Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

BURAK

Sewerynie dlaczego nie odpowiesz konkretnie na zarzuty tylko straszysz innych za to, że odnieśli się do twojej wypowiedzi i oczekują poznania celu w jakim to zrobiłeś. Jeżeli te twoje posty są tak szczere jak twój staż w firmie to lepiej się więcej nie wysilaj i nic nie pisz.

@BURAK

2015-06-29 16:29:09 przeczytaj !!!! tam pisze w jakim celu

Ewelina

Czesc czy w tym zakladzie byla taka liderka która znecala sie na pracownikach darla sie na kazdego i zostala zwolniona ?

storturowana
@Ewelina

nawet nie wiesz jak okrutne tortury tu się stosuje np obcinanie uszu, polewanie zimna woda na mrozie ( stosowane w zimie) w sezonie letnim wystawianie na pożarcie sępom , po za tym: gilanie po pietach, stawianie w kącie, klękanie na grochu itp. a największą torturą jest kazywanie pracowac czyż to nie jest przerażające ??? a teraz pomyśl PRAWDA czy FAŁSZ?

Operator

Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd! Drogi Sewerynie, niech sobie cwaniaczki piszą co chcą. I tak jesteśmy po twojej stronie czy się komuś to podoba czy nie, jesteś wielki chłopie! I tyle w temacie!

jawny
@Operator

Twoje wypowiedzi nie przekraczają poziomu glonów, żyjących kilometr pod powierzchnią wody. Jesteś na poziomie intelektualnym telewizji śniadaniowej.Stary gdzie taka żyzna gleba jest, że takie dorodne buraki rosną?! Gdyby wsadzić Twój mózg do łebka od szpilki - to byłaby grzechotka Gdyby z głupoty można było produkować prąd, to zasiliłbyś nie jedno miasto Wiesz, jak utrzymać idiotę w niepewności? … Powiem Ci później. Generalnie rzecz biorąc to ostentacyjnie pierdzę w Twoim kierunku.

Niezrzeszony

Ej wy lemingi w morde kopane! Doskonale wam wychodzi obrzucac błotem anonimowo, wstyd mi że pracuje w tej firmie z takim buractwem........... Przychodząc do firmy nie wiedzieliście za ile? Z takim słownictwem krowy paść w pole i tam się wyrzywajcie........ Inteligentny pieprzone

jawny
@Niezrzeszony

a ty niby sie przedstawiłeś? zmień grządke skoro ci ta nie pasuje bo sam jestes burakiem i analfabetą...

nowy
@Niezrzeszony

No przecież tu same buraki i pasące się lemingi. przejdź sobie podczas przerwy i obejrzyj to buractwo siedzące na krawężnikach. Bo niby gdzie maja się podziać skoro na stołówce nie ma miejsc, w szatni tez ( chociaż komu smakuje posiłek w smrodzie butów?) gdzieście są ludzie którzy macie na to wpływ ??? nawet wody nie ma się z czego napić!!! Potykacie się o tych ludzi na krawężnikach!!! Otwórzcie oczy i ruszcie dupska!!!!! no ale cóż jestesmy nie zrzeszeni...

Leszno

Czasami zagladam na tą strone i powiem Wam że im dluzej to trwa to opinie są gorsze. Ludzie jezei komus z Was cos nie pasuje to zmieniać pracę, ja pracuje tu 13 lat i zgadzam sie ze nie wszystko jest jak w szwajcarskim zegarku, jest wiele rzeczy ktore trzeba zmienic i wiele rzeczy ktore juz zostalo zmienione, uwierzcie mi obserwuję tę firmę 13 lat a to sporo czasu widzialem wiele tj. zmiany dyrekcji koncernu Total, zmiany na najwyższych szczeblach Hutchinsona, zmiany w dyrekcji Zywiec 1,2. Pamietajcie o jednym "lancuch jest tak mocny jak jego najslabsze ogniwo" Ja osobiscie Dziękuję firmie Hutchinson za wiele milych chwil i taką i tyle lat współpracy, dziękuję.

Były Operator

Widzę, że powstało nowe forum na temat Hutchinsona, na starym również było pełno biadolenia, wyzywania i użalania się jak to jest źle itd itp.. Jak zwykle najwięcej szczekają w internecie osoby, które na co dzień nic nie znaczą, boją się odezwać w trakcie pracy. Najlepiej za plecami ludzi obgadywać a jak przychodzi co do czego to stoi jeden z drugim ze spuszczoną głową trzęsąc się ze strachu! Jeżeli wam się praca w tym zakładzie nie podoba to idźcie do kadr, tam was pokierują do Pani T.Sielawa opowiedzcie swoje historie i albo się zwolnicie, lub w przypadku osób z jajami będziecie walczyć o swoje ( w co wątpię czytając te wypociny) Pozdrawiam!

Wszystkowiedzacy

A cóż się tutaj wyrabia na tym forum? Któż tak zionie ogniem? Czyżby było to spowodowane powszechną zazdrością, czy też jakiś kompleks? Plotki, wulgaryzm.Ludzie! toż to czysta patologia!!! A ja myślałem że tam pracują tacy fajni ludzie....... Ale myślę sobie że tak źle nie ma jeszcze w Hutchinsonsonie, skoro na nockach mamy czas przesiadywac przed monitorem i oczerniac ludzi którzy dbają wciąż o wizerunek tej firmy. Czyżby to był ten pan z jednego z mniejszych wydziałów, który ma wieeeeelkie ambicje pracy w biurze? Oj, drogi panie, do pracy przychodzi się trzeźwym, na nockach się pracuje a nie śpi, bądź wypisuje na ludzi obelgi. A teraz, pomyślcie i rozejrzyjcie się kochani kto tak czyni? I pozdrowcie go, mnie tam już nie ma kilka lat, ale koledzy mi mówili że nadal czuje się bezkarny. Pozdrawiam

były

Dla czego SEWERYN DUDEK jeszcze pracuje? Przecież ujawnił zarobki? A pisze w umowie jak byk że to tajemnica firmy? Czyżby prawo dla wybranych?

@były

MUSISZ NAPISAĆ PISMO ALBO ZŁOŻYĆ DONIESIENIE NA POLICJE PODAĆ CI DANE CZY SOBIE POSZUKASZ!!!!!Ujawnienie wysokości swojego wynagrodzenia za pracę nie może być powodem zwolnienia pracownika. Zwłaszcza, gdy celem takiego działania jest zapobieganie dyskryminacji płacowej w firmie. Jednym z pierwszych dokumentów, jakie nowy pracownik podpisuje w firmie jest często pismo zobowiązujące go do zachowania w tajemnicy wysokości otrzymywanej pensji zarówno wobec współpracowników, jak i osób trzecich. Tymczasem taki obowiązek nie wynika wprost z żadnych przepisów prawa. Co więcej, przeciwko nadużywaniu przez pracodawców tego rodzaju klauzul opowiada się też Sąd Najwyższy. POCZYTAJ TO NIE BOLI

KROWA
@SEWERYN DUDEK

Gościu, pracujesz w prywatnej firmie i ciesz się że jesteś chroniony bo jesteś związkowym nierobem i dupowłazem. Jak by to była moja firma to osobiście bym cię wyp..... na zbity pysk i z szafką wyniósł za bramę PISownski nierobie. Takich chamów demoralizujących nowych pracowników twoimi przechwałkami ile ty to nie zarabiasz powinno się eliminować jak zarazę w każdej normalnej firmie.

@KROWA

Po pierwsze nigdy nie będę pracował u ciebie !!!! Po drugie żadne komentarze mnie nie wzruszają !!!! Po trzecie przeczytaj ze zrozumieniem swój komentarz !!! po czwarte i tu dla ciebie odpowiedz sobie kim ty jesteś ? skoro ja jestem chamem pozdrawiam :) CHAM !!!!

