Opinie o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Zainteresowana

Pytanie mam, jak jest wypłacana opieka na dziecko z powodu zamkniętych przedszkoli z powodu covid?? To jest 80%?? Czy jest to Płatne 100?? Dziękuję za informację

@Zainteresowana

Dzień dobry, jest to 80%.

Lukaszdk

Witam, mam pytanie odnośnie zarobków... Na jaką kwotę można liczyć na stanowiskach ustawiacz, brygadzista? I jaki system pracy obowiązuje w zakładzie?

@Lukaszdk

Dzień dobry, w zależności od linii produkcyjnej pracujemy w systemie 1,2 lub 3 zmianowym. Jeśli chodzi o zarobki, to są one uzależnione od posiadanego doświadczenia. Omawiamy tę kwestię na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy

Nowy pracownik
@HR_HagerGroup

Czy Firma zatrudnia tylko przez Pośrednictwo biura pracy?

@Nowy pracownik

Dzień dobry, tak, na początek jest to umowa przez agencję pracy tymczasowej. Pozdrawiamy

Mamana24h
@HR_HagerGroup

A jak jest wypłacana opieka nad dzieckiem z powodu zamkniętych przedszkoli?? 80 %płatne czy 100%%%

2 metry palmy

Mam 2 metry, to na kierownika raczej się nadaje... conie,

@Mamana24h

Dzień dobry, jest to 80%.

covidiusz

Jestem ciekaw co firma ma zamiar zrobić z oddziałem w Sosnowcu w związku z zachorowaniami na covid. Na chwilę obecną jest 8 zachorowań kilka osób na kwarantannie. Wydaje mi się że czekają aż wszyscy zachoruja. Może lepiej by było zatroszczyć się o pracowników wyslac ich na 2 tyg na postojowe a nie czekać aż reszta się rozchiruje

Nicky Jaam
@covidiusz

Dzień dobry Chyba nie przyjmę oferty tej firmy, ponieważ kobiety padają tam jedna po drugiej z powodu covida, ale soboty trzeba robić, niech włącza i niedziele bo mało jest zachorowań. Żenujące to jest i nikt nic z tym nie robi....

Byla

Nie dajcie się nabrać na tą „lekką prace” Norma 2500 na dzień to jest chore nie możesz nawet iść do toalety, (usunięte przez administratora). Jak w 21 wieku coś takiego może funkcjonować?

Przełożony obecny na rozmowie w ogóle nie przeczytał CV, zadawał kilka razy te same pytania i przyjął lekceważącą postawę. Manadżer pełną gębą... W ogłoszeniu napisane - angielski potrzebny do dokumentacji ale jeszcze porozmawiaj trochę bo tak sobie życzymy. Odpowiedź zwrotna to automat ze strony, pełen profesjonalizm.

żenujące

Nowa

Dostałam wlasnie wiadomość o zaproszeniu na rozmowe rekrutacyjną. Bez ściemniania: -zarobki netto -ilość nadgodzin i stawka nadgodzinowa netto -Jak ma się sprawa z urlopami? Chciałabym wiedzieć bez mydlenia oczu.

Nowy pracownik
@Nowa

Również się dowiem.

Nikola

Czy można częściej wietrzyć hale? Temperatura wysoka i te wszystkie zapachy się mieszają o covid nie wspomnę. Przynajmniej 5 min co 2 h?

@Nikola

No z tymi oknami wietrzeniem to ciągły problem

@Nikola

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na tę sytuację. Staramy się, aby w trakcie zmiany zmian hale były wietrzone. Jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, prosimy o kontakt z bezpośrednim przełożonym. Pozdrawiamy

Viola
@Nikola

Ciągły problem, temperatura za niska za wysoka (usunięte przez administratora) cyrk w tej firmie co za rozpuszczone

Arla

Witam. Czy są aktualnie przyjęcia do zakładu w Sosnowcu? Wysłałam 2 x CV i zero odpowiedzi ????. Z góry Dzięki za odp????

