Opinie o Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

darek43

Jeśli chcecie zaoszczędzić sobie nerwów i stresu to radzę omijać firmę szerokim łukiem.

@darek43

Mało mi to mówi :( Napiszesz więcej szczegółów, jakieś konkretne sytuacje? Waham się, czy nie aplikować na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta, więc byłabym mega wdzięczna. Tak btw, w jednym czasie wpadło sporo ofert pracy od firm, jakieś zwolnienia były, czy skąd ta rotacja?

Nie polecam pracy tutaj. Wynagrodzenie mniejsze niż najniższa krajowa, zmuszanie do pracy w weekndy i premia 5% której nigdy się nie otrzymuje nie wiadomo z jakiego powodu. Stawka godzinowa to jakiś żart. Nie wiem jak ludzie mogą pracować na operatorze maszyn za mniej niż 3 tys. Czasem jak są dodatkowe weekendy to można jedynie wyciągnąć coś więcej niż 3 tys..

I do tego każdy ma inną stawkę. Niektórzy co pracują dłużej mają o wiele wyższą stawkę od tych którzy pracują krócej. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że pracownica która pracuje na maszynie 10 lat ma zdecydowanie mniejszą wiedzę niż osoba która pracuje np 5 albo nawet mniej. Zazwyczaj takie osoby pracują na ustawionych wcześniej maszynach przez innego operatora bo nawet nie potrafią sobie same ustawić, i za każdym razem mają te lżejsze zlecenia. A pracownik zarabiający mniej musi wszystko sam ustawić.. maszynę, kamery itd na cięższym zleceniu. I gdzie tu sprawiedliwość.. Fajnie jest wykonywać łatwiejszą pracę za większą kasę. Stawka nie jest adekwatna do umiejętności pracownika. Co z tego, że pracownik chce się rozwija lć, uczy się nowych rzeczy jak i tak nic z tego nie ma tylko więcej obowiązków za stawkę nie wartą tego.

Czym w Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

@Gosc

A jakie jest dalsze rozwiniecie tej sprawy? Czy rozumieć na leży to tak, że występuje przesuniecie, więc w miesiącu gdzie już faktycznie jesteś na tym urlopie nalicza Ci się lepszy wynik? I z samymi urlopami nie maja tu problemu, że bierzesz? W niektórych firmach różnie z tym bywa

Wyświetliła mi się właśnie oferta na Belzacką dla młodszego specjalisty ds. administracji i obsługi sekretariatu. Nie wiem jeszcze jakie są widełki na tym stanowisku, bo nie piszą tego wprost, czy można mimo wszystko negocjować na rozmowie? zastanawiam się czy mnie na nią zaproszą. Może był już ktoś na niej i by napisał czy coś konkretnego sprawdzają w trakcie rozmowy?

Pracownik Nowy wpis

Czasami sobie tak usiądę w kuchni i tak myślę, jakie to szczęście ma ta firma, że mnie ma. Bo kto byłby tak nie rozsądny robić tak dużo za tak mało

Niczym nie zachęcają. Jedyny dodatek jaki masz to na Boże Narodzenie z 500zl i jak sobie dorobisz w weekend to masz dodatek na który sam zapracujesz :)

Tylko Boże Narodzenie jest tu świętowane? A co z jakimiś innymi świętami? Wielkanoc jest w ogóle jakoś uwzględniana? I to 500 zł mimo wszystko netto?

Gosc Nowy wpis

Premia 30 procent naliczana z miesięcznym opóźnieniem powoduje, że za miesiąc kiedy jest się na dwutygodniowym urlopie dostaje się niższe wynagrodzenie niż w normalnym miesiacu

@Gosc

W EDC wszystkich traktują równo, na produkcji zapylenie, w biurach roztocza, bo wykładziny od 10 lat nie prane, każdy kto tam pracuje prędzej czy później ma kaszel i problemy z zatokami

Hehe
@Gość

W nowej lokalizacji zapewne będą te same wykładziny w ramach optymalizacji kosztów

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Hydraulik- Instalator w firmie Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

O tej premii frekwencyjnej, o której ktoś teraz niedawno wspomniał to mnie nawet nie pokazywała się wzmianka w ofercie. I jeszcze te warunki w biurze… czy możliwe by były w nim roztocza tak jak napisano? A co przy tym za pracą zdalną? na których stanowiskach byłaby teraz możliwa?

ExPracownik

Praca zdalna owszem, ale nie w poniedziałki i piątki, no i nigdy dwóch dni pod rząd. Na takie luksusy trzeba mieć zgodę pryncypała, a on woli nie ryzykować, żeby ktoś przypadkiem się nie obijał

Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Kontroler Finansowy w Piotrków Trybunalski. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Przede wszystkim na to, że na podstawę wynagrodzenia składa 30 procentową premia, która jest uznaniowa, i łatwo jej nie dostać. Wystarczy zachorować i po premii

Ktoś tu pisał cos o jakichś zwolnieniach i teraz zastanawiam się nad tym która strona częściej dziękuje za współpracę i z jakich przyczyn? dodatkowo to Pracodawca w jakich sytuacjach najczęściej daje wypowiedzenie?