KROWA
@SEWERYN DUDEK

Stałeś się sławny, co teraz powiesz kolegom na weekendzie stojącym koło ciebie i mający na wypłatę połowe z tego co ty? Bo ja bym stanął na ich miejscu i kazał tobie pracować za dwóch. Mowie jak jest KROWA! (usunięte przez administratora)

dzięki za reklamę super posłać ci zdjęcie :) ]

@KROWA

kolegą nic nie muszę mówić ale tobie coś powiem!!! jeżeli wydaje ci się że tutaj na forum jesteś anonimowy i td to jesteś kolego w błędzie nie znajomość prawa nie zwalnia ciebie ani pozostałych siewców z odpowiedzialnośći ty kolego natomiast pasujesz mi idealnie art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Gdybyś miał jeszcze jakieś wątpliwośći to jeszcze kolega podpada pod art.212kk i pamiętaj kto ogniem żieje od ognia ginie dobranoc !!!:)

nowy
@SEWERYN DUDEK

nie strasz ludzi paragrafami bo to ty sprowokowałeś całą tą lawinę komentarzy , skoro jest ci tak wspaniale i działasz jako działacz w związkach to postaraj się żeby inni pracownicy byli równie zadowoleni i staż pracy nie ma tu nic do tego bo z tego co wiem to za każdy przepracowany rok jest 20 zł wiec przyjmując ze masz te swoje przepracowane 10 lat to masz stażowego 200 zł, skąd się wzięła reszta twojego zarobku??jestem nowy i jak wiadomo mam 8 zł na godz i wychodzę ok 1200 zł a robię dokładnie to co ty. A skoro tak lubisz paragrafy to poszukaj sobie Art. 18-3c. Prawo pracowników do jednakowego wynagrodzenia Dz.U.2014.0.1502 t.j. - Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy

Pogromca Frajerów
@SEWERYN DUDEK

Słuchaj wiejski informatyku z koziego jelita do odprowadzania kału. Po 1. Jak ktoś chce to z palcem w zakończeniu jelita grubego może być anonimowy - chyba że masz wtyki w NSA albo dostęp do ECHELON. Wystarczy pobrać zwykłą przeglądarkę pracującą w sieci TOR. I gwarantuje ci że prędzej się zesrasz niż nawet polskie służby specjane wytropią żródłowe IP. Po 2. Jak już byś zdobył to IP od gowork kogoś kto nie używa TOR, to niestety koleś ale żadna firma telekomunikacjna nie wyda bez nakazu sądu danych abonenta korzystającego akurat z przydzielonego IP. A jak już wyda to jeszcze trzeba udowodnić że to ABONENT pisał - bo akurat może mieć alibi hehe. Po 3. Ani nie zdobędziesz żadnego IP ani nic z tymi twoimi paragrafami nie jesteś w stanie zrobić. Jedyne co jesteś w stanie to ładnie użyć prawej ręki do stymulacji swojego ogranu rozrodczego w celu uzyskania korzyści spowodowanych wydzieleniem oksytocyny i tyle - TYLE MOŻESZ koński zwisie. Twoje wychwalanie jak ty to dobrze zarabiasz (2600zł HAHAHAH - dla mnie akurat to śmieszna kwota ledwo na przeżycie) jest porażająco prostackie i denne. Więc stul mordunie kundelku i przestań drażnić ludzi którzy pracują za 8zł za godzinę bo nachwytasz wpie.... po co ci to? A teraz leć po IP jak mnie namierzysz to Ci osobiście przeleje 10 tyś zł. PIONIE!

@Pogromca Frajerów

Po pierwsze kolego ja boję się tylko jednego pana którym ty na pewno nie jesteś Po drugie przeczytaj co napisałeś i dowiesz się kto to jest prostak !!!! po trzecie skoro wydaje ci się że tor ustrzeże cię od odpowiedzialności to grubo się mylisz !i do tego nie trzeba być informatykiem i nie proś dwa razy !!!! Po czwarte jak chcesz dać mi w gębę to chętnie nadstawie ci głowę a potem najbliższe śniadanie zjesz tam gdzie powinieneś być już dawno !!!