Klaudia

Wczoraj rozmawiałam z panią powoedziala ze potrzebują i maja 44 miejsca

Gołabek
@Arla

Cały czas kogoś szukają. Złóż CV osobiście to się dowiesz. Ogólnie to nie polecam tej firmy.

Najlepiej przez Tychy cv skladac

Ona

Moglby ktos powiefziec coś na temat pracy i atmosfery w zakładzie?

@Ona

Pracuje tu już dłuższy czas kiedyś w a prawdę było dobrze, teraz przyjmują jak leci byle robić robić to się liczy, zasuwa nie.. Zmienili system premiowania i albo ci się uda dostać premie albo nie rozważam odejście bo dluzej się nie da

Saba

Witam jak wygląda praca oraz jak wyglądają zmiany ? Od pon do pt 6-14 14-22 22-6 ?

Ona

Moglby ktos napisac na temat pracy i atmosfery w zakladzie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Basia

Żadnych pytań, oni gadają co i jak. Najważniejsze jest zaliczenie testu na zakładzie.

Aga

Uwierz mi nie tylko w Polsce tak jest,w Niemczech to nawet przerw nie ma a jak masz pół godziny dziennie od poniedziałku do piątku to potem musisz to odrabiać w sobotę w miesiącu, jest większy wyzysk jak w Polsce a zarobki wcale do poziomu życia nie są takie super .Ja też narzekałam ale sama się przekonałam

Kati

Witam jest ktoś z Mikołowa lub Łaziska średnie żeby z kimś dojeżdżać do pracy jak co kati@poczta.onet.pl

Dobra Zmiana

Firma nierzetelna zatrudniająca dużą ilość kobiet, które zamiast robić normy obsługują telefony na stanowiskach, a winę za brak normy zrzucają na nowe pracownice, które notabene są później zwalnianie jeżeli liderka sprzeda koleżanke wyżej. Przykładowo na zgrzewarce jest norma 4 tys. Cała góra pewnie nie widziała takiej normy co pozwala szukać winnych wśród początkujących pracownic. Umowa dla początkujących na miesiąc co w okresie pandemii jest hagerowi na rękę bo w końcu umowę wystawia pośrednik . Ostatnim dziwnym przypadkiem w tej firmie było zastopowanie montażu co mawiał kierownik jest spowodowane tym że Francja nie odbiera produktu końcowego z Hagera. Przychodzi kierownik i mówi: za niedługo wszystko ponownie ruszy z kopyta nie ma się co martwić zakres prac. No i się stało poleciały głowy bo w końcu na miesięczna umowę można zrobić z pracownika szmatę, wykręcić ją i wywalić. Nie polecam tej firmy. Znana marka a robi ludzi w konia. Mam nadzieję że epidemia nie raz wykręci hagerowi wała tak jak hager robi wały nowym pracownikom.

Dobra Zmiana

koscielny

Matki Bozej Gromniczej jest 2 lutego gdzie konczy sie okres Bozego Narodzenia w koscie katolickim wiec sie pospieszyles ze swoim wpisem

HR_HagerGroup

Zgodnie z polityką GoWork komentarze, które zawierają możliwość zidentyfikowania osoby, której dotyczą, mogą zostać usunięte. Korzystamy z tej opcji, ponieważ komentarze nie zawierają żadnych konstruktywnych opinii. W naszej opinie nie wnoszą nic z czego my, jako Dział HR i firma Hager możemy wyciągnąć wnioski. Jeśli chcą Państwo podzielić się opinią, merytoryczną, popartą konkretnymi przykładami sytuacji i zachowań, zapraszamy do kontaktu na maila personalny@hagergroup.com. Chcemy wymieniać się z Państwem opiniami, komentarzami i spostrzeżeniami. Prosimy o skorzystanie z tej opcji w dojrzały sposób.