Ja tylko chciałem zerknąć na opinie dotyczące pracy jako młodszy admin od systemów a tutaj widzę jakieś nawiązania do wyborów? Czy ta informacja wpłynie jakoś na moje potencjalne warunki zatrudnienia o ile od stycznia się dostane? Nie ukrywam, że głównie finanse mnie interesują

Cześć a jaka jest kasa teraz za prace jako admin junior? Ja to już nawet tej oferty właśnie nie widzę i zastanawiam się czy kolega nie aplikował ostatecznie jednak? Tez chce się dowiedzieć ile się tu zarabia skoro piszesz, że hajs może komuś pasować. Tak w ogóle to z tego stanowiska jest później jakiś awans?

zatroskany

@Pracodawca Jak się Państwo odniosą do sprawy wyborów kopertowych z 2020 roku, których podmiotem wykonawczym byliście. Jak to się stało, że koszty usługi oferowanej dla Poczty Polskiej były wielokrotnie większe niż podobne usługi realizowane dla innych podmiotów np. spółki skarbu państwa PGNIG? Czy to normalna, uczciwa procedura? Informacje te są dostępne opinii publicznej w Interpelacji posiedzenia sejmu nr 9885 w sprawie kosztów usługi kopertowania pakietów wyborczych, polecam poczytać, widnieją państwo jako jeden z usługodawców - stąd pytania od zatroskanego obywatela, a być może i Państwa klienta. Skąd takie rozbieżności cenowe… Cała prawa jest mocno bulwersująca i zaczyna odbijać się głębokim echem, ponieważ mówimy o środkach z budżetu państwa, czyli drodzy Państwo de facto każdego z nas – obywateli RP. Dziś (28.11.23r.) w sejmie prowadzone są prace nad powołaniem komisji śledczej właśnie w tej sprawie i liczę na wyjaśnienie tej sytuacji.

darek43

@darek43

Myślałam żeby spróbować złożyć tam cv na projektowanie graficzne przez ich stronę. Tylko już na wstępie demotywuje mnie to co piszecie, zależy mi na zachowaniu „work life balance” i na szanowaniu mojego czasu wolnego..

@Ania

Raczej opinie dotyczą pracy na produkcji. Jeśli chodzi o pracę w biurze to nie mam dużych zastrzeżeń. Można trafić znacznie gorzej. Jedynie zarobki są kiepskie.

Było minęło

Najlepszego co zrobiłem to złożenie wypowiedzenia po kilku latach pracy. Tam potrzebują (usunięte przez administratora) nie pracownika, najlepiej być w pracy 24 h 7 dni w tygodniu. Wolny weekend? Urlopu zaplanowany przez pracownika a nie kierownika?Zapomnij,Ty masz tyrać i nie mieć życia poza pracą- w , zmian niewiele ponad najniższą krajową Tylko dla desperatów

@Było minęło

Dlaczego potrzebują pracowników 24/7? jakie są obowiązki do zrobienia np. w niedzielę o północy? Czy nie wprowadzają systemu zmian, które będą się wymieniać całą dobę, aby zabezpieczyć te nietypowe godziny i dni?

Jak się pracuje z ludźmi z Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o.?

ktoMaWiedziecTenWie

Takiej ekipy jak w EDC to ze świeczką szukać

nn

pracowałem kilkanaście lat kasa jak zapomoga stare maszyny i na wykurzać się trzeba

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o.?

Hahaha

Nędzną pensję, brak podwyżki, przestarzałe komputery

@Hahaha

A ile mniej więcej czasu tutaj przepracowałeś, że nie otrzymałeś żadnej podwyżki i czy w ogóle podjąłeś taki temat z pracodawcą? Jeśli tak, to daj znać o jego reakcji na Twoją prośbę o podwyżkę i o informacjach zwrotnych, jakie od niego uzyskałeś. Super byłoby, jeśli mógłbyś też napisać coś więcej o stanowisku programisty Axapta i warunkach pracy.

Expracownik
@Marta

O podwyżkę będziesz się prosił kilka miesięcy a jak już dostaniesz to jest to 50gr lub złotówka do stawki godzinowej i wtedy najlepiej żebyś kierownika po stopach całował bo przecież wywalczył dla Ciebie ten oszałamiający pieniądz...

Kompletna porażka, szefostwo co godzinę zmienia decyzję, obiecują gruszki na wierzbie a jak przychodzi wypłata to dostajemy niewiele ponad minimalną krajową. Atmosfera znośna, zarobki złe, szefostwo tragiczne

Emilia
@Anonim

Najgorszy to Miron żałosny i drży o swoją posadę a tak naprawdę to zero wiedzy i zero kompetencji..Spada aż za bramę wyleci...

Jancio

Praca może i fajna ludzie na produkcji spoko, ale szefostwo czyli tzw liderzy produkcji czy kierownicy działu tragedia to jest tzw stara gwardia gdzie ręka rękę myje, mam nadzieję że nowy prezes przejzy na oczy wkoncu i wywali ich na zbity pysk. Stawki słabe najniższą krajową, podwyżek brak.

Iga
@Jancio

Racja

Prosicie o opinie a po jednym dniu znikają ? Coś jest chyba nie tak!!!

PKL

Obietnice bez pokrycia - jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują podwyżkę po jakimś czasie - nie licz na to. Praca wymaga ciągłego skupienia, dużej dokładności i sprawdzania wszystkiego po wszystkich. Bardzo dużo obowiązków, nieadekwatnych do zarobków. Codziennie mnóstwo stresu i presja czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o.?

Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o.
  • Belzacka 176/178
    97-300 Piotrków Trybunalski
  • NIP: 7252083093 REGON: 360868745 KRS: 0000545379

Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o.