Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Jak to częściej wyjazdy do spa???????? Wasza firma coś takiego organizuje? super

K

firma powinna częściej organizować wyjazdy do spa, może wtedy dziewczyna się ogarnie. HAŃBA DLA FIRMY!!!

K

to się porobiło. forum aż huczy... ja pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i dziwi mnie jedna rzecz - jak to możliwe, że w firmie zajmującej się obsługą mężczyzn (głównie) szkolenia prowadzone są przez trenera, który delikatnie mówiąc nie dba o higienę osobistą!

i ta Twoja gadka.... jakbym widziała maile od Dyrektora, skóra ściągnięta z MK, ciekawe co Ci dodaje do herbatki?:)

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Śmiech na sali… szczerze? Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z takim Hr-em. Pani Joanna Golczyk sama nie wiem jak utrzymuje ten stołek bo jak tu siedź sprzysięgać wam ze tak nieprofesjonalnej osoby to jeszcze nie widziałam. Wyżej wymieniona osoba wysłała mi maila o 1 etapie rekrutacji. Żadnego telefonu do niej w mailu niczego sam suchy mail o tym ze mam przeprowadzić audyt sklepu. Zaznaczam ze takie rzeczy są płatne ale uznałam ze na rzecz rekrutacji przeprowadzę ten audyt co zrobiłam na najlepszym poziomie bo miałam z tym wcześniej styczność. Wcześniej odpisałam na maila zw prosze o jakiś kontakt do niej bo kto normalny wysyła takiego maila bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ani nawet nie zadzwoni????!!!!! Oczywiście na żadnego maila nie otrzymała odpowiedzi. Pani chyba otrzymała ta prace po znajomosci i nie wie czym jest rekrutacja. A nawet nie chyba tylko napewno! Oczywiście poczułam się wykorzystana ze zagłady na audyt. Szukaj idiotów co za darmo będą im przeprowadzać audyty za które normalnie powinni zapłacić. Zgłoszę to dalej bo akurat mam znajomych w tej firmie w Pabianicach na wysokich stanowiskach. Tacy ludzie nie powinni zajmować się rekrutacja!!!! Szkoda tylko czasu na ta firmę bo domyślam się ze to nie pierwszy i ostatni taki przypadek.

Nikomu nie polecam!

QQ - wracaj do biedronki - przeciez tam masz same zdrowe i polskie a i czasem na kasie dadza sie wysikac. Nie ma jak na wsi - prawda QQ?.

ale dlaczego znow na Lubin bylo ogloszenie ? tam chyba dziewczynom sie dobrze wiodlo ? pozdrowki

wiola

A ja jestem zadowolona. I jest kilka osób w centrali, z którymi współpraca to przyjemność.

To prawda ze w Pawo ludzi nie szanuja, no może MP.Reszta nie liczy sie z twoim zdaniem, ważne jest tylko to co oni chca. Pracy tylko dokładają.Masz robic co kazą i siedziec cicho za marne grosze.

Już nie pracujaca

Jak ja sie ciesze ze juz w Pawo nie pracuje , widze ze i na forum sie nic nie zmienia , tak samo jak promocje hehe , no i opinia o dyrektorach , cud ze Pawo jeszcze istnieje :D

aaaaaa

To śmieć teraz na swoim podwórku. Dobrze że cie nie ma bo jest przyjemniej.

no za to ty jestes super poinformowana. Walisz farmazony. Jak ci malo to trzeba było się uczyć. Dobra rada - wez sie do roboty, zazyj DEPIM na depresje albo sama odejdz i przestan sciemniac. koniec