Aprobata

Czytając powyższy wpis nie sposób się odnieść..... Rzeczywiście ktoś lekceważy obowiązki i wykorzystuje swoją funkcję i jest to wszystkim znana osoba w firmie dwa tysiące milimetrów która nie powinna już piastowac tego stanowiska za takie numery no sorry albo się jest menadżerem i jest sie transparentnym albo goł on!!! co za prywityzm i gdzie to motto firmy o profesjonalizmie.... Pytam się bo chlop wzięty bo może znol lipiej ongielski i owonsowol ale teraz.... Rekrutacje zewnętrzne, ludzie mba maja i DOŚWIADCZENIE A nie tylko 2000mm

Zainteresowana

Witam Jestem zainteresowana pracą. Pytanie mam. Jak z socjalem w firmie?? Są bony świąteczne?? Jakieś wczasy pod grusza? Jak się wychodzi netto na miesiąc na produkcji?? Atmosfera jak?? Jestem ciekawa ogólnie wszystkiego. Będę wdzięczna za informacje.

@Zainteresowana

Dzień dobry, zarówno na Boże Narodzenia i jak i przed okresem wakacyjnym wypłacamy pracownikom dodatkowe środki z ZFŚS. Kwoty zależą od dochodu na członka rodziny. Jeśli chodzi o pytania dotyczące zatrudnienia i płac, zapraszam do kontaktu z Działem HR: 723 600 770. Pozdrawiamy

Kobieta7240
@HR_HagerGroup

Pytanie mam. Jeśli byłam na kwarantannie z powodu dodatniego wyniku na koronowirusa to odrazu mi to zostanie wypłacone przy najbliższej wypłacie czy należy czekać aż ZUS to wypłaci?? Będę wdzięczna za informacje.

@Kobieta7240

Dzień dobry, Jeżeli tak informacja zostanie umieszczona na PUE ZUS, to wypłata za czas kwarantanny zostanie wypłacona wraz z wynagrodzeniem za dany miesiąc. Nasza firma jako płatnik zasiłków, wypłaca w imieniu ZUS świadczenia chorobowe. Proszę napisać do nas na personalny@hagergroup.com, sprawdzimy jak wygląda konkretnie Pani sytuacja. Pozdrawiamy

Natalia265

Nie rozumiem po co piszesz imię i nazwisko? Nie możesz napisać poprostu ostatnio przyjęła sie na nasz sektor nowa dziewczyna??

SLSmon

Bardzo przepraszam Panią Karolinę K.... za ten wpis. Nie chciałam Pani urazić ani obrazić. Wpis był dodany pod wpływem emocji i nie dotyczył Pani bezpośrednio tylko sytuacji obecnej jaka jest w firmie, chodzi o te równe stawki plac dla wszystkich pracowników. Osobiście nic niemam co do Pani osoby. Najmocniej Panią przepraszam raz jeszcze.

k.k
@SLSmon

Jezeli ruszyło cie sumienie, to proszę o natychmiastowe usunięcie posta!

slsmon
@k.k

Informuje Panią iz została wysłana wiadomosc do administratora z prosba o usuniecie wpisu. Otrzymałam wiadomosc zwrotną z informacją ze zostanie ona usunieta w mozliwie najszybszym czasie.

K.k
@slsmon

Jeśli miałeś odwagę wypisywać takie rzeczy tutaj i przepraszać na forum to powinieneś mieć tez odwagę przeprosić mnie osobiście..

SLSmon
@K.k

Dodam jeszcze że post został dodany przez osobę nie będąca pracownikiem firmy i pragnę przeprosić osoby pracujące na wymienionym przeze mnie sektorze na zmianie z Panią której mój post dotyczył i która przeze mnie została obrażona za co kolejny raz przepraszam.

Kobieta0000

Jestem zainteresowana odnośnie przewozu. Czy zakład w Tychach posiada przewóz?? Znaczy czy jest autokar który rozwozi ludzi do pracy i z pracy.?? Oczywiście za opłatą.

@Kobieta0000

Dzień dobry, niestety nie, aczkolwiek jesteśmy dobrze skomunikowani i przystanek jest 300m od zakładu. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hager Polo Produkcja sp. z o.o.