@nowy

ZGADZAM SIĘ to ja sprowokowałem tą sytuacje jak najbardziej nie bez powodu zresztą nie należę do ludzi którzy stoją z boku jak się oczernia innych i zrobiłbym to jeszcze raz z pełną świadomością nie chowam się za pseudonimami i tym podobnym czy wam się to podoba czy nie !!!

S

Oddaj NOS!

rydwan

Ktoś na serio dziwi się czemu w biurach pracują ludzie tzw. niewykształceni? Przeciez wystarczy 5 minut słuchania wywodu takiego ATHowca czy innego politechnika i człowiek traci wiarę że na studiach można się czegokolwiek pożytecznego nauczyć xD Oby firma nadal szła tym kursem i dawała szansę ludziom z wiedzą i doświadczeniem a nie papierkiem który w tych czasach ma wartość podobną do papieru toaletowego. Zwłaszcza po zarzadzaniu i marketingach oraz innych kosmetologiach.

worker

Lach to może Lache zrobić i widocznie tobie zrobił skoro go bronisz , żaden stoperek w tej firmie nie jest kompetentny co widac po stanie maszyn i narzedzi.

Mistrz

Chyba mamy kiepskie wiadomosci. córeczka wrócila na swoj wydzial ... Tylko nie na 3 zmiany... czyzby znow awans? Hahahahah dosc ciekawe , ze na recepcji ciagle trzyma sie Kasieńka , coreczka majstrowej dziewczyna jednego z kierownikow i tez bez studiow !( To sie nazywa sprawiedliwosc) . Nastepny Sebastian Lach chlopczyk bez studiow, nic dziwnego , ze b3 ledwo ciagnie. Swoja droga byly pracownik Ao .Polowa rodzinki slynnego pracownika z utrzymania ruchu a jedna z siostr zajmuje sie teraz druga nasza smieciowa firma Manpower. (Na zlaczkach tak jej bylo zle) Mamy wymieniac dalej? Przypadek?nie sadze ! Znajomosci!

SEWERYN DUDEK

A NA ZAKOŃCZENIE CHCIAŁBYM DODAĆ ŻE DZIĘKUJE ZA TE I NASTĘPNE KOMENTARZE KTÓRE POJAWIĄ SIĘ NA TYM FORUM JEDNAK JA W ZABAWY TEGO TYPU BAWIĘ SIĘ W CZTERY OCZY A NIE NA FORUM O PRACY POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA Z MOJEJ STRONY TO WSZYSTKO W RAZIE PYTAŃ KAŻDY WIE GDZIE JESTEM !!! I GDZIE MNIE SZUKAĆ JA SIĘ NIE CHOWAM ZA ANONIMAMI I NIE BOJĘ SIĘ ROZMOWY ZAPRASZAM

§

Państwowa Inspekcja Pracy w Katowicach ul.Graniczna 29 tel (32) 60 41 208, PIP Bielsko Biała ul..Warszawska 5 tel.33 822 06 33, 33 829 13 40 - ŻYCZĘ POWODZENIA .

iii

PIP nie pomorze

bieda

bieda z nędzą zarobki minimalne jakie mogą być za taka prace to jest śmieszne, przyszłości nie ma żadnej w tej firmie

Mistrz

O ktos zmienil stanowisko to polowie hutchinsona żyla na dupach peka z zazdrosci hahah i potem pisza na forach ze wszyscy ze wszystkimi sie ukladaja a pewnie sami sa przyjeci po znajomosciach. OGARNIJCIE sie BUROKI hahahah

ZNIESMACZONY !!!
@Mistrz

odezwał sie następny (usunięte przez administratora) znajomości któremu super sie pracuje kosztem zwykłych pracowników .ja jestem z zatrudnienia bez znajomości,z nikim sie nie układam i moze dlatego mam przechlapane jak większość pracowników . awansowane są osoby bez jakich kolwiek kwalifikacji i rozeznania na danym stanowisku przykład przykład majstrowej na wytłaczaniu zm 'C' Pani ze Związków Zawodowych i Rady Pracowniczej której synuś pomoże .Córeczka Pani przewodniczącej Zwiazków Zawodowych pracowała na lajtowym wydziale jakim jest AO i jeszcze jej było źle więc trzeba ją było przenieś na recepcję ,dodam że jest tylko po szkole sredniej a w zakładzie jest pełno ludzi po studiach z językiem pracujących po kilka lat na prod na 3 zm .Więc niech mi nikt nie mówi że to nie są układy Związków (które powinny być za pracownikami) z dyrekcją .Już zaobserwowano powolną rezygnację z członkostwa w tej sitwie .Ludzie opamiętajcie sie nie płaćcie na te posadki i układy .załóżcie własne -branżowe zwiazki jak na zakł nr 2 .PRZEMYŚLCIE TO I ZACZNIJCIE DZIAŁAĆ .

@ZNIESMACZONY !!!

Pogadał bym sobie z Toba twarza w twarz i niw wiem czy skonczylo by sie to dobrze dla ciebie jak ci nie pasuje robota to (usunięte przez administratora) do pola baraniea nie szukaj problemow.

@ZNIESMACZONY !!!

A ciekawe komu ty w (usunięte przez administratora) wchodzisz co.? Przyznaj sie a nie wrzucaj na innych tylko nie placz bolało czy gładko poszło .?

Urząd Skarbowy

No to panie Sewerynie Dudek powinien pan zostać zwolniony w tym momencie :) Niech pan poczyta własną umowę o pracę - gdzie pisze wyraźnie że nie można ujawniać zarobku. Poza tym jak się związkom w (usunięte przez administratora) włazi to się ma lżej? No nie? Pisowski propagatorze nieróbstwa?

uuu
@Urząd Skarbowy

2600 no niezle,chyba się wchodzilo tam gdzie slonce nie dochodzi,

ile?
@Urząd Skarbowy

Pracowałem tam około miesiąca. Na umowie miałem 9.35 brutto. Nie było to poniżej minimalnej tylko dlatego, że zgadzając się na system czterobrygadowy zgadzałeś się jednocześnie na kilka godzin w miesiącu, żeby było 12 godzin a nie 4 w ciągu jednej zmiany.

bla

żałosne co potrafią z ludzi zrobić jak nie fizycznie to psychicznie zniszczą człowieka ,wyzysk i tyle

Masakra!!!

Hutchinson na Leśniance to istny cyrk!! kumoterstwo ,lizodupstwo i sitwa !!! Pracuję już tam kilka lat i wierzcie mi takiego burdelu jak teraz to tam wcześniej nie było !!!kadra zarządzająca nieudolna -kto bardziej rozgarnięty jak zobaczył co tutaj zaczyna się dziać to szukał innej (normalnej)pracy .Związki zawodowe ułożyły sie z dyrekcją w zamian za posadki(stanowisko majstrowej ,posadka dla córeczki na recepcji)ogólnie wyzysk normalnego pracownika za najniższą krajową kosztem przydupasów i lizusów !!!!nie polecam pracy w tym zakładzie !!!!!!

@Masakra!!!

