Opinie o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emerson Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emerson Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Nadinspektor - 2011-11-14 12:13:03Wyluzuj. Taka praca - kontrola efektów pracy innych. Jeśli coś kwestionuje to pewnie nie bez podstaw. Bardzo łatwo jest utracić zaufanie klienta. A jeśli zgłoszona zostanie reklamacja to kto będzie odpowiadał - Ty czy ona? A może oboje?(usunięte przez administratora)

Nadinspektor

annonim

co do nowych zmian... brakuje mi tu wzmianki o pewnej pani ktora zaznala pracy juz na dwoch dzialach a teraz przyszedl czas by popsula atmosfere i na kolejnym. ten co pracuje wie o kim mowa pierw(usunięte przez administratora) pozniej pani \"lider\" magazynu teraz przyszedl czas na kontrolera (usunięte przez administratora)? mija jakis 3 tydzien i.... kto daje takie stannowisko osobie ktora potrafi(usunięte przez administratora)wszystkiego??? dla mnie osoby takie jak ta pani czyli (usunięte przez administratora) nie ma takiego co by mial o niej dobre zdanie wiec gdzie ten co stawia ja ciagle wyzej ma oczy??? powodzenia oby tak dalej....

Gall

Zgadzam się z opinią poprzednika ale Zarządzający się popisał. Co on robi jeszcze w tej firmie?????

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Elektryk / 1 zmiana
PPT Sp. z o.o.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.

Szkoda strzępić

A wszystko związanie z ciągłym rozwojem.

Masahuku

Poprzednia PR manager zwolniła się jeszcze wcześniej, bo 2,5 roku temu. A to, że lista aktualnego zapotrzebowania na różne stanowiska w Emersonie jest niezmiennie długa dziwić może tylko te osoby, które tam nie pracowały.

Pytalska

a propos PR-u, szukają w Emersonie PR managera? Na stronie firmy jest ogłoszenie w aktualnych ofertach pracy, natomiast ogłoszenie to wyswietla się również w Necie z datą 2010? Podpowiedzcie proszę!

anonim - 2011-10-12 23:28:04 anonim - 2011-10-12 20:26:52anonim - 2011-10-12 13:50:37Coś jak w przypadku(usunięte przez administratora) można wypowiadać na temat firmy Emerson dowolne opinie, pod warunkiem, że będą to opinie pozytywne.Takie \\Na tym właśnie polega poddawanie się ocenom - nie można być pewnym jaki z nich wypłynie wizerunek firmy. Fałszowanie obrazu firmy przez (usunięte przez administratora) Między nami PR-owcami - firma lokalna (bo przecież nie chodzi tu o korporację) jest znana na lokalnym rynku pracy nie tylko dzięki temu forum, ale przede wszystkim z \ Ładnie pozamiatane.

Praktykant

Co tu duzo mowic miła atmosfera zarówno ze strony kierowników jak i pracowników,zawsze pomogą i doradzą.Jeżeli chodzi o samą prace nie jest tak cieżko.Na temat zarobków nie bede mowił bo sam nie wiem.Cos od siebie praktykuje tak 3miesiace nikt niczym mi nie zaszkodzil a wręcz odwrotnie.

Haker

Nihil novi - to wszystko jest podane w odpowiednim miejscu zakładki "KARIERA" na stronie internetowej firmy.

Witam, widzę, że osoby, które się wypowiedziały nie mają pojęcia czym jest praca projektanta aplikacji, skoro tak to komentują.... Projektant aplikacji tworzy dokumenty personalizowane, pracuje na naszym oprogramowaniu, którego nie poznasz nigdzie indziej. Na początek potrzebna jest znajomość Linuxa oraz Excela. Podstawy programowania przydają się do pisania skryptów w bashu, C i C++.

Jakie książki, taki nauczyciel.

Panie upadły \\\(usunięte przez administratora)\\" P......... powyższa wypowiedź utwierdza nas w przekonaniu że kroki podjęte przez Prezesów były słuszne. Słownictwo \\\"(usunięte przez administratora) I będzie wesoło!!!!

Haker

To fakt - większość pracujących tam absolwentów wyższych uczelni kończyła różne "Sorbony" systemem zaocznym.

Dlaczego się czepiasz dziewczyny ?? Jak widać ma szansę popracować tu dłuższy czas...

Haker

Chyba kończyłaś te studia w trybie okulistycznym, skoro zadajesz takie pytania?

szukający

Hejka, a możecie coś powiedzieć o pracy informatyków? Skończyłam właśnie studia i szukam pracy w IT. Czy ktoś może mi wyjaśnić na czym polega praca projektanta aplikacji? z góry dzięki za odp.

Firma Emerson to zakład z przyszłością lecz uwstecznia tę firmę znany dyrektor(usunięte przez administratora). Nie(usunięte przez administratora) stanowiskach mimo braku pojęcia i wiedzy (usunięte przez administratora). Co trzeba spełnić żeby w tak szybkim tempie awansować? Oprócz bycia rodziną jakie umiejętności wchodzą jeszcze w grę. To wie tylko (usunięte przez administratora)

Jakie są stawki na początek pracy i np po przepracowanych 5 czy 10 latach ? Jakie są stosowane premie ? Nie chodzi o jakieś wygórowane premie miesięczne bo wiadomo po co one są, ale chodzi o tzw 13 stki, 14 stki, czy są nagrody jubileuszowe ? ktoś pisał, że zostały zlikwidowane, a w miejsce nich podobno są roczne, których nie ma ?? Czy co roku są podwyżki choć zbliżone do infalcji ?

Zostaw merytoryczną opinię o Emerson Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Emerson Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Emerson Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerson Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emerson Polska?

Kandydaci do pracy w Emerson Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emerson Polska