Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

A ja na Wenedzie obciągam i wyciągam 5000

Pieronkowa

A ja na weekendzie obciągam i wyciągam 5000 :D

lucyfer

No pewnie ze prawda ale na pewno jest nowa bo ja wyciągam 4500 na weekendzie hahahahahahahahaha i to by było na tyle bajek.

zainteresowana

CHCIAŁAM DODAC ZE PRACUJE W ZYWCU!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zainteresowana

WITAM. CHCIAŁABYM SIE DOWIEDZIEC CZY TO PRAWDA, BO MOJA ZNAJOMA ZACZEŁA NIE DAWNO PRACE WEEKENDY TZN ZACZYNA OD PIATKU DO NIEDZIELI PO 12 GODZ I NA REKE DOSTAJE 2500ZL I JESZCZE JEJ 600ZŁ ZWRACAJA ZA DOJAZ WLASNYM SAMOCHODEM PRAWDA TO????

KadryStolarska

To Prawda te baby z kadr na stolarskiej to porazka, nie kompetente, nie potrafia od powiedziec na pytania. Zaklad w miare ok ale kadry do wymiany

xyz

Witam, jestem zainteresowana opinia pracy weekendowej, jak to wyglada?

lll

2 z przodu ale po ilu latach ,na dzien dobry autoklawista dosteje 9-10 zl plus ten dodatek godz, tak ze bez premii to nie ma 2 prosty rachunek

Pogromca Piecy

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy na autoklawach a mianowicie , ile można wycinać miesięcznie na tym stanowisku bez przepracowanych weekendów ? I jak wygląda praca na tym stanowisku ? Obiło mi się o uszy ze nikt tam zbyt długo nie wytrzymuje ze niektórzy odchodzą po 1 dniu. I czy na tych stanowiskach pracują normalne osoby zgrane ze sobą ?

Szalony
@Pogromca Piecy

Jeden gościu to po godzinie już odszedł :D ale Ci co zostają nie narzekają, trochę czasu musi minąć zanim się człowiek przyzwyczai do tego ciepła ale później jest już spoko. Na wypłaty nie ma co narzekać, 2 zawsze z przodu. Tylko tak jak mówię nie wolno się poddawać po jednym dniu, ludzie są wyrozumiali i dadzą Ci czas na naukę.

:p

To nie biuro informacji , zadzwoń i zapytaj .

Cześć mam pytanko czy przyjmują tam od 17 lat? Słyszałam że tak ale czy to prawda?

Byly

HUTCHINSON TO SMROD KTORY POZOSTAJE NA CIELE NAWET PO KAPIELI, bez ukladoow ani rusz, a laski z HR na stolarskiej to gorzej niz dno, na szczescie juz na was nie musze patrzec

B1

Jeśli nie znasz szczegółów to nie wypowiadaj sie na forum.

Malunek

Wstyd dla Polski że powstają takie zakłady!

Kain

Naprawdę błyskotliwa opinia. Idź pracować do biura, broni ci ktoś? A, nie chcą cię przyjąć? Może to dla tego że plujesz po wszystkich jadem i nie nadajesz się do pracy w zespole.

rampam

w biurze to powinni mieć ale 8-10 zł na godz...chociaż na to co te ****** robią to i tak za dużo

haha

Kto ma 8-10? Chyba kieriwnik wydziału

Lipa

Ja pracuje w biurze I ten zaklad to masakra, do Biura przyjmuja tylko ludzi z ukladow, siostry, kuzynki, szwagierki, od razu maja dobra stawke. Tutaj należy rozumieć nie 5-6 brutto ale 8-10tys bo takie maja stawki. Masakra

ZAK

Nie możesz po prostu zadzwonić tam i zapytać? Ludzie :D

W zeszłym tygodniu zrobiłam badania i lekarski i miałam czekać na telefon w sprawie szkolenia. Czy ktoś wie ile jeszcze będę czekać?

zoja
@Kasia

ja czekalam tydzien ale zadzwonili do mnie wszystko wyjasnili. zaczelam prace tak jak obiecali. praca normalna firma normalna. wszystko w pozadku

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 736.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 673, z czego 160 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 372 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.