Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Do Mike

Drobna uwaga do osoby o nicku Mike. Zastanawiam się w jakim ty świecie żyjesz ? Podział na biurowe/halowe. Od kiedy to w tym pięknym kraju zatrudniamy testując poziom inteligencji/wykształcenia. Prawda jest taka, że niejednokrotnie dziewczyny pracujące fizycznie są po studiach, są inteligentne, ale nie mają odpowiednich znajomości. Co ma zrobić np. magister polonistyki, jak nauczycieli nie potrzeba, bo mamy niż demograficzny i szkoły się zamyka ? Ma do wyboru Biedronkę lub Hutchinson itp. Bo większość biur poszukuje np. ekonomistów, osób z doświadczeniem, itp. itd. I przeciwnie, czasem taka niunia z "biura" jest siłą od pługa oderwana, skończyła studia na trójach i ze ściągą w ręku, ale ma wujka, tatusia, czy ciocię tam gdzie trzeba i dostała posadkę, bądź kursów kasy by zrobić milion dodatkowych kursów i szkoleń. Nie jest to regułą, ale taka prawda. Pracowałam zarówno w dobrych, szanowanych biurach, jak i na produkcji, i nie sądzę, by mój poziom inteligencji się zmieniał :D. Nie, nie jestem polonistką i tak, pracuje fizycznie z dobrym wykształceniem. I nie dziwie się, że tak wiele osób narzeka na pracę w zakładzie - skoro sami wzajemnie się traktujecie jak bydło, to jak inni mają was traktować. Ceńcie się. Przykro się to czyta.

Cześć :) są może jakieś przyjęcia na zakład? I są w ogóle w hutchinsonie dwie zmiany?

do rozbawiony

No widzisz matole, nawet nie odróżniasz sensu słowa "rżą" od "rżnął". Na produkcję młocie

rozbawiony

Z klaczą to te biurowe mają tylko tyle wspólnego że klacz rży a one rżną ale głupa że cokolwiek umieją i wiedzą ;D

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
xxx

I agencje towarzyska sobie tutaj urzadzili bezmozgie barany.Za takie wypowiedzi "prawdziwe klacze"to w morde powinienes dostac.Masz wielkie szczescie ze forum jest anonimowe i moze tez dlatego sie wypowiadasz bo w realu to zadna "klacz"nawet olac by cie nie chciala.

do ala

Gdyby były wykształcone i inteligentne to by nie pracowały jako roboty produkcyjne do trzaskania jednej i tej samej czynności w koło. Co to i małpę by sie nauczyć dało. Za 1200 miesięcznie

@do ala

A ty gdzie pracujesz malpko?

ala
@xxx

pewnie jakas paniusia z tych rozebranych co to okazji szuka albo chloptas jakiejs tam załosne ze musze sie odnosic na forum o pracy w sprawie tak prymitywnych wypowiedzi

nowy
@ala

Pracuję w firmie HUTCHINSON 2 od niedawna, jednak nie polecam nikomu tego zakładu o słabych nerwach. Liderzy i animatorzy / oczywiście nie wszyscy/ pomimo tego że są podobno tez ludźmi zachowują się jak bydło. Wyzywają pracowników , ubliżają im zamiast pokazać jak się pracuje./Piszę tu o pracy na autoklawach/. Praca ciężka jednak do ogarnięcia gdyby nie liderzy i animatorzy co nie którzy. Oni ewidentnie działają na szkodę zakładu, kierownictwo zakładu powinno się przyjrzeć bliżej ich pracy i zastanowić się dlaczego ludzie tak szybko rezygnują z tej pracy w tym dziale, bo uwierzcie mi na pewno nie dlatego że praca jest ciężka.

