Carrière

Opinie o Carrière

kamila

slyszalam ze spoko firma

kathrin1982

angielskiego prawie nie znam, jedynie znam dobrze niemiecki, ale moja znajoma wyjezdza rowniez z tego biura i wogole jezyka nie umiala a juz jezdzi ok 3 lat, wiec mysle ze jak beda poszukiwac pracownikow to jezyk to nie bedzie piorytet:)

Landsky

na 11 :) a jak u Ciebie z jezykiem?

na 10 a ty?

landsky

a na która masz rozmowę w Gliwicach?

kathrin1982

hej ja tez slyszalam ze czasami to wogole nie pytaja o jezyk, ze spotkanie 5 min i koniec:)

Landsky

aaa ok :) dawno nie uzywalam tego języka i boje sie ze moge sobie nie poradzic , a bardzo mi zalezy :) Koli 10 min cala rozmowa czy sprawdzanie jezyka ? A to jest tylko rozmowa? zadnych testów pisemnych?

koli

Pytała sie co robilem w czesniej czy mam sofi prawko,jakies uprawnienia,czy znam jezyk jak tak to pare pytan zadała ,dlaczego chce wyjechac do Holandi ,hmm co jeszcze ,jaka praca mnie ineteresuje ( najlepiej powiedziec ze kazda ) 10 min i po sprawie

landsky

Też jade w poniedziałek do Gliwic :) moze uda nam sie razem wyjechac ;)

kathrin1982

ja rowniez jestem zainteresowana jak wyglada taka rozmowa w biurze, jade w poniedzialek na rozmowe do gliwic i rowniez chcialabym sie wczesniej dowiedziec co i jak:) prosze o jakies info:)

landsky

Koli jak wygladala u Ciebie taka rozmowa?

koli

Ja bylem w Opolu 20 maja dzis dzownila do mnie ze w niedziele mam wyjechac !!! wiec długo nie czekałem .

Landsky

Witam , niech mi ktoś napisze przykładowe pytania z rozmowy po angielsku ? Z góry Bardzo dziekuje

kathrin1982

witam czy bylas w holandi w pracy? jakie opinie?

andre

witam, bylem na rozmowie w Opolu . i czekam, ale testy to poprostu krotka rozmowa,pytania po angielsku, czy poprostu troche kumacie po angielsku, a zeby cos zarbic to trzeba troche potyrac mili panstwo, jak sie nie podoba to zostancie w polsce. pozdrawiam.

Eros

koli - 2013-05-15 15:27:04 Witam Jedzie ktos na przełomie 2 tygodni do Holandi ... czy sa jakies testy z jezyka w biurze na rozmowie ...Witam, dzwonili do mnie, że (20.05)mam się wstawić do biura na rozmowę. Mam ze sobą wziąć wszystkie papiery typu( nr Sofi, uprawnienia itd). Moje pytanie brzmi ile będę czekał na wyjazd? byłem już w Holandii, ale nie przez te biuro.

rafaelo

anonim - 2009-08-10 17:29:25 Dodaj opinie o Holland Contracting - Gliwice/Opole. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.hej czy może mi ktoś powiedzieć ile można zarobic w tej firmie dziekuje.

kara31

Witam Jedzie ktoś w niedziele do tulipanów? WIE KTOŚ NA CZYM TA PRACA POLEGA? PROSZĘ O ODP

durango95

Zadzwonili wczoraj do mnie i jadę w sobotę do roborty.Startuje ktoś w ten weekend z Gliwic?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière