Opinie o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emerson Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emerson Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

anonim - 2011-10-12 20:26:52anonim - 2011-10-12 13:50:37Coś jak w przypadku(usunięte przez administratora) można wypowiadać na temat firmy Emerson dowolne opinie, pod warunkiem, że będą to opinie pozytywne.Takie \Na tym właśnie polega poddawanie się ocenom - nie można być pewnym jaki z nich wypłynie wizerunek firmy. Fałszowanie obrazu firmy przez (usunięte przez administratora) Między nami PR-owcami - firma lokalna (bo przecież nie chodzi tu o korporację) jest znana na lokalnym rynku pracy nie tylko dzięki temu forum, ale przede wszystkim z "wieści gminnych", które niosą ... to co niosą. Aczkolwiek wielu miejscowych taksówkarzy nie kojarzy nazwy Emerson. Pozdrawiam,

anonim - 2011-10-12 13:50:37Coś jak w przypadku(usunięte przez administratora)- można wypowiadać na temat firmy Emerson dowolne opinie, pod warunkiem, że będą to opinie pozytywne.Takie "niedobre opinie" budują bardzo zły wizerunek .... jeśli wyrażane niesłusznie jak najbardziej ganić... jeśli są prawdziwe (a nawet subiektywne) i giną, to tymbardziej może się to obrócić przeciwko interesom firmy...

Coś jak w przypadku(usunięte przez administratora)można wypowiadać na temat firmy Emerson dowolne opinie, pod warunkiem, że będą to opinie pozytywne.

mamba

kolego możesz podpowiedzieć w jakiej firmie pracujesz aktualnie?? Pozdro

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Elektryk / 1 zmiana
PPT Sp. z o.o.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.

Zdecydowanie odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Zmieniając pracę nikt chyba nie wyobraża sobie, że po kilku dniach w nowej pracy zostanie zwolniony bez jakiegokolwiek powodu...a tak się stało ze mną ...I z tego co sie dowiedziałem to nie byłem pierwszym ani ostatnim,,,tam po prostu tak się dzieje (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś ma podobne doświadczenia piszcie na email (usunięte przez administratora)

lala

ciocia - 2011-08-01 18:39:29odszedłem od tej firmy pracowałem tam 3 lata bez żadnej podwyżki za(usunięte przez administratora)na godz teraz zarabiam trzy razy tyle ta firma (usunięte przez administratora) chce pracowałem w przeróżnych firmach a la ta jest jedyna w swoim rodzaju. to(usunięte przez administratora)ł i nikt tego nie zauważy jeszcze cie (usunięte przez administratora)nie idźcie tam prosze was będziecie [usunięte przez moderatora] świątek piątek i niedziele za(usunięte przez administratora) uwierzcie w siebie i spróbujcie gdzie indziej pracy w piotrkowie nie brakuje. emerson już do radio i gazet daje ogłoszenie zwróćcie na to uwagę, tonący się brzytwy chwyta!!!!!!! I dobrze zrobiłeś decydując się na ten krok zmiany pracy. To co się dzieje w tych czasach z ludźmi to jedna wielka pomyłka i wogóle gdzie my żyjemy!!!!!!!!!!Co z tego, że masz cywilną odwagę i nastawienie pozytywne do wykonywanej pracy jak NIC Z TEGO NIE MASZ? Pracując cały rok szczerze i sumiennie, nie korzystając nawet ze zwolnienia lekarskiego. Kierownik o tobie Zapomni przy przydzielaniu rocznych premii itp. HISTORIA Obiecanki cacanki,że na drugi rok dostanę jak już się kierownictwo podobno zmienia, obiecanej podwyżki też nie ma. Trzeba będzie rozejrzeć się za nową pracą? Bo przecież jakoś trzeba Żyć ???????

ciocia

podwyżkę? tam nigdy nie było mowy(usunięte przez administratora)o gratulacje a tyle sie dostaje po okresie próbnym nawet w "indeshicie" a swoją pracę wykonywałem sumiennie soboty niedziele na każde zawołanie tam nie ma reguły!!!!!!!!!!!!!! mam 15 lat stażu w różnych zakładach a ten to jakaś paranoja!!!!!!!

Jajakobyły

dziewczyna - 2011-08-04 08:17:49 Dobrze, że odszedłeś, Emerson nie lubi bylejakości, a Twoja stawka po tylu latach potwierdza jakość Twojej pracy - tu się dostaje podwyżkę za dobrą pracę, a nie za wypracowane lata. Dla tych, dla których ideałem jest praca w publicznym urzędzie, gdzie nigdzie nikomu się nie spieszy i główny punkt dnia to kawa - nie polecam Emersona. To firma dla ludzi, którym chce się pracować. A to znasz: "Są dwa najpiękniejsze dni w życiu każdego pracownika Emersona - pierwszy to dzień rozpoczęcia pracy w tym zakładzie, drugi ... gdy otrzymuje w kadrach świadectwo dojrzałości, formalnie nazywane świadectwem pracy." ? Znam wiele osób, które nie pracują już w tej firmie i żadna z nich nie jest tym faktem zmartwiona. A to powinno prowokować do myślenia. Przynajmniej niektórych, nieprzyzwyczajonych ...

