Opinie o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emerson Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emerson Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

abba

Panie z magazynu mają właśnie najlepiej, a weź im coś powiedz to zaraz z [usunięte przez moderatora] lecą ale widocznie takim to wolno a my jak się 5 minut dłużej zasiedzimy to problem i straszenie zabraniem premii Co za życie...jedni mogą wszystko a inni.... najlepsze jest to,że co niektórzy kierownicy widzą takie i inne rzeczy dopiero jak dostaną [usunięte przez moderatora] od prezesa. Mam nadzieję że Pan Prezes zacznie bardziej się interesować co robią jego ludzie bo jeszcze troche to będzie praca ale ludzie uciekną-nawet do Hearing-a bo tam jest trochę więcej sprawiedliwości. W Emersonie nie warto się starać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ula la

Xyz - 2013-02-21 21:25:50 Prawda podpisuje pod tym:-)Ciekawe czy na magazynie skończy się przesiadywanie na stołówce po godzinie. Godzina na przerwę i pół godz na kawę. :-) i wszyscy o tym wiedzą i nic. A kasa leci i nie mala

Xyz

Prawda podpisuje pod tym:-)

aabbaa

prawda, Emerson spadł na psy i to przez kilka osób, które myślą ze ludzie to są śmiecie..czekam aż ONI znajdą się po tej stronie co my i tym razem MY będziemy mogli ich gnoić... a zasada jest taka że w tej firmie KIEROWNIKIEM to się tylko bywa i to mnie pociesza:) pozdrawiam wszystkich

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Elektryk / 1 zmiana
PPT Sp. z o.o.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
NICK

NAJLEPSZY POMYSL NA POPRAWE TO POZBYC SIE KILKU LUDZI.MOZE ZACZAC OD [usunięte przez moderatora] LIDEROW.

oooooo

no zaczęła woda sodowa. pewnej pani z magazynu uderzać. do głowy chyba nie zastanowił się że sama może więcej stracić po co donosi ale jak sam robi przekręty z narodzinami to ok chodzi że w każdy weekend. w 3 osoby do pracy ktorej niema ale kilka innych ciekawych rzeczy można dodać ale to może innym razem niech pomyśli co sama robi nie tak rodzina jej nie pomoże wtedy jak dostanie się na to stanowisko

Lex_us

Ta firma to obóz pracy, brak poszanowania pracownika, wieczne [usunięte przez moderatora], większość musi jechać na lekach uspakających, kazdy wilkiem patrzy drugiemu, przepracowałem tam ponad rok i dobrze, że już nie muszę się tam "produkować". A kadra zarządzająca najgorsza, jaka może się przytrafić w życiu.

SENIOR

PRACOWAŁEM TAM KUPĘ LAT ALE MI PODZIĘKOWANO NA POCZĄTKU TROCHĘ BYŁO SZKODA ALE TERAZ WIEM Z JAKIEGO SZAMBA WYNURKOWAŁEM.[usunięte przez moderatora],ANTYKOLEDZY,W OGÓLE DNO.PRACUJĘ W PIOTRKOWIE JESTEM SZANOWANY PENSJA I STANOWISKO SPOKO ZGODNIE Z UMIEJĘTNOŚCIAMI .SOCJAL SUPER ŚWIĘTA WIELKANOCNE,BOŻONARODZENIOWE,WCZASY POD GRUSZĄ,PACZKI DLA DZIECI I NIE TALONY TYLKO EXTRA KASA.LUDZIE UCIEKAJCIE Z TEGO [usunięte przez moderatora].

zigi

pracowałem tam przeszło 6 lat,kasa zła nie była ale odradzam ten zakład! [usunięte przez moderatora]

No....to bylo niezle wejscie smoka.Ciekawe ile smok pociagnie na zabieraniu premi.A tak nawiasem mowiac czym ten czlowiek moze sie wykazac oprocz zabierania premi i gnojeniem ludzi

lolo

Pracowałem przez jakiś czas i nie polecam. Dla mnie socjal standardowy porównując do dużych firm. Pieniądze słabe. Atmosfera w pracy kiepska. Mnóstwo kapusiów i ludzi obrażonych na życie- z takimi nie da się pracować.

xxxxxxxxx

ogólnie firma jak firma... wypłacalna, niezły socjal. Natomiast kierownictwo ( w szczególności [usunięte przez moderatora]) to totalna porażka!!! . Niezrozumiałe jest, żeby taki [usunięte przez moderatora], który nie ma pojęcia o tym co i jak należy robić, aby usprawnić prace i żeby to wszystko poprawnie funkcjonowało kieruje produkcją! Kolejny " (usunięte przez administratora) isty kierownik" to Pan od działu na [usunięte przez moderatora] Tragedia i dno totalne!!!!!!!!! Dlaczego osoby, które nie mają wiedzy i predyspozycji zajmują takie stanowiska?????!!!!!!!!

Statystyk

Czyli nic się nie zmienia - rotacja jak na kasach w Tesco ...

;)

i znow kolejne zwolnienia !!! ;(

aqq

ludziska po co te nerwy ? to tylko "pracodawca". Jak nie pasuje to idziemy do innego i już. Możesz godzić się lub nie ale warunki ON stawia. Pozdro Ziomale

antychryst

z chęcią (usunięte przez moderatora) która to wiocha ??

chlop

antychryst - 2012-01-13 20:02:16 następny pupilek pana (usunięte przez moderatora).( jechać z chłopami)a masz cos do \"chlopow\" , to wpadnij do nas na wies... zatanczymy troche !!!

Chwile nerwówki to się powinny przydarzać na porodówce, a nie w dobrze zorganizowanej pracy.

antychryst

następny pupilek pana (usunięte przez moderatora).( jechać z chłopami)

franek kimono

Alex - 2012-01-12 22:16:10 Totalny bałagan w zarządzaniu firmą.. Ilość pomyłek w zleceniach zastraszająca. Duża rotacja kadry (zwłaszcza nizszego szczebla) ma za zadanie ukryć niekompetencje i indolencje kadry kierowniczej. Gratuluję Prezesowi Firmy Emerson takich wyników i takiej kadry kierowniczej. Nigdy nie ulokowałbym tam zlecenia.Pracuje juz tam dluzszy czas i jakos balaganu nie widze - przyznam ze sa chwile nerwowki ale wszedzie tak jest...Pomylki - ilosc zastraszajaca????!!!! Chyba je tylko ty robiles lub robisz...Zdarzaja sie pomylki ale sa wylapywane od razu i poprawiane na tym polega dobra kontrola przez pracownikow...A ty jakie zlecenie chcialbys ulokowac w tej firmie???? chyba nadruk na majtach: "chodza pogloski ze jestem boski.... paranoja - wlasnie z takimi ludzmi jest najwieksza rotacja - NIEROBAMI " Firma jak firma... pensja na czas, dobry socjal ... jak nie pasuje to idz do kauflandu... tam sie nauczysz roboty...

Zostaw merytoryczną opinię o Emerson Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Emerson Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Emerson Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerson Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emerson Polska?

Kandydaci do pracy w Emerson Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emerson Polska