Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Tutaj pracuje cała zgraja idiotów, głównie na stanowiskach kierowniczych. A rekrutacja do salonów odbywa sie poprzez Naszą Klasę. zatrudnia sie po cichu swoje psiapsiuły, Porażka

...

JB nie ma, ale za to jest troszkę gorszy wariat:)

Witam Pracowalamw tej firmie ponad rok, teraz z ciekawosci weszkam na forum zobaczyc co sie pozmienialo. Mam pytanie dotyczace tragedii. Kim byla ta osoba?

Coś cichutko na tym forum, czyżby coś się uspokoiło w tym bajzlu?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Śmiech na sali… szczerze? Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z takim Hr-em. Pani Joanna Golczyk sama nie wiem jak utrzymuje ten stołek bo jak tu siedź sprzysięgać wam ze tak nieprofesjonalnej osoby to jeszcze nie widziałam. Wyżej wymieniona osoba wysłała mi maila o 1 etapie rekrutacji. Żadnego telefonu do niej w mailu niczego sam suchy mail o tym ze mam przeprowadzić audyt sklepu. Zaznaczam ze takie rzeczy są płatne ale uznałam ze na rzecz rekrutacji przeprowadzę ten audyt co zrobiłam na najlepszym poziomie bo miałam z tym wcześniej styczność. Wcześniej odpisałam na maila zw prosze o jakiś kontakt do niej bo kto normalny wysyła takiego maila bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ani nawet nie zadzwoni????!!!!! Oczywiście na żadnego maila nie otrzymała odpowiedzi. Pani chyba otrzymała ta prace po znajomosci i nie wie czym jest rekrutacja. A nawet nie chyba tylko napewno! Oczywiście poczułam się wykorzystana ze zagłady na audyt. Szukaj idiotów co za darmo będą im przeprowadzać audyty za które normalnie powinni zapłacić. Zgłoszę to dalej bo akurat mam znajomych w tej firmie w Pabianicach na wysokich stanowiskach. Tacy ludzie nie powinni zajmować się rekrutacja!!!! Szkoda tylko czasu na ta firmę bo domyślam się ze to nie pierwszy i ostatni taki przypadek.

Nikomu nie polecam!

zwolniona

eh dziewczyny wlasnie zostalam zwolniona ,bylam dobrym pracownikiem tak mysle , ale wiecie co nie wyrobilam 2 razy planu w 100% i mi podziekowali , nie bede tu rzucac miesem bo mam ich w nosie!!w gruncie rzeczy ciesze sie , mam to (usunięte przez administratora) za soba!zycze wam asystentki powodzenia , aha sprawdzajcie garniturki jak dostajecie od "producenta" czesta maagazyn zapomina zdejmowac chinskich metek z pod rekawow i nogawek!!!nie do zobaczenia !!hwdp!!

Ta firemka to niezły chlew. Odradzam wszystkim. Klientom również!!!!!

ex pawik

zgodnie z Polskim prawem,usprawiedliwionej nieobecnosci w pracy nie trzeba odrabiac,ani brac za to urlop. poczytajcie troche kodeks pracy i wystosujcie odpowiedniego maila,bo widze ze kadrowa nie ma zielonego pojecia od tym. nie moga wam kazac tego odpracowywac!!!!!!!

Byłam właśnie na forum sunseta - tam dopiero mają meksyk.

Dziewczyny o prace w dobrej firmie wcale nie jest tak trudno, trzeba miec co nieco w glowie, byc przedsiebiorczym i obrotnym, znac troche jezyki i prace mozna naprawde fajna zdobyc.Ja jestem najlepszym tego przykladam.W pawo pracowalam krotko,ale nie powiem ze bylo tak strasznie jak piszecie.Jesli sie chce i ma sie kwalifikacje mozna wiele.pozdrawiam

pawo!!!

