Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Korki

Na ajp1 jest ok

Nowyy

A ja na ajp7 pracuje u MM i jestem zadowolony super gosciu rzeczowy i konkretny nie wiem jak reszta ale tu jest spoko mogliby tylko wiecej placic

Skąd wiesz ? :D pracujesz tam ?

slonko

dziewczyny sa ze zmiany B chyba siostry :D

Leszno
Op

Witam, na OLX wisi ogłoszenie na stanowisko "Brygadzista", ale przez pośrednictwo. Do żywca, do zakładu z branży motoryzacyjnej. Czy ktoś wie czy to właśnie na leśniankę poszukują tego majstra? Jeśli tak to na jaki wydział i na jaką zmiane? Pewno na to nowe B6? Pozdrawiam

kochu

z jakiej zmiany są te dziewczyny ? :DDD

kkkk

a jacy animatorzy sa na ajp1 bo mam tam pracowac ale jeszcze nie wiem na jakiej zmianie

Andrzej jest dość niski więc tylko dziewczyny do 160 dla niego :D

kochu

Jakieś ładne dziewczny na aq zm. B lub C?

kotek

kto leci na Andrzeja? jakieś konkrety ? :D

kotek

Czy mechanik, chyba Andrzej, Kabaty wydział AQ, zm B, ma dziewczyne czy jest wolny?

wujek

A skąd wiesz że pracuję w H? Naucz sie babo pisać po polsku xD Ja to bym zwalniał z hukiem za sam zwrot z magazynu. Może by sie wieśniaczki nauczyły pracować zgodnie z zasadami.

kkkk

a jak sie pracuje na ajp 1 bo tam mam isc na zmiane jaki tam jest animator bo roznie słyszalem o nich

kućma

Jak można liczyć na jakość w tym zakładzie na Leśniance jak nie wyciąga się w ogóle konsekwencji za reklamacje i omijanie procedur montażu i omijania poka-yoke. Za to chętnie się wyciąga konsekwencje wobec osób które nie wyrobiły normy. Zastanówcie się nad tym. Człowiek nieraz woli walić partyzantkę żeby nie dostać (usunięte przez administratora) bo przecież za reklamacje to tylko zebranie i pieprzenie majstrowej którą i tak każdy ma w tyle.

@kućma

zglos sie na ochotnika buraku i niech cie ukaza

Fruwacz
@pracownik

Ukażą? HAHAHAHAH w tym zakładzie nie mają odwagi karać xD Naucz się pisać po polsku analfabetko...

uwaga

do administratora !!! proszę nie usuwać wpisów może ludzie chcą wiedzieć wszystko a nie wyrwane teksty

sith

Animatorzy na AJP7 są po prostu wyjątkowo tępi w szczególności (usunięte przez administratora) . Nic dodać więcej nie trzeba

!!!

Proszę bardzo :) a jak mieszka w bielsku to na pewno nie ma 600 za dojazd . Chyba nikt tyle nie ma...

zainteresowana

DZIEKI ZA ODPOWIEDZ ZNAJOMA MIESZKA W BIELSKU .

Nowa

Co myslicie o animatorach z Ajp7?

mpower
@Nowa

animatorzy z 7 to porażka zero inteligencji,kultury nic tylko po ludziach by sie wozili a sami nie sa lepsi,najlepiej to sie nie dać i sie postawić

zainteresowana

Ptacowniku! Jak nie czytasz ze zrozumieniem to twój problem! Nie jestem ani koleżanka ani nikim z rodziny i kawy nie pijam:D Wiec bierz się do roboty a jak ci się nie podoba to się zwolnij!!!a nie narzekaj jak stara baba!:P

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 741.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 678, z czego 160 to opinie pozytywne, 144 to opinie negatywne, a 374 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.