OJ PIERWSZY RAZ OGLĄDAM TO FORUM I TO JEST DRAMAT PODOBNO TO FORUM JEST O PRACY A TU JAK WIDAĆ DO SIANIA PROPAGANDY I OBRAŻANIA LUDZI KTÓRYCH SIĘ NIE ZNA DLATEGO MIEJ ŻE CZŁOWIEKU TROCHĘ ROZWAGI !!!!!!!! PRACUJE W TEJ FIRMIE 10 LAT ZARABIAM SREDNIO 2600 ZŁOTYCH I MNIE TO WYSTARCZA NIE MUSZE SIĘ Z NIKIM UKŁADAĆ A TY SIĘ PUKNIJ W TĄ GŁOWĘ TYLKO MOCNO BARDZO CIĘ O TO PROSZĘ ZA CO Z GÓRY CI BĘDĘ WDZIĘCZNY POZDRAWIAM

BURAK !!!
@SEWERYN DUDEK

Panie Sewerynie dlaczego pan kłamie?! , przecież pracuje Pan tu dopiero 8 lat , gratuluje dorobku bo jest duże grono ludzi którzy pracują tutaj dużo dłużej i o takim zarobku mogą tylko pomarzyć . Coś chyba jest z tym włażeniem tam gdzie słońce nie dochodzi skoro jest taka rażąca różnica w zarobkach. Kliknij się Pan w główkę i nie wkurzaj ludzi którzy zarabiają 1200 zł wykonując dużo cięższą prace od Pana !!! Życzę dalszej owocnej pracy w NSZZ i niech się to przekłada dalej na Pana stawkę. Pozdrawiam BURAK!

Rzodkiewka
@SEWERYN DUDEK

no i wszystko jasne czemu podwyżki w tym zakładzie idą tak kiepsko skoro członkowie związków i osoby reprezentujące wszystkich pracowników są tak bardzo zadowolone ze swoich zarobków. Ja pracując tutaj 14 tez bym była zadowolona mając taki zarobek po 8 latach - a tak to zostaje mi tylko rzodkiewka bez serka . trzeba uderzyć do kadr i zapytać o podwyżke indywidualną bo chyba na tym to wszystko polega. Może jakieś rady??? ( moje dzieci lubią serek z rzodkiewką)

Szef warzywniaka
@SEWERYN DUDEK

wy się tu rozpisujecie a szlachta NSZZ bawi się w stolicy poznając tamtejszą warszaFke i wrzucając sweet focie na fejsa spod grobu bo tam nas właśnie doprowadzą ich rządy w naszym zakładzie . No ale zarabiaja nieźle stać ich na takie eventy w końcu my tu cały czas na nich robimy , nie wyłączając weekendów. Być może i nam kiedys bedzie dane zobaczyć stolice z lotu ptaka... aha własnie PANIE SEWERYNIE czyżby miał PAN syndrom małego ptaka?? twoja wypowiedź pisana z uzyciem capsa na to wskazuje no chyba że masz tak duzo kasy ze wszystko lubisz duże nawet litery .

operator
@Rzodkiewka

Co Wy od niego chcecie???? To dobry pracownik i zasługuje na to co ma. A Wy tylko zazdrościcie BURAKI!!!!

@Szef warzywniaka

Moja osoba jest gotowa na każdą krytykę i nie mam pretensji do żadnego z was macie do niej prawo ale powiem wam wszystkim jedno !!! zawsze możecie sobie poprawić wiec działajcie chętnie odstąpię posadkę któremuś !!!!! chętnych zapraszam

mila
@Szef warzywniaka

Najpierw się dowiedz a potem oczerniaj służba przy grobie to być może wycieczka dla takich (usunięte przez administratora) jak ty .Całodobowa służba przy grobie ks. Jerzego w dzień i noc lato i zimę to poświęcenie młody człowieku widać że (usunięte przez administratora) wiesz!!!!! Milena K

Słyszałam z pierwszej ręki opinie o Hutchinsonie - jeden chłopak pracujący tam jakiś czasu już nie żyje - popełnił samobójstwo, nie wytrzymał panującego tam chamstwa i dręczenia. Teraz kolejna osoba jest po próbie samobójczej....na szczęście żyje. Doprowadził ją do takiego stanu kierownik....Musi się tąfirmą zająć Inspekcja Pracy i Sąd

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.