Gres
@nowy

Nie mam zamiaru nikogo obrazić, wiem rożnie to bywa w zakładach pracy ale nie wyobrażam sobie żeby jakiś lider czy animator się po mnie woził albo mnie obrażał owszem może mi zwrócić uwagę jeśli coś źle robię ale w grzeczny sposób. Ja bym sobie na to nie pozwolił żeby jakiś animator co pewnie ledwo zdał maturę i pełni to stanowisko z racji długiego stażu w pracy czy dobrych układów w biurze się po mnie woził. W ciągu minuty bym go zgasił i do końca zmiany był by już chyba spokój. Po za tym chyba można zgłosić jaką skargę on przecież też nie jest najwyżej w hierarchii i pod kogoś podlega. Nie rozumiem takich ludzi którzy spuszczają głowy na dół i dają się traktować jak zwierzęta albo gorszy gatunek człowieka. Po za tym jest jeszcze coś takiego jak KODEKS PRACY art 94'

Mike

Trzeba być nieźle poczepanym żeby podrywać te flondry bez mózgie z produkcji. Sam fakt że taka pracuje na produkcji daje jej poziom kury podwórkowej. Tylko na 1 numerek. Co innego biurowe - prawdziwe klacze ;)

ala
@Mike

kolego w biurze zdarzaja sie mniej wyksztalcone i ma ło inteligentne pyrkawki.Grono dziewczyn z produkcji szczegolnie te weekendowe maja wykształcenie ale nie epatuja golizna jak te z tygodniowek dla tego maja taka a nie inna opinie.A wy buraki pewnie tez z produkcji a le wasze ego wielkosci jadra słonia.

woj
@Mike

a ja mam wrazenie ze te wszystkie wypowiedzi o inteligencji i urodzie pan z biura same one sobie pisza gdyz byłem kiedyś swiadkiem pewnej rozmowy na palarni

xxx

Anonimowo to kazdy odwage ma.Wiec zadni z was bohaterowie.Banda kretynow.A to cale forum to siedlisko plotek i wyssanych z palca domyslow.Niech podejdzie jeden z drugim i powie w oczy Bindzie jaka ma asystentke.Juz widze jak lecicie!Tchorze i bezmozgowe barany.

HO

Wyrywać laski w Hutchinsonie? Trzeba być niezłym niedorozwojem żeby tam pracować na produkcji więc co tam można wyrwać? Niedorozwoje Co innego w biurach. Zdarzają się fajne pyrkawki

pies

Asystentka Bindy jest wypuszczona jak pies do zbierania plotek. Chodzi zaczepia każdego i o wszystko wypytuje.

Marysia

No dział randkowy nie ma co się dziwić jak na produkcji chłopcy wyrywa ja non stop dziewczynki. W biurach to samo .... patrzcie na ta śmieszna asystentke Bindy . Non stop z kimś na palarnii. Jak nie jednej to drugiej . Albo siedzi na recepcji , albo w każdym biurze!!!!! Binda niech zwróci uwagę z kim współpracuje a później na operatorów patrzy!

lol

mam wrazenie ze dzial radkowy tutaj sie zrobil

Nika

A kojarzy ktoś chłopaka ze zm A z wydziału B4? Przeważnie pracuje na wyspie Ford/Volvo, czarny, na oko 23-25 lat, pod hutchinsonem, warto się nim zainteresować? ;>

szogun

A co wy na casting przychodzicie czy do pracy??? Żałosne jaki tu sie robi burdel.

ciekawska

o jakiego Andrzeja ci chodzi ze stolarskiej co jest animatorem czy o lesnianke

lis

Jakoś nie widzę odpowiedzi na to pytanie. Dlatego się ono powtórzyło.. mogłabyś/mógłbyś przypomnieć ?

poczytaj

Juz padła odpowiedz dlaczego..

lis

Czemu Andrzej jest takie niedostępny? Na żadną dziewczynę nie zwraca uwagi ?

tata

nie ma szans z tym nic zrobić ,jak przyjdzie co do czego to kazdy sie odwróci plecami i cisza bo sie boją

były

Kto ma pracować ..zobaczcie na plecy lider ,kierownik zmiany a ile pracowników ....po co majstrowe przychodzą do pracy w soboty - dla kasy,dawniej jakoś nie chciały ...sprzątanie no stop a jak pracować zgodnie z planem kontroli i robić normy wygórowane przez leniwą kadre kierowniczą ...

@były

to jest jakies chore ile tego jest zrobmy cos z tymi darmozjadami kto na nich narobi

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 741.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 678, z czego 160 to opinie pozytywne, 144 to opinie negatywne, a 374 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.