Amat Druk Sp.zo.o.

Piotrków Trybunalski

Opinie o Amat Druk Sp.zo.o.

Darek

To oni jeszcze istnieją? Pracowałem 4 lata. Sama prawda to co piszą. Złodzieje i jeszcze raz złodzieje. Do dziś mi wiszą jakaś kasę. Juz nawet nie wiem ile tego było. A doromoniec ich popychadlo i ham. Podobno już go wywalili.

c

@luna prawda jest taka, że mamy XXI wiek i nie ma już nakazu pracy, więc pracy nie ma dla każdego. Ludzie boją się o swoje posady, pracowała 3 lata, bo pewnie nie miała innego wyjścia. Przecież naprawde dużo osób tak ma. Więc uwierz można tak pracować.

Dominika

Ja tam pracowałam w sumie jakieś 3 lata Złodzieje i oszuści nie dość że nie płacą pracownikom ( nadgodziny płacone do reki bez podatku i wypłacane jak ma się szczęście to po pół roku , przelewy z pensja tez robione na raty nieraz zaległości po 5-6 miesiecy )to jeszcze oszukują firmy dla których drukują wciskając im np. papier gorszej jakości klient płaci za 80g a dostaje 70g a nieraz nawet 60 gm2

koń

najgorsza firma w piotrkowie (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o Amat Druk Sp.zo.o. - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amat Druk Sp.zo.o.