Opinie o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emerson Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emerson Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

operator

Czy z nastaniem nowego roku zmieniło się coś na lepiej czy szkoda się fatygować i tracić czas ? Jakie stawki ?

operator

Ostatnio pełno ogłoszeń że zatrudnią operatorów maszyn to co pracownicy się pozwalniali czy nowe miejsca pracy? I w ogłoszeniu napisane że oferują milą atmosfera w pracy ? To jak to jest z tą atmosferą? Bo o zarobkach nic nie piszą pewnie najniższa krajowa.

JP
@operator

Po tej miłej atmosferze to jeszcze po kilku miesiącach mi się melisą odbijało.

gość

Przed jedną z posesji na ul. Dworskiej pracował na drodze człowiek w ubraniu z logo Emerson, czy Firma świadczy również usługi związane z utrzymaniem czystości ? Na marginesie niech takie osoby mają chociażby kamizelkę odblaskową przecież to droga publiczna i o wypadek nietrudno przy porozstawianym sprzęcie jak taczce łopacie, grabiach. Bo umowę i ubezpieczenie to zapewne miał na wykonywanie takich czynności bo o wypadek nietrudno mało nie był potrącony przez kobietę z SUVa.

Jack

A czy w EDC Expert wygląda to tak samo jak w Emersonie?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Elektryk / 1 zmiana
PPT Sp. z o.o.
mały bagno

Jak najgorsze wspomnienia nie polecam pracy w tym miejscu.

gość

Babki ze stołków z biura i nie tylko to nie czekają na żaden integracyjny, tam nie ma tak że któraś chętna tylko rywalizacja żeby uprzedzić "koleżankę" ..

Andzej

Ol Yeah Ol Yeah... Jadę na Karpacz!!

Jak tam dziewczyny z biura,są jakieś fajne?

baranowska
@pracownik

Jak to w życiu dla jednego referentka dla drugiego asystentka...

mała dyzma

O jak cudownie być chorym i nie myśleć, że trzeba na czterech dowlec się do tego nawet nie wiadomo jak to nazwać... a przepraszam raz była nagroda za niechorowanie ręcznik w kolorze szmaty do podłogi. Z urlopami podobnie. Co nie ??? Sprawdzimy z PIP-em ????

mała gnida

brrrrrrrrrrrrrrrrrrr omijać szerokim łukiem praca tam gorzej boli niż wrosty w paluchach ......

ktct
@mała gnida

haha ....dobre z tymi paluchami

lolo

znam w emersonie ludzi którzy pracują na produkcji po 20 ,15,10 lat mało kto zarabia powyżej 2 tysiecy bez nadgodzin ,niech się firmy które kupują w emersonie dowiedzą ile sie zarabia w potędze papierniczej,sory dowiedziałem sie ze mlekiem też handlują ,nie słuchajcie błaznów którzy sie chwalą ze po 4 tysiace biorą chyba ze z pracy nie wychodzą

Nie pracuję już ponad 10 lat.Jak dowiedziałem się, że" kartofla" zwolnili- myślałem że coś się zmieniło,lecz jak czytam to forum to stwierdzam że chore to jest do szpiku kości i nic się nie zmieniło.Jestem z wami moi drodzy koledzy!!!Wiele osób pracuje w tym psychodramacie bo myślą że nie ma innej alternatywy.Lecz jak się zwolnisz lub ciebie zwolnią rozwiązanie przychodzi samo .O pracę jest coraz łatwiej i jeszcze łatwij będzie.Nie zgadzajcie się na takie traktowanie.W normalnej pracy jest to nie do pomyślenia.Szefowie żyją starymi zwyczjami jakie nabyli gdy o pracę było ciężko. Po latach i po przeczytaniu tego forum stwierdzam że to jest masa betonu bezżadnych oznak człowieczeństwa szacunku do ludzi .Po latach pracy w emersonie miałem niską samo ocenę i nerwy wykończone .Gdy mnie zwalniali czułem ulgę a zarazem niepewność co ja teraz zrobię? .Los okazał się łaskawy mam dobrą pracę,Wysoką samoocenę uznanie szefów ,szacunek i niezłe pieniądze .Wszyscy mnie się pytają jak to jest możliwe że mnie zwolnili ?albo tak się zmieniłem ,albo byli głupi.Pozdrawiam wszystkich uciśnionych i tych który emerson z życia uczyniL psychodeliczne piekło

Słaby
@Paweł

"Psychologiczne piekło" najbardziej trafne określenie jakie do tej pory o tej firmie słyszałem vel. czytałem. Nic dodać nic ująć.

andzej

Małe sprostowanie, ten komentarz jest tylko moja subiektywna ocena, nie był na celu obrażenia kogoś(jeśli kogoś obraził to przepraszam), bo widzę że nie potrzebne zamieszanie on spowodował w firmie. Przepraszam jeszcze raz jeśli kogoś on obraził. Pozdrawiam

kinia

Ale to piszecie o Emersonie czy o tym DC Emerson bo to juz chyba dwie różne firmy ?

cyc

A jak wygląda u nich socjal tzn. Premie,talony,paczki itp.? I czy weekendy na produkcji sie pracuje? O atmosfere nie pytam bo tylko negatywy pewnie będą

praca

Mam pytanie czy to są teraz dwie różne firmy CV do każdej z osobna składać czy to tylko dwie spółki pod jednym zarządem ?? Emerson Direct Communication Sp. z o.o. Emerson Polska Sp. z o.o. Sp. k. Proszę o odpowiedz

re
@praca

nie skladaj :)

praca
@re

Dlaczego ? Uzasadnij :)

polak
@praca

jak chcesz pracować za grosze to skladaj

apiotr

Witam mam takie pytanie bo słyszałem ,ze Emerson podzielił sie na jakies spółki tzn. co część ktoś wykupił czy jak?

grgrgrg

1800 zl netto ha ha ha dobre. Po okresie próbnym 11,50 brutto, KOKOSY. Lecz pracownicy z kilkunastoletnim stażem mają nie wiele więcej.Ogólnie wielka bryndza nie polecam. Tak zapewne ta opinia zostanie wkrótce usunięta, lub jakiś mądry szef napisze że widocznie ci pracownicy którzy mają małe stawki nie dają nic od siebie. Ważne że on daje dużo od siebie, dobrze maszny nie ogarnął a tu za rządzenie produkcją się wziął ,ŻAL!!!

re

nie polecam...(obecny pracownik)

nick
@re

Dlaczego nie polecasz jakes uzasadnienie czy nie bo nie ???

re...
@nick

stawki małe, zostawanie po godzinach, szefostwo chamskie, nie doceniaja pracownikow, podwyzki raz na 3 lata :/ chyba ze jestes ulubiencem...to mozna miec 4 podwyzki w ciagu roku...://

operator wielomaszynowy

A nie czasem od 1400 bo słyszałem ,że tak płaca na początku a atmosfera podobna jak w haeringu czyli nie za ciekawa ?

Zostaw merytoryczną opinię o Emerson Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Emerson Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Emerson Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerson Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emerson Polska?

Kandydaci do pracy w Emerson Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emerson Polska