Opinie o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emerson Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emerson Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Oskar

[usunięte przez moderatora] jestem. Dobranoc. 00:07. Nick wcześniej źle przez pomyłkę uzupełniłem.

hahaha

A ja dziś złożyłem swoje CV i wypełniłem ankietę w EMERSONIE. Czytałem opinie, opinie są gorsze na temat firmy EMERSON niż o firmie NOWALIJKA - w Nowalijce pracowałem. O Nowalijce moja opinia była negatywna- możecie sobie poczytać - opinia Oskarka [usunięte przez moderatora] Wiem że na produkcji jest "wyzysk człowieka przez człowieka" ludzie traktowani są jak śmieci. Składając papiery do Waszej firmy miałem pewne wątpliwości i chyba jednak się nie pomyliłem. Nie znacie mnie, nie wiecie kim jestem. Ale będę miał ubaw jak mnie zatrudnicie w swojej firmie. W swoim CV nie wspomniałem nic o tym że pracowałem w NOWALIJCE, miałem przykre wspomnienia. Napisałem tylko gdzie ostatnio pracowałem w dwóch firmach. Ładna recepcja, biura z pewnością też ładnie urządzone a na produkcji "parobki pracują w nieludzkich warunkach, obozy pracy dla hołoty". Pozdrawiam EMERSON i NOWALIJKĘ. Wszyscy jesteście sobie warci. "Na górze" w biurze inteligencja a "na dole "HOŁOTA z produkcji. Ciekawy jestem:czy zadzwonicie do mnie? bo ja czekam na telefon od Was HA HA HA. Trochę już późno 23:30, Oskarek spać nie może i pisze po nocach. A jeszcze napisze do Nowalijki. Nie wyrażam opini o Was bo jeszcze nie pracowałem w Waszej firmie. DOBRANOC. [usunięte przez moderatora]

lilka

czemu mnie to nie dziwi? teraz wszedzie ciezko z praca, nie ma jej, albo jest po znajomosci. nie ma zakładów pracy jak kiedys byla ich cala masa i kto chcial to pracowal. wszystko zostalo sprywatyzowane, ludzi traktuje sie jak bydlo i to w kazdej pracy nie ma znaczenia czy emerson, czy [usunięte przez moderatora]. pensje marne, mamy niewolnictwo XXI wieku. no ale skoro polacy glosuja jak niepelnosprawni umyslu ludzie to co sie dziwic??? nie chodza na wybory bo i tak nic nie zmienia i sie nic nie zmieni - taka gadka jest przerazajaca. to skoro sie nic nie zmieni to od razu wziac stryczek i sie powiesic skoro ten kraj to dno bez przyszlosci, bo ilez mozna wyjezdzac i wyjezdzac?

mamamija

Cześć, jestem na urlopie macierzyńskim i mam pytanko: czy z firma jest naprawdę aż tak źle? bo dochodzą mnie słychy że się sypie i niedługo nie będę miała gdzie wracać. pozdrowienia dla pracujących:)

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Asystent /Asystentka Inżyniera Budowy
Jarex Sp.z.o.o
inxynier

Ludzie a podpowiecie cos jak jest na utrzymaniu ruchu? Jak wygląda praca inżyniera? Tez jest tak jak to opisujecie? Bo aż nniedowierzam jak czytam te wszystkie opinie

kkkkk

hej a słyszeliście że przyjmują na Logistyczną? Przesiew straszny i kasa marna...ale czego się spodzewać-wkońcu to drugi Emerson:)

aabba

powiem ci tak..... przekonasz się co znaczy słowo EMERSON jak popracujesz trochę, bo natura ludzka jest taka, że póki sam się nie przekona to nie uwierzy...pozdrawiam:)

Wiki

Wiecie coś na temat tej nowej firmy na logistycznej .jutro mam rozmowę w siedzibie emersona podobno dobre warunki dają

nn

Pracowałem. Nie polecam !!!

kras

slyszalem ze nagorszy to dzial realizacji zamowien, i mierne tam zarzadzanie ludzmi, kierownik krzykacz nic soba nie reprezentujacy.[usunięte przez moderatora] przerost formy nad trescia.nie ma co. omijac trzeba.

olala

Wiesz co, powiem Ci szczerze że nie napalaj się tak,bo to co bedziesz robić jeśli nawet się załapiesz to najstarsi górale nie wiedzą. W tej firmie trzeba robić wszystko, a człowieka traktuje się ja przedmiot. Zresztą sama zobaczysz.pozdrawiam.

gosc
@olala

w działach biurowych pracują przede wszytskim dziewczyny, które bardzo często zjadłyby siebie żywcem. robią sobie na złość, obgadują itp... u mnie zdażały się sytuacje, że naprzeciwko ciebie siedziały dziewczyny- gadały sobie na ucho i śmiały ci się w oczy. Raz poszłam załatwić prywatną sprawę do działu kadr i akurat była tam dziewczyna z innego działu, więc niechcący słyszała co mówię- zanim wróciłam do pokoju- wszytskie dziewczyny ode mnie już o tym wiedziały- plotkarstwo i obłuda.

Lit

a mnie interesuja dzialy biurowe nie magazyn, jakie dzialy polecacie? choc tez jak czytam to niezla tam jest masakra psychiczna.ech smutne to. kasa kasa kasa, [usunięte przez moderatora]- typowo polskie komusze zachowanie...

Fazi

Daj sobie spokój :-)))

Cześć, mam pytanie jak się pracuje w emersonie chodzi mi o magazyn. Zlozylam cv. Powiedzcie czy się opłaca przyjść? Bo jak czytam to sama niewiem co myśleć.

O

uehehe - 2013-03-18 23:39:17 tych najgorszych sciemniaczy juz nie maJeszcze [usunięte przez moderatora] jest :-) po znajomości stanowisko. Na tym stanowisku powinna być dziewczyna która wcześniej zastepowala kierowniczke, mądra Bystra, a nie ADHD,

uehehe

tych najgorszych sciemniaczy juz nie ma

alala

Szkoda że tylko sądzą tak, osoby które właśnie na magazynie pracują a ten kto z boku patrzy to widzi jak jest faktycznie. Są oczywiście wyjątki, ale 3/4 z kadry to ściemniacze. Szczególnie na popołudniówkach i oczywiście najwięcej na nockach. Na rankach to każdy pracuje:)pozdrawiam

Mała

fazi - 2013-03-11 09:49:00 Kierownik magazynu jest wyrozumiałym czlowiekiem:) jak widać.Ale nikt nie wspomniał o siedzeniu między regałami zamiast pracować.brak kamer dobrze robi:)...............pensja na magazynie każdy by taką chciał mieć.Na magazynie niema żadnych nieprawidłowości w to jakieś żarty. Pracujemy najciezej. Pozdrawiam zawistnych

lolo

ech, ja akurat do kierownika nic nie mam ale prawda-za mało pilnuje swoich ludzi....faktem natomiast jest że ludzie się zwalniają i to dobrzy ludzie i jeszcze za nimi pójdą następni...dobrze, bo co niektóre osoby za bardzo się noszą i myślą że jak nie ma za dużo pracy to można pomiatać ludźmi.

fazi

Zostaw merytoryczną opinię o Emerson Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Emerson Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Emerson Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerson Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emerson Polska?

Kandydaci do pracy w Emerson Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emerson Polska