dziewczyna

he i racja, kto chce to pracuje, a kto przychodzi tylko po to żeby zleciało 8 godzin to nie powinien wogóle przychodzić...przez takich właśnie ludzi MY którzy chcemy pracować musimy się denerwować i zrażać bo przychodzą ludzie którzy nie potrafią nawet dobrze kartonu złożyć i trzeba robić za siebie i za nich. Nie wspomnę już o studentach. Na palcach mogę policzyć w miarę ogarnięte osoby. Od razu nasuwa się pytanie- jak to społeczeństwo na nas zapracuje kiedyś skoro nawet zakleić dobrze koperty nie potrafią- (usunięte przez administratora) gdzie trzeba codziennie te same pomidory przebierać a kierownictwo mówi że ONI życie im ratują?? Zastanówcie się ludzie czego tak naprawdę chcecie od życia. Bezrobocie jest duże ale ludzi do pracy też nie ma.

ktos

SUPER FIRMA . . . MOZNA ZAROBIC CAŁKIEM NIEZŁE PIENIADZE... KTO CHCE OCZYWISCIE ... POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ktoś

Nie polecam. Nie będę powielał opinii zdecydowanie większej części poprzedników. Ogólnie NIE POLECAM !!! (mimo tego, że nadal tam pracuję). Mały plusik za socjal.

xxx

tak zostalem zwolniony, ciesze sie z tego powodu!!! nie wytrzymalbym tej chorej sytuacji jaka panuje w firmie. nie chce sie na nikim odgrywac, to nie lezy w mojej naturze. pisze co widzialem i widze. na szczescie nie jestem juz popychadlem kierownictwa. pracuje teraz w duzo duzo duzo lepszej firmie za godziwe pieniadze odpowiednie do mojego wyksztalcenia(usunięte przez administratora)mnie nie bawi z kilkoma wekendami, takie realia sa w emersonie) pracuje 5 dni w tygodniu a nie jak w emersonie najlepiej jakbym sie przeprowadzil do firmy i siedzial przy maszynie 24h. jak sie odmawialo weekendu to mialo sie pozamiatane u kierownika, obuczony chodzil na ciebie i na 100% mozna bylo sie spodziewac ze bedzie sie mialo urwane 2-3 % z premii za zaangazowanie. pozdrawiam cie i zycze samych sukcesow.

Anonim - tylko potwierdziłeś moje słowa. Z tego co napisałeś wynika, że zostałeś zwolniony. I teraz chcesz się odegrać na firmie, bo nie możesz się z tym pogodzić...

(usunięte przez administratora) ze tak piszesz? najwieksza? chyba smiech!! so wieksze i bardziej solidniejszenajlepiej placa? chyba smiech!! (usunięte przez administratora)!! duzo, prawda?! a tak na marginesie ciesze sie ze juz tu nie pracuje i inni wylani tez nie narzekaja co polecieli po miesiacu panowania (usunięte przez administratora)

nowa

Widzę, że te negatywne opinie to kilka osób, które wypowiadają się po kilka razy. Trudno na podstawie wypowiedzi 3 osób wyrobić sobie opinię o firmie. Jak się przyjmowałam do firmy, dokładnie czytałam te wypowiedzi i poczatkowo bardzo mnie wystraszyły. Teraz już wiem, że trzeba odróżnić opinie tych, którzy chcą sie odegrać za zwolnienie, a tych, którzy faktycznie chcą coś przekazać innym na temat firmy. Mimo tych narzekań nie wolno Emersonowi odmówić, że jest największym pracodawcą w Piotrkowie i ciągle zatrudnia i daje umowę o pracę, wypłatę na czas, wszystkie świadczenia. Inne firmy oferują prace tymczasową, albo zwalniają. A zarobki mają jeszcze mniejsze. Ciekawe, gdzie ci narzekacze teraz pracują i jakie mają warunki, że krytykują....

Ale jak był na magazynie dobry pracownik to się go zwolniło ((usunięte przez administratora)a jakiś chory donos. Gośc może trochę trudny w kontacie bezpośrednim ale jako magazynier to fachowiec. I tego nikt nie może podważyć. Na jego miejsce bierze się gościa, który jest totalnym obibokiem i leserem. I jak tu zrozumieć ? Jak się nie ma co się chce to trzeba łatać dziury czym popadnie.

zgadza się, jeśli chodzi o magazyn jest młyn straszny, zabrnęło to wszystko w dużo za duży bałagan. Był czas, że było dobrze, ale chyba za spokojnie i trzeba było zacząć wprowadzać zmiany.Porządku brak , dobrych pracowników brak, a Zarząd nie widzi jaki jest BAŁAGAN tylko ma zamydlane oczy bajkami nowych dyrektorów i jakiś tam sobie panów.

??

Co tam tak czesto sa przyjecia firma ciagle sie rozrasta czy rotacje na produkcji?

Travolta in spe

Dyskoteka? Przecież to są igrzyska dla maluczkich ...

Zostaw merytoryczną opinię o Emerson Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Emerson Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Emerson Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerson Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emerson Polska?

Kandydaci do pracy w Emerson Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emerson Polska