Carrière

w gliwicach

dominiska

hej kto jedzie do holandi po 20 maja i ma rozmowe w biurze za tydzien

Marysia

Witajcie, pracowałam przez ta firme, niestety przyjechalam po tych dwoch miesiacach bo pracowalam na stawce 330 brutto tydzien minus oplata za ubezpieczenie 38, mieszkanie 84, dojazd 10 tydzien, 50 na zywnosc z czego zawsze mi zostawalo ok.90-100 euro bo jeszcze płacilam za konto 19 zl (polskie) i za wyciaganie pieniedzy z bankomatu... Wyjechalam pierwszy raz i ostatni.. Pozdrawiam.

Piotrek.

Gajo90 właśnie o tym dzis w pracy myslałem, ze fajnie by było wyjechać razem.

Piotrek.

Misiaczki, ja jestem umowiony do Gliwic 6 maja a wy widze Opole :( Po 10 chce wyjechać:) Ale z

to moze pojedziemy razem grazka i piotrus bo ja tez chce jechac po 10 :P

grazka

Ja wybieram sie na rozmowe 6maja na 12 do opola,i po 10maja chce wyjechac

monia

Ile jest na godzine jak ma sie 2at

suri

Cześć dzisiaj dostałam telefon i na dniach mam rozmowę w Opolu.. Z tego co czytam to zrobiłam wtopę bo przyznałam się że mam prawko, ale to chyba raczej mnie nie zobowiązuje do prowadzenia (zwłaszcza ze jestem slabym kierowca:p) . Czy ktos byl juz w tym tyg w Opolu i chce sie wybrac do NL po 10 maja??? Szaukam bo nie chce trafic na jakiegos mlotka

grazka

Jak bedziesz po rozmowie gajo90 to daj znac czy robili Ci jakis test z agielskiego,czy jest on wymagamy wogole.i ile czeka sie na wyjazd.pozdro :)

gajo90

jakbys nie widziala to ponawiam pytanie :P a te 240 euro to juz po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia ? na czysto wyjdziesz tak? a ile godzin zrobiłaś ? i czy jest tam możliwość pracy w nadgodzinach albo w weekendy? a za przewóz do holandii płacisz odrazu czy z wyplaty ci biora? i o ktorej sa wyjazdy mniej wiecej z kraju? i tak ogolnie to wporzadku tam jest? w sensie robota ludzie warunki pracy i mieszkania itp

Piotrek.

Właśnie Gabi i jakbys mi jeszcze mogla kochana napisac jak to tam jest czy dojechalas juz jako jedyna do jakiejs grupy? Czy to ludzie z roznych firm?

gajo90

no ja w srode mam spotkanie to sie dowiem i wieczorkiem napisze co i jak bylo. a gabusiu bylbym wdzieczny jakbys jeszcze napisala na te pytania co pytalem

Piotrek.

Na spotkaniu może dowiem sie więcej i dam znać.. Albo Ty gajo90.

Piotrek.

Ja mam lat 22. To jest bodajże coś koło 8 brutto.

gajo90

o ile mi wiadomo to 9.03 brutto jest najnizsza jesli masz 23 lata minumum. mniej nie mozesz dostac. według moich obliczeń jakbys zarabiał z 200 euro tygodniowo po odliczeniu domku itp a wydasz kolo 50 euro tygodniowo to zostaje ci 150 euro tygodniowo. miejmy nadzieje ze troszke wiecej niz 200 euro po odliczeniu jest

Edgk
@gajo90

9.03 za 36 godzin a za 40 koło 8. Mowilem Ci ze tam jest inaczej..

Edgk
@gajo90

9.03 za 36 godzin a za 40 koło 8. Mowilem Ci ze tam jest inaczej..

Piotrek.

Pewnie że brutto. Nikt Ci nie poda netto.

minutsa

No właśnie nie wiem czy jest to już wypłata po odciągnięciu wszystkich kosztów. Jeżeli tak to myślę że mógłbym się skusić na wyjazd tam. Ale jeśli jest to kwota brutto to ja odpadam

Piotrek.

Zastanawiam sie ciągle nad tym czy można tam coś odłożyć? 7.70 brutto razy 40 godzin to załóżmy ok 305 euro oczywiście brutto. Po odliczeniu podatku itp oraz mieszkania, ubezpieczenia zostają nam grosze...

Piotrek.

Kierowca z tego co mi wiadomo. Może nie wszędzie ale znajoma mi mówiła, że kierowca.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 197.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 27 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière