Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

aga

M ila i tak Cię zwolnią czy będziesz to roznosiła czy nie, więc po co się starać w dodatku za darmo - sorry nie za darmo tylko na swój koszt. Ta firma to dziadostwo ze zszarganą opinią i łapie się wszystkiego żeby tylko z hukiem nie [usunięte przez moderatora] o dno. A my dla zarządu jesteśmy tylko słupkiem w tabelce i czy pracujesz czy nie gówno ich to obchodzi. Każdego frajera można zastąpić innym frajerem - bez obrazy, ale oni tak o nas myślą.

m ila

chodzenie i rozdawanie ulotek, sorry zaproszeń jest nie w naszym geście, marketing lub hostessy powinien sie tym zajmowac, bo mają za to płacone-my NIE.za free mamy jeździc, chodzic i namawiac innych.i to wszystko z naszej nędznej pensji.to przepraszam po odliczeniu kosztow dojazdow na czysto zostanie 1000zł.A wiadomo czy sie starasz czy nie, moga cie zwolnic.I w imię czego....

aga

Tonący brzytwy się chwyta:-) Wkrótce będziemy chodzić po kościołach i namawiać księży aby ten szajs reklamowali z ambony. Dramat

niki

a co powiecie o akcjach -idźmy do szkól i rozwieśmy plakaty itp.to my mamy sie tym zajmowac czy p.MZ, bo sie gubię.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Śmiech na sali… szczerze? Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z takim Hr-em. Pani Joanna Golczyk sama nie wiem jak utrzymuje ten stołek bo jak tu siedź sprzysięgać wam ze tak nieprofesjonalnej osoby to jeszcze nie widziałam. Wyżej wymieniona osoba wysłała mi maila o 1 etapie rekrutacji. Żadnego telefonu do niej w mailu niczego sam suchy mail o tym ze mam przeprowadzić audyt sklepu. Zaznaczam ze takie rzeczy są płatne ale uznałam ze na rzecz rekrutacji przeprowadzę ten audyt co zrobiłam na najlepszym poziomie bo miałam z tym wcześniej styczność. Wcześniej odpisałam na maila zw prosze o jakiś kontakt do niej bo kto normalny wysyła takiego maila bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ani nawet nie zadzwoni????!!!!! Oczywiście na żadnego maila nie otrzymała odpowiedzi. Pani chyba otrzymała ta prace po znajomosci i nie wie czym jest rekrutacja. A nawet nie chyba tylko napewno! Oczywiście poczułam się wykorzystana ze zagłady na audyt. Szukaj idiotów co za darmo będą im przeprowadzać audyty za które normalnie powinni zapłacić. Zgłoszę to dalej bo akurat mam znajomych w tej firmie w Pabianicach na wysokich stanowiskach. Tacy ludzie nie powinni zajmować się rekrutacja!!!! Szkoda tylko czasu na ta firmę bo domyślam się ze to nie pierwszy i ostatni taki przypadek.

Nikomu nie polecam!

a teraz ja

a mnie się podobają, robimy dzięki nim plan i gra gitara:-) Pozdrawiam

Ta firma się stacza:) A te pożal się Boże promocje typu 2 za 1 Masakra!!!!

Lubin

mam na myśli zatrudnianie koleżanek w stylu nasza klasa hahha a jakie tam wyniki mają pożal się Boże

Zuza

Wszędzie;)

?

no to w Lubinie czy w Lublinie?

Może dyrekcja osobiście zrobi inwentaryzację to się dowiesz co się dzieje - i to nie tylko w Lublinie;)

a co takiego źłego się tam dzieje?????

ola

ja myślę że największa maskara jest i tak w lubinie. to dopiero bajzel

zdegustowana

Jak Wam nie wstyd??? Macie choćby odrobinę kultury? Jesteście wściekłe na firmę a wrzucacie sobie nawzajem!!! Jesteście złośliwe i okrutne!!! Ohyda!!!

zadowolona

nie nazwałabym tego ambicją, raczej realistycznym podejściem do życia, pozdrawiam i życzę powodzenia, bo z takim przerostem formy nad treścią niewątpliwie się przyda

zadowolona

to dobrze, że odchodzisz do konkurencji, zawsze to jeden oszołom mniej :) pewnie za jakiś czas ponownie pojawisz się na tym forum z tym, że wtedy obsmarujesz tą naszą konkurencję, powodzenia

Łzy wzruszenia zalały mi oczy. Niestety dalej pracuję w tym chlewie ale z "przykrością" znalazłam sobie nową pracę w konkurencji i będę zmuszona opuścić tą wspaniałą wyprzedażową firmę. A forum śledzę bo mnie poprostu bawi.

królewna snieżka

konkretnie napisz o co ci chodzi, co z tymi promocjami źle czy dobrze?

a co was tak obchodzą inne salony ??????????powinno raczej interesować nas w jakim gównie jesteśmy z Wo.....im na czele.A tak wogóle to słyszałam że ta kierowniczka z Katowic fajnego paszteta zatrudniła!!!!!!!!!!!!!!Wygląda jak z patologicznej rodziny no ale nic dziwnego przecież to jej naj... kumpela:)

bibi

A najlepiej jest w damex i sunsetcie szczególnie w Katowicach bo przynajmniej nie mamy tylu klientów i nie trzeba dużo pracować a i tak płacą. Jest ok bo czy się stoi czy się leży to przecież się należy.

hura

a ciekawe jak tak idzie w katowickim damexie i sunsecie, ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.