Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

gość

Ale nowej pracy warto szukać bo pomimo najlepszego wyniku i tak was wymienią z dnia na dzień. Nieraz już tak zrobili. Ta firma to śmiech

:-)

Chyba nie ma nic złego w tym, że ktoś się cieszy z najlepszego wyniku... Ja też bym się cieszyła. Pozdrowienia dla Katowic

Q&Q

NIEZŁE BREDNIE MACIE NA SWOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ. PORAŻKA!!!!

!

nawet nie wiesz jak dobrze się bawię. A takie teksty o ci chyba klienci wrzucają jak wychodzą z twojego outletu. Jesteś zerem

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Śmiech na sali… szczerze? Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z takim Hr-em. Pani Joanna Golczyk sama nie wiem jak utrzymuje ten stołek bo jak tu siedź sprzysięgać wam ze tak nieprofesjonalnej osoby to jeszcze nie widziałam. Wyżej wymieniona osoba wysłała mi maila o 1 etapie rekrutacji. Żadnego telefonu do niej w mailu niczego sam suchy mail o tym ze mam przeprowadzić audyt sklepu. Zaznaczam ze takie rzeczy są płatne ale uznałam ze na rzecz rekrutacji przeprowadzę ten audyt co zrobiłam na najlepszym poziomie bo miałam z tym wcześniej styczność. Wcześniej odpisałam na maila zw prosze o jakiś kontakt do niej bo kto normalny wysyła takiego maila bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ani nawet nie zadzwoni????!!!!! Oczywiście na żadnego maila nie otrzymała odpowiedzi. Pani chyba otrzymała ta prace po znajomosci i nie wie czym jest rekrutacja. A nawet nie chyba tylko napewno! Oczywiście poczułam się wykorzystana ze zagłady na audyt. Szukaj idiotów co za darmo będą im przeprowadzać audyty za które normalnie powinni zapłacić. Zgłoszę to dalej bo akurat mam znajomych w tej firmie w Pabianicach na wysokich stanowiskach. Tacy ludzie nie powinni zajmować się rekrutacja!!!! Szkoda tylko czasu na ta firmę bo domyślam się ze to nie pierwszy i ostatni taki przypadek.

Nikomu nie polecam!

40-200

to baw się dobrze zgorzkniała, nieudolna niewydymko i daj spokój

Do Ani K.

Podziwiam Cię za to, że zgodziłaś się wziąść na swoje barki plan naprawczy tej wysianej idiotami podupadającej, nędznej i wyzyskującej pracowników firemki. Jesteś wielka i na pewno dasz sobie radę w zyciu. Jakim trzeba być skończonym debilem aby dać komuś miesiąc na naprawienie firmy z tak zszarganą opinią, ktoś kto ci to zlecił powinien albo zmienić lekarza albo dilera. Choćby nie wiem jak mądrego dyrektorka zatrudnili to z tym podejsciem do ludzi i do handlu są z góry skazani na porazkę. Klienci się śmieją z tego outletu!!! Ja na szczęście znalazłam pracę w normalnej firmie i szczerze żałuję zmarnowanego czasu w pawo. Pozdrawiam ZADOWOLONA

ktos z pawo

Dziewczyny, po co rozsadzac i sie spierac.Czy naprawde utrata tej pracy to cos tak strasznego?może za chwile bedzie lepsza praca i bedziecie żałowac ze straciłyscie tyle czasu w Pawo.Nigdy nie wiadomo co "czeka za rogiem".powodzenia

...

I dla jasności ta wypowiedź niżej nie należy do mnie. ale nie ma jak to podpisywać się czyimś nazwiskiem:) [usunięte przez administratora] - 2010-08-07 18:17 anonim - dla jasności za co wyleciałaś?

...

a poza tym jakoś nie specjalnie się tym załamałam, szkoda mi tylko dziewczyn, które tu poznałam. Choć z tymi na których mi zależy i tak kontakt będę miała a reszta niech wymyśla nadal milion plot a prawdy i tak się nie dowiecie:) więc chyba nic specjalnego nie straciłam:)

Ania K.

Nie oczerniaj mnie na jakichś śmiesznych stronach. Chyba sama wypisujesz tu te wszystkie bzdury a potem próbujesz innym słowa przypisać. Jesteś nic nie warta pisząc czyjeś nazwisko a nie ujawniają swojego. Chcesz wiedzieć za co wyleciałam? Za to co każdy, czyli za nie wyrobienie planu, ale tym razem naprawczego. Tylko, że ja w przeciwieństwie do innych plan naprawczy dostałam na miesiąc a nie na 2:) jeszcze jakieś pytania tchórzu?

abc

Ja z innej beczki, nie wiem jak wy ale te nieustające promocje , jak by ich nie nazwano nudza i nas, a co gorsza klientów.Kiedy oni z tym skoncza ( już mieli to zrobic)Wystarczyło by raz w miesiacu jakas super happy hour i koniec, a nie cały czas.Przeciez klienci kpia sobie z tego

nadia

no właśnie dlatego, że nie chcę nałapać plusów robię to anonimowo, a skoro już pytasz kogo wywaliłabym to odpowiadam - Ciebie, bo jak widać myślenie sprawia Ci kłopot

niepodobamisięto

ciekawe kogo? może Ciebie? nie bądź taka mądra, ok? Jeśli chcesz nałapać plusów to dlaczego robisz to anonimowo?

nadia

ja na miejscu mk wywaliłabym jeszcze kilka osób, za łagodny jest

Do anonim

Chyba mylisz osoby. Kogo masz na myśli?

Mówi się że jednak sobie zasłużyłaś.

Do Ani K.

Dla jasności. Z pawo nie wylatuje się za coś, tu po prostu zwalniają. Poproś o podwyżkę najniższej krajowej po paru latach pracy to zobaczysz jak Cię potraktują. Za miesiąc przyjedzie osobiście "p...nięty wiecznie uśmiechnięty" dyrektor [usunięte przez administratora] i powie Ci że niestety ale się nie nadajesz i musimy się rozstać. Powodzenia

Ania K.

anonim - dla jasności za co wyleciałaś?

nic nowego

Ta firemka to jest dramat. Kto zatrudnia takich imbecyli na te stanowiska? Aha przecież jest takie coś jak Nasza Klasa! Nieprawdaż kierowniczko w Katowicach? Przecież kolesiostwo w tej zasyfionej firmie jest na każdym szczeblu. Pozdrawiam tą garstkę normalnych jeszcze pracujących dziewczyn! Nie przestawajcie szukać normalnej pracy!

made in china

Coś ucichło na tym forum!!! Czyżby ogólne zadowolenie? Nie chce mi się wierzyć, chyba że zaszły takie zmiany, że pawo jest wzorem pracodawców? A może skuszę się na powrót? Tu gdzie pracuję nie ma mobbingu, gnojenia, tabelek, debilnych maili, kolesiostwa, zakłamania, są godziwe wynagrodzenia, są bony świąteczne... trochę nudne nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.