JEZYKIEM JAK BYL BYS LEPSZY O WSZYTKICH ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

nike

tej robocie przerobisz pól roku i cie wyrzucają

art
@nike

nie sprawiedliwie

...
@nike

to tylko pół roku, gorzej jak przerobisz 8 lat starasz się bo po pewnym czasie zaczynasz wierzyć w te brednie co głoszą i wtedy kopną ci w tyłek za pierdołę

...

§

Bardzo Wam się dziwię - trochę odwagi i tlf. do Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach ul.Graniczna 29 tel (32) 6041208 i szansa że wrócicie do normalności . ŻYCZĘ POWODZENIA .

blabla

wiadomo cos juz na temat posotju, kiedy bedzie na stolarskiej?

niecodzienny

Jakie zarobki i praca na obsludze maszyn w bb pod firma nie agencja. Prosze o konkretna odpowiedz

GOODYEAR

Bandytyzm nie robota.Człowiek normalny tam nie pracuje.Niemiła atmosfera wśród ludzi,ciągłe gonienie wśród innych stanowisk.No i te ucinanie premii za braki na całej sekcji.W burdelu jest większy porządek.Jak ktoś ma poukładane w głowie to niech sobie odpuści ten syf.HUTCHINSON się przewraca w grobie że niszczą jego historie o kauczuku i firmie"EAGLE".

Jakie zarobki w bielsku na produkcji bezposrednio pod firma a nie pod agencja ?

Fifi

Cała druga hala to jedno wielkie nieporozumienie. Tam co się dzieje, to skandal.

gvgvnbh

kierownictwo niech wezmie sie do roboty a nie gonic ludzi to łajzy kij im w plecy tylko tyrac i tyrac a ich sapy niech se wsadza do kieszeni bo wkoncu ktos nie wytrzyma tego i dostanie po mordce hehe kazdy chce pracowac ale nie w takich warunkach co tam sa. pozdrawiam tych kierownikow i animatorów z sekcji AJP7 NAJPIERW ICH BYM ZWOLNIL

o

nie wiecie jak z piątkiem po Bożym Ciele? Pracujemy?

buahaha

Witam czy może ktoś rozpisać kwitek z wypłaty? 8 zł bruttno jako nowy i niby miały być dodatki które nie wiem gdzie są ujęte w tym choler....kwitku!!!niby dojazd,premia za obecność,0.50 gr. do przepracowanych godź w sobotę i 1.50 w niedzielę i gdzie to?

Rex

Ach, bzdury niektórzy wypisują. Coś świta, ale nie do końca. Na umowie jest 9,35 brutto, reszta dodatków wynika z wewnętrznych ustaleń, które zabierają za L4. Starym pracownikom zabierają też stażowe jeśli wezmą L4. Za wszystko mogą zabrać to, co jest ponad te 9,35. Bandytyzm skrajny, obrzydliwy. Pracownicy zmuszani są do skrajnie ciężkiej pracy w sposób niespotykany nigdzie indziej i to w systemie 12 godzinnym...

edi

zainteresowalbym sie wychodzeniem na papierosa zarowno na tygodniowkach jak i na weekendzie niektorzy przesadzaja zwlaszcza na weeekendach siedza obrabiaja (usunięte przez administratora) innym i donosza majstrowym na weekendzie sa takie 2 panie mloda i stara kolezanki udalo mi sie podslyszec iuwazalbym na nie ale kiedys i na nich moze kto doniesc

ojej

Mocno śmieszą te panienki chodzące na dziennych zmianach, które chcą się zaprzyjaźniać i znać wszystkich. Zapytałbym takiego lachona czy mogę usiąść na 2 minuty albo powiedziałbym "Klękaj do laski" jak mnie pyta co może dla mnie zrobić. Pierniczone psycholożki...

XYZ

Pracowałem nie cały miesiąc zrezygnowałem z powodu nie tylko ilości pracy czy tam normy ale z powodu tego , że jest tam za duża chołota ludzie po prostu z dżungli , baby stare , śmierdz ące nwm czy się myją ale to nie wszystkie większość w wieku 50+ ..albo są źle odżywiane albo nie mają antydespirantów ale powodem jest to , że nie każdy ma tak wysoką płacę jak kierownictwo , które nie wie co się dzieje na produkcji , a jeśli chodzi o stawki godzinowe i umowy przez ,które są przyjmowaniu nowi pracownicy są poniżej minimalnej takby to się wydawało , te obiecane premie są nie możliwe w każdy miesiąc lub 2 razy w roku to są jaja jakie oi stawiają warunki , z człowieka robią matoła , który już sam nie czyta swoich myśli . Ja zrezygnowałem i pod adecco nie wrócę . Chciałbym usłyszeć opini z manpower lub ludzi z magazynów co sądzą o firmie i tych agencjach . W chwili obecnej nie będe pracował pod tą firmą z powodów takich , że nie będę marnował swojego zdrowia i psychiki w tym zakładzie , gdyż nie dopracuję tam jeszcze blisko 20 lat do tej biednej emerytury na produkcji , człowiek jest w stanie się wypalić tak samo jak ludzie w biurkach też będą kiedyś zmieniani ja o tym wiem . człowiek nie jest w stanie przepracować 40 roków na tym samym stanowisku

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.