Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

Byly pracownik

Praca jest ok, tylko zależy z kim się pracuje. Ja juz nie pracuje w tej firmie chociaz milo wspominam chwile spedzone w pracy. Jesli robi sie swoje to nie ma co narzekac. Ale jak ktos chcialby nic nie robic tylko zbijac baki to sie nie dziwie ze sa pretensje. Mnie tylko jedna rzez wkurzala. Kierownik ciagle wiszacy na tel jak nie prywatne rozmowy to co chwila z innych sklepow, chociaz tych prywatnych nie dalo sie przebic. Dziennie minimum piec tel. Podkreslam minimum bo bylo ich chyba z dziesiec jak nie wiecej. I oczywiscie sprawa weekendow. Zawsze wielki problem o jeden weekend wolny. Wszyscy wiemy ze mozna ulozyc grafik bardzo fajnie i nie jest to zaden wyczyn ani filozofia. Wystarczy chciec. Ale jak widac nie kazdemu zalezy na pracownikach i chociaz w ten sposob kierownik moglby sie wykazac dobrocia i nam ulatwic prace ale po co. Kazdy sie gapil w ten grafik i widzial mozliwosc ustawienia wolnych weekendow. Oczywiscie nikt w tej sprawie tez sie nie odezwal. Pracuje teraz gdzie indziej i mam dwa wolne dwa pracujace. Czego wiecej chciec. To juz jest duzo i mozna pracowac z usmiechem na twarzy.

Byly pracownik

Praca - da się przyzwyczaić zależy na jakiego adekwatnego kierownika trafimy

ilja

TO NIE JEST KUUUUURKA M A K R O

Joanna

Byłam sprzedawcą, więc praca na sklepie z klientami. Powodzenia na rekrutacji! :)

Joanna

Pracowałam w Carry przez 2 lata. Praca ok, mile wspominam ten czas, więc jeśli ktoś się zastanawia to spróbujcie.

wilma
@Joanna

Piszesz ze pracowałaś 2 lata czyli tyle na ile dają umowę. Nie przedłużyli Ci? Mi niedługo też siękończy i jestem ciekawa jak to będzie... czy ktoś coś wie czy przedłużają teraz na ten kolejny rok?

@wilma

Umowy przedłużają, wystarczy dobrze pracować :) Ja pracowałam 2 lata, bo potem przenosiłam się do innego miasta, bo tam dostałam pracę. Gdyby nie to, to pewnie dalej pracowałabym w Carry.

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
karo

Powiem tak. Wszystko zależy od kierownika jak masz kierownika spoko to stanowisko zastępcy nie jest Ci straszne. Ale jak masz kierownika który nie potrafi tłumaczyć, docenić to po ptokach!

Klient

Proszę zwrócić uwagę na funkcjonowanie sklepu w Suwałkach

ble

suwałki i ełk weźcie się do pracy

O warunkach pewnie dowiesz się na rozmowie. Ja mam super ekipę, więc polecam tą pracę!

Adela

Mam pytanie do pracowników Carry Sp. z o.o., bo jak widzę niektórym się fora pomyliły. ;) (usunięte przez administratora) Carry Sp. z o.o. jako pracodawcę określam dobrze. Tak jak kilka osób tutaj pisało, (usunięte przez administratora), urlopy i wynagrodzenie na czas. Dużo pracy, ale przynajmniej się człowiek nie nudzi i nie gada o gwiazdach. Jednak niekompetencja niektórych osób sprawia, że ludzie z tej firmy odchodzą. :)

Justta

Dla mnie najważniejsza była umowa o pracę, dlatego wybrała Carry. Mam urlop, chorobowe, pensje zawsze na czas.

Pola

ludzie to nie forum o cash and carry tylko o sklepie odzieżowym CARRY !!!!!

ola

O jakim pakiecie socjalnym jest mowa? Jakie premie?(usunięte przez administratora)

Tomi

Nie ma pracy bez wymagań, a te zamieszczone przez Carry nie są jakieś wygórowane. Mam porównanie z innym sklepem, bo warunki były dużo gorsze!

Samantti
@Tomi

Też widziałam ogłoszenia ze sklepów, które ładnie wszystko ponazywały a tak na prawdę i tak była to praca jako sprzedawca. W Carry masz konkret - oczekujemy tego i tego i tyle.

Byly pracownik

Jak dla mnie to nie szanują ludzi

Aldona

Masz rację, obsługa komputera to teraz jak umiejętność czytania i pisania. Praca z klientem to raczej największe wyzwanie jeśli chodzi o handel.

Nowy kierownik regionalny Dolny Śląsk - bardzo miła kobieta, pierwsza jej wizyta w salonie przebiegła spokojnie i sympatycznie :)

Fila

Zatrudnienie na stanowisko sprzedawcy jest na umowę o pracę okres próbny trwa 3 miesiące, z możliwością przedłużenia

uwaga

nie wszystkie komentarze są publikowane

duża

Praca jak najbardziej jest dobra, minusem są umowy na czas określony, nie ma szans na umowę na stałe i te ciągłe korekty w grafiku.

bardzo sympatyczna Pani :)

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 875.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 769, z czego 36 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.