Wystarczy dobra świeca i dobrze rozglądnąć się wokoło i normalnych firm jest masę. Pawo nigdy nie należało i nie będzie należało do dobrych firm. Nie z tym podejściem do ludzi!!!!

pawo!!

sorry ale ta opinia o tej "normalnej firmie" jest troszke przerobiona. Oto orginał, ktory dotyczy jak się wczytacie firmy tchibo:"Pracę w Tchibo zaczęłam z myślą, że zostanę tu tylko chwilę, a w sumie minęło już 6 lat. Pierwsze, czego się nauczyłam to przygotowywanie pysznego cappuccino, a to, co mnie zatrz­ymało na dłużej to super zespół, którym zarządzałam już po kilku miesiącach. „Menedżeryzm” spodobał mi się na kilka kolejnych lat, ale przyszedł moment, kiedy dostałam szansę zostania trenerem. Niestety….. to wciąga bez reszty J. Wreszcie jako trener odkryłam swoją pasję szkolenia i przeka­zywania wiedzy innym. Obecnie szkolę pracowników i kadrę menad­żerską, a także dzielę się swoją pasją, której na imię kawa. Zawsze, gdy rozmawiam z nowymi pracownikami mówię „Uważajcie! Tchibo wciąga, a ja jestem na to tylko jednym z wielu przykładów…”: Znam kogos kto pracowal w tchibo i wcale to nie jest normalna firma. Zreszta normalną firmę to ze świecą szukac...

dobrzezarabiajaca

moje drogie!!! trzeba troszkę myśleć!!! ja studiuję, a jednocześnie pracuję. Sprzedaż dobrze mi idzie. Tak więc i zarabiam. Z tego co wiem 2000 netto to jak na sprzedawcę w Polsce nie najgorsze zarobki. Robię plany i zawdzięczam to tylko sobie. Nie będę sprzedawcą do końca życia oczywiście. Ale póki jestem robię to najlepiej jak potrafię, a Pawo płaci mi i stać mnie na studia. Już niedługo mnie tu nie będzie ale jestem firmie wdzięczna. Mam pracę, fajną szefową, jasne zasady i dobrą premię. Uważam, że jest OK.

powodzenia

Nie wiem co próbujesz udowodnić wulgaryzmami i obrażaniem innych. Chyba tylko swój poziom... Życzę powodzenia. Z takim nastawieniem będzie Ci potrzebne.

lola

Ale wam wyprali tą resztkę mózgów. Jesteście żałosne. Gnijcie dalej w tym upadającym gów..e. Powodzenia tępaki

:-)

Mogłaś się już równie dobrze podpisać z imienia i z nazwiska!!! Odetnij w końcu pępowinę, naprawdę czas najwyższy. 5 m-cy to dużo czasu, powinnaś się już otrząsnąć. Dobra rada dla Ciebie - pracuj sobie u DS jak Ci tam dobrze i nie wtryniaj nosa w nie swoje sprawy. Wylewasz tyle żółci, że tylko głupi nie zauważyłby, jak Ci żal że już nie pracujesz w Pawo. Szkoda tylko że zawinęli Ci lokalizację. Powodzenia

trula

Jeśli sprzedawałaś podobnie jak się obnażasz to widocznie jesteś cienka jak barszcz. "Firma to ludzie" i mam nadzieję że nie ma cię wśród nas bo nie rozumiesz tego znaczenia. Moja rada: zmień hormony i idź na kasę do biedronki. Przerzucisz kilka palet i przejdzie ci złość.

pawo

DNO, DNO I JESZCZE RAZ DNO! GDZIE ONI ZNAJDUJĄ TĄ KADRĘ KIEROWNICZĄ? PRZECIEŻ TAKICH "MISTRZÓW" TO ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ!!!!!!!

a co też..

a co Ty też z tym PIP-em wyjeżdżasz??? pracujemy po 8 godzin dziennie, niech sobie PIP przychodzi jak chce...

Szybkiej plajty i jak najczęstszych kontroli z PIP-u życzę. Ta firma to delikatnie mówiąc porażka i dramat. Po odejściu JB miało byc lepiej, a jest coraz gorzej. Gratuluję debilnych decyzji!!!! Co za żenada ....hahaha. Zamiast brać przykład z konkurencji i podglądac jak pnie sie do góry to wy opadacie na sam dół. Brawo . Tylko ludzi szkoda....

rozczarowana

uczciła, uczciła...i wiele łez równiez wylała... nam tez nie potrzeba było pozwolenia na minute ciszy w pracy, bo takowa byla, ale slyszac, w tym samym dniu , ze tylko straty i straty sa...to irytowalo...

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.