Anwim S.A.

Opinie o Anwim S.A.

x

(usunięte przez administratora) Nie sztuką jest stworzyć firmę, sztuką jest umieć nią kierować. Jak się samemu tego nie potrafi to należy dobrać odpowiednio kadrę aby (usunięte przez administratora) podejmowali właściwe decyzje co do rozwoju spółki, a nie otaczać się nieudacznikami.Firmę tworzą ludzie którzy w niej pracują i to oni pracują na jej sukces, ale to zapewne góra wie???? szkoda że nie docenia, co widać po rotacji pracowników.;))))

wodzu

Bardzo słusznie i mądrze napisane przez X. Tyle, że to nie w naszej firmie, taka sytuacja nie jest możliwa. Nie przy tym systemie zarządzania gdzie nie ma systemu ani wiedzy ku temu. Podwyżki??? Nie wierze, nie tutaj. W każdej szanującej się firmie z programem rozwoju pracowników są podwyżki ( a czasami zwolnienia), po rocznej ocenie pracownika. A u nas nie ma myślenia rozwojowego i nikt nie patrzy na pracownika jako wartości dla firmy. Jesteś to jesteś, nie ma ciebie to nie ma. Nikogo to nie obchodzi.

x

Kierownik czy dyrektor dbający o swój zespół w ramach motywacji swoich pracowników powinien dbać o jego zaplecze finansowe tj. np. podwyżki, czy szkolenia czy wyjścia integracyjne lub wszelkiego innego rodzaju bonusy.Jeśli nie posiada takich umiejętności to oznacza,że przed nim dużo jeszcze nauki.Skoro od pracowników się wymaga należy dać coś w zamian (nie tylko dobre słowo). Pamiętajmy, ze sztab ludzi pracuje na sukces firmy, a doceniony dobrze zmotywowany pracownik tym bardziej.Czekamy na podwyżki :)

haha

W końcu ktoś podjął racjonalną decyzję w ograniczeniu zbędnych stołków. Może będą kolejne odważne ruchy np. podwyżki:)))

liczydło

LOK-u wydaje mi się że pracujesz już na tyle długo w naszej firmie, iż powinieneś wiedzieć, że nie ma nic pewnego. Dział HR powstanie jeżeli tylko Szef Prezesa uzna że tak będzie i koniec. (usunięte przez administratora). Zawsze znajdzie się sposób na to żeby nominowani po jedynej słusznej linii byli tam gdzie mają być:)

Lok

Michał powinien z Profesjonalistą iść na kawę. Nie pisze się rzeczy, o których nie ma się pojęcia. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

tali

Jeżeli aplikujesz na jakiekolwiek stanowisko związane ze stacjami benzynowymi, marketingiem, zakupami centralnymi , to musisz mieć pełną świadomość, iż przesłuchiwać czy rekrutować będą ciebie osoby, które nie mają kompletnego pojęcia o obszarach, którymi się zajmują.

Sowa

Wszystkie negatywne opinie są szczerą prawdą. To nie jest żaden hejt, tylko lojalne ostrzeżenie. Jak ktoś nie wierzy to proszę bardzo. Niech się przekona.

x

Jaki Pan taki kram. Dwa razy nie wchodzi się do tej samej wody.

tutu

To mnie "Profesjonalista" mocno rozbawił. Zazdrościć, to chyba " Profesjonalista" nigdy nim nie był.

yapa

Nigdy nie byłem jakimś wielki zwolennikiem Pani (usunięte przez administratora) ale trzeba uczciwie przyznać, że była jedna z dwóch trzech dyrektorów i kierowników, którzy mieli pojęcie o swojej pracy. Dziwne dla mnie jest właśnie fakt, że bardzo wielu dyrektorów, kierowników jest cały czas pomimo tego, że nigdy tej firmy nie wyciągną do wysokich poziomów.

X

Stanowczo odradzam. Na stanowisku zastępcy zarobki cię powala na kolana a Ilośc obowiązków zapewni prace po godzinach. Bez szans na samodzielne podejmowanie decyzji. Zastanów się z czego wynika tak duża rotacja i częste ogłoszenia na portalu pracuj pl. Po pierwsze zarobki, po drugie atmosfera, po trzecie współpraca z główna. Na samodzielna podobna sytauacja.

bali

Na Główna Księgową nigdy nie awansujesz... A tak poważnie, to jedyne dwa dzialy konkretne to kadry i informatycy - tam moim zdaniem jest profesjonalnie. Pozostałe no cóż, bez polotu, głównie ze względu na zarządzających - słabi i bez uprawnień do swoich stanowisk. No ale jeżeli chcesz się nauczyć w czasie pracy serfować po facebooku ( pomimo blokady) to jeden dyrektor z pewnością ciebie nauczy. Firma jest uczciwa - płaci mało, jednak zawsze na czas i odprowadza wszystkie składki. Tego nie można zarzucić Anwimowi. Działy logistyka, transport, nawet handlowy radza sobie, bez polotu jakiegoś - jednak to działa. Marketing, operacyjny,zakupy oraz wdrożenia to nasza wielka pięta Achillesowa - jacy dyrektorzy taki kram. Tego jednak nikt nie widzi - bo kto ma zauważyć jak nikt nie wie, że nie dziala bo o zarządzaniu stacjami nie ma pojęcia. Takie błędne koło które frustruje lepszą część tych działów. Księgowośc w tym wszystkim wypada gdzieś w środku. Ja osobiście lubię ten dział. Szefowa zmienna, moim zdaniem ma bardzo dużą wiedzę, styl prowadzenia działu to już jednak kwestia indywidualnych preferencji.

wagab

Dziś ukazało się ogłoszenie o naborze na stanowisko Z-py głównej księgowej, czy osoby z działy księgowości mogą wypowiedzieć się na temat pracy, atmosfery i zarobków?

x

Osoby które są kompetentne i znające się na specyfice firmy odchodzą, a zostają takie, które nie mają najmniejszego pojęcia o zarządzaniu zespołem

okropność

3 miliony ludzi wyemigrowało z Polski, czy Wy naprawdę chcecie szukać pracy w firmie Anwim? (usunięte przez administratora)

M

Hej mam pytanie ile zarabia samodzielna księgowa - zastanawiam się czy aplikować na stanowisko? Proszę o szybkie info.SD68

Życzliwy

Stacja jest własnością Anwimu, a nie ajenta, więc to jest zależne od Anwimu jak będzie wyglądała :)

zenek

Oczywiście że dobrze. Zwłaszcza jeżeli posiada się wiedze i umiejętności predysponujące na dane stanowisko. Przynajmniej odrobinę wykraczające poza kolesiostwo.

Mickey

(usunięte przez administratora) dziś jest naprawdę przyjemnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Anwim S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Anwim S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Anwim S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwim S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anwim S.A.?

Kandydaci do pracy w Anwim S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anwim S.A.