JB w porównaniu do MK to złoty człowiek:) Mk to jakiś ..... myśli, zę ludzie dla jego [usunięte przez moderatora] podejścia będą się zabijać o tą pracę a 90% tych osób olewa go i poprostu pracują dopói ich nie zwolni lb sami nie znajdą pracy. Myśli, zę wszyscy będą wykonywać te wszystkie jego [usunięte przez moderatora] pomysły za 1450zł (manager) i nie mieć własnego życia, żeby on mógł sobie pchać do kieszeni. Ciągle tylko zwalnia, straszy, jeszcze troszkę i ktoś te jego cudowne maile zgłosi gdzie trzeba, bo to już [usunięte przez moderatora] i to dużo gorszy niż z JB. Brak słów do tego człowieka, a przez pierwszy tydzień jego pracy to był taki milutki:) to teraz wszystkim to bokiem wychodzi, oczywiście znajdzie się kilka osób, które bardzo lubią politykę jego pracy i za dodatkowy 1000zł nie ma ich w domu przez cały miesiąc a dzieci zapomniały jak wygląda mama:)

ktoś

No widzę, że są obrońcy uciśnionych na tym forum:) jest bardzo niewiele osób, które mogą tak bronić tego syfu:) a kim jesteś to się raczej wszyscy domyślają:) zarabiasz więcej bo jeździsz u udajesz wielką Panią trener S., taka niby koleżanka pomocna dla wszystkich, a fałszywością, aż świecisz... więc jakbym miała poświęcać całą rodzinę dla 2000zł miesięcznie to jednak chyba Ty masz coś z głową a nie wszyscy inni, którzy widzą jak postępują w tej firmie.

nie Aga

Nie wiem skąd przypuszczenie, że zarabiam 1000 pln. Ja nie mogę pozwolić sobie na takie wynagrodzenie, za dużo zobowiązań. Ale skoro Ty tyle zarabiasz i Ci to nie pasuje to może zacznij wykonywać plany miesięczne to powinno pomóc, a jeśli uważasz, że to głupi pomysł to zacznij szukać roboty gdzie indziej. Niepotrzebnie tracisz energię wysmętniając się na tym forum.

aga

Oraj dalej za 1000 zł to za parę lat ty będziesz miała problem psychiatryczny i życzę powodzenia na emeryturze. Zacznij już zbierać puszki bo zdechniesz z głodu!!!! Na razie wegetujesz, ale wszystko przed tobą!!!

nie Aga

Aga z twojego wpisu wnioskuję, że masz poważny problem psychiatryczny. Może to jeszcze da się leczyć, spróbuj. Trzymam kciuki.

aga

Ale łatwo was podejść!!!! Oczywiście, że to jest mojego faceta, ale same potwierdzacie w jakim syfie pracujecie. Sama mówisz, że dostajesz najniższą krajową, a mimo to trzymasz się tej firmy i godzisz na wegetację. Roznoś dalej ulotki i pracuj za pół darmo jak Ci to pasuje, ja tam chodzę bo mi się w domu nudzi i nie mam najmniejszej ochoty angażować się w ten upadający interes. Podziwiam was dziewczyny że nie szukacie czegoś innego za normalną kasę, no ale cóż pawo na tym bazuje!!!Pozdrowionka

nina

Na dobrej klasy samochód i wczasy to może stac twojego faceta, bo chyba nie ciebie za min. krajową.Chyba ze on cie utrzymuje a ty swoje wynagrodzenie przeznaczasz na rozrywki.Prawda jest taka ze same sie utrzymując nie stac nas na nic:(

aga

Sama się nie zwolnię ponieważ nie dostanę wtedy zasiłku, a charakterek mam taki że nie przepuszczę nikomu nawet złotówki która mi się należy. Świat dla mnie będzie piękny jak to dziadostwo padnie i będą musieli zwalniać wszystkich grupowo wraz z odprawą i prawem do zasiłku. Tylko proszę nie pisz, że jestem obłudnym leniwym samolubem, bo to ja mam dobrej klasy samochód i co roku wczasy za granicą! ;) Narka!

lila

czemu się nie zwolnisz? Przecież świat jest taki piękny, a ty się tak strasznie męczysz.

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.